Augšā neviena nav
20 most recent entries

Date:2018-10-11 17:21
Subject:
Security:Public
Music:Arctic Monkeys - Snap Out Of It

Mērfijs kā jau Mērfijs - vēl pusstunda, ko strādāt un visiem piepeši vajag uztaisīt to, atsūtīt šito un vēl izlabot hrenzinko. Tāda sajūta, ka esmu vienīgais cilvēks departmentā.

Vai arī kompānija vienkārši algo analfabētus, kas neprot epastus pareizi izlasīt. Kauns viņiem, viņu ģimenēm un viņu govīm.


Jāpiebeidz tas nelaimīgais vīns, gandrīz jau gadu stāv.

post a commentDate:2018-09-12 12:26
Subject:
Security:Public
Mood:sāpe sāpīte
Music:Type O Negative - Anesthesia

Laikam vecuma marasms uznācis, jo aizmirsu par faktu, ka ādas zābaki nekad nav ērti ar pirmo uzvilkšanas reizi. Sēžu un domāju, kā pēc iespējas ilgāk šodien nosēdēt sabiedriskajā, jo, protams, ir trešdiena, kas nozīmē ilgu vazāšanos no punkta A uz punktiem B, C un hvz-cik vēl.

Ahh, the things I do to forget I am not a teenager anymore.

post a commentDate:2018-09-04 23:33
Subject:
Security:Public
Mood:rektāli tevi un tavu māti
Music:Wax Idols - Deborah

Ja man būtu piecpadsmit, sēdētu, ņerkstētu un sauktu visus par lohiem un morālajiem kropļiem. It sevišķi to šodienas blondo šmaru, kurai noteikti ir bezgalības tetovējums uz plaukstas locītavas un pusiesāktas mārketinga studijas.


Bet nav vairs tie gadi, tāpēc krupītis vien jārij atpakaļ un jāturpina rakties pa tiem sludinājumiem.

Kastē zem tilta diemžēl nav vietas manai zābaku kolekcijai.

1 comment | post a commentDate:2018-08-10 12:31
Subject:
Security:Public

Ellē visu datu aizsardzību - kurš lohs ar atmerkšķētajām smadzenēm atkal bija izdomājis paziņot, ka GC ir spridzeklis ielikts? Vārdu, uzvārdu un foto studijā, lai visi var rādīt ar pirkstiem un mest ar smagiem priekšmetiem.

Tā jau nenormāls karstums un tagad vēl bija pārtraukums jāizstiepj divreiz garāks.

post a commentDate:2018-07-30 13:07
Subject:
Security:Public
Music:Type O Negative - Anesthesia

Kas gan var būt labāks kā jaukā, saulainā rītā ieraudzīt biedējošus plakātus par zirnekļiem? Ko gan Pārdaugava bija nodarījusi šim mistiskajam brīdinātājam?

Laikam pārāk daudz brīvā laika tērēju internetā, jo uzreiz iedomājos, ka tas ir kāds viral marketing triks. Pašvaks, jo latīniskais nosaukums bija nepareizais.Cerams, ka Dobijs drīz būs brīvs mājas elfs.

post a commentDate:2018-07-22 20:14
Subject:
Security:Public
Music:The Sacrifice / No Turning Back (reprise)

Rokopera, kas balstīta uz Lovekrafta "Dreams in the Witch House"? Jā, lūdzu, un skaļi.


Žēl, ka rīt uz darbu, atkal iepatikās slaistīties.

post a commentDate:2018-07-11 21:56
Subject:
Security:Public
Music:Ribs - Even

Izskatās, ka šis atvaļinājums beigsies ar traumām - hīliji nav prātīgākais pirkums cilvēkam ar šaubīgu līdzsvara izjūtu un mēreni apskādētiem meniskiem. Varu sevi mierināt ar domu, ka citi traumētie samaksāja astoņreiz vairāk.
Garlaicība dara savu.


Gribas atpakaļ uz darbu.

post a commentDate:2018-06-16 23:50
Subject:
Security:Public
Mood:not sober
Music:Arctic Monkeys - Brianstorm

šīs dienas divi degošie jautājumi:

1) Kā sidrs var saturēt pienu? Klāt pieliets it kā nav, jo tad noteikti butu savilkts duļķēs un garšai arī nebija nekādas vainas. Laikam nevajag etiķetes lasīt.

2) Kādēļ dzimtčuhņas melnajiem klaiņojošajiem kaķiem tik ļoti patīk tīties ap maniem stilbiem? Visi pārējie met loku, kā jau kaķiem tas pieklājas, melnie metas klāt tā, it kā es kabatā staipītu apkārt jēlu gulašu. Uzmanība, protams, ir patīkama, bet no malas izskatās mazliet dīvaini.

post a commentDate:2018-06-07 10:50
Subject:
Security:Public
Mood:I don't even
Music:Linda - Psihi

Nu ko, pirmā saskare ar diži izdaudzināto GDPR ir bijusi - kā izrādās, lai saņemtu sūtījumus, vairs nedrīkst personas kodu uz aicinājuma lapiņas rakstīt.

Varbūt tad vispār nelieciet neko darīt - pasta kolektīvs tāpat pēc purniņa jau sen pazīst un slinkums parakstīties katru reizi.


Visa situācija atgādina to iniciatīvu pirms pāris gadiem par to, ka personas kodā vairs nebūs dzimšanas dati - līdz šai dienai tā arī neesmu satikusi nevienu, kurš būtu to nomainījis. Ja vecums ir redzams sejā, nekāda ciparu virkne dokumentos to nenoslēps.

post a commentDate:2018-05-05 02:59
Subject:
Security:Public
Music:Slikta karaoke

Metode "viens dzēriens uz bāru" strādā visai labi, jo žūpbrālis ir jau velkams, bet es ar visiem papēžiem eju taisni.

Naah, Vecrīgai laikam beidzot esmu par vecu, laikam jāvairojas un jākļūst par vidējo pilsoni vulgaris.

post a commentDate:2018-05-01 01:16
Subject:
Security:Public

Ziemeļos rūsa, rietumos rūsa, dienvidos rūsa, austrumos arī sākās.
A te mēness spīd un vējš pūš.

Ja piepeši pamanītu bariņu dāmu uz slotām, pilnīgi un absolūti nebrīnītos.

post a commentDate:2018-04-15 00:30
Subject:
Security:Public
Music:Lumen - Za to chevo net

Pēc ilga laika aizcilpoju sadzert/būt tech support ar draudzeni , kura vismaz saprot, kā par specifiskiem instrumentiem var tecināt slienu un krist uz ambrazūras.

Vajag vairāk šmigas, citādi vēl sākšu dziedāt savā 'kā māku tā maunu' lakstīgalas balstiņā. Pažēlošu stiklus.

post a commentDate:2018-04-09 10:50
Subject:
Security:Public
Music:Slotface - Nancy Drew

Kedu un plāno jaku sezona ir godam atklāta, varu atkal atgriezties pie iedeguma uzlabošanas. Citādi pēc šīs ziemas esmu tik ļoti izbalējusi, ka kauns īsās piedurknes vilkt.

Tomēr labi, ka vismaz laiks ir uzlabojies, citādi tas desmitais elles aplis, kas ir dzīvesvietas meklēšana, drīz liks pievērsties matu plēšanai un nagu graušanai. Pēdējai vietai it kā nebija ne vainas - ja visu īres laiku esmu ar mieru staigāt ar kerikiem un beisboleni, lai kāds neiedomājas piesavināties manas bāru atlaižu kartes. Just no.

post a commentDate:2018-03-05 14:18
Subject:They don't want a hero - just a martyr
Security:Public
Music:The Protomen - The Sons of Fate

Vienīgais labums tajā, ka vistuvāk sēdošā kolēģe ir atvaļinājumā, ir tas, ka neviens nečīkst par maniem mūzikas klausīšanās paradumiem.

Nu bet, kā var baudīt Protomen klusi un mierīgi, nesitot līdzi ritmu? Tas nekas, ka sākot uzmanīgāk klausīties tekstus, vienīgā doma ir "well, mankind sucks hardcore". Nu, tā, un "fuck me gently with a chainsaw, kāpēc šitais tik ilgi mētājās cietajā?"

There are no heroes left in man.

Trešais cēliens laikam nekad neiznāks. Žēl.


Laikam jānomaina telefons, šitajam sāk mirt pati svarīgākā funkcija. Austiņu ligzda.

post a commentDate:2018-02-05 10:06
Subject:S62.3?
Security:Public
Music:Type O Negative - Life is Killing Me

Come on, ja pasaki, ka zvanīsi, tad vismaz pieklājības pēc tas būtu jāizdara. Meh.

Vismaz šodien pēc darba būs piedzīvojumi, jāapciemo traumpunkts, jo no četrām prognozēm viena laikam piepildījās - tagad ir grūti dienišķo kafiju iedzert bez rokas drebēšanas. Neesmu tas graciozākais dzīvnieciņš. Frowny face.

Traumas dzīvi padara interesantu, jo citādi nav pat par ko pažēloties. Figures.

post a commentDate:2018-01-26 18:03
Subject:
Security:Public
Music:Marmozets - Play

Pēc vidējā aritmētiskā saraksta, ko ikdienas cilvēkam būtu ķipa jāizdara līdz vidējiem divdesmit, nekāda spožā aina nav. Var būt arī sliktāk - būtu vēl jārūpējas par kādu gremlinu, kurš nesā apkārt 50% mana fucked-up-ness.

