3. Jan 2006 @ 12:57 (bez virsraksta)
jaunais gads, kā jau jaunais gads. tie paši vēži (lasi piedzeršanās) tikai citā kulītē. Jautrība, kā vienmēr, sākas tikai no rīta, kad ir jautrā poha :) Ar Agri un Sīkā talantīgo roku palīdzību, tapa mūsu jaungada tērps - tipa 60-70gadi. Sise jau ņirdza, ka atkal būsim vienīgie loši, kas ievēro vēlamo dress code - gandrīz tā jau arī bija. Visi bija ģērbušies it kā pa to tēmu, bet pieklājīgi atturīgi, ne tā kā mēs ar šiku :)
About this Entry
28. Dec 2005 @ 16:08 (bez virsraksta)
esmu mazlietiņ paslimojusies Ziemīšos un vakar visus izklaidēju ar savu pazaudēto balsi (nekad vē tik bieži -KO? - nebiju dzirdējusi). Ar Sīko iesim uz Alu cilvēku un Agris saka, ka tas ir par viņu, jo viņš esot alus cilēks :)
Ziemīšos dabūju burvīgas rozā čībiņas, nakts lindraku, kosmētiku un vēl nezinu ko. Esmu noskrējusies, naudu iztērējusi un meklēju gandarījumu.
About this Entry
6. Dec 2005 @ 10:49 (bez virsraksta)
vakar dienu paslimoju un pavadīju to ļoti ražīgi - beidzot sakārtoju savu istabu un izrevidēju skapi ar papīriem. Vēl man vajadzētu paslimot kādas 4 dienas - vienu, lai sašūtu beidzot pēdējās vīles savais somai, otru, lai uzrakstītu kursa darbu, trešo, lai pamācītos eksāmenam un ceturto, lai ķertos klāt savam drēbju skapim. Lūdzu, gribu kādu mazu vīrusiņu, kādam ir????
About this Entry
29. Nov 2005 @ 13:42 (bez virsraksta)
Dažreiz liekas, ka neesi īstajā laikā īstajā vietā. Pēdējās 2 nedēļas tieši tā arī liekas. Nejūtu gandarījumu gandrīz par neko ko daru. Varbūt par to, ka mācos maģistros.
Gribu smuku darbiņu, kur patiktos iet. Gribu, lai kāds arī novērtē to ko daru. Gribu darīt pasauli labāku - savākt vientuļus suņus, kaķuļus un bērneļus.
About this Entry
25. Nov 2005 @ 16:42 (bez virsraksta)
Sen nebiju ņammājusi garšīgo uzpūteni ar pienu. Šodien nenocietos un iekš mūsu cafe to iegādājos. Smeķēja jau labi. Jāiet ķert vakara saules seanss 10 kārtīgā intensitātē un jāmeģina takš tās smagās piho grāmatas aiztiept uz mājām, lai vēlāk tās viltīgi iesmērētu to īpašniekam.
jeeee, jee
About this Entry
21. Nov 2005 @ 16:49 (bez virsraksta)
Kādreiz sievietei ir viss jāņem savās rokās un jānoorganizē. Ja vien viņa nav tāds tirāns kā es. Tad katra diena ir kā viens liels time management priekš citiem cilvēkiem.
About this Entry
17. Nov 2005 @ 12:18 (bez virsraksta)
Esmu nopirkusi traku skropstu tušu, kas "lieliski atdala skropstas vienu no otras (nevis no acīm)". Atdala tā, ka man no rīta ar saspraužamo adatu katru no tām jābaksta. Arī mirkšķinu jocīgi, jo skropstas sapinās un es nevaru attaisīt acis. Atzīstos biju reklāmas upuris, vairāk tā nedarīšu :)))
About this Entry
14. Nov 2005 @ 10:30 (bez virsraksta)
Baigi gribās aiziet uz kādu dzimšanas dienu. Tā pa īstam - ar rosolu un paštaisītu torti. Vienkārši sen nav būts.
About this Entry
11. Nov 2005 @ 09:52 (bez virsraksta)
sēžu ar netīriem matiesm un senaizmirsu praķīti mugurā un lietu neņemu pierē.
About this Entry
8. Nov 2005 @ 09:39 (bez virsraksta)
Saņēmu sūtījumu ar nosaukumu Lauras dr un domāju, ko tas varētu nozīmēt. Lauras drupačas, Laura draiskule, Lauras dramatiskais pulciņš, Lauras dranķīgs laiks, Lauras dravnieks?
About this Entry
7. Nov 2005 @ 12:42 (bez virsraksta)
plum, plum, plum. Ietinusies miglā, Linda glūn ar glupu aci.
About this Entry
3. Nov 2005 @ 10:31 (bez virsraksta)
Ir saulains novembra rīts, es sēžu un dzeru kafiju un domāju par savu čaukstošu segu mājās.
Žēl tomēr, ka neesmu mājsaimniece
About this Entry
27. Okt 2005 @ 08:45 (bez virsraksta)
Nu mīļie lielā diena ir klāt. Turiet par mani īkšķus un visādi citādi labas domas sūtiet!!!
