MsJones' Friends [entries|friends|calendar]
MsJones

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Equus [24 May 2015|06:32pm]

pa_leeto

[tepat]
Ir viena studentu/skolēnu biļete Dailē uz Equus 19:00. Pirmā rinda, vieta pa vidu. Pirkta par 7, atdošu par kādiem četriem. Biļete elektroniska, varu pārsūtīt. diana.kondraša iekš gmail
post comment

[24 May 2015|10:34am]
dienasgramata
TVNET. No Mīlestības saliņas vēlā nakts stundā evakuē jaunieti. Kā viņa tur nokļuva?
post comment

[24 May 2015|10:33am]
dienasgramata
KASJAUNS. ...tomēr viscaur Eiropā mītošie slāvi konkursā pamatīgi bīdīja krievieti Poļinu.
post comment

Skapītis/gultas galvgalis IKEA [23 May 2015|09:41pm]

pa_leeto

[ib]
http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/00247964/?query=002.479.64

Atbraucis no Viļņas, neizpakots, nelietots, nepietika centimetru istabā...
70 eiriki.

LV veikalā 90eiro:
http://mebstore.lv/index.php?route=product/search&search=002.479.64
2 comments|post comment

[23 May 2015|12:38pm]
dienasgramata
DELFI. Čečeniem vispār ir ļoti delikāta attieksme pret sievietēm.
1 comment|post comment

Par mugursomām [22 May 2015|11:54am]

black_data


Tā, gūgle man nepalīdz. Tāpēc jautāju cibai.

1. Tā neilona… figņa pa vidu āra kabatai. Kā viņu izmanto?

2. Un tas ādas četrstūrītis. No sākuma domāju, ka tā ir brenda pazīme. Izrādās nē. Varētu būt tā, ka tas ir atslēgām? Citas versijas nenāk prātā.
5 comments|post comment

[21 May 2015|08:50pm]
dienasgramata
DELFI. Šovakar izšķirsies Latvijas liktenis.
8 comments|post comment

Par futeni [20 May 2015|11:39pm]

black_data
Nez, futenei ir tāda lieta, kā potīšu sargi. Kaut vai kaut kas līdzīgs sviedru aizturētājiem uz rokām. Ja man katru reizi būs jēlas potītes, es vēl kaut kādā gangrēnā iedzīvošos.
2 comments|post comment

Par gašvielām [20 May 2015|11:27pm]

black_data
Asēdājiem katram ir savi mīļākie pipari. Kas visur, pat saldajā, liek klāt čilli, kas burkām ēd ārā halapenjos, kas cep piparsteikus. Man, kā tikko izrādījās, visvairāk patīk kajenas pipari. Tāds takā šņabīti bišku ierāvis.

Vēl man viens dārznieks ieteica cirpt bazilikam galus, lai tas nepārvēršas par koku, bet turpina krūmot. Vakar apcirpu. Gaidu ko šis par to visu teiks.
11 comments|post comment

Par pusplikām meitenēm [20 May 2015|04:36pm]

black_data


Šodien “feisītī” taisīju eventu futenei, jo kaut kā regulārie entuziasti klusē. Lai iniciatīva pilnībā netiktu pārlikta uz maniem pleciem, sākumā bija doma uzlikt kādu bildi ar pusplikām meitenēm. Beigās neuzliktu.

Bet, tad par tām pusplikām meitenēm. Lūk, visādi sociālantrapalogi un primātu pētnieki skaidri zina, kādēļ seksīgi ir lieli pupi, sakačātas lūpas un apaļi dibeni. Jā, kaut kā tā apaļā forma cilvēkam patīk. Laikam liek domāt par sauli.

Jā, bet kā sociālantropologi un primātu pētnieki skaidro seksīguma palielināšanai vēlmi meitenes (un reizēm arī puikas) izvārtīt dubļos, iemērt eļļās, noķēpāt ar krāsām? Ok, mājām fasādi krāso, lai māja smukāka. Then again, visādi bezkoncepta grafiti rada nobružātības efektu. Bet te jau nav runa par dzīvojamo māju. Takš, vroģi, cilvēks.
9 comments|post comment

Saasinājums iekš "enģika" [20 May 2015|04:02pm]

black_data
Neliegšos, es esmu vēl tas sārtvaidzis. Bet šitāda aktivitāte Endomondo man sen nav bijusi. Nu, tikai divi uzaicinājumi šodien, bet, ja salīdzina ar nevienu iepriekšējo divu gadu laikā, pieaugums ir ievērojams. Nevarētu teikt, ka tur var kaut ko interesantu uzzināt, jo aplikāciju no telefona sen jau esmu atinstalējis.
2 comments|post comment

[20 May 2015|12:58pm]
dienasgramata
“Es tomēr gribētu teikt, ka jebkurā vietā un veidā ir savas robežas, kuras katram jāievēro un jāsaprot gan individuāli, gan kopā. Šeit šis jautājums ir vairāk kā sarežģīts, jo mēs redzam, kas pasaulē notiek uz šīs te bāzes. Ja kāds iedomājas, ka nav robežu nekam, tad tā nav, robežas ir visur, jāsaprot tikai katram, kur šī te robeža ir,” situāciju komentējis Valsts prezidents Andris Bērziņš.
16 comments|post comment

Bandcamp vs Myspace [20 May 2015|10:25am]

black_data
A kā tas nākas, ka Bandcamp ir visu jauno un nepieradināto veiksmes stāsts, bet MySpace apsprāga? Jo pirms desmit gadiem strīmot nebija stilīgi?

