MsJones' Friends [entries|friends|calendar]
MsJones

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

* [18 Apr 2014|10:01pm]
digna
[ mood | normals ]
[ music | 90's roka hitu vakars ]

Pēcstāvokļa hormonu vētras, visi tie aptumsumi, Mēness fāzes un pilnmēneši, magnētiskās vētras, laika maiņas un privātā dzeguze mani mētā no vienas galējības otrā un tad es esmu vai nu "awww, cik jaukiņi, bučiņas, lovītes, mīļumiņi, (gandrīz) viss ir kūl un lieliski, būs aizvien labāk, ", vai  "viss ir slikti, viss būs vēl sliktāk, neviens mani nemīl, jāmet pimpi krūmos un krievi nāk". Nē, nu, labi, pa vidu ir arī normāls pozitīvi fonējošs stāvoklis, ko aptumšo šādi tādi stresi un bailes, bet enīvej, pati nedaudz brīnos, ka +dienu ir vismaz divreiz vairāk par -dienām, tfu tfu tfu, lai šī proporcija arī paliek. Vai izmainās uz + pusi.

Ko es vēl varētu piezīmēt? Nu, man liekas, ka draugi un paziņas mani ir pametuši un mana vienīgā socializēšanās lielākoties ir ar bērnu, vīru un jaunmāšu forumu, tāpēc esmu pārsātinājusies ar tām bērnu un ģimenes lietām. Nē, man neriebjas, nav apnicis, man ļoti patīk, bet gribas atelpu. Gribas pabūt ne-mātei kādu brīdi, aiztusēties kaut kur, pasocializēties, padarīt kaut kādas muļķības. Vispār, es gribu tādas kreizī mājas ballītes kā Mierielā, gribu masāž-manikīr-frizier-izklaides, kādu normālu teātra izrādi, Sky Forger koncertu, ceļojumu un jaunus viltotos zobus.
Pie tās pamestības sajūtas gan jau pati esmu vainīga, jo laikam pārāk neaktīvi uzbāžos ar savu personu citiem un pieļauju, ka citi baidās mani bakstīt, jo domā, ka pirmajā rindkopā minēto iemeslu dēļ esmu nerunājama un nepatīkama vai pat bīstama.

Vēl mani ir piemeklējusi finanšu krīze, kas patiesībā ir ļoti galvens iemesls, kāpēc esmu iekonservējusies. Nav gluži tā, ka esmu ieslodzīta mājās - biju ciemos pie

[info]gorgonas, uz Brīnumu nakti ar vīru, uz psihkonsultācijām braucu, pie maman vairākas reizes, tad vēl tās pašas jaunmātes no foruma, bet man pietrūkst pasākumu ar vērienu (jā, līksmoties līdz grīdai), gribētos kārtīgu romantik seksī taim ar vīru, nezinu, aizbraukt uz to pašu Fonteinu uz pāris dienām, palakt rumu, izlauzt gultu un pamirkt baseinā, vai vēl labāk, aizlidot uz pāris dienām kaut vai uz to pašu Londonu. Abet nē, būs vien jāpagaida, un, kas smieklīgākais, ne jau tāpēc, ka ir bērns, jo viņam ir vislieliskākā aukle, ar kuru var visu sarunāt, bet tāpēc, ka ir iemeties pamatīgs robs budžetā.
Ā, bet pēdējo nedēļu biju gan ieslodzīta, jo nodarbojos ar revīziju un pavasara tīrīšanu. Vēl nav gluži finišēts, bet finišs ir redzams un ar katru iztīrīto kaktu un izmesto lietu, šķiet, drusku patīrījos arī es. Tagad viens maiss jānodedzina, ir lietas, ko es nevēlētos, lai pūst svalkā vai izklaidē bomžus. Vai nokļūst vēl kur.

Vēl pie labajām ziņām - man sāk atgriezties iedvesma. Man sagādā prieku pafotografēt kaut ko, kaut vai kādus štruntus mājās - gribas tam veltīt laiku, beidzot ir idejas iedīglis maģistra darbam (un kaut nu tas tiešām ieaugtos, jo ir jau pārlieku ievilcies, iepriekš iesāktais galīgi vairs nepatīk), gribas kaut ko paradīt un padarīt. Gribas atkal dziedāt un tizloties, bildēt un bildēties, zīmēt, gleznot, griezt, pat maketēt, bet to tomēr vismazāk.

Un pēdējā lieta, ko es šovakar gribētu pierakstīt. Jau iepriekš zināju, ka mēs ar mīļoto bieži viens otru pārprotam un tāpēc rodas kaut kādas debilas problēmas, bet nu šitas bija pāri visam un lika aizdomāties par to, cik patiesībā elementāri var atrisināt tik ļoti sasāpējušos un indējošu problēmu. Izrādās, vajag noskaidrot, kāpēc viens un kāpēc otrs dara to, ko dara un, noskaidrojot, ka abiem nepatīk otra rīcība, vienkārši abiem pārstāt to darīt un viss atrisinās kā uz burvja mājienu. Protams, tas nedarbosies, ja kāds nebūs gatavs atklāti runāt. Un tad, ja kāds nevēlēsies atteikties no ierastā.

