MsJones' Friends [entries|friends|calendar]
MsJones

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Futbols Ķeizarmežā - ček [30 Jul 2015|11:09am]

black_data
Nu, ko, futbols lielajā laukumā, kas nozīmē īstu futbola laukuma platumu, bet tikai uz pusi īsāku, parādīja, cik ļoti mēs tomēr to futbolu spēlēt nemākam. Divas lietas - aizsardzība, un saspēle.

Aizsardzība, tas nozīmē diezgan lielus vārtus, kuros ir diezgan viegli iesist, plus diezgan lielas manevra iespējas uzbrūkošai komandai. Protams, ja kāds skatītos aizmugures, tik bēdīgi nebūtu, tomēr arī bez tā diezgan brīvi sitieni pa diezgan lieliem vārtiem, vēl arī slapjā laukumā - nu, golu bija daudz.

Uzbrukums nozīmē to, ka Lucavsalā īsti nav daudz iespēju iedot piespēli uz sānu, vai atpakaļ. Rezultātā visi pieraduši bliezt pa vārtiem. Labi, protams, ka laukums vismaz garumā nebija pilnais, jo bizot no vieniem vārtiem, līdz otriem, un secināt, ka pilnīgi bezjēdzīgi, tas ir tā… kā skriet maratonu, jebšu pa tukšo. Šeit, tomēr, vietas uz laukuma ir tik daudz, ka var iedot piespēli pat uz centru, nav vajadzības mainīt uzreiz malas. Vai arī to darīt caur centru ar īsām piespēlēm, nevis pa dioganāli cauri visam laukumam.

Bet kopumā, es, labprāt, atkārtotu šādu pasākumu. Beigās jau tomēr tas viss sāka izskatīties pēc futbola. Un, lai arī likās, ka skriešanas bija mazāk kā Lucavsalā, šķiet, tas ir bijis mānīgi. Ahileji sāp tā, ka knapi pa trepēm šorīt nokāpu, un pat augštilbi sīc, kā pēc cik tur to kilometru noskriešanas. Komplektā ar biezpiena diētu trīs dienu garumā, es vēl iemanījos norīt pus kilo svilinātu vistas spārnu, un jau domāju, kā izdzīvot līdz pusdienām.
post comment

[30 Jul 2015|09:42am]
dienasgramata
DELFI. Engurē cilvēkus pārbiedē atbaidošs zirneklis.
2 comments|post comment

Futbols Ķeizarmežā [29 Jul 2015|12:54pm]

black_data
Šodien būs unikālā iespēja futeni uzspēlēt Ķeizarmežā, futbolam paredzētā laukumā. Nu, pusē no laukuma. Bet mūs jau arī nav tik daudz lielajam laukumam. Bet redzēs kā tur sastāvēs ar sānu līnijām.
6 comments|post comment

Zamšādas Chuck Taylor's [29 Jul 2015|09:50am]

black_data
Zamšādas kedas, anyone?
10 comments|post comment

[28 Jul 2015|08:18am]
dienasgramata
Kāds mūziķis varētu pastāstīt par "Krievijas mūzikas tirgu" - cik daudz autortiesību procentu saņēmis par viņa skaņdarbu izpildīšanu radio, televīzijā un kafejnīcās? Cik legālus kompaktdiskus pārdevis? Vai par "mūzikas tirgu" saucam samaksu "uz rokas" par dažiem koncertiem un uzstāšanos privātās vai "korporatīvajās" ballītēs?
1 comment|post comment

Par uzturu [28 Jul 2015|12:30am]

black_data
Es pilnīgi noteikti esmu snobs. Man nenormāli patīk Sky. Tas ir veikals, kurā es jūtos saprasts. Ok, šmigu un dārzeņus, visbiežāk, es mēdzu pirkt citur, lai gan atlaides uz šmigu Sky mēdz būt ļoti stingras un pārliecinošas. Nākamais veikals ir Prizma. Es zinu, kas viņā ir, un tās konkrētās lietas, kas tur ir, mani apmierina. Bet visvairāk es neciešu Rimi. Neskatoties uz to, ka tur ir labi salāti, un avokado. Lai gan man tā īsti vajadzēja mārrutkus un biezpienu, vazājos es kā muļķis gar plaktiem, klausoties savā sārtvaidzības nomocītajā iekšējā balsī. Un ticiet uz vārda, man šobrīd ir ļoti svarīgi sadzirdēt iekšējo balsi uztura sakarā. Nē, nu, šo to jau nopirku, lai arī ne bez grūtībām

Un te savu kāri pēc gaļas, siera un olīvām es realizēju sekojoši - maize, zaļo olīvu pasta, itāļu siers (nu, tie ar appelējušo apvalku), svaigs baziliks, tomāts, melni pipari. Ļoti laba uzkoda.

