Previous 10

Jun. 20th, 2018

Siltākas zemes

Vīramāte rakstīja, ka Latvijā visu laiku esot +25. Mums arī. Naktī.

Jan. 8th, 2017

Meklē dzīvokli

Meklē vienistabas dzīvokli centrā.

Vēlmes:
- kopā ar komunālajiem +/- 300 eiro
- bez malkas apkures
- normāls remonts (duša virtuvē neder arī normāli remontēta)

Var būt arī istaba komunālajā dzīvoklī. Vēlmes šādā gadījumā:
- mazāk kā simts cilvēki (nu vēl 2 max)
- cena max 250 eiro
- būtu forši kopīga viesistaba

te vai luize.jansone@gmail.com

Sep. 18th, 2016

rogainings

Šodien pirmo reizi pamēģināju, kas ir rogainings - kaut kas līdzīgs orientēšanās sacensībām, bet es nevaru salīzināt, jo tādās nekad neesmu piedalījusies. Bija ļoti forši, iemācījos pat mazliet saprast karti. Teorētiski arī kompas, bet es esmu gatava saderēt, ja mani ar kompasu atstātu vienu dziļā mežā, man tomēr nāktos kļūt lācim par barību.

Ņikita tikmēr visu dienu pavadījis un turpna pavadīt demolējot virtuvi, kas mani iepriecina. Es tikai ceru, ka mums tā remonta darīšana neievilksies tikpat ilga, kā guļamistabas. Jo gulēt dīvānā vēl ir ok, gatavot dīvānā ne pārāk.

Feb. 7th, 2016

the big short

noskatījāmies the big short. manis pēc visu filmu varēja runāt arī ķīniski, es nesaprotu nevienu ekonomikas jēdzienu. un stulbākais, ka filmā ik pa laikam tos jēdzienus izskaidro vai nu meitene burbuļvannā vai selēna gomeza, bet tik un tā - nekādas sajēgas. tik stulba nebiju jutusies diezgan sen.

Jan. 2nd, 2016

akadēmiskā dzīve

laikā, kad diviem studentiem jāraksta studiju noslēguma darbi, tikai īsta un patiesa mīlestība spēj tos noturēt kopā. piemēram, mani viendien izbesīja, ka ņikita ir sagruzījies gandrīz vienīgajā vakarā mēneša laikā, kad man nav akadēmiskās depresijas. tomēr īstā un patiesā nāca talkā un vakaru abi noslēdzām priecīgi, priecīgi.

vēl citas svarīgas lietas:
- es mīlu jauno nac. bibliotēku. tur viss ir tik foršs, tik ērts un tik smuks. un es lietoju vārdu mīlestība, jo esam pavadījušas kopā tik daudz laika, ka tā noteikti nav vienkārša patika.
- pirmo janvāri aizvadīju zem vēdera vīrusa zīmes, otro - zem bibliotēkas. es ceru, ka tas par kā-iesāksi-tā-pavadīsi nav patiesība.

Dec. 19th, 2015

ups

papisu visu diplomdarba tekstu, jo biju saglabājusi tikai vienā fleshā, kurš nokārās.

Jun. 7th, 2015

mīļi

manam līgavainim šķiet nepieņemami stāstīt par kāju sēnīti, kamēr es raudu.
man šķiet - kamēr kopīgi neveicam klizmu (atsauce uz markesu), ir ok.

Apr. 10th, 2015

Izbraucieni

Mēs ar Ņikitu esam pasākuši doties kultūrantropoloģiskos riteņbraucienos uz dažādiem Rīgas rajoniem, lai paskatītos, kā cilvēki dzīvo citur un atrastu vietu, kurā gribētu dzīvot mēs, ja pēkšņi kļūtu bagāti. Šodien secinājām, ka Priedkalnē noteikti negribētu dzīvot nekad. Pirmkārt, acis izdegtu skatoties uz mājām ar 20 m augstām kolonnām, otrkārt, es nezinātu, kā sveicināties ar kaimiņiem, kas tādās mājās dzīvo. It kā smieklīgi, it kā skumji.

Dec. 12th, 2014

pasūdzēties par veselību

Nedēļas prieks - uzzināju, ka pasaulē eksistē māsiņa, kura spēj iešpricēt neirorubīnu vispār bez sāpēm. Līdz šim man likās, ka tie ir garantēti puņķi un asaras (jā, man uzlikts lāsts, pārvērsties par bērnu, tiklīdz ieeju ārstniecības iestādē)
Nedēļas pret-prieks - ārstēšanās izmaksas nu jau rakstāmas ar 3 cipariem un man ir aizdomas, ka tas vēl nav viss, jo pirmdien jāiet uz datortomogrāfiju un gan jau tur arī kaut ko atradīs (jo kāpēc neatrast, ja var atrast, vai ne?). lūk, parasta saaukstēšanās. iesaku telpas nevēdināt un sēdēt silti piepurkšķinātos kabinetos!
ak jā, iesaku arī neiet pie dežūrārsta lāčplēša ielas poliklīnikā, jo, kad biju pie viņas teica, ka viss esot kārtībā un uz darbu var iet, jo arī viņas māsiņa visu laiku nākot uz darbu ar temperatūru un klepu.

Oct. 16th, 2014

es nevaru darbā lasīt userinfotexti, jo neizskatās labi, ka pilnā rīklē vienatnē smejos. bet dalīties par pīzdimiteru arī neērti.

September 2018

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba