Chow Mein and a pint of booze

About Jaunākais

20. Aug 2020 @ 06:03

18. Aug 2020 @ 06:17

panākumi gaida21. Jul 2020 @ 12:05

13. Maijs 2020 @ 22:53

16. Apr 2020 @ 18:04
personīgās telpas pieredzes arhitekts

5. Mar 2020 @ 11:50

lai jaunajā gadā viss notiek!31. Dec 2019 @ 09:32

25. Apr 2019 @ 17:48
Kaimiņvalsts Tinderspēks

Самые безумные заголовки 2018 года24. Jan 2019 @ 17:36
ļoti daudz burtiņu )

9. Jan 2019 @ 22:29
"Viedtālruņu lietošana var izsaukt Antikristu, paziņo patriarhs Kirils" (c) Delfi

21. Dec 2018 @ 18:51

1. Dec 2018 @ 01:58

27. Nov 2018 @ 23:01

25. Okt 2018 @ 09:50
TVnet:
“Caur ērkšķiem uz..” Una rīstās, vaksējot Alīnu: “Un tur vēl smird pēc sieriņiem”

11. Okt 2018 @ 15:15
nesapratu, kas tas bija

26. Sep 2018 @ 22:30
ikdienā pofig un ballējoties (pastiprināti lietojot atspirdzinošos dzērienus) arī ir pofig. toties, kad noķer nelielu paģiru, tad uzreiz iezogas doma, ka varētu. dīvaini, bet fakts. prieks, ka laukos pagadījās auksts alus ledusskapī - tas uzreiz visu iekāri eliminēja.
joprojām visu laiku gribas ēst. arī tagad, par spīti brokastīm, pusdienām, vakariņām, pulkstens 22:40 uz pannas čurkst mednieku desiņas un čilī pupiņas.

+1,7 kg 16 dienu un 10 h laikā. mans bijušais personīgais treneris priecātos par progresu, ņemot vērā, ka 80 kg agrāk man bija nesasniedzams everests - tagad gandrīz 82 un, visticamāk būs vēl. daži krekli rokās jau neder. redzēs kā ap jauno gadu būs

18. Sep 2018 @ 16:26
nedēļa un 1 diena

P.S. +1,2 kg

12. Sep 2018 @ 13:26
49h 32m

11. Sep 2018 @ 13:33
25h 36m

16. Jul 2018 @ 23:20
dažreiz, kad sanāk nedaudz brīva laika un tu sadomā izpalīdzēt diviem nesaistītiem savā starpā cilvēkiem, kurus tu zini daudz gadus - no viena tu dabūn nosodījumu par krietnu padomu nākotnes tehnoloģiju apgūšanā, aber otrs tev pārmet to, ka es nezinu kā cilvēks jūtas, ejot cauri laulības izjukšanai. yeah right. fuck that shit - help is out of the order
Other entries
» (No Subject)

» (No Subject)
Vai tevi bieži kāds pieķer, taisot pašīšus?
» labākais darba sludinājums iekš CV.lv
lietas, kuras piedāvā uzņēmums:

Mēs piedāvājam

Labu fiksētu algu priekš bāzes nepieciešamību segšanas – labs dzīvoklis, auto, drēbes, pusdienas, u.c.
Pievilcīgu bonusu piesaistītu pie konkrētiem KPI – nauda priekš krutiem hobijiem un tāliem ceļojumiem
Iespēju vienmēr apmācīties un pilnveidot savas iemaņas un “skillus”


ko lai saka, seems legit :D
» par uzņēmuma bonusiem
Pēc ilgāka laika uzmetu aci cv.lv plašajam piedāvājumam. Ko lai saka - samērā pašvaki tur viss ir plus laikam es neesmu scēnā, jo, kopš kura laika mūsdienās kā bonuss skaitās "Iespēja reizi ceturksnī doties komandējumos". Esmu strādājis daudz kur un komandējumi vienmēr ir bijuši neatņemama darba sastāvdaļa, kas visbiežāk ir bijuši pain in the ass, nevis bonuss. Kā bonuss tas varēja būt tad, ka mēs visi draudzīgi dzīvojām aiz dzelzs priekškara un tad, kad reto reizi tevi palaida laidarā uz ārzemēm, tad visi laimīgi devās iepirkt ārzemju šmotkas, paskatīties kā dzīvo citās zemēs un noteikti mājās pārveda kožļenes un kādu eksotisku zarazu uz krāna. Aber mūsdienās iekš cv.lv tas redz skaitās bonuss, jopte. Noskurinājos un attaisīju nākamo alu.
» (No Subject)

» (No Subject)
much filosofijas, such wisdom )
» (No Subject)
Бомж купался в затопленном подвале дома в Волгограде и закричал «карамба!» в ответ на просьбу прекратить заплыв
» ūziņas pilnas
bums
» (No Subject)

» (No Subject)

» (No Subject)
algōls
» (No Subject)
kroko )
» (No Subject)
test
» (No Subject)
bēdīgi apzināties, ka esmu jau sen kā prom no šejienes, bet nu tāda tā dzīve. jūs kļūst mazāk, btw....
» (No Subject)

» (No Subject)

» Таня из Симферополя
tiem, kas tankā - šī jaunkundze piedalās/lījās krievijas šova "vecpuisis" versijā. kā jau tas bieži notiek ne tikai mūsu banānzemē, tad no labi situētās ģimenēs augušām atvasēm (abi vecāki ir bankas valdes locekļi) domugraudi birst kā pērles un arī mūsu varonei Taņai šis iegūtais talants nav gājis secen. tīzerim šīs frāzes: "я просто решила пойти в экономическую сферу, потому-что мне некуда было ещё пойти" un "я люблю что-бы работник был как хорошый работник", aber visa pārējā sākumpunkts ir šeit (pārējo linku jau tālāk ir miljons). visiem tiem, kas gāna mūsu ellu un co, es ieteiktu paskatīties uz šo dieva dāvanu, lai redzētu atšķirību
» fešn viktimz
fašionistu un tamlīdzīgu zvēreļu murgs - paldies stendzenieka kungam par linku klikatī-klik )
» hohoho - komunisms!
izskatās samērā autentiski un ir kruta - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VXr-g_LWRfw
» nevaru beigt priecāties par šo kungu
„Tas brīdis tuvojas. Tas tiešām kļūst arvien aizraujošāk, kad par to sāc domāt,” misters Kempings stāsta izdevumam The Independent on Sunday. „Mēs nerunājam par futbola spēli, precībām vai koledžas absolvēšanu. Mēs runājam par pasaules galu, par mūžīgo dzīvi, par mūžīgo nāvi un tas viss mums tuvojas jau tagad.”
smaidu jau es mazajā zemlūpas bārdas ērkulī, bet, ja tā nopietni padomā, tad maybe tiešām jebaņot tā, ka neesi bēdīgs un aizies viss ka divi deviņi pa pieskari pretī svētajam pēterim.
» bērzu tāss dibenā
labdien, dārgie. sen neesmu ciemos piekāpis, bet šoreiz kaut kā twitteris ir par īsu. nu tad kas tad mažekonkulim uz sirds sakrājies? lasu es par kasparu un viņa pāriešanu uz saules enerģiju, bet nez kapēc mani nepamet sajūta, ka viss tas tika darīts, lai publiski uzrakstītu par to, ka redz sēžam mēs ar annu, taisām sev klizmas un pētam kas tad tam lācītim bija vēderā. pamēģiniet, mani mazie draudziņi, jūs ne no šā, ne no tā uzrakstīt, ka redz vot sēdējām mēs ar madaru 5dienas vakarā un izdomājām, ka vajag pilnveidot mūsu iesūnojošo seksuālo dzīvi, tāpēc liekam viens otram piparmētru klizmas un tad blogojam par to. gribu es redzēt, ko par jums apkārtējie padomās. aber šie jaunie cilvēki ir visnotaļ malači, jo ir atraduši ceļu kā neuzkrītoši parādīt pasaulei to, ka klizma īstenībā ir vienīgais ceļš uz seksa kulminācijas everestu un tas viss, kas notiek vēlāk, ir pēcorgasma blakusprocess: "interesants novērojums bija strauji pieaugošā mīlestība pret cilvēkiem, sapratu, ka es visus mīlu! cik cilvēki ir burvīgi!!! ļoti daudz domāju par to kā es tiem saku cik viņi ir feini, kā saku saviem tuvajiem cik ļoti tos mīlu, sajutu kā es tos apskauju, vislielāko mīlestību jutu pret mammu, šķiet, ka nekad viņai nebiju teicis, ka mīlu viņu, kaut arī vienmēr esmu mīlējis, bet šī mīlestība strauji auga augumā, palika vēl spēcīgāka.. " izlasīju vēlreiz un man pat nav īsti ko teikt. vienīgais līdzīgais gadījums bija kaut kad pasen, kādā rīgas vecrīgas dzertuve - tur viens puika vārdā aleksis arī nāca pie visiem apskauties, zvērēja mūža mīlestību gan mammām, gan jaunākām mamzelēm un teica, ka esot laimīgs. lieki gan piebilst, ka aleksim galvā bija kā minimums 2,7 promiles, bet nu korelācijas ar kaspara piedzīvoto ir redzamas pat ar neapbruņotu aci.

es tomēr nevaru noturēties un tāpēc atļaušos nocitēt kaspara bloga sadaļu par klizmas pārsteidzošajiem rezultātiem. ceru, ka jums joprojām nav atgājis viegls žvingulis no 5dienas vakara everģēlībām un ar brokastīm pie datora jūs nemielojaties:

"uztaisīju klizmu un ārā iznāca frikadelēm līdzīgas pelēki bālas bumbiņas. no tām viss bija izsūkts.. bet pats interesantākais, ka pēc brītiņa izgāja tumši brūnas smirdīgas plāksnes.. smirdēja tā kā senajās dienās, kad vēl ēdu visu pēc kārtas, arī gaļu.. izrādās, ka pat pēc 1.5 gadiem esot svaigēdājām, zarnas pilnībā no vecā uzkrājuma neatbrīvojas… nu labi, ka uztaisīju to klizmu…".

tagad sēžu, dzerot brokastu apelsīnu sulu, un domāju - nez ko vēl var izdomāt par aizsegu, lai cilvēki sajūsminātos un vēlētu veiksmes klizmas likšanā (tur zem komentāriem ir daudz cilvēku, kuri spiedz aiz laimes un apdomā spert soli pretī jaunajai dzīvei dārzeņa ampluā). ziniet, pirmā klizma ir tikai sākums plus nebūt tā nav ekoloģiska padarīšana - esat kādreiz redzējuši bērzu tāss vai kliju pītas klizmas? skuju! īsti dabas bērni gumiju sev dibenā nebāž, tāpēc ir pamats uzskatīt, ka kaspars ir nofeilojis jau tajā posmā. jūsu domas?
» grūti būt hipsteram. arī zem ūdens
sea.jpg

aidā vēl! )
» noziedzīgais grupējums krievijā
Внимание, новый способ мошенничества!

Орудует группа молодых девиц. Действуют следующим образом:
Вы выходите из супермаркета, подходите к машине, загружаетесь и хотите уехать. В этот момент к машине подбегают две хорошенькие девушки и слезно просят подвести их до метро, у них украли деньги, а там их встретит мама. Вы соглашаетесь. Одна садится на переднее сидение, другая назад. И вдруг та, что впереди наклоняется и начинает делать вам минет, а вторая, пока вы млеете, жрёт ваши продукты. БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ! БАНДА ДЕЙСТВУЕТ ОЧЕНЬ ВИРТУОЗНО. У меня сожрали два батона хлеба, майонез слобода и пачку мороженных пельменей!

šeit kaut kā sāk ost pēc...


» dažam labam ziema nav apnikusi
manas ragutiņas, atdod ragutiņas!!! )
» ziema? vīīīīī!!
saki, ka ar slēpēm aiz mašīnas šļūkā un esi kruts? mīkstais!! ... tālāk ... )
» nemaz tik daudz nav palicis
a6aee18794c0.jpg
» johhny depp at his best
fearandloathing.gif

“Look, there’s two women fucking a polar bear! … Don’t tell me these things. Not now man.”

Fear and Loathing in Las Vegas (1998)
» nudien!
yogacentr.jpg
» gada antireklāma
adme.ru ir veikusi titānisku piepūli un apkopojusi gada vājprātu reklāmā. lūk, zemāk ir redzāms grand prix, bet klikojot šeit, var apskatīt visus pretendentus

udarpojaicam.jpg
» kāpēc gan ne?
zhanklod.jpg
Top of Page Powered by Sviesta Ciba