marvellous
20 May 2019 @ 03:41 pm
Aliņš  
Also.
Aliņa ikona whatsappā ir manā patstāvīgajā recenntly used ekspozīcijā. No modes neiziet.
 
 
marvellous
20 May 2019 @ 03:32 pm
Random acts of kindness  
Šorīt dabūju lietu. Stāvēju vilcienā, gaidot izkāpšanu, saņurcīju savu lietussargu, kurš slapjš bija un turēju rokā. Aiz muguras bija kāda kundze gados, kas acīmredzot bija redzējusi kā ņurcu to slapjo lietussargu un nolēmusi mani iepriecināt ar maisiņu, kurā lietussargu ietīt. Man mūzika ausīs, sieviete man piebaksta ar maisiņu pie pleca un es, protams, pirmais, ko saku, ir, ka tas nav manējais. :D Pēc tam gan man smaids pa visu seju un sirsnīgs paldies.
 
 
marvellous
15 May 2019 @ 10:42 am
Elkoņi kontaktā  
Tā sajūta, kad sabiedriskajā transportā tev blakus kāds apsēžas tā, ka jums saskaras elkoņi, jo, nu, nav te vairāk vietas, nav! Un tev gribās atrauties tālu prom un iespiesties visneērtākajā pozīcijā, lai tikai neviens nepieskartos. Un tad ir otrs tips. Kad sēdi ar visiem "elkoņiem kontaktā" un domā, cik dīvaini, ka šoreiz ir ērti un tā piespiedu ielaušanās tavā burbulī neatgrūž. Man tā bija šorīt. Vīrieši uzvalkā, turklāt, kas lasa grāmatu, ir marvellous mazā vājība.
 
 
marvellous
13 May 2019 @ 12:43 pm
Viena no labākajām māmiņdienām, kādu atceros. NOT.  
Šajā gadā nolēmu īpaši iepriecināt māmiņu. Tā kā brālim sanāks ļoti īsa vizīte pie mums vasarā, iedomājos, ka būtu ļoti forši tad to prieku paildzināt un aizvest mammu pie viņa. Sarunāju ar tēti, vai mammai manis noskatītie datumi ir brīvi, sarunāju ar brāli, kurš mūs savāks no lidostas, un ar patīkamu satraukumu pirku biļetes. Zinot savu mammu un to, ka viņa var uztraukties par visādām sekundārām lietām, piemēram, ko vilkt, kā es tur izskatīšos, ko ņemt līdzi, svārstījos, kad dāvināt šīs biļetes - tagad, māmiņdienā, vai labāk nogaidīt un uzdāvināt kādu mēnesi pirms izlidošanas. Ai, lai jau iet! Lai iet tagad!
Absolūtā starā uzdāvināju izprintēto lapu, kas sarullēta trubiņā un apsieta ar zīda lenti, un prātā domāju "omg, omg, tiiik forši, tas būs tik forši, tāds meiteņu pasākums! Vedīšu mammu uz kafejnīcām un dzersim aperolus un ēdīsim visādas garšīgas lietas." Mamma sāka raudāt, un pateica, ka nebrauks. Es vēl tādā sajūsmā turpināju, sakot, nu, lai taču izlasa vispirms galamērķi! Nop. Izlasīja jau. Prasu, vai bail lidot? Vai uztraucas par to, ko vilkt? Vai lidos tad, ja tētis arī lidos? Nop. Raud un viss. Sēdēju what-the-fuck, nezinot kā reaģēt un ko tagad vispār teikt. Gribēju saplēst to biļeti un pati gandrīz sāku raudāt. Pēc tam domāju, labi, ka nesaplēsu, jo mamma to noteikti būtu nolasījusi citādāk, kā es domāju. Neieslīgšu detaļās, iemesls varbūt ir reāls, taču tā reakcija mani pilnībā sašāva.
Best māmiņdiena ever. Gribot tikai un vienīgi to labāko, sabojāju dienu mammai, tētim un sev. Un tā ir viena ellīga sajūta.
Taču man tāpat māmiņa ir pati labākā, pati, pati...
 
 
marvellous
09 May 2019 @ 04:03 pm
Tev piedzims bērns  
Bija ciemos kolēģe atnākusi, kas dekrēta atvaļinājumā. Sēdējām visi trīs ar direktoru un runājāmies. Kolēģe prasīja, vai vēl kāds tagad iet dekrētā? Direktors saka, ka "nē, bet marvellous droši vien būs nākamā. Vēl tik kāzas vajag, tas būtu kā otrais brīdinājums, ka drīz jau ies. Lai vai kā, es atbalstu demogrāfiju." Tad, kad viņš sāka skaitīt, kad man būtu jāiet dekrētā, ja tagad sāktu strādāt pie šī jautājuma, teicu, ka, ok, that's enough. :D 
 Ja citiem ir omes, kas uzdod jautājumus un saka, ka visiem ir bērni, tikai tev nav, tad... nu, man ir priekšnieks.
 