Vismaz tāds bija spriedums, pie kura es nonācu, desmit minūtes blenžot uz fb draugu listu un mēģinot saprast, kurš no viņiem neiebilstu, ka ap trijiem no rīta pseidomāniskā stadijā iegāžos viņu dzīves telpā un uz pusdiennakti izrubos. Īpašs skatiens tika veltīts tiem, kuri noteikti nemēģinātu to pārvēst "You owe me now, biatch" situācijā nākotnē.

Variants par pilnīgu hipo izmantošanu un pirmā transporta ķeršanu nav vēlams. Atkal pamodīšos hvz-kur ar pustukšu kontu, pakāstām cīgām un ielauztiem kauliem. Tas nekas, ka šoreiz par rengeniem nav jāuztraucas, sāp jau tāpat.


Sidenote: Spotify reklāmas izliekas, ka cilvēki legāli/nelegāli nelejuplādē mūziku. Aizkustinošs naivums.

post a commentDate:2018-01-24 21:36
Subject:
Security:Public
Music:Idlewild - Modern Way of Letting Go

Kas, būšana 50+ atbrīvo no stāvēšanas rindā, tantiņ?
Tāpat autobuss bez tevis neizbrauks, panorāmu jau nokavēji.
Tādas manieres, ka pilnīgi nevaru.

post a commentDate:2018-01-17 12:02
Subject:
Security:Public
Mood:nav ko darīt
Music:Martas Asinis - Ok. Super!

Parasti es jūtu sirdsapziņas pārmetumus par prokastināciju darba vietā, bet šobrīd tā nu ir sanācis, ka neko citu es nevaru izdarīt. Oh well, shit happens.

Pīpēt iet gan nav īsti iekšā, neesmu ziemas/sniega/aukstuma fans un maniem matiem riebjas cepures.

Bet vispār, kopš kura laika visādas dvēseles kaites ir palikušas par trendu? Agrāk, nedod debesis, ja kādam atzinies, ka ej uz terapiju/lieto drapes/esi ar oficiālu diagnozi, tad uzreiz uz tevi skatījās tā, ir kā tu gatavotos katram pretīmnācējam ar cirvīti ribas pārskaitīt. Tagad visiem ir tas, šitais un vēl trešais, kas nemaz nevar būt tādā komplektā - bļin, tas nav nekāds ordenis, tā ir draņkīga lieta, kas konstanti čakarē eksistenci un prasa resursus, lai ar to sadzīvotu.

Galvenā problēma jau ir tajā, ka visādi lohi ar to mēģina izskaidrot, kāpēc viņi ir lohi. Nē, tā nav tava slimība, tu vienkārši esi lohs.

post a commentDate:2017-12-31 14:14
Subject:Karmu nevajag piesaukt, pati atnāks
Security:Public
Music:Židrūns - Tuten

Naher piektdien pīpētavā spriedelēju par to, ka ir bijis aizdomīgi labs gads? Vakar burtiski minūtes laikā pajuka visi NYE plāni un tagad kā kāmītim uz spīda ir jāieplāno kas jauns, jo nu šeit palikt... Beigsies ar slepkavību un ne manējo.

Vispār par daudz lamājos. So sophisticated, so ladylike.

Also, pēc Ziemassvētkiem nonācu pie slēdziena, ka passive-agressive izturēšanās stils ir ģenētiski iedzimts. Vismaz visas drāmas rezultātā pirmsteči aizmirsa par painteresēšanos par potenciālajiem pēcnācējiem. Pa kuru laiku un ar ko, interesanti, man vairoties, ja neirozes nelaiž vaļā un darba krēsls ir absolūti pieņēmis manu formu?

Oh well, gan jau kaut ko izdomāšu. Ne pirmais pēdējā brīža jaunais gads.

post a commentDate:2017-12-22 19:54
Subject:I can see the major system error in you.
Security:Public
Music:Marmozets - Major System Error

Visi jau sen prom, vēl sēžu darbā, nositu laiku līdz kino, rakstu kārtējo haltūru un uz atkārtojumu klausos vienu un to pašu. Jo citiem ofisā mūzikas gaume ir vairāk balstīta uz kvantitāti, nevis kvalitāti. Jo mēs visi esam pieauguši un nopietni cilvēki.

Un, kā parasti, man nekam nav laika, jo, protams, kas var būt labāks par sava iekšējā vorkaholiķa atrašanu? Galu galā, varbūt beidzot jāaiziet uz kādu randiņu, paballēties, jebko citu, tikai ne ierasto mājas-darbs-šrinks ik pa laikam.

As per usual, love songs still make sense. Am used to it.

post a comment


browse
my journal