Chow Mein and a pint of booze

About Jaunākais

1. Aug 2017 @ 15:38
Vai tevi bieži kāds pieķer, taisot pašīšus?

labākais darba sludinājums iekš CV.lv30. Mar 2017 @ 14:39
lietas, kuras piedāvā uzņēmums:

Mēs piedāvājam

Labu fiksētu algu priekš bāzes nepieciešamību segšanas – labs dzīvoklis, auto, drēbes, pusdienas, u.c.
Pievilcīgu bonusu piesaistītu pie konkrētiem KPI – nauda priekš krutiem hobijiem un tāliem ceļojumiem
Iespēju vienmēr apmācīties un pilnveidot savas iemaņas un “skillus”


ko lai saka, seems legit :D

par uzņēmuma bonusiem25. Mar 2017 @ 19:08
Pēc ilgāka laika uzmetu aci cv.lv plašajam piedāvājumam. Ko lai saka - samērā pašvaki tur viss ir plus laikam es neesmu scēnā, jo, kopš kura laika mūsdienās kā bonuss skaitās "Iespēja reizi ceturksnī doties komandējumos". Esmu strādājis daudz kur un komandējumi vienmēr ir bijuši neatņemama darba sastāvdaļa, kas visbiežāk ir bijuši pain in the ass, nevis bonuss. Kā bonuss tas varēja būt tad, ka mēs visi draudzīgi dzīvojām aiz dzelzs priekškara un tad, kad reto reizi tevi palaida laidarā uz ārzemēm, tad visi laimīgi devās iepirkt ārzemju šmotkas, paskatīties kā dzīvo citās zemēs un noteikti mājās pārveda kožļenes un kādu eksotisku zarazu uz krāna. Aber mūsdienās iekš cv.lv tas redz skaitās bonuss, jopte. Noskurinājos un attaisīju nākamo alu.

9. Jan 2017 @ 14:36

27. Dec 2016 @ 23:04
much filosofijas, such wisdom )

27. Dec 2016 @ 10:58
Бомж купался в затопленном подвале дома в Волгограде и закричал «карамба!» в ответ на просьбу прекратить заплыв

ūziņas pilnas5. Dec 2016 @ 13:09
bums

10. Nov 2016 @ 13:27

6. Nov 2016 @ 00:28

5. Nov 2016 @ 22:05
algōls

5. Nov 2016 @ 21:54
kroko )

13. Sep 2016 @ 22:33
test

1. Sep 2011 @ 23:12
bēdīgi apzināties, ka esmu jau sen kā prom no šejienes, bet nu tāda tā dzīve. jūs kļūst mazāk, btw....

11. Jul 2011 @ 00:12

8. Jul 2011 @ 23:35

Таня из Симферополя9. Maijs 2011 @ 23:47
tiem, kas tankā - šī jaunkundze piedalās/lījās krievijas šova "vecpuisis" versijā. kā jau tas bieži notiek ne tikai mūsu banānzemē, tad no labi situētās ģimenēs augušām atvasēm (abi vecāki ir bankas valdes locekļi) domugraudi birst kā pērles un arī mūsu varonei Taņai šis iegūtais talants nav gājis secen. tīzerim šīs frāzes: "я просто решила пойти в экономическую сферу, потому-что мне некуда было ещё пойти" un "я люблю что-бы работник был как хорошый работник", aber visa pārējā sākumpunkts ir šeit (pārējo linku jau tālāk ir miljons). visiem tiem, kas gāna mūsu ellu un co, es ieteiktu paskatīties uz šo dieva dāvanu, lai redzētu atšķirību
Tags:

fešn viktimz12. Apr 2011 @ 22:53
fašionistu un tamlīdzīgu zvēreļu murgs - paldies stendzenieka kungam par linku klikatī-klik )
Tags:

hohoho - komunisms!2. Apr 2011 @ 21:05
izskatās samērā autentiski un ir kruta - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VXr-g_LWRfw
Tags:

