marvellous
19 March 2020 @ 02:06 pm
Par mājās sēdēšanu  
Tas ir tāpat kā ar obligāto literatūru skolas laikā - vispār lasīt patīk, bet, kad liek, tad principa pēc negribas vairs.
 
 
marvellous
10 March 2020 @ 02:11 pm
 
Es jau esmu teikusi, bet februāra pēdējās divas nedēļas un marta sākums mani totāli noēda darbos. Ļoti ātri paskrēja laiks. Kaut kad martā jāpaņem kāda diena brīva - tāpat vien - jo man ir uzkrātas ļoti, ļoti daudz brīvās dienas, un ne tāpēc, ka "neprotu atpūsties".
Check-list ar izdarīto lēnām pildās, bet šķiet katru dienu sēžu darbā un domāju par to, kā varētu vismaz šodien aiziet ātrāk gulēt.
 
 
marvellous
10 March 2020 @ 02:05 pm
To sum up  
Tirgi ir pārgājuši no panikas stāvokļa uz tīru histēriju.
 
 
marvellous
13 February 2020 @ 09:25 am
Random  
Ok. Vakar mani uzrunāja pilnīgi svešs puisis. Viņš kaut kādā mērā nedaudz man atgādināja K pēc sava runas stila. Es esmu diezgan atvērts cilvēks, bet kautrīgs, līdz ar to pati nevarētu šādi. Taču man šķiet forši, ka ir šādi cilvēki, kas tā dara, jo ne vienmēr viņš kaut ko grib no tevis. Protams, pārsvarā grib tavu telefona numuru, bet ir dažādi.

- Es atvainojos, bet - labu apetīti. Piedodiet, ka traucēju tik svarīgā brīdī kā ēšana, taču gribēju ko teikt Jums par pavisam citu tēmu. Gribēju pateikt, ka Jūs ļoti labi izskatāties un man patīk jūsu stils.
Paskatos uz sevi no galvas līdz kājām : īsi bezpapēžu wrangler zābaki, zili balta kleita, sarkana vīriešu S izmēra jaka, ar kuru biju kalnos, un sejā - sejā tāds mērens besis par deju mēģinājuma 3h gaidīšanu GC. Plus vēl tā mantu kaudze blakus un picas stumšana kuņģī. Ārkārtīgi pievilcīgi, nodomāju. Neticīgi pasmaidu un saku:
- Paldies. 
- Man pirmais, kas piesaistīja, ir šalle ar (latvju) rakstiem, patriotiskums? Un sarkanā jaka piesaistīja.
Tā pati sarkanā jaka, par kuru tieši pirms stundas nodomāju, ka, nu, vājprāts, kā viņa izskatās, kad attaisīta vaļā, un galīgi nav, bet, lai staigātu ar aiztaisītu jaku, ir par karstu.

Vārds pa vārdam un čalis saņemas:
- Labi, varbūt apmainīsimies numuriem. Aiziesim uz kādu tēju vai alu. 
- Aliņš man garšo, bet numuru gan tomēr nedošu. 
- Es parasti arī tā nedaru. Bet. Kāpēc? 
Cenšoties demonstratīvāk plēst no picas gabaliņus ēdot, tā lai viņš pamana gredzenu uz manas rokas, teicu:
- Nu, man ir jau čalis.
- Man arī ir... čalenes. 
- Nu, jā, bet manējais jau ir gandrīz vīrs. 
- Jā, sievas gan man nav. Bet varbūt paņem tad manu nr? 
- Nu, nē, tas nemaina lietas būtību. 
- Nu, labi. Bija prieks tevi satikt un parunāt, savā dejošanas mēģī varēsi bulkas izlēkāt tiešā nozīmē. Nu, ne savas.
- :D 
- ... 
- Es to saucu par atstrādāšanu. 
- Labi, bija patīkami. 
- Abpusēji. Paldies! 


 
 
marvellous
12 February 2020 @ 02:38 pm
 
Šodien biju pie šuvējas uz pirmo tikšanos. Būs skaisti!
Un šuvēja arī ļoti forša un pievilcīga.

Ai, nu, beigās viss būs ārkārtīgi labi, jauki, mīlīgī, nedaudz hipsterīgi un skaisti. Es to jūtu un bildē jau ir manā galvā.
 
 
marvellous
11 February 2020 @ 04:01 pm
Par plāniem  
Šodien priekšnieks pie pusdienām paprasīja, vai esam izlēmuši, kur šogad ceļosim. Neko neminot par mūsu lielajiem plāniem, pasmaidīju un teicu, ka nē, nav nekas vēl izdomāts (nekas nav melots, heh!), taču šodien skatījos tieši biļetes un tur bija piedāvājums vienvirziena braucienam uz Maldīvām par simtu dažiem eiro. Kas arī galīgi nebūtu slikti.
Prasās gaismu un zilu ūdeni.
 
 
marvellous
11 February 2020 @ 03:45 pm
Sajūtas  

Ja kalns ir augsts, 
kāp. 
Es tev ticu!