 
marvellous
03 May 2019 @ 11:54 am
Old times  
Vakardien aizceļoju uz pašiem šīs cibas sākumiem (ja tu nezini, ko tu dari, sauc to par eksperimentu), sapratu un reizē nesapratu vairākas lietas:

1. Sākotnējais mērķis, kāpēc radās marvellous, īsti vairs nav aktuāls. Nu, tā daļēji. Joprojām ir dedzīga vēlme piefiksēt savus dzīves highlight'us, savas ŠĪ brīža sajūtas, domas un sarunas, taču
a) sanāk arvien mazāk ieraksti un arvien mazāk ir par kaut kādiem random streindžeriem un loveriem. Jo man ir savs viens īpašais, un laikam jau visa mana būtība uz āru pasaka pārējiem, ka man neko vairāk nevajag.
b) marvellous joprojām negribās, lai TU saproti, ka mēs patiesībā dzīvojam kaimiņos un ēdam pusdienas vienā kafejnīcā;
c) stulbi atzīt, tomēr diennaktī ir pārāk maz stundas un kaut kam laiks pietrūkst. Taču, tā kā samazinās "brīvais" datorlaiks, esmu tikusi pie blociņa un pildspalvas, kas man ir katru dienu līdzi. Tā nu mācos fiksēt lietas un nepalaist garām savus zibšņus.

2. Trakie studiju gadi ir sen aiz muguras, blondā meiča vairs nelauž sirdis. Vismaz man tā šķiet. Un man dažreiz bail, ka viņa nav vairs arī tik traka, kā toreiz.

3. Kopš man ir savs viens īpašais, tas ļoti būtiski atstāja iespaidu uz marvellous ierakstu kvantitāti, saturu un atklātību. Kā sen, sen atpakaļ izlasīju kāda cibiņa dienasgrāmatā, tad cibā jau nav laiks rakstīt tad, kad esi laimīgs. Cibā tu attopies tad, kad ir vai briest kādi sūdi. 

4. Ir pagājis diezgan ilgs laiks un es esmu mainījusies. Tas labi.

5. To jau es zināju, bet man bija ļoti forši studiju gadi. Tas, ka tagad, to lasot, gribas taisīt facepalm un dažreiz paliek nedaudz kauns, tas ir cits jautājums. Ar draudzeni A kādu laiku sūtījām viena otrai ar roku rakstītas vēstules, kurās citējām fragmentus no mūsu "lekciju pierakstiem". Nožēlot nav ko!

6. Par spīti tiem visiem facepalm, ar patiesu interesi lasīju ierakstus, jo tur ir visādi tādi sīkumi, kurus sen kā biju aizmirsusi! Tas kalpo par atgādinājumu, kāpēc ir vērts ķert šodienas zibšņus.

7. (Atgriežoties pie 4.punkta.) Pirms tiem deviņiem gadiem es biju tāds meitēns patiesībā. Ir ļoti dīvaini lasīt sevi tik sen atpakaļ. Jo tagad Tu tā vairs nerunā un nedomā. 

8. Iedomājos, kā būtu, ja tās sarunas ar pielūdzējiem un loveriem būtu tagad, nevis toreiz. Ar pašreizējo prātu, pašapziņu un pieredzi. Esmu diezgan stingri pārliecināta, ka viss būtu citādāk, taču saku to bez nožēlas.

9. Joprojām nesaprotu, kas tas bija ar mani un K, un kas notika. Arī pēc deviņiem gadiem. Tas bija kaut kāds prāta čakars. Tagad marvellous ir izaudzis un pāraudzis tam visam pāri.

10. Studiju gadi man deva riktīgu pašapziņu un tikai tad es tā pa īstam sāku konverģēt uz savu patieso vērtību. 

 
 
marvellous
02 May 2019 @ 02:23 pm
 
Vakar bijām mazā roadtripā uz Zilajiem kalniem ar draudzeni un viņas (nu jau) čali Ģ, par kuru iepriekš rakstīju, ka viņa šo uzsēdinājusi uz āķa. Tagad āķis ir norīts, un ir par diviem laimīgiem cilvēkiem vairāk. Man jau labu laiku iepriekš, kad vēl viņi tur āķojās, šķita, ka nav gluži tā, ka viņa nezina, ko viņa dara un ko grib panākt. Neesmu to skaļi vēl teikusi, bet Ģ man patīk labāk kā viņas iepriekšējais puisis. Vismaz pagaidām. Kamēr neviens nav sūdus sataisījis.
O negribēja braukt līdzi, bet pēc mana ilgstoši klusējošā kucēna skatiena, beigās braucām visi četri. Savā atmiņu blociņā to piefiksēju, jo ir skaidrs, ka viņš vakar tur bija tikai manis dēļ. Bet, nu, būsim godīgi - roadtripiņā tika iekļauts aliņš un pasēdēšana, līdz ar to O neizskatījās nogarlaikojies, skumjš un galīgi ne pēc cietēja.
 
