|
|
Sunday, October 21st, 2012
| |
7:55 pm
|
Pēdējās pāris dienās daudzas lietas it kā ir, bet tajā pašā laikā kaut kas nenotiek līdz galam.
Sestdien spēlēju volejbolu. No vienas puses nospēlēju labi, patiešām labi beidzot esmu sācis spēlēt arī uzbrukumā, tā ka tas ir pat skatāmi. Bet tajā pašā laikā kļūdijos tajā reizē, kurā nedrīkstēju kļūdīties un galotnē iesitu autā un pretinieki uzvarēja pirmo setu. Un arī kopā spēli zaudējām. Un bija tāds - bah.
Šodien atkal saņēmu iepriecinošu epastu, par jautājumu, ko cenšos risināt. Un atkal bija tāds - bah.
|
|
(comment on this)
|
| Friday, October 19th, 2012
| |
6:27 pm - Suņi
|
Man jau patīk kā izskatās bīgli un igauņu dzinēji, tikai arvien skumjāk paliek redzēt arvien vairāk un vairāk šo sugu pārstāvjus Rīgas ielās. Tie tomēr ir izteikti medību suņi, kam vajag arī medīt, nevis pavadīt laiku starp akmeņiem, jo redz viņi labi izskatās. Var tikai paskatīties, kā tie degunus ir nolaiduši uz zemi un mēģina saostīt gēnos ieaudzētās smakas, bet nekas jau nesanāk.
|
|
(2 comments | comment on this)
|
| Tuesday, October 16th, 2012
| |
10:54 pm
|
Patiesībā pirmo reizi pa ļoti ilgiem laikiem es piedomāju pie fiziskās kondīcijas, es vēlos būt labā fiziskā kondīcijā. Pa lielam jau tas ir tāpēc, ka es gribu atspēlēt volejbola sezonu labā līmenī. Pagājušajā gadā jau es arī spēlēju, bet tad nebija kaut kāda iekšējā motivācija, ka vajag lekt augstāk, kustēties ātrāk, sist spēcīgāk. Bet tagad no kaut kurienes tas ir uzradies. Ja pēc atvaļinājuma es biju normāli notievējis, tad pāris nedēļās es visu labi atguvu, ēdot daudz, daudz šokolādes konfektes un citus labumus. A tagad es pēkšņi vairs tik daudz neēdu, aktīvi sportoju un esmu nometis vismaz 5kg. Un galvenais, ka es esmu gatavs nomest vēl kādus 3-5kg, lai varētu lekt vēl augstāk. Šodien spēlēju basketbolu un beigās pamēģināju, cik tad augstu varu uzlekt. Jāsaka, ka kondīcija ir laba, jo bez problēmām uzlecu plaukstas tiesu virs stīpas. Un ir tāds prieks, ka atkal varu labi lekt un lidot. Lai gan prieks par pašu basketbola spēlēšanu nebija tik liels, vienā brīdī galīgi pazuda motivācija.
|
|
(1 comment | comment on this)
|
| Friday, October 12th, 2012
| |
8:54 pm
|
Izvilkums no sarunas:
-Ko tu visus par muļķiem dēvē? -Dēvēt par muļķi var tikai to, kas nav muļķis. Muļķi, tu vienkārši nosauc skaļi par muļķi.
Kurā brīdī dēvēšana pārtop par nosaukšanu?
|
|
(comment on this)
|
| |
8:35 pm
|
Aizbraucu pašaut pīles. It kā pašāvu nedaudz, bet beigās akal vajadzēja čortoties. Pīle ņem un nokrīt. Aizbrien, meklē, meklē, a pīle kā ūdenī iekritusi :D Piesmēlu zābakus, pīles kā ūdenī iekritušas un var braukt mājās.
Vismaz kaut kāds asums vēl ir, bet galīgi nav tas, ja šitā var pīles palaist.
|
|
(4 comments | comment on this)
|
| Thursday, October 11th, 2012
| |
12:05 am
|
Un vēl man bija reālā depresija par to, ka kāds bļin bija paņēmis vajadzīgo izmēru un es nevarēju nopirkt sev mēteli, reāli foršo mēteli. Varēju jau ņemt ar nedaudz īsākām rokām, bet tas jau galīgi nav tas.
|
|
(comment on this)
|
| Wednesday, October 10th, 2012
| |
11:15 pm
|
Fiziskais tagad lēnām tiek atgūts - kājas piedzītas, mugura piedzīta, nu jau arī rokas ir piedzītas. Arī tas, ka treniņi ir no 9 - 10:30 vakarā arī pārāl nepalīdz.
No otras puses akal pēc pāris nedēļām būs baigi labi, varēs kārtīgi uzlekt, paskriet, pacīnīties :)
|
|
(comment on this)
|
| |
2:11 pm
|
Šodien gandrīz tiku pie mēteļa, bet kāds bļin bija paņēmis jau manu izmēru. Un slaisti nevarēja publicēt savā bukletā, ka šodien būs kaut kas tāds pieejams, tad gan jau mēģinātu aiziet ātrāk. A tagad negribējās atstāt tik daudz par mēteli, kurš tomēr līdz galam neder. Var jau protams ņemt bez pagarinātajām rokām, bet tad atkal problēmas, ka vajag runāt, lai tās nedaudz pagarina, kas akal nav tik forši.
|
|
(comment on this)
|
| Saturday, October 6th, 2012
| |
4:33 pm
|
Visi tikai stāsta, ka gariem būt forši. Vot, kad esi garš un mazie domā tikai par sevi, tad ir slikti. Refleks neatsist galvu pret kādu stenderi jau bērnībā ātri tika attīstīts.
A šodien eju, kaut ko rakstu telefonā, normāli - visu uz priekšu redz, vai nav kāds stabs cilvēks. Eju, eju un pēkšņi bams. Njā, vot bļoda, ceļazīmes tiešām ir jāsaliek tik zemu? Uztaisa zīmi, n papildnorādījumus un tad tas viss beidzas jau gandrīz pie zemes. Tagad domāju, ka moš vajadzētu aiziet pēc ID kartes, lai var rakstīt elektronisku iesniegumu, lai pārtaisa ceļazīmi.
|
|
(comment on this)
|
| Friday, October 5th, 2012
| |
10:55 am - Dāvanas
|
Šorīt tīriju somu un tajā atradu kādas atstātu dāvanu. Ar lielu varbūtību varētu teikt, ka pie tās esmu ticis Ķīnā, bet kaut ko vairāk pateikt būtu grūti :)
Tāda pavisam vienkārša piespraude ar kristāliņu. Prieks par to, ka kāds te kauk ko ir vēlējies iedot līdzi. Tāds smuks blink, blink.
|
|
(2 comments | comment on this)
|
| Thursday, October 4th, 2012
| |
12:01 am
|
Beidzot biju atradis frizieri, pie kuras reāli patika iet. Aizej - paskai, lai kaut kā nogriež un arī randomā nogriež, bet izskatās normāli. Cena arī bija saprātīga. Šodien gan sanāca laikam pēdējā reize. Informēja, ka salonam jauna vadība, jauna koncepcija un būs arī jauna komanda. A man atkal problēma - vajadzēs meklēt kur normāli apgriezt matus.
|
|
(1 comment | comment on this)
|
| Tuesday, October 2nd, 2012
| |
5:42 pm
|
|
| Monday, October 1st, 2012
| |
11:45 pm
|
Ja bērnībā nav, kas ieliek normālus pamatus, tad pēc tam jau kaut ko mainīt ir grūti.
Vissliktāk ir tad, kad aizmirsti klausīties.
|
|
(comment on this)
|
| Sunday, September 30th, 2012
| |
11:26 pm
|
|
Kolēģim ir laba ideja - ja eglīti nopūstu ar laku, tad tai nebirtu nost skujas.
|
|
(comment on this)
|
| |
8:20 pm
|
|
| Saturday, September 29th, 2012
| |
9:36 pm
|
Šodien beidzot izdevās uzvarēt vismaz kādos airēšanas mačos. Lai gan patiesībā, vienkārši pietrūka konkurences. Savā ziņā bija tāds čil brauciens. Lai gan no otras puses visu distanci mums līdzi brauca vēl viena komanda. Pāris reizes pat viņi izvirzījās vadībā, bet nu tas nebija tā, ka viņi baigi mums paairēja garām. Tas vairāk bija tāds čils, ka tāpat panāksim :D Un tā kā otras komandas dalībnieki bija kolēģa darba biedri, tad arī pārlieku necentāmies no visas sirds atrauties. Pāris vietās gan jau ka taktiski varētu nostrādāt un atrauties, bet tad atkal nebūtu tik forša braukšana :D A tā vienā brīdī mēs tur vēl uz upes pabildējāmies, vienā vietā vēl pafilmējām kā airē. Vienā vietā arī netīšām sanāca sagriezt laivu. Mūsu laivu viņiem gan tik labi nesanāca sagriezt. Arī sacensības tādas godīgas - brauc visi ar vienādām laivām un airiem. Tā ka variācija vairāk par spēku un meistarību. Tā nu normāli braucam, tādā ātrumā, lai pārāk nenogurdu. A te pēkšņi kādus 5km pirms finiša paskatos atpakaļ, ka kāds jau ir sācis sekot un vajag pielikt. Man jau normāli, nogurums moš neliels ir, mugura varbūt nedaudz sāp no tādas sēdēšanas, a citādi pielikt spēks jau vēl ir. Caļi aiz mums arī mēģina pielikt, cik nu viņi vēl var pielikt :D Vēl pēc brīža paskatāmies, ka tie jau ir normāli pievilkuši un vajag tomēr vēl pielikt. Vismaz nedaudz uzsita adrenalīnu. Bet nu pēc pāris līkumiem jau finišs, kur iebraucām ar kādas minūtes pārsvaru. Toties cīņa par 2. vietu izvērtās mega sīva un no krasta jau varēja vērot, kā abas ekipāžas pēdējiem spēkiem cīnās un kustina airus. 2. vieta gan tika nosargāta, bet nu tur tiešām pārlieku daudz netrūka. Tādi finiši laikam labi uzsit, ja spēka vairs nav, bet to tomēr vajag :)
Lai gan pēc tam mēs arī apspriedāmies, ka mēs tomēr sēdējām īsti ne tā, jo es sēdēju priekšā un kolēģis aizmugurē, kā mēs to parasti darām, bet šajā laivā tas varēja nebūt īsti labi, jo izsvarojums laikam bija nedaudz par daudz uz priekšu, kas nozīmēja, ka mums bremzējas vairāk nekā citiem.
Bet pasākums tāds reāli foršs.
|
|
(comment on this)
|
| Thursday, September 27th, 2012
| |
3:14 pm
|
Un reizēm es tomēr vēlētos, lai es mācētu satraukties vairāk. Man pat tā grūti ir nosaukt, kad es pēdējo reizi biju kaut kādā mērā satraucies. Pat pēdējā dienā, kad vajadzēja tik prom no Ķīnas un braucām ar metro, bet tā kā metro bija pārbāzts, tas brauca lēnāk nekā paredzēts, nekāds baigais stress nebija. Lai arī tu nezini ko un kā tie ķīnieši vēl izdomās pārbaudīt (viņi jau normāli dīvaini) un lidostā būsim tikai apmēram 1h pirms reisa. Bet bija tāds vienalga, ka tāpat jau vēl ir 1h un mājās gan jau tikšu. Jo satraukums, ja to pareizi pielieto, dod labu motivāciju darīt lietas.
|
|
(3 comments | comment on this)
|
| |
2:04 pm
|
Šodien veiksmīgi nokārtoju savu pēdējo eksāmenu. Bet stāsts gan vairāk ir par apģērbu. Es kaut kā arvien vairāk un vairāk skatos, ko es velku, kā es velku. Un brīžos, kad velk uzvalku, tad jau nav daudz varianti. Tādi man ir tikai 2. Vienīgi var izvēlēties kreklu un pieskaņot kaklasaiti un kabatslakatiņu. Saņemtie komentāri jau bija labi. Pirmais bija par to, ka esmu saģērbies kā uz kāzām, bet otrais ar jautājumu, kas par svētkiem, nē nu eksāmens jau laikam ir svētki :) Bet patiesībā tu vienkārši normāli saģērbies. Man patīk staigāt ar kabatlakatiņu priekšējā uzvalka kabatā, kas piešķir savu skatu. Arī krekls un kaklasaite ir saskaņoti ar uzvalku. Tas viss izskatās klasiski un vienkārši tumši zils ar gaiši zilu. Ja vēl varētu tikt pie jaunām kurpēm, tad vispār viss būtu labi. Tās tagad jau nedaudz novalkātas, a normālas vietā atrast ir ļoti grūti. Ja patīk, tad neder, a no tā kas der nekas pārāk nepatīk :D
|
|
(18 comments | comment on this)
|
| Wednesday, September 26th, 2012
| |
8:06 pm
|
Normāli saspiedušies. Vieni ar to, ka nu tik visi būs vienlīdzīgi. Meitenes raus zēnus aiz matiem, starpbrīdī aizies izvicināt dūres un pēc skolas nesīs zēnu somas. Otri ar to, ka nav ko darīt un nu tikai redz - šiten ir homo, tur ir homo un viss apkārt ir homo.
Nu nav meitenes zēni, un zēmi meitenes. Katrs ir unikāls, ar savām īpašībām, vajadzībām. A kapitālismam laikam vienkāršāk visu uztaisīt mainstrīm vienādu. Un rezultātā visi kļūst par vienādiem robotiem.
|
|
(comment on this)
|
| |
10:50 am
|
Vakar bija viss slikti diena un neko nedarīt diena. Šodien esmu labojies! Un ir arī noskaņojums un motivācija.
Un visam par pamatu pavisam vienkārša lieta, pirmdienā sanāca ietusēt ar cilvēkiem, kuriem izpratne par lietām pārāk atšķiras no manas izpratnes. Tas man pārlieku netraucētu, ja vien viņi to savu mega izpratni nemēģinātu uzspiest arī man. Un tad tu vienkārši uzvelcies mēģinot šādiem cilvēkiem kaut ko pastāstīt, bet jēga jau maza. Laikam jau pareizākais būtu censties ignorēt pasākumu, ja tuvākajā laikā nekas strauji nemainīsies.
|
|
(comment on this)
|
|
|
|
|