8. Aug 2005 @ 17:54 Darom
Piektdien no rīta izbraucām uz Lietuvu uz Darom 2005, kas pēc viņu pašu (tojest lietuviešu) ir pirmais Tabūnveidīgais pasākums Lietuvā. Bija gan dažādas majiņas ar veicīti, ar regeja mūziku un lietuviešu filmām, gan telšu pilsētiņa pilnīgi neizbrienamā pļavā ar kukuržņiem ( uz viena no voņiem Sīkais gulēja visu nakti), peldamo vietu, krišņām treniņbiksēs un improvizētu pirti, kā arī protams skatuvi. Atbraucām ar 50 vietīgu autobusu, kura Šuriks ar saviem slāvu izcelsmes čomiem (tāds bija var teikt viss autobuss) visu ceļu dziedāja un bendāja man nervus. Ta jau jautri pa ceļam improvizēta mūziciņa ar līdzi paņemtajiem instrumentiem un dejošana :) Samaksājām ar Sīko 3 latus katra, lai tur aizbrauktu, atbrauktu atpakaļ un vēl tiktu iekšā festā :))) Cilvēku bija daudz, kaut gan puse no tiem bija latvieši un 1/4 suņu ( bija arī 1 kaķis un daudz vardes). Agrim laikam tur iepatikās, jo viņš pa nakti miegā lietuviski bļaustījās.Pirmajā vakarā izlēkājos, izdancojos, bet 2.otrajā visu dienu lija lietus un mēs visi saslapuši, cik vien tas ir iespējams lēkājām pie Loco Locals. AAA un vēl es dzēru plastmasas kafiju :)))
About this Entry
From:[info]lorinch
Date: 10. Augusts 2005 - 09:19
(Permanent Link)
meeeen, kā es bēdājos, ka netiku.. bet nekas es tiku uz Prāgu! Un pēc tam es tiku vazāt pa salijušo Siguldu divus kanādiešu frančus.. baigi smieklīgs pasākums..

A vispār, es tev kaut ko atvedu, ne no Prāgas, bet gan no lietuvas.. parasti ved to, ka spašam patīk, tāpēc man vienalga vai tev patiks vai nē.. bet tev jau tādas patīk.. un tāpēc man tevi baigi vaig satikt..:)
[User Picture Icon]
From:[info]mystique
Date: 10. Augusts 2005 - 12:56
(Permanent Link)
atkal dāvināsi man pa ielu salasītus ievainotus tārpus, lai es viņus elpinu?
From:[info]lorinch
Date: 10. Augusts 2005 - 13:14
(Permanent Link)
nē, bet laba ideja. vienīgais man bail no tārpiem. šodien vari? brīva vakarā pēc 7 ???
[User Picture Icon]
From:[info]mystique
Date: 10. Augusts 2005 - 14:24
(Permanent Link)
Pavasarim šodien dzimene, tā kā ejam ciemos.
Rīt pie mums ciemosies mani afroamerikāniskie ( cik es politkorekta ) radi.
Bet citās dienās it kā neko neesmu ieplānojusi.
Trennēju mēli klačām :))))
[User Picture Icon]
From:[info]jogijs
Date: 10. Augusts 2005 - 13:24

laimīgā :)

(Permanent Link)
bāc,siekala tek,cik viss tas saistoši skan,ar nožēlu jāatzīst,ka to visu vismaz šogad esmu palaidis garām,bet ir prieks,ka vismaz kāds ir apmierināts,ar to arī apsveicu...
[User Picture Icon]
From:[info]mystique
Date: 10. Augusts 2005 - 14:25

Re: laimīgā :)

(Permanent Link)
Bija ļoti, ļoti forši - Tev noteikti patiktu :)))
[User Picture Icon]
From:[info]jogijs
Date: 10. Augusts 2005 - 14:51

Re: laimīgā :)

(Permanent Link)
o jā:)))))))))