marvellous
12 April 2021 @ 11:34 am
Par veikaliem un maisiņiem  
Kad dodos iepirkties uz Rimi, lielāko daļu laika, ko pavadu veikalā, šķiet, aizņem mēģinājumi attaisīt maisiņus, lai sasvērtu dārzeņus un augļus.
 
 
marvellous
06 April 2021 @ 11:57 am
Lauvene  
Brīvdienās satikām Žigi, un tagad vīram saku, ka lauvene ies uztaisīt vakariņas, lauvene aizvedīs vīru darīšanās, lauvene gaida mājās, utt.. :D
 
 
marvellous
31 March 2021 @ 12:34 pm
"Spēs paildzināt manu laimi."  
"Viņa padarīja mani laimīgu un tas ilga vairāk kā 5 minūtes."

Būtu labi, ja šie teksti būtu no prezervatīvu paciņām, nevis čaļa tv ekrānā, kurš devies ar meiteni aklajā randiņā.

Es nestādos priekšā, kas tagad darās brīvo cilvēku "tirgū". Ņemot vērā demogrāfisko situāciju un īpatnības, sakarīgi (un brīvi) vīrieši varētu būt liels deficīts, taču gan jau varētu atrast kaut ko, ja meklētu. Sievietes, tās ir vairāk. Pēc statistikas datiem 2018.gadā, katrai Latvijas sievietei tiek ~0,85 daļas no vīrieša. Tātad, vairāk inteliģentās, un vairāk pustukšās cepumu pakas.
 
 
marvellous
29 March 2021 @ 12:52 pm
Gribi sasmīdināt Dievu, pastāsti viņam par saviem plāniem  
Neesmu kristīgā, taču šis teiciens man šķiet ļoti reāls un pēdējā laikā sanāk arvien to izmantot. Gan attiecībā uz sevi, gan arī profesionālajā vidē starp kolēģiem sākam šo teicienu izmantot.
Agrāk es biju gandrīz vai pārliecināta, ka šī ir lieta, kuru kaut kādā mērā, bet tomēr var ietekmēt, ieskicēt ideju, ieplānot. Bet te nu es esmu - vairākus gadus vēlāk, mazliet aplauzusies, taču ar vēlmi un neatlaidību īstenot izsapņoto.
 
 
marvellous
22 March 2021 @ 02:20 pm
Vietējais Little Miss Sunshine  
Vakar kaut kādai filmai fonā sāka skanēt Offspring dziesma un man viss saslēdzās.

Mazajās klasītēs, kā jau tajos laikos bija ļoti populāri, tika rīkotas visādas popielas, ļaujot izpausties pēc sirds patikas. Vispār laikam tagad šādus pasākumus arī rīko, tikai tie noteikti nav tik smieklīgi, kā agrāk. Tad bērni nebija tik ļauni, jo vienkārši nebija iespējams katram visu uzfilmēt un smieties par tevi globāli ja ne visas dzīves garumā, tad mācību gada garumā gan. Līdz ar to, varbūt tāpēc bērni varēja vieglāk uzdrīkstēties darīt. Nu, es par sevi tikai. Biju diezgan nūģis un man ir bijuši miljons iemesli, lai mani apceltu par praktiski jebko. Man liekas, ka gandrīz vienīgais, kas man "trūcis" no nūģu apsmiešanas komplekta ir tas, ka neesmu bijusi apaļīga bērnībā. Taču, man neizskaidrojamu iemeslu dēļ, es neatceros, ka mani apceltu. Varbūt kādas īpašas rakstura īpašības nostrādājušas man par labu, kas to lai zina.

3. vai 4.klasē saņēmos un izlēmu, ka pirmo reizi piedalīšos ar savu "solo" priekšnesumu. Un ziniet, kas bija mans priekšnesums?
Lūk, šis:


Tagad es smejos un domāju - ak jel, kāpēc, kā?! Es taču nezināju, kas vispār ir marihuāna. Atminos, ka iesniedzot pieteikumu uz lapiņas bija jāuzraksta dziesmas nosaukumus, un kā es praktiski izburtoju un nodomāju apmēram "hmmm, kaut kāds dīvains, pašizdomāts vārds". Jūs iedomājaties, kā tas varēja izskatīties - desmitgadīgs nūģis, teicamnieks lēkā pie dziesmas par marihuānu. Un neviens (!) mani neapstādināja. Ne skolotājas, ne vecāki. Audzinātājām noteikti bija ļoti interesanti skatīties.