About this Entry
24. Okt 2005 @ 18:02 (bez virsraksta)
esmu moku kamparī, ko citi mīlīgi sauc par darbu :)
vēl domaju par ka vakara uzrakstīt kaut ko tipa kultura ir... kultūra... lalalaala... kultūra....
Nu tipa sapratāt - kārtējo murguli.
Bet jauzraksta toč smuki :)
About this Entry
17. Okt 2005 @ 14:29 (bez virsraksta)
atkal sēžu darba ar saskābušu ģīmi, jo man negribās strādāt, gribās brīvu dienu, lai varētu uzrakstīt visu nepieciešamo universitātei un pabeigt savu somu.
A kas man dos?
Figu
About this Entry
13. Okt 2005 @ 11:47 (bez virsraksta)
Man liekas, ka tā kā akmens in nokritis no maniem pleciem, jeb precīzāk projekts - projektu vadīšanā. Protams, vēl nezinu kāda atzīme un vai vispār viņš ir ieskaitits... tik un ta labi, ka vairs nekas nav jārēķina a to man tās diskontu likmes un atmaksāšanās laiks jau aknās.
Secināju, ka es pārāk daudz uzņemos, jo vienmēr atrodās kādi cilvēki ( manā gadījumā veseli 5), kas nedara neko. Tā kā tas ir mans un vēl vienas meitenes projekts. Es gan tā nevaru - skatīties, kā viens ar trakām acīm (tā kā es) skraida apkārt ar kaudzi papīru un nelikties ne zinis, ka itka man ari kaut kas ir jādara.
Atkal dusmīgā es :)
Šodien kaut kā gribas būt smukai :)
About this Entry
10. Okt 2005 @ 10:38 (bez virsraksta)
Es šuju somu un ar nepacietību gaidu, kas no tā visa sanāks. Mana šūšanas prasme ir nepārspējama - tādu viļņveida šūšanas paņemienu, kur pēc būtības ir jāšuj taisni neviens nemāk uztaisīt :)
Tas Rocabilly ivenreiz mani nobeigs. Ka es tur aizeju tā gandrīz līdz pirmajam trolejbusam. Sestdien gulēju līdz 3 dienā aibraucu uz Molu izmetu līkumu un atbraucu gulēt tālāk. Izslēdzu telefonu un gulšnāju :) Mazliet žēl, ka piečakarēju Šeferi un neaizgāju ar viņu uz Essential, bet nu.....tas nebija manos spēkos. a za to svētdien mums bija lapu baudamais pasakums :)
About this Entry
26. Sep 2005 @ 10:27 (bez virsraksta)
atkal esmu darbā, kur visiem visu vajag un ĀTRI. Vakar tā pārēdos visādus laumus, ka naktī un vēl tagad sāp puncīc :( Mani vakar ļoti nomāca jautajums par bērna svarīgumu attiesībās, jo Agra māsa paņēma aizbildniecībā bērniņu, kura vecāki aišāvuši uz Īriju peļņā. Maziņais, lai gan jau 2 gadus vecs, nerunā nemaz, jo ar bērnu vispār nav runāts. Un tētis viņam arī tāds jocīgs - Latvijā nestrādāja, jo redz nevarot strādāt oficiali, lai nevajadzētu maksāt alimentus saviem daudzajiem citiem bērniem (kā var gribēt, lai Tavam bērnam nebūtu ko ēst un vilkt mugurā)
About this Entry
17. Sep 2005 @ 14:48 (bez virsraksta)
šodien vesela šaika ar kursa biedriem pie manis ieradīsies un man šādi pasākumi jau ir tik tālu, ka mani vairs pat neintereasē, cik no viņiem ieradīsies un vai vispār ieradīsies un ja ieradīsies, kas tieši? Man par to piesolīja sarkano Rīgas šampi .... mmmmm....sweeeeet. I to maizīte.
Vakar darbā preses aicināšana un cienāšana ar visādiem labumiem- man arī daži tika. Garšīgs sarkanais vīns, kuru es gribēju pagaršot pēc priekšnieka aiziešanas, bet tomēr neizdevās, jo bija jāskrien uz universitāti un viņš izskatījās, ka nekur netaisās iet(laikam gaidīja, kad es aiziešu un viņš tiks pie tā vīna un pelēkā siera maizītēm). Universitātē atkal kontroldarbs, kuram nebiju gatavojusies un pat nezināju, kur nošpikot - nošpikoju no blakus un aimugurē sēdošajiem :)
Vēlāk vakarā regejs Depo un foršie Kuchenbeat :))) Un didzis baigi smieklīgi vakar dejoja un es gandrīz nojaucos pa tām Depo trepēm - man liekas viņas jau sen ar viltīgu aci uz mani blenž.
About this Entry
12. Sep 2005 @ 21:12 (bez virsraksta)
negribs neko rakstt - baigasi besis iemeties
About this Entry