Man pašai savas cigaretes - zinātājiem :) atkal praktiskas un kulināriskas dabas jautājums

About zinātājiem :) atkal praktiskas un kulināriskas dabas jautājums

Previous Entry zinātājiem :) atkal praktiskas un kulināriskas dabas jautājums22. Nov 2006 @ 22:08 Next Entry
(Un Tu?)
[User Picture Icon]
From:[info]casiopea
Date: 23. Novembris 2006 - 11:56

paartika = vienkaarshi

(Link)
krevetes - ja taas ir lielaakas par latvieshu mazajaam saldeetajaam garneleem tad - uz pannas uzlej ellju un ar visaam chaulaam saliek vienu pie otras cep un groza, liidz kljuust rozaa (ja svaigas) ja ppardod vaariitas liidz apcepaas un ir karstas. Cepot uzber lielgraudu saali un eed ar baltmaizi un viinu. nav noziimes balto vai sarkano. ja sarkano tad pasausaaku.

makaroniem meerce. Svaigaas garnelju galvas nonjem un sutina mazaa uudenii un tomaatu biezenii (ne kechupaa), pieliek garsvielas peec patikas - aka timiaans un saals. visu nokaash un uzlej makaroniem.

gliemezi - sagriezam daudz kjiploku un siipolu un saldo piparu un saberam ieksaa gliemezus un sutinam. Var pieliet baltviinu.
(Un Tu?)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba