i'm a big big girl in a big big world..
Recent Entries 
1st-Feb-2022 08:58 am
Balto cilvēku problēmas, mhm. Kopš Grēviņš ar savu kompāniju no rītiem vairs nav radio, man ir skumji. Vairs neatrodu, ko no rītiem klausīties. Ik pa laikam pamēģinu vienu, otru, trešo, taču viļos.
Nēnu, man nevajag augsta intelekta sarunas, taču pāris rīta radio programmās ir tik.. monotoni, rīta sparu neiedodoši un/ vai sekli runātāji.. vai mūzika neder.

Hmm. Iedomājos, ka jārotē katru dienu un jāmeklē, līdz atradīsies, kas visvairāk tīk. Vai arī turpināšu vien mainīt.
SWH, Skonto, StarFM, Tev, Pieci, LR1 un/ vai LR2. Ko vēl vērts pamēģināt?
21st-Jan-2021 03:03 pm
Brīvbrīžos lasu "sievietes, par kurām domāju naktīs", un - wow. Medusmaize manai iekšējai nepieradinātajai wannabe amazonei.
Kad bērni būs paaaugušies, zeme, saturies!
12th-Apr-2020 10:24 pm
Vakarā sarunājām, ka mums ar dienas nobīdi. Tad nu tagad bērni nočekoja, ka esmu guļamistabā uz palikšanu, un aizgāja slēpt olas.
Šokolādes zaķus atradu, ceru, ka rīt pamodīšos pirms viņiem un arī kaut kur viegli paslēpšu.
21st-Sep-2019 11:39 am
Kam ir pieredze - pirms matus piegrūst ar lakām, cukurūdeņiem utml, lai taisītu grebeni, tos mazgāt vai nē? Kad turas labāk?
Kā dara īsti panki?
21st-Aug-2019 07:31 pm
Frenkijs izglābs pasauli, es jums saku. Daumants arī, ja šprotifajā saliks jestrākas dziesmas.
Bet vispār tomēr Daumants pie vainas. Uz 2 min ieskrēju Molā, un tur viņš bija ar dzīvo koncertu ļoti pacilājošos toņos. Tik ļoti vietā.
7th-Sep-2018 12:05 pm
Vai man vienīgajai FB stacionārajā datorā sācis dzīvot savu neatkarīgu dzīvi? Nepārtraukti lec uz lapas augšu, spiež kaut kādas ziņojumu infopogas..
10th-Jul-2018 10:34 pm
10 gadus veca 3krāsaina kaķene meklē jaunas mājas. Sterilizēta miera mika, kas dzīvo dzīvoklī. Viņai viss lieliski, tikvien, ka pēdējā laikā pārējie kaķi viņu dzen stresā, aiz kam viņa īpašniekiem piečurā visus kaktus. Tāpēc īpašnieki grib viņai atrast jaunas, mierīgākas mājas.
5th-Jun-2018 08:47 am
Vakar meita dārziņa kolēģiem, viegli transformējot klasiku, bija pastāstījusi, ka katlam ir dibens, dzīvniekiem pakaļa, bet cilvēkiem d!rsa. Ja nu kāds vēl nezina.
24th-Apr-2018 12:26 pm
Mūsu pieredzes mūs nodod..
šorīt dārziņā atvērtais rīts. Meita sajūsmināta, ka es biju klāt. Iemetu aci ikdienā. Rīta aplis, meita sparīgi atbild uz visiem jautājumiem, ir aktīva. Jā, tāda viņa ir. Novērtējuma kartītē - nav apguvusi matu ķemmēšanu un problēmu atrisināšanu bez fiziska spēka. Piekrītu. Pēc tam vingrošana, tur viņa arī spriņģo un izpildās, viss lieliski.
Noslēgumā vēl varam paspēlēties ar bērniem. Meita paņēm ārsta pribambasus, uzlika man galvā kroni un paziņoja, ka esmu slima princese. Jā, man sāp vēders. Klausījās plaušas, lika dziļi elpot, esot trokņi. Skatījās ausīs, viena aizpampusi un sārta. Slikti, slikti. Un tad sekoja mans sarkšanas brīdis. Meita paņem ķemmi un skaļā balsī paziņo, ka izķemmēšot man utis. Jā, esot pilna galva ar utiņām un utu oliņas un mazās utītes arī esot. Špricēja man zāles, kas palīdzēja.
Elpoju dziļi un centos saglabāt stingru seju..
This page was loaded Dec 1st 2023, 2:24 pm GMT.