Un tad nu vakar es par šo visu smejoties, sapratu, ka esmu gandrīz kā vietējais Little Miss Sunshine. :)

 
 
marvellous
17 March 2021 @ 04:50 pm
Brīvības un normālības sajūta  
Paņēmām brīvdienu vakar, aizbraucām uz kalnu. Ar divām stundām nebija gana, tāpēc paņēmām vēl uz divām. Tas laiks uz kalna vienkārši pazūd, un, skat, viss, laiks beidzies. Mājās atbraucām tieši tā, lai paspēju pārģērbties un, aizskrēju vēl uz āra treniņu. Biju pieteikusies, uzmest man nepatīk, tāpēc bija jāiet. Atpakaļceļā uz mājām izņēmu vietējo burgerpasūtījumu un mājās gaidīja vīrs ar rumu.
Brīvdiena, kas ļoti tuvu optimumam - sešas stundas ārā, aktīvi atpūšoties, un garšīgs ēdiens noslēgumā.
Vakardiena bija brīvības un normālības sajūta.
 
 
marvellous
10 March 2021 @ 04:43 pm
marvellous un iPhone  
Man ar iPhone neiet.
Ik pa laikam paņemu, lai saprastu, ka divus gadus atkal neņemšu.
Bet tā kamera gan man joprojām viņiem patīk.

Vakar atnācu no LMT klientu centra pissed off par to, ka man prasīja papildus 20eur par to, lai saglabātu datus. Beigās, protams, atdevu uz servisu, taču pateicu, ka šādu remontu (reset to factory settings) es pati mājās arī varu uztaisīt.
 
 
marvellous
10 March 2021 @ 04:27 pm
Iepriekš Rīgā biju oktobrī.  
Pus gadu nebiju bijusi Rīgā. Un pat tagad, kad gribu kaut ko pastāstīt, saku, nevis "sestdien biju Rīgā", bet gan "TAD, kad es biju Rīgā" un tikai tad saprotu, ka tā taču bija sestdiena. Būt Rīgā tagad reizē ir liels notikums, bet tajā pat laikā tas šķiet sens notikums.
Nopirku snovborda zābakus, ķiveri un cimdus. Gribu atzīmēt, ka gan boards.lv, gan gravā ļoti patīkama komunikācija. Gravā šķiet tas bija pats saimnieks, ar kuru parunājāmies par dzīvi, biznesu un visām krīzēm - deviņdesmito, 2008 un to, kas notiek patlaban.
Tagad brīvdienās jālaiž uz kalnu!
 
 
marvellous
23 February 2021 @ 04:53 pm
Turēt logu vaļā  
Tik, tik kruti, ka nu var turēt logu vaļā, kamēr strādā. Ietinos pledā un ir silti. Un tā pakšķošā skaņa, kas stāsta par pavasari.
Nu, labi. Vakar es ar slotu liecos ārā pa logu, cenzdamies nosit sniega pārkari no jumta. Un sapratu, ka jātaisa būs spodrības diena un jātīra visi mājas logi. Vai arī - darba pusdienlaikā katru dienu pa vienam logam. :)
Bet pavisam kruti nav tas, ka, skrienot ārā ūdens sašļakstās līdz celim.
Vakar tā saule deva tādu spēku. Šodien atkal jau mazliet izpūtos kā balons.
 
 
marvellous
16 February 2021 @ 04:48 pm
 
Darbā pārmaiņas notiek ne pa dienām, bet stundām.
Ceru, ka priekšnieks neaizies prom, viņš tāds sakarīgs ļoti.
 
 
marvellous
26 January 2021 @ 02:42 pm
 
Pēdējās trīs vai četras naktis guļu slikti, jo sapņos notiek nelabas lietas ar mani vai maniem radiem un tuvajiem. Un es par to nevienam nestāstu, jo kaut kā nespēju pat pateikt, ka, zini, sapnī Tu nomiri vai nolēci no balkona. Nevaru. Un tāpat arī negribu nemaz sākt domāt par to, kāpēc šādi sapņi.
 