nevaru beigt priecāties par šo kungu29. Mar 2011 @ 10:33
„Tas brīdis tuvojas. Tas tiešām kļūst arvien aizraujošāk, kad par to sāc domāt,” misters Kempings stāsta izdevumam The Independent on Sunday. „Mēs nerunājam par futbola spēli, precībām vai koledžas absolvēšanu. Mēs runājam par pasaules galu, par mūžīgo dzīvi, par mūžīgo nāvi un tas viss mums tuvojas jau tagad.”
smaidu jau es mazajā zemlūpas bārdas ērkulī, bet, ja tā nopietni padomā, tad maybe tiešām jebaņot tā, ka neesi bēdīgs un aizies viss ka divi deviņi pa pieskari pretī svētajam pēterim.

bērzu tāss dibenā26. Feb 2011 @ 12:01
labdien, dārgie. sen neesmu ciemos piekāpis, bet šoreiz kaut kā twitteris ir par īsu. nu tad kas tad mažekonkulim uz sirds sakrājies? lasu es par kasparu un viņa pāriešanu uz saules enerģiju, bet nez kapēc mani nepamet sajūta, ka viss tas tika darīts, lai publiski uzrakstītu par to, ka redz sēžam mēs ar annu, taisām sev klizmas un pētam kas tad tam lācītim bija vēderā. pamēģiniet, mani mazie draudziņi, jūs ne no šā, ne no tā uzrakstīt, ka redz vot sēdējām mēs ar madaru 5dienas vakarā un izdomājām, ka vajag pilnveidot mūsu iesūnojošo seksuālo dzīvi, tāpēc liekam viens otram piparmētru klizmas un tad blogojam par to. gribu es redzēt, ko par jums apkārtējie padomās. aber šie jaunie cilvēki ir visnotaļ malači, jo ir atraduši ceļu kā neuzkrītoši parādīt pasaulei to, ka klizma īstenībā ir vienīgais ceļš uz seksa kulminācijas everestu un tas viss, kas notiek vēlāk, ir pēcorgasma blakusprocess: "interesants novērojums bija strauji pieaugošā mīlestība pret cilvēkiem, sapratu, ka es visus mīlu! cik cilvēki ir burvīgi!!! ļoti daudz domāju par to kā es tiem saku cik viņi ir feini, kā saku saviem tuvajiem cik ļoti tos mīlu, sajutu kā es tos apskauju, vislielāko mīlestību jutu pret mammu, šķiet, ka nekad viņai nebiju teicis, ka mīlu viņu, kaut arī vienmēr esmu mīlējis, bet šī mīlestība strauji auga augumā, palika vēl spēcīgāka.. " izlasīju vēlreiz un man pat nav īsti ko teikt. vienīgais līdzīgais gadījums bija kaut kad pasen, kādā rīgas vecrīgas dzertuve - tur viens puika vārdā aleksis arī nāca pie visiem apskauties, zvērēja mūža mīlestību gan mammām, gan jaunākām mamzelēm un teica, ka esot laimīgs. lieki gan piebilst, ka aleksim galvā bija kā minimums 2,7 promiles, bet nu korelācijas ar kaspara piedzīvoto ir redzamas pat ar neapbruņotu aci.

es tomēr nevaru noturēties un tāpēc atļaušos nocitēt kaspara bloga sadaļu par klizmas pārsteidzošajiem rezultātiem. ceru, ka jums joprojām nav atgājis viegls žvingulis no 5dienas vakara everģēlībām un ar brokastīm pie datora jūs nemielojaties:

"uztaisīju klizmu un ārā iznāca frikadelēm līdzīgas pelēki bālas bumbiņas. no tām viss bija izsūkts.. bet pats interesantākais, ka pēc brītiņa izgāja tumši brūnas smirdīgas plāksnes.. smirdēja tā kā senajās dienās, kad vēl ēdu visu pēc kārtas, arī gaļu.. izrādās, ka pat pēc 1.5 gadiem esot svaigēdājām, zarnas pilnībā no vecā uzkrājuma neatbrīvojas… nu labi, ka uztaisīju to klizmu…".