 
marvellous
02 May 2019 @ 01:50 pm
Cik labi  
Cik labi, ar tevi var (kopā) neizlikties.

***
Pirms pāris dienām, kad pēc pašsajūtas sev par pašvērtējumu biju ielikusi varenu trijnieku, braucu mājās, domājot, kāpēc, nu kāāāāāpēc esmu tāda, kāda esmu, pie manis atnāca šī atziņa. Tā ir. Tā atziņa ir man patiesa. Tā kā dažreiz ir vērtīgi piedzīvot to savu pašvērtējuma lejasgalu. Lai atkal celtos.
 
 
marvellous
03 April 2019 @ 02:31 pm
*  
Ar draudzenīti vasaras sākumā lidosim kačāt dibenus un mūžīgus smaidus!
Neatkarīgi no tā, kādi būs laikapstākļi, alus ir mūsu saraksta augšgalā. Dibenu kačāšana notiks pavisam elementāri un praktiski nemanāmi, jo viesnīcu nobukojām apmēram 3km no centra.
Vasara lēnām sāk iezīmēties skaidrāka un izskatās ļoti ok.
 
 
marvellous
09 March 2019 @ 07:45 pm
Looping  
In every relationship there is a reacher and there is a settler. The question is which one you choose to be?
 
 
marvellous
06 March 2019 @ 05:06 pm
+  
Ak, jā. Ar kolēģi dikti, dikti gaidījām 1.martu, jo bija tāda sajūta, ka pirmais marts visu atrisinās. Zini, kā - norauj kalendārā jaunu lapu un viss skaisti. Lieki teikt, ka kalendāra lapu norāvām, bet sūdi palika. :D
Darbā mākonis drūmojas ar vien lielāks, bet mājās gan viss labi. Vienīgi šogad kaut kā mums pajūk visi mūsu ceļojumu plāni ārēju apstākļu dēļ, bet gan jaut kaut ko izdomāsim tāpat. Kamēr domājam, pieteicos pusmaratonam. Jo man vajag iz-ai-ci-nā-ju-mus dzīvē.
 
 
marvellous
06 March 2019 @ 04:53 pm
Joprojām naiva  
Es domāju, ka tā nav, bet izrādās ir gan.
Joprojām eksistē cilvēki, kuri ar tevi sāk runāt citādāk vai vispār sāk atņemt tavu "labrīt", līdz ko tev nāk klāt jauna pakāpe.
 
 
marvellous
04 February 2019 @ 03:43 pm
Par dejošanu galvenokārt  
Šajās brīvdienās bija dejošanas koncerts un ar tam sekojošu attiecīgu balli. Bija vairāki smieklīgi momenti. Piemēram, mirkļi, kad tevi uzlūdz dejot citu kolektīvu puiši. Es jau uzreiz pēc sejas redzu, ka uzlūdzējs ir puika, un to, ka viņam nav ne jausmas, cik patiesībā gadu ir man. Un tad tev gribās pateikt, ka tu tautas dejas dejo tik ilgi, cik viņš ir vecs. :D Bet visu cieņu, protams, par uzdrīkstēšanos savos gados, pēc gadiem desmit būs satrenējies un dejos kā zvērs. Pēc dejas ar šo puiku, mans danču vadītājs pienāca klāt un paprasīja - Nu, marvellous, tu labāk gribētu dejot ar mūsu autobusa šoferīti vai vēlreiz ar šo puiku? :D
Autobusa šoferītis mums arī bija tāds one of a kind. Izbijis armijnieks ar virsnieka pakāpi. Tāds tusētājs, runcis un kārumnieks. Tas tā, lai varētu labāk saprast iepriekšējā jautājuma izvēles sarežģītību.

Bet, kas vēl ir svarīgi. Svarīgi ir tas, ka nepagāja pat pieci gadi, kā danču vadītājs mani beidzot izdancināja. Viņš bija solījies jau pērn vai vēl senāk, bet nebija pareizais zvaigžņu izkārtojums acīmredzot. Man ļoti patika.

- Marvellous, tu atļausi man līdz galam tevi vadīt?
- Ohh, ok, ok, tūliņ būs. Viss. Tagad es ļauju.
(..)
- Marvellous, nesteidzies notikumiem pa priekšu.
- Zini, kāpēc es steidzos? Jo es vienkārši zinu, kas būs tālāk.
- Ok, good point.


Tad viņš pamainīja pāris lietiņas, pārstāja kļūt paredzams, es savukārt ļāvu viņam vadīt, un tad vairs nebija kur piesieties. Dejot ar cilvēku, kurš prot dejot (un improvizēt, nevis izdejot miljons reižu atstrādātas kombinācijas), ir tīrā bauda.
 
 
marvellous
04 February 2019 @ 03:02 pm
Just add some spices, darling  
- Es jau saprotu. bet man liekas, ka tu esi uzlikusi G uz āķa.
- No tā man arī ir nedaudz bail. Bet arī patīkami, jo patīk uzmanība. bet bail par to, ka es viņu čakarēju.
- Nu jā, te mēs atgriežamies pie "pati putru ievārīju, pati arī strebšu". :D 
(Pēc divām nedēļām)
- Putra totāli netiek strebta. Vismaz ne pagaidām. Tiek pievienotas jaunas garšvielas gan.
- Nu, marvellous, tu tik precīza. Dievinu Tevi.

 
 
marvellous
04 February 2019 @ 02:51 pm
Because you know I'm all about that bass  
Katru reizi, kad uzlieku savas lielās austiņas un klausos mūziku, man tik ārkārtīgi izteikti uzlabojās garastāvoklis. Katru reizi. Tā notiek katru reizi.
Varbūt tā notiek, jo tik salīdzinoši reti sanāk tikt pie tām normālajām austiņām. Bet, nu, tur ir Tie basi. Un tas ir tas, kam ir svars.
 
 
marvellous
04 February 2019 @ 02:44 pm
21.janvāris, 2019  
A, klausies! Man šodien bija TĀDS mirklis! Es gāju uz dejošanas mēģinājumu nu Galerijā Centrs satiku Cīruli! Nu, to, kas I! Tad mēs tur piestājām aprunāties un sēdējām uz apmales un garām gāja kaut kādi puikas, kas tumbiņā skaļi klausījās mūziku, un, kad viņi gāja garām, skanēja tieši David Guetta - Memories. Un es uuuuuuuuuzreiz iefrīzoju un atcerējos visādas mūsu stulbības un vispār skaistos studiju laikus, un un un ļoti labi tas viss salikās kopā.
 
 
marvellous
28 December 2018 @ 01:38 pm
That's life  
Ņemot vērā visu to, kas patlaban notiek darbā, kolēģe vakar izmeta, ka viņa manā vietā jau sāktu rīkoties. :D
(Ar "sāktu rīkoties" jāsaprot dekrēta ieplānošana.)
 
 
marvellous
21 December 2018 @ 10:57 am
Forget about your house of cards  
Hahaha, un visu šo laiku bija saulaini, tāpēc cibā klusums. Bet līdz ko atkal marvellous ir kāds bubulis uznācis - sveika, ciba, Tava dzīve, sadirstā un veltā. :D
Labi, jau labi. Nav nekāda katastrofa, es vienkārši esmu dusmīga šodien uz savu iespējamo nākotnes vīru par to, ka viņš ir... well. Vecis. Mani nereāli uzvelk atsevišķi šitādi izgājieni, ka nu es varētu dusmās uguņus spļaut.
Tad es šorīt facebook garāmejot izlasīju kaut kādu nošērotu Uģa Kuģa gudro domu pērli par to, ka nereti vaina nav jāmeklē citos, bet sevī pašā. Varbūt es esmu tā psycho bitch mūsu attiecībās.

Bet. Ja kāds man prasīs, kā man iet. Smaidīšu un teikšu - labi! :) Jo ir jau arī labi. Rīt būs jauna diena, būs citi sūdi un šie aizmirsīsies.
 
 
marvellous
06 December 2018 @ 03:10 pm
Universālais kareivis  
- Darbā aizvietoju divas kolēģes, kas slimas. 
- O, tad jau tu esi kā tā Nescafe 3in1 - strādā par trim. 
- Hahaha, jā. Esmu reizē kafija, cukurs un arī piens.
 
 
marvellous
05 December 2018 @ 11:30 am
Ups and downs  
Vakar pateicu pāris vārdus par to, kas man šķiet nenopietni, un tagad mēs tā skaisti vairs nerunājam. Viņš nerunā.