MsJones' Friends [entries|friends|calendar]
MsJones

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

par drēbītēm [28 Aug 2015|02:31pm]

santa_be
Man nav nekādu iebildumu pret lētiem apģērbiem: nu tur 5 euro džinsiem, 8 euro kleitām un grašu maiciņām. Paldies humpalām un lielveikaliem apmēram tā arī dzīve noris. No otras puses buciņam ir uzauguši apavu radziņi. Proti, apaviem jābūt ērtiem, apaviem jābūt gaumīgiem un apaviem jābūt krietni pašūtiem un salīmētiem. Tādi apavi patukšo maciņu, bet tai pašā laikā noplīst diezgan gaumīgi un lēni. Prieks nēsāt līdz pēdējai to dzīves dienai. Tagad visādu pasākumu vajadzībām esmu iegādājusi divus pārus Reserved apavu: cena patīkama, izskats- cenai pieņemams. Tomēr to, ka laiviņas pamatā ir ražotas no kartona, plastmasas un ķīniešu bērnu asarām var sajust uzreiz- kāja svīst, kājai ir cieti un kājai trūkst atbalsta spilventiņu. Ar dievpalīgu un rezerves apaviem, ko pārvilkt tiklīdz saule noriet, mēs izturēsim. Tomēr, ja ir viena lieta, no kuras nākotnē labprāt izvairītos, tad tā būtu apavu iegāde konkrētu pasākumu vajadzībām.
4 comments|post comment

MŪZIKA: King Dimond [27 Aug 2015|09:09pm]

black_data
Es tagad varu iztaisīties par baigo King Dimond fanu. Nebija neviena diska, tagad ir veseli septiņi.
5 comments|post comment

par pateikt kā arī (nu tā kā tev šķiet, ka ir) [27 Aug 2015|03:37pm]

santa_be
No vienas puses vienmēr pateikt kā izskatās no manas puses ir taisnīgi un īsta drauga cienīgi,- nu vismaz no standarta novēlējumu lapiņu loģikas. Tomēr jautājums par labumu paliek atklāts. Jo ja cilvēks skaidri nāk pie tevis ar: "pasaki man, ka visa pasaule ir pidari, bet, nē, nē, es tev neprasu norādīt uz savām kļūdām", tad vai bāzties virsū ar savu ķipa patiesību nav ciniski, lieki un ļauni? Ņemot vērā, ka nav jau tā, ka cita individuālā patiesībā būtu nez profesionāļa padoms. Ņemot vērā, to ka lielākā daļa cilvēku labi zina, savu problēmu sakni: proti, savilkt galus kopā un saprast, ka šodienas nediena ir vakardienas, iepriekšējo gadu, sliktu lēmumu rezultāts, vai arī vienkārši nejauša nelaimju virtene, var ikkatrs.

No vēl vienas puses arī šis ir mērīts ar manu mērauklu. Es ļoti labi zinu, kurš iztērē manu algu, es ļoti labi zinu, kas notiek ja vēlu ielec karjeras vilcienā, es zinu kurš vakar apēda 200 gramus siera cepumu un es zinu, ka dzert līdz krīt ir slikti. Vai man kaut ko darīt/nedarīt palīdz, ja citi iebāž ar seju sačurātajā- pietiekami reti, lai to uzskatītu par nejaušību. Aizvien vairāk sliecos domāt, ka viss ko varam citiem piedāvāt ir drauga plecs un praktiska palīdzība, bet "taisnīgais padoms" bieži vien ir tāds apgrūtinājums, ko pieņem dēļ pirmajiem diviem.

Vopšim pieaugušo dzīve ir grūta un tur vairs nekas nav tik viennozīmīgi kā gribētos.
11 comments|post comment

* [27 Aug 2015|03:23pm]
digna
[ mood | labs ]

Nu, ziniet, sanāca gandrīz kā pirmslaulības dzīvē - pavisam nevainīgi aiziet uz koncertu, piedzerties, pārrasties mājās no rīta un, pirms iekrist komatozā miegā, nodoties kaislīgam seksam. Vienīgā atšķirība, ka sekss nebija take-away, bet gan home cooked.