 
marvellous
26 January 2021 @ 02:33 pm
Work from home hronikas  
- Tev nebija jābūt mītingā?
- Beidzās.
- Ko? Tik ātri jau beidzās? Kas tas par mītingu?!
- Tāpēc, ka es viņu organizēju. Manos mītingos izrunā visu to, kas vajadzīgs un nerunā sūdu - un sanāksme beidzas ātri. That's how I roll. :D
 
 
marvellous
21 January 2021 @ 02:56 pm
Stronger than yesterday  
Sajūta, ka no pēc-Covid'a atgriezīšos stiprāka kā jebkad iepriekš. Un tā ir viena riktīgi laba sajūta! Manis uzstādītie mērķi pret sevi pašu pildās un latiņa tiek par pus solīti pacelta. Un pats labākais šajā visā ir tas, ka tas viss ir priekš sevis paša, priekš sajūtas sev. Jo - būsim reāli - no malas neviens īsti nevar pateikt, ka esmu kļuvusi vismaz par 6kg matērijas mazāk.
Ieguldīts daudz darbs sevī, un pretī - attiecīgi rezultāti. Vispār viens no kovida ieguvumiem, ko gribu minēt, ir manas ēdiena atklāsmes un cerības uz to, ka būšu iemācījusies ēst sev atbilstošas porcijas.
Vārdu sakot, tagad es gribu kaut kad iemācīties crow stand. Un kaut kad dzīves laikā cerams tikt arī līdz head vai hand stand. Līdz ar to, domāju, jāsāk trennēt pumpīši.
 
 
marvellous
04 November 2020 @ 04:10 pm
Oh, thunder, only happens when it's raining  
Šodien pilnīga Stevie Nicks diena.
Vispār, ja man dod izvēlēties, kādu mūziku klausīties - jauno vai "veco" - es pārsvarā joprojām izvēlos "veco". Nemainīgi.
 
 
marvellous
28 October 2020 @ 12:24 pm
True story  
Priekšnieks vakar pateica, lai nerakstot atlūgumu un nemeklējot darbu meteoroloģijā.
True story.

Taču, ja par citām tēmām - ir daudz labāk, kā septembrī, šķiet, esmu noņēmusi savai dzīvei iepriekš uzlikto idejisko pauzi. Man patīk pašas sajūta par mērķtiecīgumu un vismaz pagaidām vēl stipro motivāciju "darīt". Un tas viss kopā man lieliski palīdz nesašķīst lupatās.
Kaut kādā mērā es saprotu, ka daru šo visu galvenokārt tāpēc, lai novirzītu savas domas un spēku no tā, kas man liek sašķīst, bet, hei, ja tas strādā, tas taču ir tā vērts, ne?
 
 
marvellous
21 September 2020 @ 03:40 pm
Kā es turos?  
Jāatzīst sev un vēsturei - nu tā, ne visai. Es tiešām domāju, ka man ies labāk ar šo visu.
Pirms brīža ļāvu vaļu emocijām, atļāvu sev sašķīst drumstalās un tad atkal savākties kopā, izraudāju divus kabatlakatus un palika vieglāk. Atskaitot to, ka tagad gribas gulēt, jo acis sausas.
Taču varbūt tieši tik maz bija vajadzīgs, lai pārstātu dzīvot "uz pauzes" un beigtu gaidīt.
 
 
marvellous
18 September 2020 @ 05:00 pm
Hronikas  
Satiku K. Norunājām labas sešas stundas, pat par tematiem, kuriem nelikos iepriekš skaļi runājam.
 
- Nu, jā, man kā džekam varbūt ir vieglāk par to jokot. Es parasti kaut ko tādu muļķīgu atbildu, ja man uzdod šādus jautājumus. Rādu, cik man bieza āda.
- Bet tev jau nav! Tu vienkārši uzliec tādu masku.
- Tieši tā. :)

Sākums nedaudz neveikls, ar kaut kādiem manā uztverē ne visai smieklīgiem vai dīvainiem jokiem no K puses. Un man ļoti patika tas, ko es sajutu tajā brīdi. Es sajutu to, ka... es nejūtu (vairs).  Atskatoties, šķiet, ka gadi ir ļāvuši noresetot settingus, atmetot lieko prom, kas tagad savukārt kaut kādā mērā ir ļāvis pavirzīties tālāk uz nākamo fāzi. Runāt ir daudzkārt vienkāršāk tagad.
 