Bet citādi, laikam ir kaut kas jāsāk rīt, lai atjaunotu minerālvielas. Šodien episkā kombinācija no tunča, vistas, un domāju, vai nevajadzētu uzēst arī ruleti. Bet tas ir šobrīd. Ņemot vērā manu lielisko diētas disciplīnu, apsveru iespēju sākt lietot kaut ko kompleksu un patērniecisku. Esmu nodzinies līdz stadijai, kad organisms sāk protestēt ar traumām.
5 comments|post comment

misija kaķi [27 Jul 2015|10:18pm]

santa_be
Pagalmā tusē māte ar 3 bērniem: pūkaini pelēku, un diviem dažādu kombināciju rižikiem. Baigā vēlme tērēt laiku, kura man nav un naudu, kuras tad attiecīgi vairs nebūs- to trīs mazo savešanai kārtībā (potty training, atparazītošana un cilvēku mīlēšana). Nu un tad jaunu saimnieku meklēšanai. Kā pamatu savas labdarības sekmēm redzu to, ka rižie joprojām ir diezgan ļoti modē un cilvēki tos salīdzinoši labprātāk ņem, kā kaut kādus raibuļus.

Pareizais jautājums: kā neredzēt to, ka būs barga ziema un visi tie jaukumiņi nomirs kā bomži?
9 comments|post comment

Download your songs any time [27 Jul 2015|02:40pm]

black_data
Ziniet kāds ir iemesls kāpēc Dīzeris neļauj veikt daunloudu uz SD karti, bet ļauj to darīt telefona atmiņā? Jo tas esot “legal issue”, un atmiņas kartē dziesmas var atrasties tikai tad, ja tās ir iegādātas. So, strīmo vesels, vai izbraucieniem uz laukiem gatavojies laicīgi. Nu, vai nopērc jaunu telefonu.
post comment

Par dārza ballīti [26 Jul 2015|09:00pm]

black_data
Nu, ja ir jāatskaitās par dārza ballīti, tad mana atziņa no tās ir tāda, ka algōls ir pārvērtēts. Ne tikai kontekstā, par ko viņš mēdz padarīt itkā normālus cilvēkus. Kaitinoši cilvēki mēdz būt kaitinoši arī skaidrā, kā arī ne visus algōls padara par muļķiem. Bet tādā nozīmē, ka alkohols nav priekšnoteikums labsajūtai ballītē. Var jau teikt, ka baigās ābeces patiesības, bet tai pat laikā, visi sagaida, ka tevi apkārtējie sāks kaitināt. Nu, jā, bija daži, bet es arī lietojot algōlu reti tā aizdzeros, lai tie kaitinošie nešķistu kaitinoši arī reibumā. Citādi, cilvēki dzer, viņiem ir labi, kādēļ gan man būtu jājūtas par to slikti? Labi, vienā brīdī gan es nolēmu, ka fakts, ka esmu skaidrā, nenozīmē, ka es vienīgais spēju operēt ar grilu. Vai kāds pārņēma stafeti, īsti nepiefiksēju. Bet dodiet man melno jostu vistas spārniņu, bekona, grilsiera, un bekonbanānu cepšanā. Ar šampinjoniem mēs līdz galam tomēr nesapratāmies.

Bet, vēl bez tā, ka algōls ir pārvērtēts, laba kompānija gan nav pārvērtēta*. Varbūt jūs bija pārāk daudz, un manis pārāk maz, bet varu pavilkt strīpu, un teikt, man patika.

*Jāsāk piefiksēt lietas, kas nav pārvērtētas. Noderēs brīžos, kad kāds uzdod jautājumu: "A, kas tev nav pārvērtēts?"
18 comments|post comment

Faith No More - Reunited [26 Jul 2015|06:54pm]

black_data
https://youtu.be/CKogBX1wNyE
post comment

[26 Jul 2015|09:19am]
dienasgramata
DELFI. Gulbenes morgā apbedīšanas biroja darbinieki īsi pirms kādas aizgājējas ievietošanas saldētavā atklājuši, ka sieviete ir dzīva, piektdien vēsta reģionālais laikraksts "Dzirkstele". Par mirušu noturētā kundze visu dienu mājās bija gulējusi ciešā miegā.
5 comments|post comment

Par meitu [26 Jul 2015|01:34am]
digna
Komiskums meitas piedzimšanā ir fakts, ka viņa piedzima uz kāpnēm. Tā nebija plānots. Krimuldas pagasta "Grāvmalās". Tas gan bija plānots.

Ja būtu izbraukuši 5 minūtes agrāk, piedzimtu vannā, ja 5 minūtes vēlāk - automašīnā. Abos "ja būtu" variantos tas bija precīzi vienas kontrakcijas jautājums.

