i'm a big big girl in a big big world..
Recent Entries 
12th-Apr-2020 10:24 pm
Vakarā sarunājām, ka mums ar dienas nobīdi. Tad nu tagad bērni nočekoja, ka esmu guļamistabā uz palikšanu, un aizgāja slēpt olas.
Šokolādes zaķus atradu, ceru, ka rīt pamodīšos pirms viņiem un arī kaut kur viegli paslēpšu.
21st-Sep-2019 11:39 am
Kam ir pieredze - pirms matus piegrūst ar lakām, cukurūdeņiem utml, lai taisītu grebeni, tos mazgāt vai nē? Kad turas labāk?
Kā dara īsti panki?
21st-Aug-2019 07:31 pm
Frenkijs izglābs pasauli, es jums saku. Daumants arī, ja šprotifajā saliks jestrākas dziesmas.
Bet vispār tomēr Daumants pie vainas. Uz 2 min ieskrēju Molā, un tur viņš bija ar dzīvo koncertu ļoti pacilājošos toņos. Tik ļoti vietā.
7th-Sep-2018 12:05 pm
Vai man vienīgajai FB stacionārajā datorā sācis dzīvot savu neatkarīgu dzīvi? Nepārtraukti lec uz lapas augšu, spiež kaut kādas ziņojumu infopogas..
10th-Jul-2018 10:34 pm
10 gadus veca 3krāsaina kaķene meklē jaunas mājas. Sterilizēta miera mika, kas dzīvo dzīvoklī. Viņai viss lieliski, tikvien, ka pēdējā laikā pārējie kaķi viņu dzen stresā, aiz kam viņa īpašniekiem piečurā visus kaktus. Tāpēc īpašnieki grib viņai atrast jaunas, mierīgākas mājas.
5th-Jun-2018 08:47 am
Vakar meita dārziņa kolēģiem, viegli transformējot klasiku, bija pastāstījusi, ka katlam ir dibens, dzīvniekiem pakaļa, bet cilvēkiem d!rsa. Ja nu kāds vēl nezina.
24th-Apr-2018 12:26 pm
Mūsu pieredzes mūs nodod..
šorīt dārziņā atvērtais rīts. Meita sajūsmināta, ka es biju klāt. Iemetu aci ikdienā. Rīta aplis, meita sparīgi atbild uz visiem jautājumiem, ir aktīva. Jā, tāda viņa ir. Novērtējuma kartītē - nav apguvusi matu ķemmēšanu un problēmu atrisināšanu bez fiziska spēka. Piekrītu. Pēc tam vingrošana, tur viņa arī spriņģo un izpildās, viss lieliski.
Noslēgumā vēl varam paspēlēties ar bērniem. Meita paņēm ārsta pribambasus, uzlika man galvā kroni un paziņoja, ka esmu slima princese. Jā, man sāp vēders. Klausījās plaušas, lika dziļi elpot, esot trokņi. Skatījās ausīs, viena aizpampusi un sārta. Slikti, slikti. Un tad sekoja mans sarkšanas brīdis. Meita paņem ķemmi un skaļā balsī paziņo, ka izķemmēšot man utis. Jā, esot pilna galva ar utiņām un utu oliņas un mazās utītes arī esot. Špricēja man zāles, kas palīdzēja.
Elpoju dziļi un centos saglabāt stingru seju..
3rd-Nov-2017 12:24 pm
LOL. Spellčekeris piedāvā uzvārdu "Kaktiņai" izlabot uz "Kakiņai", jo pirmais, viņaprāt, neesot pareizs.
2nd-Jun-2017 12:16 am
Tas jocīgais brīdis, kad pašķinu no poda, kuru draudzene reiz uzdāvināja ar iestādītiem piparmētru un baziliku, lai uzvārītu vīram svaigu piparmētru tēju. Pašķinu no viena krūma, apleju. Sāk smaržot pēc bazilika. Pašķinu no otra krūma, apleju, un atkal smaržo pēc bazilika...
23rd-May-2017 04:02 pm
English vs the English language.
(sekojošā piemērā - the information in the English language)
wtf?
This page was loaded Jan 18th 2021, 2:15 am GMT.