Noslēgumā - reku jums bučiņas.

 

 

Rakstu no grab.lv http://digna.grab.lv/351057.html
post comment

Воины света. Rīgā. [17 Apr 2014|05:14pm]

black_data
Trīs lietas, labas lietas. http://lyapis.com/3878/
1 comment|post comment

Par darba dienas alkoholiskajām gaitām [17 Apr 2014|03:28pm]

black_data
Pusdienlaikā atteikties no burbona. Ček!
post comment

Par skaisto (t.i. par viskiju) [17 Apr 2014|09:31am]

black_data
Paldies kolēģiem, basketbolistiem, vakar uzlaboju danu viskijos (atļaušos izmantot šo nepolitkorekto "viskijs"). Beidzot pagaršoju mītiem un leģendām apvīto Lagavūlenu. Dzerams, jo nav tas pretīgais saldums, bet manai gaumei par apaļu. Bet nu buķete, protams, ir uh, un eh, un tomēr. Toties atklāju, ka man tīri labi garšo Taliskers, kurš, par laimi, ir arī krietni vien lētāks. Britu žurnālisti esot šo iecienījuši. Vēl to-do listē man pierakstīja vēl vienu zorti, bet nosaukumu, protams, neatceros. Bet nu, mēs jau oficiāli arī vēl neesam iepazīstināti.

Vēl apspriedām zivis, bet tās gan tīri teorētiski.
5 comments|post comment

[17 Apr 2014|09:27am]

pa_leeto

[blutzeuge]

mainu šādu jaunu filtra kasetni pret kaut ko. Kafiju, desu vai ko tādu. Vai pret naudu
post comment

[16 Apr 2014|09:58pm]
dienasgramata
ar galvu man viss ir kārtībā
jums droši vien tikai tā liekas
par visu vairāk es dzīvoju
kad guļu un ēdu sliekas

kad esmu līdz pašām padusēm
es ieracies dzimtajā zemē
un vectēva māju pagalmā
es redzu - uz mani kāds tēmē

kopš bērnības spēlēju kariņu
te - krievu, tur - vāciešu puse
pa vidu - mēs divi ar brālēnu
viņš tikai trīs gadus jau klusē

ar galvu man viss ir kārtībā
es briesmas pa gabalu jūtu
es vispār jau sen būtu brīvībā
ja tikai man patronas būtu
6 comments|post comment

[16 Apr 2014|09:25pm]
dienasgramata
APOLLO. "Rosme" - pašmājās ražota veļa.
4 comments|post comment

FOTO: Žirgas [16 Apr 2014|03:49pm]

black_data


http://500px.com/photo/67097027
post comment

Par biroja žurkas izdzīvošanas iespējām [16 Apr 2014|01:51pm]

black_data
Basketbolu šodien man nočakarēja, bet tā, ka līdz vakaram pārtikt ar tēju, arī negribējās. Saskaitu makā latu septiņdesmit (eirolatu), velku jaku, ņemu kindli, un uz Kuršiem. Kuršos dzīves pabērnus baro ar vistu akniņām ar kartupeļu biezeni, un godīgais eiro ieviesējs par to grib divi nulle četri, vai kaut ko tādu. Valmiermuiža, kā iepriekš noskaidroju, kārdina ar zivju zupu, alu, un iespēju palasīt grāmatu (vai pačalot, bet tas, kā kārtis krīt). Rinda, maksāt divus eiro ar karti, jaka mugurā, un vistu akniņas - protams, ka Valmiermuiža. Bija bažas, vai nebūs par īstu, bet, kas mums ņergām, kuriem basketbols šovakar nav? (kretīni) Un ko tu domājies, siltas, svaigas maizītes ar zaļo sviestu, lasis, skumbrija, un līdakas gabals, ko nebūtu kauns kā otro likt, un tas viss par divi čēesmit? Explain!
post comment

Latvijas vēstures institūts [16 Apr 2014|11:37am]

black_data
Tēma nav par pupiem, tāpēc neekspektēju baigo rezonansi, bet kas ir ar to Latvijas vēstures institūta likvidēšanu? Ir kaut kāda histērija, bet kaut ko jēgpilnu atrast nevaru. Kaut kur pa internetiem sagrābstīju, ka institūts novērtēts ar "divi". Lasu Dambrovska vērtējumu (tā, kurš Vjačeslavs), un tur rakstīts:

"„Kārtība, kādā aprēķina un piešķir bāzes finansējumu zinātniskajām institūcijām”, nosakot, ka ar 2015.gada 1.janvāri bāzes finansējumu neaprēķina un nepiešķir tai zinātniskajai institūcijai, kura zinātnes starptautiskajā izvērtējumā ir novērtēta ar „1 punktu” vai „0”, savukārt zinātniskajai institūcijai, kuras izvērtējumā ir piešķirti „2 punkti”, bāzes finansējumu aprēķina un piešķir, ja tās reorganizācijas plānu līdz 2014.gada 1.jūnijam ir apstiprinājis Ministru kabineta loceklis, kura pakļautībā ir attiecīgā nozares ministrija, un ja tas ir iesniegts Izglītības un zinātnes ministrijai."