- Man vispār nepatīk runāt pa telefonu. Un svešiem cilvēkiem kaut ko prasīt. Es nevaru bez stresa uz ielas paprasīt ceļu, un pat zvanot ārstiem pieteikties uz vizīti ir jāsaņemas.
- Es šo tik ļoti labi pazīstu! Bet kāpēc tev tā? Jo ir sajūta, ka kaut kā apgrūtini tos cilvēkus, aizkavē?
- Jā! Apmēram. Ai, bet es vispār esmu kautrīga arī un tāpēc tā.
- Ja? No malas nepateiksi.
(..)
- Matemātiķiem ir jābūt trakiem. Viņi citādāk nevar nemaz būt. Tur ir jābūt fanātam par to, ko dari. Ja es būtu matemātiķis, tad man noteikti arī būtu popkorns izpūrušos matos un uzvilkts džemperis uz otru pusi. Un tas būtu ok, jo man vienkārši būtu pilnīgi vienalga par to. Man tā patīk skatīties uz cilvēkiem, kuriem deg acis par to, ko dara. Piemēram, pasniedzējs S, zini gan jau viņu. Es skatījos uz viņu lekcijās un domāju - "Ak, jel, viņš ir tāds nūģis! Bet viņš tā deg par to, ko stāsta, un tas ir tik forši!"  Man tā patīk skatīties uz tādiem cilvēkiem! Diezgan nedaudzus tādus esmu satikusi.
- Es saprotu, par ko tu runā. Man, lūk, zini, kas patīk? Es skatos uz cilvēkiem, kas redz to, kā citiem deg acis par to lietu. Un tad es uzreiz zinu, ka man ar to cilvēku būs ļoti viegli rast komunikāciju.

Kaut kad pa šo vakaru man sāka rasties sajūta, ka mums diezgan labi atbilst telefonu izvēles kritēriji, tāpat arī rakstura īpašības, ko meklējam un novērtējam līdzcilvēkos. Dažos brīžos man sarunas lika atcerēties visus tos vecos mindfuck sarunu fragmentus. Varbūt tie toreiz nebija nemaz mindfuck, vai arī viņš to turpina darīt arī tagad, taču šoreiz es esmu cita. 

- Paldies par vakaru! :)
- Ai! Bija forši, man garšoja vakars un patika. Paldies tev! Man šķiet kādi (daudzi gadi) kopš pēdējā čin čin.
- Bija baigi forši! Man prieks, ka varēja tā forši pasēdēt un parunāt. Pat nejutu tos gadus starpā, kad katrs raujamies pa saviem ierakumiem. :)
- ...un tur arī ir tā sāls. :) Ir tā reti, bet tā forši un garšīgi.

Pirms tiem daudzajiem gadiem viņš izvēlējās nepazaudēt draudzību un neiegūt iespējams kaut ko vairāk.
Un tagad es tā iedomājos - varbūt labi vien ir, ka tā? :) 
Draugi.

 
 
marvellous
18 September 2020 @ 04:10 pm
Sarkanā lupata vērsim 2  
Un vēl klāt tam, ka atsevišķi cilvēki ir kā sarkanā lupata vērsim, gadās, ka bonusā tie paši cilvēki vēl vienkārši fizioloģiski nespēj saprast tavus mesidžus un lasīt starp rindām, tā teikt. Nu, kā lai cilvēks neuzvelkas?
 
 
marvellous
04 September 2020 @ 03:57 pm
Sarkanā lupata vērsim  
Atsevišķi cilvēki man ir kā sarkanā lupata vērsim.
Dažreiz pat apjēdzu iespējamību, ka varbūt vienkārši piesienos. Bet nu, vienīgās virsotnes, kas nav sasniedzamas, ir stulbuma, ja? Un ja tas vēl nāk komplektā ar nekorektiem vai neētiskiem jautājumiem... Vispār piefiksēju, ka pēdējā laikā diezgan labi spēju savaldīties, aizskaitīt trīsreiz līdz desmit un tad izdomāt stratēģiski gudru atbildi. Bet tas nemaina vienīgi faktu, ka pa to laiku esmu paspējusi uzvilkties un izbesīties, ļoti iespējams, visai atlikušajai dienai.
 
 
marvellous
04 September 2020 @ 03:39 pm
+2kg/ note to myself  
Pirms pāris nedēļām ielikām svariem jaunas baterijas, kuras kopš kāda maija bija izbeigušās.
~+2kg. Nav tik slikti, taču man nepatīk tas cipars, ko redzu.
Work out.