2 comments|post comment

Vēlreiz. Lētāk :) [27 Aug 2015|01:40pm]

pa_leeto

[terracotta]
Atvainojos, ka postoju vēlreiz to pašu. Ļoti gribas atbrīvot vietu plauktā, un tikt vaļā no:

3. King Diamond - The Graveyard 
4. King Diamond - The Spider's Lullabye 
5. King Diamond - Abigail II 
6. King Diamond - House of God 
7. King Diamond - Give Me Your Soul, Please
8. King Diamond - The Puppet Master 
9. Mercyluf Fate - The Bell Witch 
10. Grave Digger - The Grave Digger 
11. Ajatarra - Kalmanto 
12. Saxon - The Very Best Of
13. Scorpions - The Essential 

Katrs 1 Eur
Savulaik pirkti kolekcionēšanas priekam. Visi lieliskā stāvoklī, izmantoti vien pāris reizes.

Ja interesē -->  terra696 [et] inbox.lv
1 comment|post comment

[26 Aug 2015|03:10pm]
dienasgramata
DELFI. Rīgā uziet un aptur nelegālu suši ražotni.
post comment

[26 Aug 2015|03:09pm]
dienasgramata
DELFI. Par uzbraukšanu dievlūdzējai Vecrīgā - septiņu eiro sods.
1 comment|post comment

[25 Aug 2015|11:07pm]
dienasgramata
DELFI. Neskaitāmi pētījumi ir apliecinājuši, ka gulēšana dzimšanas kostīmā ir krietni veselīgāka un pat sniedz organismam vairākus ieguvumus.
5 comments|post comment

Par iebraucējiem un sirmo Eiropu [24 Aug 2015|06:23pm]

black_data
Vot, Vācijā cilvēki ir reāli sacepušies par patvēruma meklētājiem. Mierīgās un harmoniskās dzīves tīkotāji ir saskādējuši 31 policistu. A sacepušies viņi par astoņsimt tūkstošiem iebraucēju (nesākšu tēlot juristu, un arī rakstā figurē gan vārds “imigranti”, gan “patvēruma meklētāji). Cilvēkiem, kam patīk matemātika, šis skaitlis šķitīs īpaši interesants. Tā stipri vien noapaļojot, tas ir gandrīz viens miljons. Pat bez visas noapaļošans var pat teikt, ka varētu vēl vienu Rīgu celt kaut kur smiltienā pie Daugavas. Otrs cipars ir viens. Viens procents. Ja mēs paņemsim Latviju, tad tas būtu divdesmit tūkstoši. Nevis divsimts piecdesmit, nevis divi tūkstoši, bet divdesmit tūkstoši. Cēsis nedavilka, bet man slinkums meklēt precīzāk.

Morāle? A, vot, morāli jūs paši izdomājiet. Es tikai štukoju, vai grūtāk būtu kaut kur Latgalē iebāzt vēl vienas Cēsis, vai kaut kur Vācijā vēl vienu Hansas pilsētu Rīgu.
5 comments|post comment

* [24 Aug 2015|12:15am]
digna
Es nekad neesmu varējusi īpaši sūdzēties par dzimumtieksmes trūkumu, bet nu, atgriežoties spējai pavairoties, vienkārši nes ārā jumtu.
post comment

Par kaimiņiem ar zaļo [23 Aug 2015|09:02pm]

black_data
Lieliski! Caur virtuves nosūcēju nāk "zaļā" dūmi.
6 comments|post comment

Par vannas istabas ņeržu [23 Aug 2015|08:31pm]

black_data
Šinīs dienās esmu pielicis beidzot vannas istabā vienu plauktu un dvieļu turētāju. Iztikas minimums ir izpildīts, un šī telpa sāk izskatīties pēc kaut kā, kurā kāds ari mitinās. Pateicoties plauktam, no turienes ir emigrējusi kartona kaste. Pateicoties dvieļu turētājam ir iespējams noslaucīt rokas nebrienot cauri visai mājai, un dvielis nav jākar uz durvīm.