Te ko, tiešām ir stāsts, ka konkrētie zinātnieki "nemāk to trumuli", jeb atjēgušies, ka jūnijs nav aiz kalniem, bet kopš janvāra nekas nav izdarīts? Anyone?

Bez tam, ja zinātniekiem patīk stāstīt, par lielo sabiedrības atbalstu, tad jau armagedona gadījumā var vākt ziedojumus. Ukraiņi, redz, bruņumašīnas ir iemanījušies remontēt par ziedojumiem.
8 comments|post comment

[15 Apr 2014|09:46pm]
dienasgramata
DELFI. Pirmdien Rīgā atrasts nošauts vīrietis, kurš saskaņā ar aģentūras LETA rīcībā esošo informāciju kriminālajās aprindās bijis pazīstams ar iesauku Baraban.
post comment

Spotify un Epica [15 Apr 2014|09:36pm]

black_data
Ir tāda holandiešu grupa Epica. Un ir tāds mūzikas straumēšanas serviss Spotify (novērtējiet, bez "kā"), kurš man arvien vairāk "patīk". Ir tāda iespēja sekot grupas aktivitātēm šinī servisā. Nu, lūk, es tagad zinu, ka ir tāda itāļu grupa, un viņai 1995. gadā iznāca viens albums. Paldies, protams.

Lai viss nebūtu tik rožaini - "tā pat".
post comment

FOTO: Bicep [15 Apr 2014|05:37pm]

black_data


http://www.kelvinmurray.com/
post comment

RECEPTE: Tian de légumes [15 Apr 2014|12:45pm]

black_data
Tā franču virtuve ir vien smalk liet, ka es jums saku. Tas tev nav sviestu uz bagetes uzsmērēt, un pabērt kapātu ķiploku. Tur ir jāzina lietas.Lūk, kas ir redzams attēlā? Letiņš, drošvien, teiktu - dārzeņu sautējums. Un itkā būtu arī taisnība. Ja vien tas nebūtu franču ēdiens, un nesauktos tian de légumes. Un kas ir tian de légumes? Nu, principā, tie ir dārzeņi tādā māla traukā, ko frencūži sauc par tian. Nu, tā burtiski tulkojot tā arī ir - dārzeņi "tiānā"(?). Ok, varētu jau pagrābt kaut kādu cepam pannu, un taisīt augšā tian de légumes, bet tur atkal ir jāzina lietas. Nedod dies, ka tavs cepamais trauks neizrādās "mērces panna", jeb pa francūziskam casserole. Tad, tieši tos pašus dārzeņus, tu, labākajā gadījumā, vari sataisīt kā ratatouille, un nekādi ne tian de légumes, jo, sasodīts, tas taču ir prasts casserole, nevis mazliet seklākais tian. Un tur jau atkal nav viss vienkārši. Ir daži ķeceri, kas kabaci ar cukini negriež kubiņos, bet plānās šķēlītēs, tā izdarot dievam netīkamu darbu, jo ratatouille ir īsts, kārtīgs sautējums gabalos, nevis tur kaut kāds kārtains izsmiekls. Un tiem, kas skatījušies multeni par gardēdi žurku, un nevar saprast, tad tai multenē ir īsts ratatouille, vai tā ir dievam nevēlama ķeceība, nu, ja nepietiek ar to, ka žurka gatavo ēst, varu paziņot - kā apgalvo wikipēdijas, tas vispār ir confit byaldi. Multeni pārdēvēt, autorus uz zirņiem! Citādi ņems vēl uztaisīs multeni par Muhamedu.