Tu vari kalnu, jūru
un debesis,
tu vari visu.
 
 
marvellous
07 February 2020 @ 03:44 pm
Gaiss  
- Kā tev iet?
- Man gribas dzīvot!
- :D
- Es nezinu, vai tas ir tādēļ, ka piektdiena, vai tādēļ, ka varu beidzot (fiziski) paelpot, vai tādēļ, ka ārā saule, vai arī viss kopā. Taču ir sajūta, ka arī garīgi šodien pa ilgiem laikiem plaušās esmu ievilkusi gaisu.
 
 
marvellous
24 January 2020 @ 02:33 pm
Pus gads pat nepagāja.  
Vakar pavisam nejauši atradu failu, kuru septembrī meklēju. Šo pašu.

 
 
marvellous
24 January 2020 @ 02:29 pm
Jāpaliek tā.  
Tu esi gan vētra, gan miers, un Tev ir jāpaliek tā.
 
 
marvellous
17 January 2020 @ 03:38 pm
Work  
- Nu, marvellous, kad mēs ar šito tiksim galā, iesim uz krogu.

/Priekšnieks par mūsu "projektu"-murgu, kas iesākās apmēram pagājušā gada maijā
 
 
marvellous
14 January 2020 @ 11:07 am
Gausties  
Pēc tam, kad Z dejās smejoties pateica, lai ar savu negatīvismu nedemotivēju pārējos dejotājus, sapratu, ka pietiek gausties. Mazāk sarunas par darbu! Dejās vispār centīšos neaizskart šo tematu, jo kamēr nekustina, tikmēr nesmird.
 
 
marvellous
02 January 2020 @ 04:24 pm
Lai top!  
Skaļi to neteicu, bet vispār es arī cerēju, ka 30.12. nestrādāsim līdz pēdējai minūtei. 
V vārda dienā A paprasīja, kādas labas atziņas tika iegūtas 2019.gadā. Viena no manām atziņām ir tāda, ka, ja tev šķiet, ka šodien ir sūdīgi, pagaidi rītdienu,  otrā atziņa ir līdzīga, jo lika saprast, ka nav jēga gaidīt mēneša beigas, datumu X vai dedlainu Y, jo maz ticams, ka pēc tā datuma kaut kas īpaši mainīsies. Un trešā lieta, ko minēju ir visa mana 2019.gada devīze (patiesībā diezgan pozitīva!) ar ko uzsāku gadu - I'm gonna make shit happen. Pēc šīm trim atziņām saņēmu pelnītu "ok, bet kādas pozitīvas lietas?" :D Tajā mirklī mana mūžīgi pozitīvā dvēsele nokaunējās.  Labi, manas trīs atziņas visas ir par profesionālo lauciņu, un profesionālā ziņā gads ir bijis ļoti prasīgs, izaicinošs un varbūt pat ir paņēmis par daudz, ja reiz mans pozitīvisms ir aizkauts. Atceros, kā G man augustā laikam teica, ka es neizskatos vairs pēc sevis, un sejā ir "viss-besī".  Bet tā "viss-besī" seja nomainās, un tad atkal atgriežas, diezgan dabīgs process un nav tik traki, taču jāatzīst, ka tāds besis par profesionālo lauciņu man nekad nav bijis. Tā, ka nav vairs spēka brīžam. 2019.gads bija darba gads, tāpēc arī lielās atziņas nedomājot nāca no tā.
Privātajā jomā ir bijušas labas un skaistas lietas, bet es esmu cilvēks, kurš nelabprāt vai vismaz ne tik viegli dalās ar citiem ar tiem personīgajiem sirsniņbrīžiem. Jā, bet vispār jautājums bija par pozitīvajām atziņām, nevis lietām. Un pozitīvas atziņas es nudien nespēju daudz savilkt kopā. Tik vien kā vēl stiprāk un vairāk novērtēt sev tuvos cilvēkus, vīrieti, ģimeni, draugus un draudzenes un vienkārši tos, kas nes gaismu. Pozitīvas lietas un notikumus gan es spēju smuki sazīmēt pa izgājušo gadu. Un lai šogad ir vēl! Es zinu, tā būs. Lai top!