Upd. Ok, drošvien līdzīga iemesla dēļ, kādēļ grupas savās Facebook lapās neraujas izmantot Facebook iebūvēto strīmu.

Upd. Mazliet par mūzikas distribūciju. https://youtu.be/-MKbwIbWhvw
post comment

Velo lukturi [20 May 2015|09:35am]

pa_leeto

[marule]
Mājās aizķērušies 2 lieki velo lukturi. Abi divi ir aizmugurējie [sarkani], nelietoti. Stiprinājums priekš sēdekļa stutes, lampiņu nostiprina ar klipša palīdzību. Barojas no AAA baterijas.


Ja nu kādam rodas interese, atrodas Rīgas centrā. Neatteiktos no kādiem 2 labiem aliem - teiksim kādi 4 € -  par abiem diviem.
2 comments|post comment

[20 May 2015|08:40am]
dienasgramata
DELFI. Skaistās aktrises Natālijas Smirnovas sirdī atradusies vieta ne tikai vīram, bet arī četriem īpašiem ķepaiņiem.
3 comments|post comment

[20 May 2015|07:58am]
dienasgramata
kakapstrādes uzņēmums
2 comments|post comment

Day #51: meet NAS called Hamster [19 May 2015|08:30pm]

black_data


Tātad, par spēļmantiņu, kas ir tīkla disks. Tā ir retā iespēja sajusties kā gīkam... lai gan, baigi jau neatšķiras, teiksim, no planšetes pirkšanas. Kaut gan, kas ir RAID ir vērts zināt.

Vispirms jau par jautājumu, kāpēc?

1. Īsti vīri makā tur prezervatīvu, bet bekapus netaisa. "Ak, mana porno kolekcija!", iesaucās kādreiz kāds noteikti, kad viņam nomira cietnis. Skarbā realitāte ir tāda, ka starp jūsu nekur nenovelkamajām filmām un andergraunda mūzikas ierakstu digitālajām versijām ir arī kāzu foto, bērnu kristības un diplomdarbi. Par kino cilvēkiem un mūziķiem es vispār nerunāšu. Nu, lūk, par cik šādu ierīci man šā kā tā vajadzēja, pie reizes atrisināju arī bekapu jautājumu. Ko, patiesībā, sen jau vajadzēja izdarīt. Kaut kādas Florences bildes Glastonberijā, kaut kāda Anna Kalvi, pirms kļuva par Eiropas hipsteru elku, galu galā, tā pati Metallica, ko bija nenormāli frīkaini bildēt, ka tā ir grupa par ko tu pats fano.

2. Jā, mums, MTV paaudzei, gribās Pantēras un Kreator klipus skatīties uz televizora, nevis datora ekrānā. Jo mēs dzeram, hujārījamies apkārt, un... dzeram, tāpēc nav vēlmes sēdēt pie datora ekrāna, un vērot bildi. Arī Game of Thrones es gribu redzēt uz kaut cik nebūt pieklājīga ekrāna, nevis divpadsmit collām, at best.

3. Telefona bekapi uz Google ir kruta, bet... vienu kripatiņu vairāk kontroles pār šo procesu.

4. Un citas fīčas, kuras es vēl pats neesmu apguvis.

Par sadzīvisko pusi, pirkts aparāts te pat Latvijas internetveikalā. Nevija tik traki. Cena, neko diži labāku ārzemju internetos neatradu. Pirku bez diskiem, ar cerību šo problēmu atrisināt lēti. Nu, pret vīna pudeli ne, bet ar ss.lv palīdzību atradu jaunieti, kas divus 500 Gb diskus kopā pārdeva par 40 EUR. Teiksim, cienījami. Varēja jau protams par 250 pirkt divus 2TB, bet būs kādu laiku labi aŗi 500 Gb. Vismaz par tādu naudu. Jā, kas visvairāk piedūra, džeks dzīvo blakus mājā. Man pat nekur diži nebija jāiet. Nu, un vislielākā rūpe, tagad, ir saprast, kur to kasti turēt. Kā vadus vilkt. Šķiet, beidzot būt jāuzliek tā tīkla rozete. Vadu jau izpētīju, tur ir antena un tīkla vads. Kāpēc rozete nav uzlikta, īsti skaidrs nav. Tātad, vajadzēs kādu ar knaiblēm. Un, protams, saprast, kur ir otrs gals. Bet, varbūt jāizdomā kāda labāk vieta. Piemēram koridora plaukts.
4 comments|post comment

Day #50: stūra plaukts [18 May 2015|06:35pm]

black_data


Mana māja pēc Dow Jones skalas ieguva +300 seksīgumā. Ok, tas notika jau vakar, bet vakar bija sārtvaidzības diena, tad ko nu es ar saviem plauktiem te uzbāzīšos. Bet, tas plaukts iederas šinī mājā kā cimdiņš un rokas. Šo, atšķirībā no galda, var jau saukt par interjera elementu.

