MsJones' Friends [entries|friends|calendar]
MsJones

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Sports veselībai - pavasara sesija [23 Apr 2014|08:27pm]

black_data
Vienkārši lieliski! Kā rudenī sezonu sāku, tā tagad viņu nobeidzu. Rādās, ka klasiskās trīs nedēļas lazaretē. Nu, nebūs vismaz jādomā, kas ar mani skvošu spēlēs nākamās divas nedēļas. Nemaz tik ļoti i negribējās!
post comment

dindinIZĀRDOŠANA pavasarī :) [23 Apr 2014|06:37pm]

pa_leeto

[aiz]

Telefoni – PAR BRĪVU, jubilejas lati, Crocs, CK Jeans, mājlietas, rotas, smaržas – LĒTI! 

Vairāk par izpārdošanu - TE!

2 comments|post comment

Savējie pret savējiem [23 Apr 2014|09:04am]

black_data
Es, protams, atkal visu vulgarizēju, bet ņemot par izejas punktiem eskalācijas sākumu, un pašreizējo situāciju, ir visai īpatnēji, ka divu tautību pareizticīgie ir gatavi viens otru nogalināt, jo kaimiņvalsts propaganda ir akcentējusi uzmanību uz faktu, ka kaut kur Eiropā gejiem ir vairāk tiesību, kā viņu pašu valstī. Ksenofobijas triumfs.
6 comments|post comment

somas [22 Apr 2014|07:40pm]

pa_leeto

[marullite]
Divas skaistas, jaunas un nelietotas somas un praktisks un arī nelietots koferīts meklē savus pirmos laimīgos īpašniekus.
FOTO: https://dl.dropboxusercontent.com/u/67912128/bags.jpg

CENAS: Zilā 16, Tumši lillā un koferīts katrs 10 eiras.
1 comment|post comment

[22 Apr 2014|02:55pm]

black_data
Es, protams, saprotu, ka būšu apnicis ar saviem pusdienu stāstiem, bet šodien ēdu dūņurūķīti (lasīt - karpa) ar "bisītēm". Cik saprotu, tie ir tie paši murķeļi? Katrā ziņā pirmo reizi ēdu tās krokainās sēnes. Diezgan interesanti.
2 comments|post comment

Women Techmakers [22 Apr 2014|11:57am]

black_data
Nezinu, kas tam ir par iemeslu, bet kaut kā visur kļuvusi aktuāla tēma - sievietes un IT.

http://youtu.be/PrXarTh77EA
2 comments|post comment

Četru brīvdienu sindroms [21 Apr 2014|08:50pm]

black_data
Cik daudz neizlasītu internetu. Un jānočeko kontu stāvoklis.
post comment

Sieviešu apģērbs. [21 Apr 2014|03:16pm]

pa_leeto

[wensdy]
Labdien! 

Man steidzami ir nepieciešami eiro un varbūt kādai steidzami ir nepieciešams apģērbs :) 
Džemperi, blūzes, žaketes, svārki, kleitas, rotaslietas.
2 - 5 e, taču viss ir runājams.
Pārsvarā M, L izmēri.
Pieteikties, norādot arī savu Cibas vārdu: ilzuu@inbox.lv
Apģērbu savākšanas un pielaikošanas ballīte 3d., 23.04. Indrānu ielā 11. Lūdzu, (te ir jāliek komats?) norādiet jums vēlamo pulksteņa laiku.
Links: http://foto.inbox.lv/ilzuu/Apgerbs_sieviesu?orderby=sortorder_asc Parole: 123
2 comments|post comment

[20 Apr 2014|08:52pm]
dienasgramata
"Es nesaku, ka restorāns kā tāds ir slikts. Nē. Ja cilvēks aiziet un paēd draugu lokā, tad tas ir normāli. Bet ja naktsklubi pārvēršas par izvirtības vietu, vai spēļu nami un kazino pārvēršas par vietu, kur cilvēku padara atkarīgu, tad tas nav saskaņā ar Dieva plānu. Tā ir nāves civilizācija, kura šeit pastāv," atzina Stankevičs.
post comment

[19 Apr 2014|11:05am]
dienasgramata
DELFI. Visticamāk, siltums atkāpsies agrāk nekā tika prognozēts iepriekš
1 comment|post comment

utenis [19 Apr 2014|10:11am]

pa_leeto

[telefontubbie]
Šo to nevajag.

