MsJones' Friends [entries|friends|calendar]
MsJones

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Fešonisti aradušies [29 Jun 2015|10:43pm]

black_data
Daudz izrunāsities, sākši likt selfijus ar piesvīdušu likru. Right?
1 comment|post comment

Par legingiem [29 Jun 2015|01:26pm]

black_data
Es ceru, ka neviens negaida no Viņa Tumsības viedokli par legingiem?
43 comments|post comment

Par kedām, pusdienošanu Pienā un kafiju [29 Jun 2015|11:00am]

black_data
Uzminiet, kas ir pirmā lieta ko cilvēki visbiežāk piemin, kad runa ir par ofisa planktona dzīvi? Bezmaksas kafija.

Bezmaksas kafija my ass. Viņa pat nav garšīga. Un es labprāt pusdienas Pienā iemainītu pret gatavošanu mājās. Tad varbūt man mājās parādītos arī gaļa, ne tikai garšvielas, kā te dažiem patīk izteikties. Piecas dienas smadzeņu pisnes, un divas dienas izdarīt visu pārējo. Tad nu neej svētdienā gulēt līdz trijiem, jo rīt haļava beidzas.
6 comments|post comment

Bēdīgais jaunietis [29 Jun 2015|02:27am]

black_data
Sēžu es savā kovārņa ligzdā, pīpēju, vēroju laternu ielu. Vienā brīdī radās vēlme paņemt divus alus, un nokāpt lejā pie jaunieša, kas izmisīgi sāka dauzīt roku pret žalūzijām. Šķiet mērķis ir bijis salauzt roku. Pasit, pasit, apsēžās uz trotuāra malas. Nu, un tā virzās palēnām uz Tallinas ielas pusi. Mazliet bija bail, ka manas uzmanības kripatas viņam būs par maz, jo cilvēkiem runājamā parasti ir ļooooti daudz. Mazliet bail no tā, ka pašam jau viņam šā kā tā būtu jātiek ar sevi galā. Mazliet bail, ka tas varētu būt arī reibuma delīrijs. Dažādu mastu menti pie viņa stājās dažāda kalibra. Daži vienkārši uzspīdināja, daži vienkārši brauca garām. Mentu te ir daudz. No vienas puses, mazliet jocīgi, ka brauc prom, no otras puses, nez vai mentenē pavadīta nakts ko viņam dotu. Bet kopumā sōcijums strādā, nu ir ieradusies ātrā palīdzība. Nu, kaut ko jau desmit minūtes apspriež.

Tas par to, ka visus kaķīšus neizglābsi. No otras puses, atcerējos par iespēju tikt pie brīvprātīgo darba. Varbūt Positivus nedēļas atvaļinājumu varētu izmantot šinī brīvprātīgo darbā.
post comment

Jackdaw [29 Jun 2015|01:45am]

black_data


Beidzot izdarīju to, ko bija plāns izdarīt garajās brīvdienās. Nu, garajās brīvdienās bija pēc sesijas krīze, plus, nesatikt cilvēkus, kurus es satiku - tādu iespēju es nožēlotu ilgi. Bet, tagad, ierāpos Ziedoņdārza maliņā, dzēru minerāli ar apelsīnu sulu, ēdu ķiršus (ok, procesa laikā apēdu kādus trīs, pārējos jau tad, kad pabeidzu pirmo skici), un zīmēju. Ziedoņdārzs, es atzīmēšu, ir kaut kāda rajona citadele. Četri basketbola grozi, nezinu cik bērnu laukumi, vienā no kuriem viņi ņemās kā zvirbuļi pa peļķi, un daudz ratu. Vienvārdsakot, buzzz vēl tas. Drošvien izskatījās kinematogrāfiski, bet es tur pa vidu sēžu zem koka ar austiņām ausīs, kaut ko zīmēju. Jāatzīmē (cik labs kalambūs sanāk), no zīmēšanas jēdzu tik daudz, ka zīmulis uz papīra atstāj tumšus nospiedumus, un dzēšgumija skolā bija tāds jocīgs, reti izmantots priekšmets. Man skolā bija viena tāda, kurai vienā pusē bija iegrebts "life" un otrā izgrebts "death", vai otrādi. Es ierāpos tādā burbulī, kurā laiks neeksistē. Es pat precīzi nezinu, cik ilgi es tur sēdēja. Kaut kas ap divām, vai trim stundām. Rezultāts, par nezinu. No vienas puses ir pārsteigums, ka kaut kādu rezultātu var panākt tik īsā laikā, no otras - nav jau nekas dikti episks. Nu, jā, nekas mazāk kā episks mani neapmierina.

