i'm a big big girl in a big big world..
Recent Entries 
15th-Jan-2015 02:26 pm
Iedomāju kādu "step-kaunteri" telefonā uzlikt, taču apstājos pie tā, ka visas aplikācijas grib piekļūt arī maniem fotoattēliem. Ko viņi ar tiem grasās darīt? Sazīmēt bildēs mani, noteikt manu resnuma līmeni un tad likt daudz staigāt? Tā arī laikam palikšu neuzzinājusi, cik daudz staigāju.
(Vai tā ir mana tieksme pēc kontroles, kas izdomāja, ka man vajag skaitīt soļus, sak, ja neko citu tad vismaz šito pakontrolē?)
4th-Dec-2014 02:49 pm
Un vispār. Līdz nākamajai 5d jāpaspēj noskatīties 2.hobitu filmu. Būs pieaugušo vakars. Bezbērnu. Nē, pieaugušu bērnu. :)
4th-Dec-2014 02:45 pm
Kas ir tas nemiers, kas neļaiuj atslābt?
Visu laiku meklēju, par ko uzvilkties. Kāpēc nevaru būt mierā?

Šobrīd domāju par dēla skolas gaitām. Nu, nav man ticības parastajām skolām, ka tās spēs nenokaut viņa potenciālu, bet iedvesmos. Meklēju alternatīvas.
3rd-Dec-2014 03:01 pm
Ak, jā. Šodien iznāca garšīga liellopa zupa. Bez bietēm. Toties ar puravu un papriku (+ standarta burkāns un kartupelis).
26th-Nov-2014 08:21 pm
Aizvakar, ar dēlu bradājot pa smilškasti, iepazīstināju viņu ar latviešu mūzikas klasiku. Šodien klausos, ka, spēlējoties ar lego, dēls savā nodabā dzied: "Eu, priekšniek, es tevi.. (seko dažādas variācijas, no kurām pēdējā - samīļošu)!"
15th-Nov-2014 05:37 pm
Uztaisīju plītī ceptus kartupeļus šķēlēs ar burkāniem un ar gaļu (izrādījās, ka tās bija cūkas kakla karbonādes šķēles, skaists maz taukains cauraudzītis). Tuč eļļa, sāls un saspiesti ķiploki, 200' nedaudz virs h, un gatavs. Pie gatavas gaļas mārrutki.
12th-Nov-2014 03:54 pm
Meitai mega guļamais.
Aiz neko darīt pakārtoju savas receptes. Tās, kuras varētu laist uz riņķi. Man sanāca 15 gb main food + dažas nesarežģītas iedvesmas no četrām sezonām (ar laiku sapratīšu arī, cik kas finansiāli izdevīgāk) + pankūkainie utml našķveidīgie izstrādājumi.
Ja katrs no meinajiem fūdiem nosedz vidēji 2 ēdienreizes (vienā no kurām galvenie ēdāji esam es un meita), tad tas jau ir kkāds cerību stars visā šajā apnikušajā kulinārajā pasākumā.
Jāķeras tik pie iknedēļas plānošanas un produktu laicīgas iepirkšanas (gribu vispār mēģināt iztikt ar 30€/ ned šim priekam, redzēs, kā ies).
2nd-Nov-2014 10:55 pm
Kur lai meklē iedvesmu kaut kā gatavošanai? Ko var pēc iespējas ātri pagatavot un kas būtu garšīgi, bet ne dārgi?
Ir sajūta, ka zinu kādas dažas receptes, kas jau kādu laiku iet uz riņķi, un neko no tā vairs negribas..
2nd-Nov-2014 12:13 pm
Iekš četrassezonas.lv atradu burvelīgu plāno pankūku recepti (kas ņemta no ze 1937. gada pavārgrāmatas).
Ņamma.
17th-Oct-2014 11:42 am
Vakar vīram bija darba lietas Viļņā, un viņš pats uzprasījās, ka mēs varētu braukt līdzi.
Izbraucām jau 3d vakarpusē, palikām pa nakti viesnīcā. Brokastīs pielikām kuņģus, lai varētu visu dienu blandīties. Uz ātro vēl Rīgā uzgūglēju, ko šajā pilsētā var sadarīt ar bērniem, un uzdūros Līgas Kristas blogam, kura šobrīd tur dzīvo No viņas dažajiem ieteikumiem izdomājām apmeklēt planetāriju un rotaļlietu muzeju, pieķeksējot zināšanai, ka ar labām atsauksmēm ir arī naudas muzejs un ar ne tik labām - tehnikas. No rīta vēlreiz iečekojot abu iekāroto objektu mājaslapas, sapratām, ka planetārijā ir tikai performances kkādos noteiktos laikos (vakar bija 17.30), savukārt rotaļlietu muzejs strādā no 15.00. Gājām uz naudas muzeju. Un tas tiešām izrādījās lielisks. Divos stāvos apskatāma ekspozīcija par naudas vēsturi pasaulē un Lietuvā. Ir arī darāmās lietas, ne tikai plika skatīšanās. Uztaisījām metāla grāmatzīmīti un arī banknoti (uz vietas uztaisa bildi, ko uzdrukā uz "banknotes"). Lielākā sajūsma mums ar dēlu bija par lielo ekrānu, kur varēja iegūt info par visām pasaules valstīm - kur atrodas, kā izskatās ģerbonis un karogs, pamata statistiskie dati par platību, iedzīvotājiem urml, un bildes ar katras valsts naudām. Mēs tur pazudām un ne arējām vien beigt izvēlēties valstis. :)
Un rotaļlietu muzejs bika forša spēļu vieta ar daudzām mazām istabām, kur visādas rotaļlietas. Man visvairāk patika akmens laikmetam veltītā istabiņa un padomju laika galda hokejs - to ar dēlu riktīgi saspēlējām. Tagad jānoskaidro, kur kas līdzīgs Rīgā pieejams. Tur arī sagaidījām vīra darbdienas beigas un taisījāmies atpakaļ uz mājām.
Laiks bija ne pārāk, daudz līņāja. Bet man patika būt atkal Viļņā. Nebiju bijusi tur daudzus daudzus gadus. 3dienas vakarā, kad maldījāmies, nonācām arī Čurļoņa gatvē, kur cita starpā ir Viļņas uni kojas, pa kurām savulaik tiku daudz dzīvojusi. Un arī citur visādas atmiņas uzsitās. Ek..
This page was loaded Mar 6th 2015, 2:35 pm GMT.