Šugā faiv
Marts 31., 2013 
03:12 pm
Šodien saņēmu paciņ no Latvijas.
Ziņojumā bija rakstīts: kam: kurumisu [sic!], no kā: latvija.
Paldies, Latvija!
This page was loaded Jun 28. 2026, 3:11 pm GMT.