Ja rodas jautājumi, kas prasīja tik daudz laika, atbilde - stainless steel. Padārgi tie Tiger aksesuāri. Bet ne uz ko mazāku es neparakstos. Vēl tikai dvieļi jāievieš depresīvi monohromās krāsās. Ja sanāks pārvākties, un izīrētājs nebūs gatavs par mazu un godīgi samaksu atstāt šos priekšmetus tur, kur viņi ir, ņemšu nost k jebeņam, un lāpiet caurumus kā gribiet. Jo par baltu velti es viņus viņiem neatstāšu. Jo vēlreiz visu sākt no sākuma, I'm too old for that.
4 comments|post comment

Par braincar.lv [23 Aug 2015|04:15pm]

black_data
Vakar piekrāpu iluminātus. Piekrāpu tādā ziņā, ka startēju sīvāko konkurentu komandā. Nu, konkurence nebija ļoti sīva, bet, lai vai kā, pirmais diploms kādam no abu komandu dalībniekiem.

Un tagad es nezinu, kā ar to visu justies. Nu, patiesībā, es vairāk nezinu, kā ar šo visu varētu justies citi ilumināti. Un arī to, kas notiks tālāk.

Bēt, ja ne par krāpšanu, tad vakar bija savdabīga pieredze. Jo ir skaidrs, ka tie nebūt nav iespēju griesti. Varbūt mums pietrūka spilgti erudītu komandas biedru, un no pieredzes zinu, ka mums ir spilgti erudītas personības, tomēr zināmu haosu pirmajā stundā ienesa fakts, ka uzdevumus risināja divi cilvēki, kas līdz šim ir šoferējuši. Izrādās, pieredze pie stūres krietni atšķiras no pieredzes pie uzdevumu lapas. Ar visu to, ka esot arī šoferītim ir nācies demonstrēt savu erudīciju, tomēr pie stūres tas nav full time job.
4 comments|post comment

[23 Aug 2015|12:08am]
dienasgramata
DELFI. Jauns vīrietis nonāk slimnīcā pēc lēciena no otrā stāva balkona uz pretī esošo augu vītni. Viņš mēģinājis pārvarēt attālumu, bet piedzīvojis kritienu.
1 comment|post comment

[22 Aug 2015|11:01pm]
dienasgramata


"Все умрут, а я останусь!" - Bils Murejs Elvisa Preslija bērēs
4 comments|post comment

Par Lienes ielas svētkiem [22 Aug 2015|06:07pm]

black_data
Šodien ir Lienes ielas svētki. I shit you not - Lienes ielas. Tur ir pat skatuve! Nē, ja neinteresē Marhils, un vēl sazin kaut kādi talantīgi cilvēki, tad man līdz galam nav skaidrs, ko tur cilvēki dara. Ēd vafeles un fritētus kartupeļus? Bēt... es toties trāpīju uz "koka rīgas" ekspozīciju. A ņe čo tak, prikolīga štelle. Nu, t.i. nav pārkrauts ar mantām, un kaut kāds koncepts tanī visā ir. Plus mājas fragments lielās zāles galā ir kaut kas episks.

