i'm a big big girl in a big big world..
Recent Entries 
28th-Jan-2016 08:59 am
Padalīšos arī te ar savu pēdējā laika Atradumu.
https://www.youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4&feature=share

Jāatzīst, paklausījos arī viņu oriģinālo daiļradi, bet tā tik ļoti neuzrunā kā tieši šis gabals..
31st-Aug-2015 01:02 pm
Pagājušajā naktī es domāju par savu meitu un viņas dārziņa gaitām. Cik ļoti tur "sagatavo skolai" un cik ļoti pedagogiem ir svarīgs "tagad visi griežam ar šķērēm, bet tagad visi krāsojam ar krītiņiem", un cik ļoti mana meita tajā neiederas. Un kā viņu lauzīs. Viņa ir tik fantastiska sava ceļa gājēja, kas pati izdomā, ko kurā brīdī grib - kad spēlēties ar smiltīm, kad lasīt grāmatu vai kad būvēt vilcienu. Skumji, ka daudzējādā ziņā šādas izvēles brīvības viņai turpmāk tiks liegtas. Protams, pedagogiem tā ir ērtāk, bet vai tas tiešām ir pašu bērnu interesēs?
20th-Mar-2015 06:18 pm
Hah. Sodien iegaju vieteja Rozes gramatnica, lai aplukotu "izskaidro man! (100 isti bernu jautajumi pat kuteligu temu)". Skatloga gozejas, pasa gramatnica staigaju, mekleju, lidz beidzot paludzu pardevejas palidzibu. Sanemu to kopa ar monologu, ka, (talak aptuvens citats) re, kur dzili augseja plaukta dazi eksemplari stav, bet vispar es to neiesaku un nereklameju, ta domata vairak tadiem netradicionalo gimenu piekritejiem, ir tik daudz citu jauku gramatinu par cilveka kermeni; es ari runaju ar vienu skolotaju, vina ari neatbalsta.

Naudas man tapat sodien nebija, bet nu.. Wtf?
15th-Jan-2015 02:26 pm
Iedomāju kādu "step-kaunteri" telefonā uzlikt, taču apstājos pie tā, ka visas aplikācijas grib piekļūt arī maniem fotoattēliem. Ko viņi ar tiem grasās darīt? Sazīmēt bildēs mani, noteikt manu resnuma līmeni un tad likt daudz staigāt? Tā arī laikam palikšu neuzzinājusi, cik daudz staigāju.
(Vai tā ir mana tieksme pēc kontroles, kas izdomāja, ka man vajag skaitīt soļus, sak, ja neko citu tad vismaz šito pakontrolē?)
4th-Dec-2014 02:49 pm
Un vispār. Līdz nākamajai 5d jāpaspēj noskatīties 2.hobitu filmu. Būs pieaugušo vakars. Bezbērnu. Nē, pieaugušu bērnu. :)
4th-Dec-2014 02:45 pm
Kas ir tas nemiers, kas neļaiuj atslābt?
Visu laiku meklēju, par ko uzvilkties. Kāpēc nevaru būt mierā?

Šobrīd domāju par dēla skolas gaitām. Nu, nav man ticības parastajām skolām, ka tās spēs nenokaut viņa potenciālu, bet iedvesmos. Meklēju alternatīvas.
3rd-Dec-2014 03:01 pm
Ak, jā. Šodien iznāca garšīga liellopa zupa. Bez bietēm. Toties ar puravu un papriku (+ standarta burkāns un kartupelis).
26th-Nov-2014 08:21 pm
Aizvakar, ar dēlu bradājot pa smilškasti, iepazīstināju viņu ar latviešu mūzikas klasiku. Šodien klausos, ka, spēlējoties ar lego, dēls savā nodabā dzied: "Eu, priekšniek, es tevi.. (seko dažādas variācijas, no kurām pēdējā - samīļošu)!"
15th-Nov-2014 05:37 pm
Uztaisīju plītī ceptus kartupeļus šķēlēs ar burkāniem un ar gaļu (izrādījās, ka tās bija cūkas kakla karbonādes šķēles, skaists maz taukains cauraudzītis). Tuč eļļa, sāls un saspiesti ķiploki, 200' nedaudz virs h, un gatavs. Pie gatavas gaļas mārrutki.
12th-Nov-2014 03:54 pm
Meitai mega guļamais.
Aiz neko darīt pakārtoju savas receptes. Tās, kuras varētu laist uz riņķi. Man sanāca 15 gb main food + dažas nesarežģītas iedvesmas no četrām sezonām (ar laiku sapratīšu arī, cik kas finansiāli izdevīgāk) + pankūkainie utml našķveidīgie izstrādājumi.
Ja katrs no meinajiem fūdiem nosedz vidēji 2 ēdienreizes (vienā no kurām galvenie ēdāji esam es un meita), tad tas jau ir kkāds cerību stars visā šajā apnikušajā kulinārajā pasākumā.
Jāķeras tik pie iknedēļas plānošanas un produktu laicīgas iepirkšanas (gribu vispār mēģināt iztikt ar 30€/ ned šim priekam, redzēs, kā ies).
This page was loaded Feb 10th 2016, 12:50 pm GMT.