Velosipēda bagažnieks ar atstarotāju. :) Skrūvējams klāt riteņiem ar 26' collu riepām. Bagažniekam dažās vietās nobružāts krāsojums. Bagažnieks nav groziņš, bet figņa uz kuras piesiet/novietot kaut ko (grozu ar ogām, tūristu paklājiņu piemēram)
Cena 3 EUR

Ūdenspīpju oglītes (pilna paka) + ūdenspīpju akmenīši ar šokolādes smaržu (gandrīz pilna paka) (abi kopā)
Cena 2 EUR

grāmata Andris Tiļļa "Tur man tika.Pieredzētais restorānos, kafejnīcās, bāros." t.i., rīgas uzdzīvju vietu vēsture.
Cena 1 EUR

matu taisnotājs, firmu nezinu. Funkciju pilda :)
Cena 3 EUR


Bildītes nav.
Mantiņas var dabūt otrdien vai trešdien.

atrašanās vieta Rīga

e-pasts :

siipola (et) inbox.lv
3 comments|post comment

* [18 Apr 2014|10:01pm]
digna
[ mood | normals ]
[ music | 90's roka hitu vakars ]

Pēcstāvokļa hormonu vētras, visi tie aptumsumi, Mēness fāzes un pilnmēneši, magnētiskās vētras, laika maiņas un privātā dzeguze mani mētā no vienas galējības otrā un tad es esmu vai nu "awww, cik jaukiņi, bučiņas, lovītes, mīļumiņi, (gandrīz) viss ir kūl un lieliski, būs aizvien labāk, ", vai  "viss ir slikti, viss būs vēl sliktāk, neviens mani nemīl, jāmet pimpi krūmos un krievi nāk". Nē, nu, labi, pa vidu ir arī normāls pozitīvi fonējošs stāvoklis, ko aptumšo šādi tādi stresi un bailes, bet enīvej, pati nedaudz brīnos, ka +dienu ir vismaz divreiz vairāk par -dienām, tfu tfu tfu, lai šī proporcija arī paliek. Vai izmainās uz + pusi.

Ko es vēl varētu piezīmēt? Nu, man liekas, ka draugi un paziņas mani ir pametuši un mana vienīgā socializēšanās lielākoties ir ar bērnu, vīru un jaunmāšu forumu, tāpēc esmu pārsātinājusies ar tām bērnu un ģimenes lietām. Nē, man neriebjas, nav apnicis, man ļoti patīk, bet gribas atelpu. Gribas pabūt ne-mātei kādu brīdi, aiztusēties kaut kur, pasocializēties, padarīt kaut kādas muļķības. Vispār, es gribu tādas kreizī mājas ballītes kā Mierielā, gribu masāž-manikīr-frizier-izklaides, kādu normālu teātra izrādi, Sky Forger koncertu, ceļojumu un jaunus viltotos zobus.
Pie tās pamestības sajūtas gan jau pati esmu vainīga, jo laikam pārāk neaktīvi uzbāžos ar savu personu citiem un pieļauju, ka citi baidās mani bakstīt, jo domā, ka pirmajā rindkopā minēto iemeslu dēļ esmu nerunājama un nepatīkama vai pat bīstama.

Vēl mani ir piemeklējusi finanšu krīze, kas patiesībā ir ļoti galvens iemesls, kāpēc esmu iekonservējusies. Nav gluži tā, ka esmu ieslodzīta mājās - biju ciemos pie [info]gorgonas, uz Brīnumu nakti ar vīru, uz psihkonsultācijām braucu, pie maman vairākas reizes, tad vēl tās pašas jaunmātes no foruma, bet man pietrūkst pasākumu ar vērienu (jā, līksmoties līdz grīdai), gribētos kārtīgu romantik seksī taim ar vīru, nezinu, aizbraukt uz to pašu Fonteinu uz pāris dienām, palakt rumu, izlauzt gultu un pamirkt baseinā, vai vēl labāk, aizlidot uz pāris dienām kaut vai uz to pašu Londonu. Abet nē, būs vien jāpagaida, un, kas smieklīgākais, ne jau tāpēc, ka ir bērns, jo viņam ir vislieliskākā aukle, ar kuru var visu sarunāt, bet tāpēc, ka ir iemeties pamatīgs robs budžetā.
Ā, bet pēdējo nedēļu biju gan ieslodzīta, jo nodarbojos ar revīziju un pavasara tīrīšanu. Vēl nav gluži finišēts, bet finišs ir redzams un ar katru iztīrīto kaktu un izmesto lietu, šķiet, drusku patīrījos arī es. Tagad viens maiss jānodedzina, ir lietas, ko es nevēlētos, lai pūst svalkā vai izklaidē bomžus. Vai nokļūst vēl kur.

Vēl pie labajām ziņām - man sāk atgriezties iedvesma. Man sagādā prieku pafotografēt kaut ko, kaut vai kādus štruntus mājās - gribas tam veltīt laiku, beidzot ir idejas iedīglis maģistra darbam (un kaut nu tas tiešām ieaugtos, jo ir jau pārlieku ievilcies, iepriekš iesāktais galīgi vairs nepatīk), gribas kaut ko paradīt un padarīt. Gribas atkal dziedāt un tizloties, bildēt un bildēties, zīmēt, gleznot, griezt, pat maketēt, bet to tomēr vismazāk.