Bet tur tālāk ir skatuve arī pie baznīcas. Un zālienā salikti krēsli, un izmētāti plīša lācīši. Kādēļ gan, man netapa skaidrs.
1 comment|post comment

Par receptēm [22 Aug 2015|03:15pm]

black_data
Pareiza omlete prasa sekojošas lietas - pareizi pievienotus dārzeņus, pareizu temperatūru, čuguna pannu un cepeškrāsni. Visi sviesti, bekoni, sieri un kas tik ne ir preferences un noskaņojuma jautājums. Pasākums man prasīja zināmu kalibrāciju, bet trešajā reizē viss sanāca ideāli (nav tā, ka es nekad omleti nebūtu cepis, vienkārši es par konkrētiem kontrolējamiem apstākļiem). Un vissvarīgākais moments par čuguna pannu. Tomāti tomētiem, bet tas, kā čuguns akumulē karstumu, tas ir nenovērtējami brokastu omletei. Tev līdz seriāla sērijas vidum ir karsta omlete, un tu viņu tā lēnām ēd.

Bet vispār brokastu seriāls raisīja jautājumu par receptēm vispār. Kāpēc es, principā, arī par pannu, nevis "sagrieziet sīpolus plānās ripiņās". Visi tie stāsti, kā tieši šī recepte kairina tavas garšas kārpiņas visizsmalcinātāk, īsti es tam neticu. Es saprotu, ka uz ugunskura ir grūti dabūt tādu pašu espresso, kā no smalka un dārga espresso aparāta, bet lielos vilcienos kafija paliek kafija, un sūdīgu kafiju var dabūt ārā arī no smalka aparāta, un otrādi. Tie, kas garšu kārpiņu kairināšanu paceļ līdz neiedomājamiem augstumiem, visdrīzāk dodas garšas piedzīvojumos dzerot no mēģenēm, ēdot visādas jocīgas želejas, un ēdienus, kas dzesēti ar slāpekli. "Vecmāmiņas recepte" ir par tradīciju, par emocijām, par to, ka vecmāmiņa jau sen ir izkopusi un atradusi pareizāko čuguna pannu un cepšanas temperatūru. Un, ja vecmāmiņa savos ēdienos lika sīpolus, tad tur tiem sīpoliem ir jābūt, citādi tā nav vecmāmiņas recepte, un nevar būt pēc definīcijas (sveicieni pārtikas industrijas mārketingam). Ja tev nepatīk vecmāmiņas gatavotais, fine with that. Bet sīpoliem, bļeķ, tur ir jābūt.
2 comments|post comment

MŪZIKA: Wanted Dead Or Alive [22 Aug 2015|02:46am]

black_data
"I'm a cowboy, on a steel horse I ride" ^_^

https://youtu.be/SRvCvsRp5ho
1 comment|post comment

Par gaļu [21 Aug 2015|02:47pm]

black_data
Es varu koķetēt veģetārismu, jo es neuzskatu, ka man katru dienu būtu jāēd steiks, jātaisa alus vaļā ar zobiem, vai jāievieš permanents zaķītis, pret ko izturēties kā pret mājkalpotāju, vai virēju, lai kādam pierādītu, ka man ir pimpis kas stāv. Mierīgi varu ēst jogurtiņus un kabačus ar ceptu sieru. Bet, kad pienāk brīdis norīt kādus trīssimts gramus sulīga lielopa, tur nu neko nepadarīsi, jo organisms prasa. Tas brīdis, kad tu fiziski izjūti, kā tavu ķermeni ir atstājuši minerāļi, ir ļoti jocīgs brīdis. Un tad tu gaļu nevis vienkārši gribi, tu viņu iekāro.
8 comments|post comment

Par "brightness" [20 Aug 2015|07:09pm]

black_data
Labs vārds tas "brightness". Jo es tiešām esmu tik lieliski attapīgs. Kādu laiku seriālus skatos uz datora. Tomēr. Un, protams, saule nav tav labākais draugs, kad notikumi filmā risinās kaut kur pa tumsu. Nu, nepagāja ne... vienvārdsakot, ienāca prātā doma, vai to pašu "brightness" nevar pagriezt uz augšu? Protams, ka var. Dooh!
2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]