Viņai pēc stundas un pāris minūtēm apritēs mēnesis un viena diena.
2 comments|post comment

KINO: Wayward Pines [25 Jul 2015|12:46pm]

black_data
Piebeidzu Wayward Pines. Un es tā cerēju uz klanu cīņām otrajā sezonā, a šie ņēma un sapisa tik skaistu ideju. Bet, labi, visu cieņu, šādu nobeigumu es arī negaidīju.
post comment

Pārdodu grāmatas [24 Jul 2015|04:56pm]

pa_leeto

[nefermerita]
PĀRDODU ļoti dažādas grāmatas. Ir daudz reliģiska rakstura grāmatu, kristīgās un bahai, bet ir arī pilnīgi citādas grāmatas, daiļliteratūra, ezotērika, mūzika. Visas grāmatas labā stāvoklī, bet dažām var redzēt, ka nav pilnīgi jauna, citas pavisam kā jaunas. Rīga, Jugla, pašiem jābrauc pakaļ, nekur nevedu.

Dons Migels Rīzs - Tolteku gudrības grāmata Četras vienošanās (ezotērika) - 2eur
Labie vārdiņi (vārdojumi) - 2eur
Keita Mosa - Labirints (vēsturisks romāns) - 2eur
Entonijs Horovics - Zīda nams (Šerloka Holmsa fanu stāsts) - 2eur
Linda Marija Kundziša - Garu valstībā (romantisks romāns) - 2eur
Elita Franciska Cimare - Jersikas derība (mitoloģisks stāsts latviešu un latgaliešu valodās) - 2eur
Skaidrīte Cielava - Cilnis Vecrīgas laicīgajā arhitektūrā - 0,50eur
Klasiskās mūzikas ģēniji - Čaikovskis (grāmatā mūzikas disks) - 2eur
Klasiskās mūzikas ģēniji - Mocarts (grāmatā mūzikas disks) - 2eur

Bahāiešu garīgā literatūra:

Bahāullāhs - Domu vārpas - 2eur
Bahāullāhs - Pārliecības grāmata - 2eur
Shoghi - Aicinājums nācijām - 1eur
Bahāullāhs (vienkārši) - 1eur
Abdul Bahā - Abdul Bahā gudrība - 1eur
Bahāiešu lūgšanas - 1,50eur
Bahāullāh - Apslēptie vārdi - 1,50eur
Pārdomu brīžiem (Bahai) - 1,50eur
Visas Bahai grāmatas kopā - 10eur

Kristīgās grāmatas

Karls E. Brātens - Luteriskās teoloģijas principi - 2eur
Marijas dziesmas un stāsti - Latviešu garīdznieču raksti - 2eur
Andris Rubenis - Ētika, Viduslaiku izglītība, antropoloģija un ētika - 2eur
Salaspils Vissvētākās Jaunavas Marijas Rožukroņa Karalienes baznīca - 0,50eur
Visas kristīgās grāmatas kopā - 6eur

Ja nu kāds ņem visas - 30eur.
Pastāv iespēja arī uz maiņu pret kaut ko, tad paši piedāvājiet.
liga at wicca.lv
post comment

Par vēlmi mācīties [24 Jul 2015|11:39am]

black_data
“...not because I memorized Emily Dickinson in school when I was in high school, but because there was a girl when I was in high school, and her name was Amanda, and I had a crush on her, and she liked Emily Dickinson poetry.”

https://youtu.be/NgDGlcxYrhQ
post comment

Par īru republikāņiem [24 Jul 2015|10:59am]

black_data
Nevarētu teikt, ka es baigi daudz zinu par Īrijas vēsturi, bet, izrādās, īru cīņai ar ļauno imperiālismu ir zināmas līdzības ar mums pazīstamu stāstu. Īriem ir 1916. gadā dibinātā republika, un Ziemeļīrija ir tāda liela Abrene, ko kārtīgs republikānis neatzīst par Lielbritānijas sastāvdaļu, kopā ar visu miera līgumu kurā tur gadā. Interesants viģiks.

https://youtu.be/UZM9Z0NbQwM

Cita starpā pa amerika ielām staigājot KKK ar republikāņi karogiem.
1 comment|post comment

* [23 Jul 2015|08:07pm]
digna
Labdien! Šobrīd man iet drusku labāk.
3 comments|post comment

Par vientulību [23 Jul 2015|03:43pm]

black_data
Vientulības sajūtai, izrādās, ir ģenētiska izcelsme.
1 comment|post comment

Mūzika: Three Days Grace - The Real You [23 Jul 2015|01:50am]

black_data
"I see the real you,
Even if you don't, I do"


https://youtu.be/qI_TvHh0xSc
post comment

Receptes: gvakamole [23 Jul 2015|12:37am]

black_data
Nu, tā, pūristi un fūdfašisti, par miltiem es jūs nemocīšu, bet man ir jautājums par gvakamoli. Dažu konkrētu cibiņu viedokļus es zinu, jo es zinu kā vieni taisa gvakamoli, kamēr citi to blakšu zāli principā necieš. So, gvakamole bez kinzas - vegānpolicija ierodas uzreiz, vai tikai pagroza pirkstu pie deniņiem?

Cita starpā, pirmo reizi nopirku čipšus. Tas ir simts cik tur dienu ietvaros. Varu attainoties, ka tie ir kukurūzas čipši. Down side - ar sieru un ko tur.
12 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]