Labi, ar skrūvēšanu, man neklājās viegli, un arī jāgaida viņa piegāde bija nedēļu. Veikalā, vienlārši, bija tikai viens, un viens man nekādi nederēja. Man griesti ir divi piecdesmit(?), bet viens plaukts ir metrs. Nē, viens mums nekādi neder. Divi, kā reizi. Un dabūjams tas viss ir veikalā "Mūzas Istaba", kas ir "Spice Home". Es jau biju noskaņojies, ka pirkšu dēļus, mērīšu, zāģēšu, skrūvēšu. No sākuma bija doma pieskaņoties grīdas līstēm, t.i. taisīt baltu. Varbūt pat labi, ka pats nedarīju. Katrā ziņā, piecdesmit eiro par abiem, tā ir cienījama cena, lai pašam nečakarētos.

Ražo to visu, cik saprotu, kaut kādi igauņi, kam patīk IKEA. Ar eļļu piesūcināts ozols, dīvaina instrukcija, ar divām pārsvītrotām sievietēm kleitās. Ozols, šķiet, ir pārpalikums no kādu citu mēbeļu ražošanas. Toties musturs no tā ir smuks. Arī par plauktu savienošanu padomāts. Tā jau liktos, viens plaukts ir labāk kā divi. Sāku pat mērīt, lai plauktu augstums savienojuma vietā būtu tāds pats, kā vienam plauktam pa vidu. Izrādās, arī par to ir padomāts, un noliekot viņus tieši vienu virs otra, šis efekts tiek panākts automātiski.

Nu, tā kaut kā. Būs nauda, jāķeras turpmāko projektu realizācijai. Plaukta saskrūvēšana jau trigerēja vīziju par šo konkrēto telpu. Šodien gan atnāca tīkla "disks", jet Network Attached Storage. Disks pēdiņās, jo kā reizi tieši paša diska tur nav. Tad nu nākamais projekt dabūt diskus, saprast, kur to visu var novietot un pieslēgt. Iespējams dabūšu vilkt kaut kādus vadus. Bet, par šo piedzīvojumu nākamreiz.
8 comments|post comment

Par Kanādu [18 May 2015|01:20am]

black_data
Citās ziņās, ja būtu jāemigrē, es gribētu uz Kanādu. Valsts, par kuru atceras tikai hokeja pasaules čempionāta laikā, un citējot South Park. Viss pārējais ir mistērija.

Mūzika viņiem ir jocīga. Piemēram, Selīna. Nu, paņemam kādu amerikāņu puņķainu gabalu - tētis, pametis, vai dzērājs, dzīve treilerī, vai mazgājot traukus, un sapnis par pokarjeru. Selina... nu, dzied, un dzied. Viņai vajag slavu un nadu? Priekš kam? Brajans Adams? Ēē... Kanādas Bons Džovijs... takā ne gluži? Rokeris Kaža? Ne tik tizls? Nē, takā muzikāli viss ok, bet ne gluži arī skaidrs - priekša kam? Lūk, Stings, jā - metini kuģus līdz savai kapa malai, vai kļūsti par zvaigzni. Pat metāls kanādiešiem ir tāds... nu ir divas lielas plūsmas, amerikāņu un eiropiešu... un tad tur kaut kur ir Kanāda, kas, šķiet, Bahu ir pārklausījusies. Nu, visādus hipsterus kā Mother Mother, vai AU4 es pat neapspriedīšu.

Kas vēl ir zināms par Kanādu? Tur likumsargi staigā sarkanās uniformās ar haskijiem pie sāniem. Bebri ar grizlijlāčiem ēd pankūkas ar kļavas sīrupu. Vīri ar kuplām ūsām un rūtainos flaneļa kreklos cērt kokus, un pludina lejā pa upēm un Ameriku. Viņiem ir astranauts/kosmonauts, kam patīk dziedāt Bovija dziesmas. Kaut kāda jocīga iemesla pēc viņiem padodas ziemas sporta veidi. Vienvārdsakot, ja Alāhs iedos ISIS burvju nūjiņu, kas iznīcina visus neticīgos kapitālistus, viņi drīzāk atcerēsies par Norvēģiju, kā par Kanādu.

Un, tai pat laikā, viņi ņem un uzvelk "veļikuju ģeržavu" kā mazus ežus.
1 comment|post comment

Kim-če-putin [18 May 2015|12:16am]

black_data
Jokojot par Krieviju, un tās nejēdzībām, gribās divas lietas:
1. Papētīt Dienvidkorejas militāro iekārtu.
2. Cerēt, ka Dienvidkorejas statuss nāks arī ar citiem labumiem, kas ir Dienvidkorejā. Nu, tur Samsung, HTC.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]