Un pēdējā lieta, ko es šovakar gribētu pierakstīt. Jau iepriekš zināju, ka mēs ar mīļoto bieži viens otru pārprotam un tāpēc rodas kaut kādas debilas problēmas, bet nu šitas bija pāri visam un lika aizdomāties par to, cik patiesībā elementāri var atrisināt tik ļoti sasāpējušos un indējošu problēmu. Izrādās, vajag noskaidrot, kāpēc viens un kāpēc otrs dara to, ko dara un, noskaidrojot, ka abiem nepatīk otra rīcība, vienkārši abiem pārstāt to darīt un viss atrisinās kā uz burvja mājienu. Protams, tas nedarbosies, ja kāds nebūs gatavs atklāti runāt. Un tad, ja kāds nevēlēsies atteikties no ierastā.

Noslēgumā - reku jums bučiņas.

 

 

Rakstu no grab.lv http://digna.grab.lv/351057.html
1 comment|post comment

Воины света. Rīgā. [17 Apr 2014|05:14pm]

black_data
Trīs lietas, labas lietas. http://lyapis.com/3878/
1 comment|post comment

Par darba dienas alkoholiskajām gaitām [17 Apr 2014|03:28pm]

black_data
Pusdienlaikā atteikties no burbona. Ček!
post comment

Par skaisto (t.i. par viskiju) [17 Apr 2014|09:31am]

black_data
Paldies kolēģiem, basketbolistiem, vakar uzlaboju danu viskijos (atļaušos izmantot šo nepolitkorekto "viskijs"). Beidzot pagaršoju mītiem un leģendām apvīto Lagavūlenu. Dzerams, jo nav tas pretīgais saldums, bet manai gaumei par apaļu. Bet nu buķete, protams, ir uh, un eh, un tomēr. Toties atklāju, ka man tīri labi garšo Taliskers, kurš, par laimi, ir arī krietni vien lētāks. Britu žurnālisti esot šo iecienījuši. Vēl to-do listē man pierakstīja vēl vienu zorti, bet nosaukumu, protams, neatceros. Bet nu, mēs jau oficiāli arī vēl neesam iepazīstināti.

Vēl apspriedām zivis, bet tās gan tīri teorētiski.
5 comments|post comment

[17 Apr 2014|09:27am]

pa_leeto

[blutzeuge]

mainu šādu jaunu filtra kasetni pret kaut ko. Kafiju, desu vai ko tādu. Vai pret naudu
post comment

[16 Apr 2014|09:58pm]
dienasgramata
ar galvu man viss ir kārtībā
jums droši vien tikai tā liekas
par visu vairāk es dzīvoju
kad guļu un ēdu sliekas

kad esmu līdz pašām padusēm
es ieracies dzimtajā zemē
un vectēva māju pagalmā
es redzu - uz mani kāds tēmē

kopš bērnības spēlēju kariņu
te - krievu, tur - vāciešu puse
pa vidu - mēs divi ar brālēnu
viņš tikai trīs gadus jau klusē

ar galvu man viss ir kārtībā
es briesmas pa gabalu jūtu
es vispār jau sen būtu brīvībā
ja tikai man patronas būtu
6 comments|post comment

[16 Apr 2014|09:25pm]
dienasgramata
APOLLO. "Rosme" - pašmājās ražota veļa.
4 comments|post comment

FOTO: Žirgas [16 Apr 2014|03:49pm]

black_data


http://500px.com/photo/67097027
post comment

Par biroja žurkas izdzīvošanas iespējām [16 Apr 2014|01:51pm]

black_data
Basketbolu šodien man nočakarēja, bet tā, ka līdz vakaram pārtikt ar tēju, arī negribējās. Saskaitu makā latu septiņdesmit (eirolatu), velku jaku, ņemu kindli, un uz Kuršiem. Kuršos dzīves pabērnus baro ar vistu akniņām ar kartupeļu biezeni, un godīgais eiro ieviesējs par to grib divi nulle četri, vai kaut ko tādu. Valmiermuiža, kā iepriekš noskaidroju, kārdina ar zivju zupu, alu, un iespēju palasīt grāmatu (vai pačalot, bet tas, kā kārtis krīt). Rinda, maksāt divus eiro ar karti, jaka mugurā, un vistu akniņas - protams, ka Valmiermuiža. Bija bažas, vai nebūs par īstu, bet, kas mums ņergām, kuriem basketbols šovakar nav? (kretīni) Un ko tu domājies, siltas, svaigas maizītes ar zaļo sviestu, lasis, skumbrija, un līdakas gabals, ko nebūtu kauns kā otro likt, un tas viss par divi čēesmit? Explain!
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]