Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

citi raksta


izdziivotaaja
20. Jun 2026 23:25

Atpakaļ mājās no ceļojuma un lielākais prieks ir ieiet savā dušā xD
Bet citādi bija labi! Satiku vairākus cilv, ar ko gadiem nebija sanācis saskrieties + iepazinu jaunus. Par vecajiem runājot, satiku čali, ar kuru pēdējo reizi runāju 17g atpakaļ. Gribēju vismaz kādam uzrakstīt, ka hei šitāds pārsteigums, bet ne ar vienu no tās komp/kas viņu zin, vairs nav kontakta.

2 tuktuk - ++