tagad sēžu, dzerot brokastu apelsīnu sulu, un domāju - nez ko vēl var izdomāt par aizsegu, lai cilvēki sajūsminātos un vēlētu veiksmes klizmas likšanā (tur zem komentāriem ir daudz cilvēku, kuri spiedz aiz laimes un apdomā spert soli pretī jaunajai dzīvei dārzeņa ampluā). ziniet, pirmā klizma ir tikai sākums plus nebūt tā nav ekoloģiska padarīšana - esat kādreiz redzējuši bērzu tāss vai kliju pītas klizmas? skuju! īsti dabas bērni gumiju sev dibenā nebāž, tāpēc ir pamats uzskatīt, ka kaspars ir nofeilojis jau tajā posmā. jūsu domas?
Other entries
» grūti būt hipsteram. arī zem ūdens
sea.jpg

aidā vēl! )
» noziedzīgais grupējums krievijā
Внимание, новый способ мошенничества!

Орудует группа молодых девиц. Действуют следующим образом:
Вы выходите из супермаркета, подходите к машине, загружаетесь и хотите уехать. В этот момент к машине подбегают две хорошенькие девушки и слезно просят подвести их до метро, у них украли деньги, а там их встретит мама. Вы соглашаетесь. Одна садится на переднее сидение, другая назад. И вдруг та, что впереди наклоняется и начинает делать вам минет, а вторая, пока вы млеете, жрёт ваши продукты. БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ! БАНДА ДЕЙСТВУЕТ ОЧЕНЬ ВИРТУОЗНО. У меня сожрали два батона хлеба, майонез слобода и пачку мороженных пельменей!

šeit kaut kā sāk ost pēc...


» dažam labam ziema nav apnikusi
manas ragutiņas, atdod ragutiņas!!! )
» ziema? vīīīīī!!
saki, ka ar slēpēm aiz mašīnas šļūkā un esi kruts? mīkstais!! ... tālāk ... )
» nemaz tik daudz nav palicis
a6aee18794c0.jpg
» johhny depp at his best
fearandloathing.gif

“Look, there’s two women fucking a polar bear! … Don’t tell me these things. Not now man.”

Fear and Loathing in Las Vegas (1998)
» nudien!
yogacentr.jpg
» gada antireklāma
adme.ru ir veikusi titānisku piepūli un apkopojusi gada vājprātu reklāmā. lūk, zemāk ir redzāms grand prix, bet klikojot šeit, var apskatīt visus pretendentus

udarpojaicam.jpg
» kāpēc gan ne?
zhanklod.jpg
» tiem, kas sekoja līdzi TVnet Cumja epopejai
/ aizlienēts no aiztiec.lv resursa
» paldies, [info]snake. tagad man ir kauns
man nav nekas pret vājprātu un es pat to iespēju robežās lobēju: šeit, savā senilajā trūblogā un mikroblogā (japaņu video ftw!), bet nu šis man dara kaunu - "@snakerocks: Kārtējais latviešu EPIC WIN t.s. "virālo" klipu jomā (kā vienmēr, neesmu drošs, ka apzināts): http://goo.gl/Jj6P "
» kaimiņzemes nacionālais kreatīvs joprojām ciešs
uhh, nez ko mēs bez tiem internetiem darītu - ne tikai nekad neuzzinātu par tepiķu un dārzeņu augļu ziedu komūnām, bet nemūžam nevarētu ielīksmot arī par nacionālā kopīraita burvību

zadrochik.jpg

zemāk vēl daudz, dikti un pārpārēm kārumu ... tālāk ... )
» #revolution.lv kanāla šodienas prieks
"Kads man vakar soks bija... Uzzinaju, ka Spraits ir caurspidigs, visu dzivi domaju, ka tas, maita, ir zals... Varetu teikt, pat dzeru tikai par to, ka zals... Vins tacu pat pec garsas ir zals, nesaprotu, ka vins var but caurspidigs..." (c) ValdisJ
» jau toreiz visi zināja, ka windows ir meeh...
00181p61.jpg