Lūk, tā, mīlīši, un mēs vēl neesam tikuši līdz varžu kājām un gliemežiem. Labāk cūciņ podiņā, pāri kartfeļus ar burkāniem, pēc tam vēl kādu leknu karoti krējuma, un nav ko dirsties ar visādiem smalkiem ēdieniem. Citādi jums te košers, ne košers, un dēlīsnekā nevarot dabūt svaigēdājvegānburgeri trijos naktī.
4 comments|post comment

Seksisms IT [15 Apr 2014|10:10am]

black_data
O, mana mīļākā "tabū" tēma, par kuru es neizsakos, bet šoreiz gribās parunāt, jo sajutos vecs un gudrs gāganu kara veterāns. Un, kā es esmu sapratis, seksisma problēmas marginalizēšana, ir hameleona mēģinājums kļūt zaļam uz sarkanas ķieģeļu sienas. Bet, cik saprotu, tālāk no Skandināvijas, un tuvāk silīcija ielejām, seksisms IT nozarē ir krietni vien nopietna problēma.

http://www.kursors.lv/2014/04/15/seksisms-it-nozare-kurp-ejam-un-kadel

Bet, lai uzlabotu savus seksisma atpazīšanas skilus, varētu man pastāstīt, kur slēpjas seksisms situācijā, kad džeks sāk izstrādāt cūcības, jo madāma ir noraidījusi viņa romantiskos centienus? Tobiš, ja skuķis man sāk spļaut kafijā, jo joprojām neesmu šo uzaicinājis... nu, nezinu... uz kino, tad tas ir seksisms? Hipotētiski, protams. Ok, lai nebūtu pārāk vienkārši, kafijā šī paša iemesla dēļ sāk spļaut džeks.
4 comments|post comment

2-daļīgais istabas kondicionieris [14 Apr 2014|01:51pm]

pa_leeto

[papuass]
Ir pieejams 2-daļīgais (1. bloks istabā, 2. bloks ārā) kondicionieris. Ir arī sūknis kondensāta atsūkšanai un pults.

Vajadzētu būt mazlietotam, bet diemžēl nepateikšu cik labā stāvoklī, jo "mantots" kopā ar nekustamo īpašumu. Ieslēgt varēja, gaisu kustināja. Šobrīd ir atvienots.

Ja ir reāla interese, par kaut kādu pa_leeto cenu vienosimies. Ja par_velti, tad man vienkāršāk būtu nodot utilizācijai.

Priecāšos arī, ja pasūtīsiet mani pie kāda, kurš šīs lietas uzpērk.
Vizuāli izskatās pēc klasiska kondicioniera, kas birojos.

papuass pie enkurs punkts org vai te komentāros
post comment

Xperia Arc S [14 Apr 2014|12:20pm]

pa_leeto

[annu]
Nolaižu vēl cenu (:
Pirku pa kādiem 300 LVL = ~425 EUR, tagad jauns maksā ap 160 EUR
Mana cena: 85 EUR, izskatīšu piedāvājumus. Diezgan steidzīgi

Defekti: Lietots
Ne zibensātrs
Kaut kas neštimmē ar GPS kārtīgi - šodien atkal strādāja perfekti Waze, bet citreiz atkal neķer GPS.

Plusi: Pieredzējis izdzīvotājs bez remontiem
Seksīgs arī lietots
Tačskrīns un viss pārējais, kamera u.c. fīčas strādā normāli
Ērti zvanīšanai, spēlītēm, sms, e-pastiem, WEB-sērfošanai, bildēšanai un citām ar regulāru GPS izmantošanu nesaistītām lietām

Full info: http://www.1shop.lv/sonyericsson-lt18i-arc-s-midnight-blue-used/
Foto: http://www.hitechmobiles.co.nz/uploads/images/Sony_Ericsson_LT18i_Xperia_Arc_S__Black_174_2.jpg
post comment

Ленинград - не хочу на дачу... [14 Apr 2014|11:29am]

black_data
Šnurs par patriotismu.

http://youtu.be/yvRn76Fqyzc
post comment

Koķetā Nacionālā Apvienība [14 Apr 2014|10:41am]

black_data
"‏@edgarsrinkevics SC ir jāatsakās no līguma ar Vienoto Krieviju, NA no koķetēšanas ar Francijas Le Penu un sajūsmas par Orbanu Ungārijā, tas ir LV interesēs!"

Nez, kā izpaužas koķetēšana? Raivis ar Imantu dzer jau trešo Margaritu, pīpē smaržīgas franču cigaretes, un vaļīgi šūpo savas tīkliņzeķēs tērptās kājas? Tāda sajūta, ka NA ir kaut kādi Stīviji Grifini (vai kā to latviski pareizi loka).
post comment

[14 Apr 2014|09:40am]
dienasgramata
NRA. Pērn biedrības Mozaīka saskaitītie 19 seksuālās diskriminācijas gadījumi, kad gejiem it kā atteikts izīrēt dzīvokli vai kādam sadots pa muti uz ielas, nav kas īpašs. Pilnīgi noteikti procentuāli daudz vairāk ir heteroseksuālu dzērāju, kurus ieraugot namīpašnieks parādījis viņiem durvis, un daudz vairāk ir heteroseksuāļu, kas dabūjuši uz ielas pa degunu, jo gājuši pa tumšu ielu ar glītu portfeli pie rokas.
15 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]