Bet citādi, jā, ar zīmuli jau kādu laiku esmu sācis skircelēt visādus sīkumus. Visu "sēdi sapulcē, un zīmē" esmu sastiepis mājās, un piespraudis pie... planšetes(?). Tur pat ir arī iesāktais "adventes kalendārs", kuram ideja man pat patīk, bet, drošvien, tas netiks tā arī pabeigts. Bet šāds lielformāts ir kaut kas pavisam savādāk.
4 comments|post comment

Nedēļas nogales bilance [29 Jun 2015|12:40am]

black_data
Lai arī divu darbadienu nogurums bija liels kā pasaule, un gandrīz tika pap... sač... nelietderīgi izmantota sestdiena, bet vismaz samazgāju drēbes, traukus, pat grīdu, un tad jau viss sākot no Alus Celles gāja uz augšu. Zole? Vismaz gadu nebija spēlēta. Kas nav mazsvarīgi, neskatoties uz algōla klātbūtni, nekāda pāļa. Svētdiena, tātad, sākās vēlu, bet galopā aizvaidīta enerģiski ar velo, mūziku, zīmuli ar papīru un pat kino.
post comment

[28 Jun 2015|04:34pm]

pa_leeto

[dute]
Par 30eur atdodu metala gultas rami, 180x200, bez defektiem, tikai cikst. Passavaksana no Brivibas/Pernavas stura. dute@inbox

http://imgur.com/ao8eiY3 bilde izlabota :)
9 comments|post comment

Day #91: konservi [28 Jun 2015|03:45pm]

black_data
Es esmu iegādājies siera rīvi. Skajā atradu tādu pašu metāla rīvi, kādu lietoju līdz šim. Un, par ar vienu sūku detaļu vairāk, ķepiņu apakšā, ko var atbalstīt pret kaut kādu virsmu. Gribēju teikt, ka cēzara mērci es nevaru uztaisīt, jo man nav ķiploku spiedes, bet patiesībā tādēļ, ka man nav blendera. Un, lai arī man ir vakumkorķis, man joprojām nav cepamās lāpstiņas, sietiņa, kartupeļu stampas, mīklas ruļļa (ir toties no etiķetēm notīrīta pudele), deserta dakšiņu, mazo šķīvīšu (kuru arī nebūs, kamēr es tādus neatradīšu kādā krāmu tirdziņā), un vēl daudz visādu sadzīviski mazsvarīgu lietu.

Un tikko pie durvīm pieklauvēja māsa Ironija. Sapirku es zivju konservus. Nav pirmā reize. Tuncis, ķilavas un, tāds lielisks izstrādājums, kā šprotu pastēte. Ir tāds guilty pleasure. Un ko tu domājies, man mājās nav konservu attaisāmā. Es pat konservētus tomātus jau esmu lietojis, un biju aizmirsis, ka tāds priekšmets kā konservu attaisāmais dabā vispār eksistē. Un, še tev, šprotu pastēte. Nē, nu, liels puika, bez lielas piepūles attaisīju to bundžu ar nazi. Kas liek domāt, ka arī konservu attaisāmais ir pārvērtēts, ja tev ir viens liels, gruntīgs nazis, ko nevar nolauzt.
10 comments|post comment

[28 Jun 2015|01:10pm]

black_data
Es jau minēju, ka ōme ir apgādājusies ar planšeti. Nu, lūk, pagāja mazliet vairāk kā nedēļa, un ir pienācis friend request iekš Facebook. Pēc vakardienas pārdomā, šodien nācu pie slēdziena, ka, ja pat es spētu konstruēt realitāti (tik stulbs kā izskatos es tomēr neesmu), galvenā lieta ir tā, ka es to nevēlos dalīt. Here I am, rock you like a hurricane. I don't like to fake it.
4 comments|post comment

Matu taisnotājs [28 Jun 2015|12:49pm]

pa_leeto

[dominika]
Remington matu taisnotājs ar somiņu, mazlietots, 15 Eur.
Dabūjams Rīgas centrā. Zvanīt/sms uz divi seši 67 31 93.

post comment

Mūzika: Garbage - Only Happy When It Rains [28 Jun 2015|12:40pm]

black_data
https://youtu.be/GpBFOJ3R0M4

Viena no pirmajām trakajām sievietēm, kas pusaudzim varēja aizkustināt, kas nu tur pusaudzim ir aizkustināms. Kad šie bija te Rīgā beidzamo reizi, skaidri iezīmējās, ka nav vairs tas jauneklīgums tajā deviņdesmito izpratnē. Un, lai ari totally out of my league, she still was fit and full of energy.

