MsJones' Friends [entries|friends|calendar]
MsJones

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[27 Aug 2014|09:55pm]

dienasgramata
TVNET. Māra Oltes dēls izskatās kā izspļauts.
post comment

[27 Aug 2014|09:37pm]

dienasgramata
DELFI. Uz ielām turpina uzdarboties vecu cilvēku apkrāpēji
1 comment|post comment

велосипедик [27 Aug 2014|01:37pm]

black_data
Vislabāk jēdzienu "velodarasts" raksturo krievu valoda. Vakar pie veikal slēdzu vaļā velosipēdu, kad garām gāja tēvs ar sīko, un sīkajam stāstīja: "да, велосипедик."

Stāvu es tāds viss neizpratnē ar atjaunoto hipsterīgo frizūru, un tā vien gribējās atbildēt: "сам ты педик."

Mūždien tie deminutīviņi noved pie nepatikšanām.
2 comments|post comment

Raidījums "Dzīvīte" [27 Aug 2014|10:25am]

black_data
Tie, kuri uzskata, ka sašutuma pilnas diskusijas sociālajos tīklos ir kaut kā rādītājs, varētu apgādāties ar televīziju. Satori un IR lasošā smārtfōnistu kopiena nav sabiedrība. Īstā sabiedrība ir teļļukā.

No sākuma LNT ziņu cilvēki aprunājās ar Ministru prezidenti par pielaidi valsts noslēpumam, airBaltic un fotoradariem, nu tur "interesenti izrāda interesi" un "nolikums tiks uzlabots". Vienvārdsakot - ziņas, Holivuda, ziņas. Un tad nāca "holivuda" ar Scenar terapiju. Nu, par slimiem cilvēkiem nav labi smieties, un es šeit domāju fiziski slimos, bet kad zaķis sāk stāstīt par to, ka aparāta vibrācijām ir jāsakrīt ar organisma pozitīvajām vibrācijām, man uzreiz top skaidrs, ka viņai sen ir bijis vajadzīgs aparāts, kas vibrē. Tā nu viņas tur trīs sēž starp ziloņu statuetēm un zaļo tēju, runā par enerģijām, un vibrē viena otru. Es piezīmēšu, ka no rīta teļļuku arī bērni skatās. Visādiem tur rudzīšiem ne tas ka politikā, šai planētai sievietes var sāk likties nepiemērotas, un jāsūta kaut kur uz alfa centauru. Lūk ar ko tas audzējs jāsāk ārstēt. A jūs te "speciālistam" piesējāties. To scenar terapiju, starp citu, var dabūt VC3, un kaut kā man šķiet, ka tur nevar aiziet uz organisma pozitīvi vibrāciju analīzēm. Lai gan, kas viņu zina.

Vienvārdsakot, no rīta teļļuks nē, rādžiņš nē. Labi, ka atradu kasti ar veciem diskiem. Vismaz Rammstein varēja uzlikt. A laika ziņas būs jāskatās internātos.

http://youtu.be/NFfSs_UkwCY
3 comments|post comment

[26 Aug 2014|04:46pm]

dienasgramata
DOMNICA.LV Latvijā tuvākajos gados nav plāna ieviest marihuānu kā ārstniecības līdzekli.

p.s. kā tad bez plāna?!
1 comment|post comment

Ētikas kodeksu pārkāpēji [26 Aug 2014|03:26pm]

black_data
Komentāri ir zelts.

