 izdziivotaaja | 20. Jun 2026 23:25 Atpakaļ mājās no ceļojuma un lielākais prieks ir ieiet savā dušā xD Bet citādi bija labi! Satiku vairākus cilv, ar ko gadiem nebija sanācis saskrieties + iepazinu jaunus. Par vecajiem runājot, satiku čali, ar kuru pēdējo reizi runāju 17g atpakaļ. Gribēju vismaz kādam uzrakstīt, ka hei šitāds pārsteigums, bet ne ar vienu no tās komp/kas viņu zin, vairs nav kontakta. 2 tuktuk - ++ |