"I'm only happy when it's complicated
And though I know you can't appreciate it."


https://youtu.be/2GhPUAVgHZc

"You stupid girl
All you had you wasted.
You stupid girl
Can't believe you fake it."
2 comments|post comment

Par saldo miedziņu [28 Jun 2015|11:44am]

black_data
Džīzas! Pamodos!
post comment

Day #90: don't play your rock'n'roll to me [27 Jun 2015|05:02pm]

black_data
Šinī mājā visiem ir diezgan sūdīga muzikālā gaume. So, fuck you all, es lieku Slayer.
post comment

[27 Jun 2015|12:48pm]
dienasgramata
no koncerta organizatoriem: "Neviens neprot spēlēt saksofonu tā, kā Jans Garbareks. Viņa radītās skaņas kļuvušas par nekļūdīgu zīmolu un šīs skaņas kādu laiku jau uzskatāmas par kaut ko īpašāku, nekā vispārīga izpratne par džezu.

Viņam nekad nelikās interesanti, ka kritiķiem ir jāatrod ērtie apzīmējumi, lai izšķirotu cilvēkus pēc mūzikas kategorijām. Garbareks izvairās no šiem mēģinājumiem.

Viņa koncerti tiek veidoti ļoti organiskā veidā, pieaugot spriedzes līmenim. Šī mūzika elpo un ļauj elpot. Šī mūzika skan vienkārši un vienlaikus – sarežģīti. Mūzika skan gan svinīgi, gan izkliedēti, tā ir rotaļīga un nopietna, tā liek grimt un atvērties, tā ir kvēla, bet ne sentimentāla. Nepārprotama spriedzes un vides izjūta ģenerē skaņas telpu, kas atstāj pēdas ikviena cilvēka juteklīgākajos dvēseles dziļumos."
2 comments|post comment

Kognitīvās zinātnes [27 Jun 2015|12:22pm]

black_data
Vakar uzkāros uz kognitīvo zinātņu prezentācijām. Donald Hoffman, Laura Schulz, Nick Bostrom (kas gribēs, sagūglēs). Tā cilvēks spēja racionāli spriest tomēr ir savā ziņā brīnums. Tai pat laikā cik daudz cilvēki var izdarīt pavisam iracionālu un nesavtīgu iemeslu dēļ. Tāds īss brīdis kad noticēt cilvēkiem.
2 comments|post comment

[27 Jun 2015|12:30pm]
dienasgramata
LAtvijas avīze: "Zinātnieki laboratorijā veica svētā un parasta ūdensvada ūdens fizisko un bioloģisko analīzi. Tad "svēto" pievienoja parastajam ūdenim dažāda tilpuma traukos, ievērojot attiecību: 10 grami svētā uz 60 litriem parastā. Gala analīze uzrādīja, ka parastais ūdens pārvērtās svētajā."
5 comments|post comment

Par sestdienu, kas brīva [27 Jun 2015|12:06pm]

black_data
Teorētiski varētu iet dzīvē gāzt kalnus, bet ir tik nereāls slinkums. Tas darbs ir kaut kāds enerģētiskais vampīrs, ka es saku. Gan jau rīt uznāks histērija, un būs grandiozie plāni dienu pirms atgriezties pie cīņas ar vējdzirnavām.

UPD. Es zinu! Daudz par maz ir bijis sporta šajos alus un izēšanās svētkos. No turienes tāds emocionāls pārgurums.
2 comments|post comment

[27 Jun 2015|11:02am]
dienasgramata
Artuss Kaimiņš: "Jau miljono reizi es Jums saku, beidziet pārspīlēt un muldēt!"

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/artuss-kaimins-armagedons-pilu-diki.d?id=46146861#ixzz3eFPZyoSg
2 comments|post comment

Social sensitivity [26 Jun 2015|08:50pm]

black_data
https://youtu.be/Vyn_xLrtZaY

Es nezinu, kā tur īsti sanāk ar to "social sensitivity", bet personīgas attiecības un uzticība noteikti uzlabo produktivitāti. Empīriski pārbaudīts. Protams, ir grūti arī spriest, cik daudz, vai maz tanī visā iekšā ir arī līderšipa.
post comment

[26 Jun 2015|08:27pm]
dienasgramata
Kaimiņš: "Uzskatu, ka neatkarīgi no tā, kāds ir Baibas Strautmanes viedoklis par mani, kā Saeimas deputātu un valsts varas pārstāvi, viņai nav tiesību publiski paust nepatiesas, apmelojošas ziņas par manu veselības stāvokli."
1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]