.... NOOOT!
» spēks ir šprotēs... un ne tikai
silpo_22.jpg

un vēl pārītis ... tālāk ... )
» atelpa pirms vēlēšanām
gelov, mazie draugi. tā kā līdz pirmajam vēsajam alus kausam vairs nav tālu, bet visam pa vidu politiķu mārketinga izgājieni jums jau sēž aknās, tad re kur jums būs porcija ar kaimiņvalsts nacionālā kopīraita iezīmēm:

0_48095_8c210623_orig.jpg

pārējie 256 šeitan klik )
» mārketings - šmārketings
domājiet, ka mums te tēvzemē ir krutākie mārketinga speciālisti, kuri ir gatavi iepārdot desu komplektā ar 2 litru torpēdu Garais? skuju! re kur sava aroda meistari:

henessy_pashtet.jpg

un te būs vēl ... tālāk ... )
» atcerējos par reiniku
un atradu vienu ilustrāciju ... tālāk ... )
» banzai!
āreče - sanāk ielikt wtf no uzlēcošās saules zemes un aidā lasītākais iekš nekur.lv. naisss ... tālāk ... )
» reklāma - japāņu.... jumtu nost raujoša
kaut kad sen sen atpakaļ mēs ar benvenuto kungu spriedām par to, ka derētu tomēr japānai atslēgt internetu. no vienas puses žēl, ka tas nav izdarīts, bet no otras labi vien ir, savādāk es ar jums tagad nedalītos ar šo visu sasēņoto prieku un joprojām domātu, ka bukkake milk ir augstākā kukū pilotāža. nu, tad par visu pēc kārtas....

sāksim ar lirisku iesākumu, ziedošu sakuru un vājprātu japāņu zēnu un vēdekļu izskatā - voilā

tad uzreiz klik uz kaut ko ļoti nopietni saostījušos ronaldu makdonaldu un viņa sātana dančiem

neatslābinot plānprāta tvērienu, re kur skvirtojošs siers un ne tikai - skvirt, skvirt

kā izrādās, japāņi atzīst ne tikai savējos, bet arī kaimiņu āzijas zvaigznes - lūk jums misters Epaksa no korejas un viņa brīnumdziesma par tarakānu iznīcināšanu... pšik, pšik

savukārt šeit pavisam nesaprotams fūrings netipiski resnas japānieties izpildījumā

te ir neliels ieskats, kā tur tiek iegūts piens

aber šeitan ir cupri cupri cupri, bondžorno - vērtējiet paši

noteikti nevajag aizmirst, ka japāna tomēr ir samuraju zeme un tur viss notiek pa īstam

un, lai uz atvadām pavisam aizvērtos, tad es gribētu dzirdēt jūsu komentārus par šo, jo es nesaprotu kas tur vispār notiek - tuk tuk
» ou mai gād
vienkārši lielisks ūbergeims (ar skaņu jāskatās)
» dažādas muļķības piektdienai
lai pavisam nebūtu bēdīgi dēļ grēku plūdiem aiz loga, re kur divas lietas, ar kurām gribēju padalīties (abas sasēņotas [info]glupais resursā)

- video numur viens parāda, cik ļoti slikti ir tad, kad sajauc C vitamīnu ar kādu citu
- video numur divi demonstrēbarbituratus magnificus jebkuru cilvēku pārvērš par primātu ar skudrām galvā un atver vārtus uz trešo dimensiju
» jūties resns?
jesus diet.jpg
» veterinārārsts mārīte iz back!
es jau biju domājis, kā Mārīte ir one-time interneta bumba, aber kā izrādās nē - re kur viņa ir back un ir tikpat stingra kā agrāk.
» ok, nu tad pa otram lāgam
http://ask.fm/mazheks
» 5dienas vakara kreatīvās muļķības
pasen nebija staigājis cauri adme.ru ārēm, tāpēc sasēņoju nedaudz wtf reklāmas no krievijas, nu tjipa šitādas:

rus ads wtf (1).jpg

pārējās zemāk ... tālāk ... )
» Santa Kvaste mīl suņus
mežonīgi piedur viena cilvēka episkā cīņa pret četrkājainajiem draugiem, kura ir izvērsusies TVnet portālā. lasu un nevaru beigt apbrīnot ar kādu skurpulozitāti Kvastes (jaun)kundze pieiet pie tik ļoti sāpīgās problēmas, ka redz parks nav domāts suņiem un ar katru nākamo rakstu viņas izcilās pētnieciskās žurnālistikas dotības iegūst aizvien augstākas pilotāžas līmeni. ko vērts vien ir viņas novērojums par to kā cilvēki savāc pēc saviem mīluļiem: "Viņš apgalvoja, ka sava suņa izkārnījumus vācot pats. Kā pierādījumu saviem vārdiem izvilka no kabatas plastmasas maisiņu. Pagaidām tas gan bija tukšs." wow! izcili! (šajā mirklī uz skatuves lido viegli norasojušas asinssārtas rozes, gaisa skūpsti un rafaello kastītes, ar kurām noteikti kads grib pateikt TO). personīgi es šo meistarīgo vārdu savirknēju pārlasīju 3 reizes. nopietni - es nemeloju. diemžēl pēc trešās reizes man tā arī nekļuva skaidrs, ko tieši Kvastes (jaun)kundze bija domājusi ar to. sēdēju, dzēru rīta kafiju, paspēju izpīpēt divas cigaretes, bet tā arī nesanāca izdomāt argumentu, kas apgāztu revolucionāres Kvastes aksiomu par to, ka ja redz maisiņš, kas ir tavā kabatā ir tukšs, tad pēc mīluļiem tu ne sūda nenovāc, bet gan esi tikai viens nožēlojams pozeris un salti melno, skatīdamies žurnālista godīgajās acīs. gan jau tā viņš arī ir - es ari nesaprotu, kāpēc es, kad savācu pēc sava četrkājainā drauga, maisiņu aizsienu un izmetu miskastē, nevis aizsienu un ielieku kabatā, lai būtu, ko biedrei Kvastei parādīt kā pierādījumu, kad satikšu viņu ziedoņdārzā. tā viš ir - mūžu dzīvo, mūžu macies.
apsolos, ka turpmāk es ļoti centīšos, lai no šodienas man kabatā vienmēr būtu pa kādam klucim plastmasa maisiņā. centies arī tu, mazo draudziņ un pasaule būs tīrāka
» komūnas [info]photozhop atrauga
positivus_vuvuzela.png

lomās:
random scotish blowing basterd
abrakadabra meistari
positivus zaļā pūķa pavēlniece
» par positivus apmeklējumu
dārgie klātesošie frendlistē - kurš no jums rīt dodas uz positivus? mēģinām vispār sazīmet draugu un paziņu skaitu, ko satikt.
» ūbermārketinga investīcijas
lasu un īsti nesaprotu, kādā valstī mēs dzīvojam...

"Ceturtdien sabiedrībai prezentētais bankas "Citadele" zīmols ir izmaksājis 24% no kredītiestādē atvēlētajām mārketinga izmaksām jeb 7,66% no restrukturizācijas kopējā šī gada budžeta. Absolūtos skaitļus "Parex bankas" pārstāve Inga Saleniece atsacījās minēt. (...) Tomēr "Parex" pārstāve atzīst, ka jaunajam brendam var arī nebūt ilgs mūžs. Tā garums ir atkarīgs no pircēja, kurš nopirks banku "Citadele". Iespējams, ka jaunais īpašnieks vēlēsies citu zīmolu, viņa atzina." (c) delfi

pag, pag - tjipa iztērējam 24% no mārketinga budžeta (pieļauju, ka tas nav 1000 Ls gadā) bez skaidras vīzijas par to, kas būs tālāk un mierīgi dzīvojam nost? malači - well done!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba