22 October 2019 @ 04:55 pm
Left you for good  
Šodien gāju nodot asinis, jo VADC pietrūkst patlaban tieši manējās, salīdzinoši retākās asinis. Kolēģis, kurš ir regulārs donors, pierunāja iet citu kolēģi un tad nu iedomājos, ka es arī varētu vienreiz, un ja reiz mani neizbrāķēs un galīgi ģībšu nost, gan jau divi vīrieši spēka gados mani neatstās.
Otrajā "filtra" pakāpē mani izbrāķēja. Pirms sen seniem gadiem biju gājusi, tad mani atmeta atpakaļ, jo vēnas esot pārāk šauras. Šoreiz ar vēnām viss labi. Bet mana, tā teikt, slimību vēsture nav satīrīta. Nespēju noslēpt savu nepatīkamo pārsteigumu par to, ka ārstu (tajā skaitā specializēto un ģimenes ārstu) reģistri nav vienoti. Pirms kāda nepilna mēneša savam ģimenes ārstam papīrā (!) aiznesu specializētā ārsta izziņu par to, ka man viss čotka - tieši to, ko vadc tagad gribēja no manis sagaidīt.
Es vadc ļoti labi saprotu, ka viņi mani nevar vienkārši izlaist cauri, bet tas taču ir tāds čakars katru reizi iet pie sava specārsta, kad kādam vajag izziņu par to, ka vecā kaite has left you for good.
Dzīvoju ilūzijās, ka tiek veidots elektronisks un iespējams pats vienots reģistrs.