miiljotaaa's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 6 most recent journal entries recorded in miiljotaaa's LiveJournal:

  Tuesday, February 23rd, 2021
  10:45 pm
  es atceros, ka kaut kad savai matemātikas-filozofijas skolotājai prasīju, nu kā karma var būt ok lieta, ja tas viss ir viens ego trips, ķip nedari citam to, ko pats sev negribi -
  bet ka viss atgriežas tikai pie tā, ka tu domā tikai par sevi. Viņa teica, ka tad, kad pieaugšu, sapratīšu. Tobrīd man likās stulba atbilde, bet tagad tā atbilde man šķiet nedaudz interesantāka.

  Es tagad domāju, ka es laikam esmu sapratusi, nu vismaz tiktāl, ka mēs nevaram nemaz citās kategorijās domāt kā tikai par sevi; ka tā tas ir un gruzīties par to ir tāpat kā raudāt, ka Daugava netek otrā virzienā.

  bet nu, varbūt ka tā arī nav?
  Monday, February 15th, 2021
  6:40 pm
  1. Interesanti, cik Rīgā ir noslēpumu, kas arī paliek noslēpumi. 10 vai 90%?
  2. Man dzīves laikā ir bijušas vismaz 13 iesaukas, un es teiktu, ka proporcija, kā cilvēki mani sauc, ir 1:3 iesaukām par labu.
  3. Vispār man patīk arī citus saukt iesaukās, iesauka būtībā simbolizē draudzību un tuvības pakāpi, un man tas šķiet tāds jauks uzmanības apliecinājums.
  4. Man ļoti patīk, ja man saka "dārgā", bet laikam tikai tad, ja to saka vīrieši, tiem pat nav obligāti jābūt boifrendiem.
  5. Un pēdējā, vēl neiegūtā atziņa - es zinu, ka visveselīgāk ir vienmēr iet gulēt vienā un tajā pašā laikā, bet kā to ir iespējams izdarīt cilvēkam, kuram eksistē kaut kāda sociālā dzīve pa vakariem?
  Tobiš, ir vai nu jābeidz tusēt, vai arī jāiet gulēt vienmēr tādā laikā, kas būtu ierēķinot tusu (kā es arī šobrīd daru), bet būtu tak forši negulēt līdz 11:00 katru dienu. Nez.
  Sunday, February 14th, 2021
  3:59 pm
  saule
  Man visu mūžu nav patikušas saulainas dienas, sevišķi drebuļus un nelāgas priekšnojautas manī izraisīja tā tipiskā vasaras vakara tumīgi orandžīgā gaisma. Tikai pēdējos gados spēju patiešām novērtēt saulīti. Tas viss tāpēc, ka bērnībā mani uzaudzināja tētis, un es zināju - ja diena būs saulaina, tad ir lielāka iespēja, ka var gadīties kāda huiņa, tētis mani ņems līdzi uz kādu dzerstiņu ar saviem draugiem un kaut kas nelāgs atgadīsies. Tad, kad bija lietus, es zināju - mēs sēdēsim mājās un viss būs labi. Un pilnīgi skaidrs ir tas, ka tādas lietas nepazūd no sistēmas tik vienkārši.

  Cik vājprātīgi ir apzināties to, ka visu dzīvi mēs ciešam no bērnībā notikušajām traumām. Tās traumas nav obligāti per se kaut kas objektīvi traģisks, bet traumas dziļumu arī definē to …noliegums? Vismaz manā ģimenē galvenais bija, lai tikai neviens neuzzinātu, kas notiek, lai tikai mēs tēlotu, cik ļoti viss ir ok, man bija jāmelo saviem draugiem un citiem ģimenes locekļiem par to, ka mans tētis strādā par sētnieku (kamēr viņš bija alkoholiķis/bezdarbnieks). Varbūt tāpēc tagad man tik ļoti riebjas meli, man pilnīgi vemt gribas, ja kādreiz kādu apstākļu dēļ ir jāsamelo.

  Vēl es gribu saprast, kāpēc man no bērnības ir praktiski tikai sliktas atmiņas. Kopumā, kad runāju ar saviem draugiem, šķiet, ka mana bērnība ir bijusi viena no rožainākajām - es biju luteklīte, vienīgais bērniņš ar foršām vasarām laukos, pret mani nekad nav tikusi vērsta mērķtiecīga ne fiziska, ne emocionāla vardabība.

  Bet lielākoties viss foršais ir izgaisis, un pamatā atceros visu slikto, kaunpilno, satraucošo. Jocīgi, gribētos saprast, kāpēc tā.
  1:44 am
  iz dzīves
  life tip:
  ja tev ir problēmas ar finansiālo situāciju, veselību, skumjām vai jebko citu, nomaini savas paroles visos kontos uz kko tādu kā "pilnskontsarnaudu", "veselskārutks" , "dzīveirkruta" utml.

  Šādi rīkojos jau pāris gadus un ar piķi man baigo problēmu nav. diez vai tas ir vienīgais iemesls, bet kas neriskē, tas paliek nabags.
  12:04 am
  nope
  twitteris uz šo laiku ir palicis par kaut ko nepanesamu. Es ļoti labi saprotu, ka
  cilvēkiem ir nepieciešams kaut kā atreaģēt uz gruzonu ķobī, un tas viņiem ir pat veselīgi,
  bet nu sorry - man pietiek pašai savu problēmiņu.

  un viss feisbuks man ir pilns ar kkādu vegānu sūdu darba dēļ, tāpēc arī ir brīvbrīžiem nelietojams.
  bet nu kopumā jau tas viss droši vien ir ļoti labi. laiks vairāk skatīties spilvenā un domāt.
  Saturday, February 13th, 2021
  11:02 pm
  hm
  tev pa feisu un pa kreisi
  jā es tajā virzienā
  vērmeles pa ceļam salasu
  un tev pa pastu galamērķī aizsūtu
About Sviesta Ciba