Vents Sīlis: Ētika un psihoterapeits

Vispār diezgan bieži cilvēki tiecas pēc "bedžiem", zaļajām karotītēm un ISO sertifikātiem, lai būtu ko vicināt un citiem bāzt sejā, bet pēc tam ar vieglu sirdi no šiem principiem atkāpties. Da labi, cilvēki. Kas tur bija ar 2% aizsardzības budžetu?
2 comments|post comment

Krāmu tirdziņš [26 Aug 2014|03:08pm]

pa_leeto

[inese_tk]
Skaņuplates, notis un nošu grāmatas, vienkārši grāmatas, karate kimono, dažas padomju laika relikvijas un vēl pāri figņas.

https://plus.google.com/photos/102885722466249030642/albums/6051840795406408161

ja vēlas kaut ko pa vienam - brauciet uz Salaspili un paši rociet ārā no kastes. Rīgā +/- centrā varam kaut kad pievest pa lielākām čupām klāt.
mainu pret naudu (novērtējiet paši cik), augļiem (jebkādiem. mums vispār šogad nav ābolu, ja), burkāniem (citi dārzeņi šobrīd nav aktuāli), riekstiem.
priekšroka vairuma ņēmējiem un tiem, kas pirmie savāc.

pieteikšanās un papildinformācija inese.tk(at)gmail.com
4 comments|post comment

virtuves elektro izpāŗdošana [26 Aug 2014|01:23pm]

pa_leeto

[sinamorata]
gadu laikā ir savākušās visādas ierīces, kuras neesam aiztikuši pēdējā gadā. tāpēc nolēmām, ka jādod tālāk tautās. varbūt kādam noder vairāk nekā mums 

1. Eastcom Konvekcijas krāsns. 10€ 
2. Atry Rice cooker. 10€ 
3. Sencor Double Hotplate. 10€


ja pamatoti šķiet, ka cena par augstu, drīkst kaulēties.
Atrodas centrā. 
1 comment|post comment

Interaktīvā TV [26 Aug 2014|11:40am]

black_data
Redz, vakar atkal tikām pie pavisam klasiskas televīzijas, ar visām reklāmām un citām blaktīm. Nu, ir jau viņa mums tagad interaktīva, un kāda tik ne, bet par to es vēl neko nevaru spriest. Un tur ir visādi brīnumaini kanāli, ieskaitot Krievijas propagandu, un viskautkas jauns, par ko es agrāk neko nezināju, un pa lielam arī tagad neesmu palicis informētāks.

Protams, mēs viennozīmīgi esam mūzikas kanālu mērķauditorija. Ar meinstrīmpopsu viss takā skaidrs, viss tur hujārijās un migājās. Bet ir tāds šedevrs kā VH1 Classic. Vot tas ir spēks! Tas ir kā skatīties sūdīgu jūtjūbi.

Un tad vēl Domburšovs. Es tagad nevaru saprast, viņš visu laiku ir bijis tik kaitinošs, vai ir kļuvis tik kaitinošs. Viņš izsakās nesakarīgi, pārtrauc runātājus arī sakarīgas atbildes vidū, kas pats ļaunākais, mēģina būt asprātīgs. Vot ko, ko, bet mēģināt būt asprātīgam viņam nevajadzētu būt. Nu, un tad, kad viņš sāka skraidīt apkārt ar kāpostiem un gurķiem, es vispār ahujel. Viņš nav saskatījies kaut kādus amerikāņu diskusiju šovus?
post comment

Galdi birojam/mājām [26 Aug 2014|10:50am]

pa_leeto

[annu]
Bump - steidzami! Palikuši četri galdi.
Zemāk bildes un cenas )
Pašsavākšana Rīgas centrā.
Pieteikšanās, jautājumi šepat vai elga-b inboksā.
post comment

Romowe Rikoito [25 Aug 2014|05:00pm]

black_data
Izrādās, ir tāda leišu grupa Romowe Rikoito. Izrādās, jau diezgan sen. Nu, par cik dārk ambients man arī tagad ir diezgan neiepazīta pasaule, un kādēļ lai es par viņu interesētos deviņdesmito otrajā pusē, protams, biju palaidis šādas grupas eksistenci garām. Un es nenācu šai vietā viņu mūziku tagad slavēt. Nu, čīgā un čīgā. Daudz viņu to čīgātāju šai grēcīgajā pasaulē. Interesantais fakts ir tanī, ka viņi dziedot prūšu valodā. Nu, prūšu, ne prūšu, bet lietuviešu tā noteikti nav. Un latviešu, protams, arī nemaz. Bet klausoties tos tekstus klāsterfaks brīžiem iestājas. Nu, leiši leišiem. Kad tu leišus bišķin pazīsti, tad tev tā valodiņa nemaz neliekas tik ļoti līdzīga latviešu valodai. A šeit ir kaut kādi uzsvari tik ļoti līdzīgi un pazīstami, taču paši vārdi galīgi ne. Un no tās sajūtas reizēm spalvas uz pakauša saceļas, kad smadzene to mēģina norpocesēt.
post comment

