blēņu - 15. Aprīlis 2004

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Aprīlis 15., 2004


10:04 - jauns rīts

ir atkal klāt :)

uzrunāj šodien tramvajā svešu meiteni, domāju, ka pazīstama.
Teicu: "Čau Laura!"
Viņa teica - čau
Es: Es tevi nepazinu
Viņa: Tā mēdz gadīties.
Skatījos uz viņu ilgi, ilgi, ievēroju, ka briļļu rāmji savādāki, un plaukstas lielākas kā Laurai. Bez man sarkangalvīte un vecmāmiņa - vilks.
Samulsu, pārsēdos citur.

Kad kāpu ārā, pamanīju, ka tā svešiniece garāka kā Laura ar, un grāmatu lasīja kaut kādu viduskolas obligāto literatūru.

 

Eh, citreiz jau gadās.


(6 raksta | ir doma)

10:06 - kaķa dienasgrāmata

Kopš suņa aizlaišanas uz "labākiem laukiem", pārspriežu iespēju iegādāties kaķi.

palasiiju šo, bet nespēju sākt šaubīties.

 

varbūt jāņem kāds monstrs no patversmes, kas jau ģedovšķinu izturējis un kopš pēdējā elektrošoka pilnībā kontuzēts???


(4 raksta | ir doma)

11:59 - Puķe - dzemdētāja
Uz galda man ir puķe. Kolēģis apgalvoja, ka, ja zemē iespraužot vienu viņas lapu, tad no tās izaugot jauna puķe. Bullshit - es domāju ilgi, ilgi. Jutos like Buratino mulķu zemē, gaidot, kad pieclatnieki izaugs. Tomēr vakar pamanīju, ka tiešām divas lapas izspraukušās. Jūsos par divām lapām bagātāka, jo mana deviņus mēnešus ilgā gaidīšana ir attaisnojumies (to lapu zemē iespraudu pagājušā gada augustā) :))
Jauki :)
Garastāvoklis:: [mood icon] high
Mūzika: anasteisha

(9 raksta | ir doma)

16:51 - minimālais ātrums
kāds ir minimālais ātrums atstājot darba vietu darba dienas beigās?

+ kāds ir neoficiālā starta pozīcija atstājot darba vietu pieklājīgi "mazliet agrāk".

Aizvakar es notinos 30 min., bet vai būs "pieklājīgi" šādu manevru atkārtot aritmētiskā/ģeometriskā progresijā?
Garastāvoklis:: zoom
Mūzika: thinking over/swh

(ir doma)


Iepriekšējā diena [Arhivētais] Nākošā diena

> Go to Top
Sviesta Ciba