Par černi [25 Aug 2014|12:10pm]

black_data
Kamēr vieni lauza asfaltu, un otri meklēja černi, sanāca nodoties lielam nekam.

Piektdien, pēc potīšu atdauzīšanas futenē, bija doma izdzert dažus alus, un relatīvi laicīgi iet gulēt, nevis tupēt ar kaķiem mašīnā bez alus, jo kaimiņu mājas iedzīvotāji bija nolēmuši grila sezonu noslēgt ar mājas nodedzināšanu. Nē, nu, katrs izklaidējas kā grib, bet potenciāla iespēja, ka arī mūsu māja varētu nosvilt, neiepriecināja. Beigās jau alu dabūju, tik tā gulēšana sanāca tikai četros.

Kas, protams, nozīmēja brokastis pēcpusdienā. Toties atsāku skatīties Borgias. Nu, un tā pa sīkumam, pārvilku dažus vadus, atsvabināju māju no kaķu spalvām, un gandrīz paliku bez pusdienām, jo, redz, pavāri desmitos vakarā jau esot mājās. Ko sestdienas dienā desmitos var darīt mājās? Nē, nu, zupu tomēr dabūju, un arī ar cigāriem atkal esmu apgādājies.

Svētdien nesalasījām baravikas, toties ar ērču lasīšanu viss bija kārtībā. Nu, tur, alus, vakariņas, un tad jau jāiet meklēt šņabis kompresēm, lai to ērci var dabūt laukā. Daudz jau ne, bet mazliet jau iekompresējām to šņabi ar, ja reiz tāda lieta. Neies jau to trauku tāpat cilāt. Nu, un kurš svētdien tā dara? Nē, nu, spriežot pēc laikapstākļiem, šodien vismaz nekādas sportiskas aktivitātes nedraud, un sēdēs mājās un skatīsies Domburšovu tai jaunajā interaktīvajā televīzijā.

A vot nākamie divi vīkendi... es pat nezinu. Vismaz cerams neviens neko nededzinās nost.
post comment

Par tēmu [25 Aug 2014|11:34am]

black_data
http://youtu.be/c-yUYQxTHv8
post comment

Bet necenties, nepūlies tā [25 Aug 2014|10:50am]

black_data
Tā, tas ir pilnīgi oficiāli - rudens ir iestājies, winter is coming, пиздец, мы все умрем!

Vasarā, ja tev nepaveicas, tu vari izmirkt lietū. Šiten te tagad tev nav pat izredžu neizmirkt. Kamēr aizbraucu līdz ielas galam, štukojot, cik ilgā laikā varētu izžūt bikses, sapratu, ka viss ir sūds, un jāgriež riņķī. Sausas bija palikušas tikai zeķes. Rezultātā jākāpj meklēt nesmukās kurpes, jāvelk pieputējusī žakete, jo jaka, taču, ir viscaur slapja, un jāizvēlas starp trim lietussargiem - salocīto, kaut kādu tur Oriflame parodiju ar puķēm, un kantaino. Un tad KĀJĀM jāiet uz darbu! Wtf?
3 comments|post comment

[25 Aug 2014|09:33am]

dienasgramata
DELFI. Tīrot nost būvniecības gruvekļus Vecrīgā, arheologiem patrāpījies vēl nebijis guvums – XIII gadsimta tualetes bedre.

P.S. "Tīrot nost būvniecības gruvekļus..." WTF?
4 comments|post comment

Viss līdz 3 EUR [24 Aug 2014|09:07pm]

pa_leeto

[knopf]
Apģērbs XS-S/M un aksesuāri, viss cenā līdz 3 EUR.

http://foto3.inbox.lv/flinth/Lidz_3EUR

Atrodos centrā. E-pasts: flinth@inbox.lv
post comment

grāmatas angliski&atviski, dzeja bērniem angliski, matem. eksāmeni videnei [23 Aug 2014|10:07pm]

pa_leeto

[zero_weirdness]
1. Street World: Urban Culture From Five Continents, Thames&Hudson, 2007 Cietie vāki,Perfektā stāvoklī, 1.lpp ieraksts ar pildspalvu. 15 eur
2. Pasaules Ģeogrāfijas Enciklopēdija,  Klaivs Džifords, Zvaigzne, 2007 Cietie vāki, mazlietota, ideālā stāvoklī. 15 eur
11. No Kiddin'. Young Writers. Straffordshire and Derbyshire, Poetry Now, 1993 Laba lasāmviela mazajiem, kas mācās angļu valodu vai iesācējiem. (autori ir bērni 8-11g.v.) 1eur

pieteikšanās+info komentāros/tikšanās Rīgā,Valmierā. Steigas nav. Pasta stacijas arī ir opcija.
klik uz nosaukuma, lai aplūkotu vaigā

post comment

Last time I checked I was straight [23 Aug 2014|07:15pm]

black_data
Labāk ir nezināt, kā taisa desas, politiku, un kā pucējas sievietes.
post comment

Pēcapokaliptiskās ainiņas [23 Aug 2014|06:16pm]

black_data
Blakus pagalmā mētājas milzīgs jumta skārda gabals, apdeguša koka gabali, un žāvējas veļa. Nē, nu, dīvaini, ka tikai daži dvieļi un palagi. Pēc plāna tur vajadzētu būt slapjam visam līdz pēdējām apenēm. Bet kopumā, dzīve rit savu ritējumu, tā teikt. Arī citās dienās kāds kaut ko lauž un zāģē.
post comment

Surikāti un putni [23 Aug 2014|04:41pm]

black_data
Tikko redzēju epizodi no doķenes par surikātiem. Ir tāds strazdam līdzīgs melns putniņš sarkanām acīm. Ar to es gribēju teikt, ka tā arī nesapratu, kas par putnu. Lido tur, teiksim, ērglis. Putniņš noķērcās, surikāti pa alām. Foršs tāds putniņš. Bet, redz, ir tāda badīga sezona, un putniņš ir iekārojis kaut ko, ko kāds no surikātiem ir izracis. Putniņš noķērcas, surikāti pa alām. Nu, izrādās putniņš mēdz būt arī pimpis. Nu, bet surikāti arī nav muļķi. Vienreiz mūs piepisi, otrreiz uz šo joku mēs neuzrausimies. Nu, bet putniņš arī nav bez talantiem. Šis dzīvojot blakus šiem lopiņiem arī ir samācījies imitēt surikātu trauksmes signālus. Nu, vienvārdsakot, tādas abpusēji izdevīgas, bet ne vienmēr godīgas attiecības.

Vēl pirms tam ar vienu aci redzēju kaut ko par latviešu skvoteriem sapņu zemē Lielbritānijā. Viņiem tur likumdošana diezgan lojāla pret tiem, kas dzīvo telpās, kurās neviens cits nemitinās. Nozieguma moments ir tikai tas brīdis, kad skvoteri mēģina ielauzties telpās. Šie vēl tur metropolēs lasa pa miskastēm produktus, ko mums Maksimā pārmarķētu ar jaunu derīguma termiņu. Vienvārdsakot, skatījos uz šiem izveicīgajiem, dzīvē iekārtoties mākošajiem cilvēkiem, un domāju - nu gudri tie putni un surikāti tomēr ir, gudri.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]