 
 
marvellous
28 November 2019 @ 12:12 pm
Update par pēdējām 2 vai 3 nedēļām  
Mums bija ļoti, ļoti foršs atvaļinājums. Norvēģija ir ļoti skaista un tikpat dārga zeme. Taču piepildīju vismaz vienu savu bucket-list punktu, un braucām 7h vilcienā cauri kalniem, ezeriem, mežiem un ziemai. Tiešām bija tā vērts - gan naudas, gan laika ziņā. Pilsētām priekš manis ir daudz grūtāk dabūt to wow efektu, taču dabai. Tā gan ir wow. Uzkāpām divos no septiņiem Bergenas kalniem, kur viens bija tāds vidēji ekstrēms variants pa sniegu, apledojušām takām un rāpšanos pa ūdenskritumu uz augšu pie mākoņiem.
Kas vēl svarīgi - ir pagājušas gandrīz 2 nedēļas kopš Norvēģijas atvaļinājuma un man vēl nebesī darbs. Smieklīga un muļķīga atklāsme, bet patiesa. Es īsti pat tā uzreiz nevaru atcerēties, kad pēdējo reizi bija šādas sajūtas. Tātad, vai tiešām man bija vajadzīgs tik maz? Tikai viena nedēļa, kurā nesaņēmu absolūti nekādas ziņas par darbu, nevienam neko nevajag. Tas ir pasakaini, es teikšu!
Jā, bet ar skriešanu gan esmu palicis mazais sliņķis.
 
 
marvellous
07 November 2019 @ 11:03 am
Support  
Jo ilgāka pauze, jo grūtāk saņemties.
Gandrīz mēnesi, gandrīz katru otro vakaru biju nolēmusi, ka, viss šovakar gan saņemšos un pastāstīšu. Ar drosmi un saņemšanos viss ir labi līdz brīdim, kad atver mājas durvis. Tad apņemšanās salūzt, līdzīgi kā "salūzt" ceļi, kad ar virvēm jālec no Ērgļu slēpošanas trases pacēlāja padsmit metru augstumā.
Vakar pastāstīju O par savu health condition, un pretī saņēmu paldies un atbalstu, kas bija nepieciešams.
 
 
marvellous
05 November 2019 @ 11:54 am
Biļetes rokā  
Sestdien nopirkām biļetes un pēc nedēļas braucam! Šis pagaidām ir brauciens ar visīsāko gaidīšanas laiku no biļešu iegādes līdz ceļam, bet, kā smejos, vēl ir, kur tiekties.
Vispār man visu mūžu ir gribējies izmantot un ielēkt pēdējā brīža piedāvājumā. Nu tā, ka tu aizej uz lidostu, pieej pie lodziņa un pasaki, ka šodien gribi lidot. Un tad tevi aizved uz pilnīgi vienalga, kuru pasaules vietu. Izklausās pēc lieliska piedzīvojuma.
 
 
marvellous
23 October 2019 @ 11:32 am
Laimei skaļi nepatīk.  
Esmu iemācījusies par laimēm priecāties klusu, tāpēc varbūt arī šeit tik samērā maz ierakstu. 
Laimei skaļi nepatīk, tad viņa pazūd. Un arī man nepatīk. Lai gan uzmanība kā tāda man savā ziņā ir vajadzīga.
 
 
marvellous
22 October 2019 @ 04:55 pm
Left you for good  
Šodien gāju nodot asinis, jo VADC pietrūkst patlaban tieši manējās, salīdzinoši retākās asinis. Kolēģis, kurš ir regulārs donors, pierunāja iet citu kolēģi un tad nu iedomājos, ka es arī varētu vienreiz, un ja reiz mani neizbrāķēs un galīgi ģībšu nost, gan jau divi vīrieši spēka gados mani neatstās.
Otrajā "filtra" pakāpē mani izbrāķēja. Pirms sen seniem gadiem biju gājusi, tad mani atmeta atpakaļ, jo vēnas esot pārāk šauras. Šoreiz ar vēnām viss labi. Bet mana, tā teikt, slimību vēsture nav satīrīta. Nespēju noslēpt savu nepatīkamo pārsteigumu par to, ka ārstu (tajā skaitā specializēto un ģimenes ārstu) reģistri nav vienoti. Pirms kāda nepilna mēneša savam ģimenes ārstam papīrā (!) aiznesu specializētā ārsta izziņu par to, ka man viss čotka - tieši to, ko vadc tagad gribēja no manis sagaidīt.
Es vadc ļoti labi saprotu, ka viņi mani nevar vienkārši izlaist cauri, bet tas taču ir tāds čakars katru reizi iet pie sava specārsta, kad kādam vajag izziņu par to, ka vecā kaite has left you for good.
Dzīvoju ilūzijās, ka tiek veidots elektronisks un iespējams pats vienots reģistrs.
 
 
marvellous
17 October 2019 @ 05:03 pm
***  
Brīvdienās es stūrēju un aizvedu mūs abus ekskursijā. Programmā bija Lielie Kangari un ūdenskritums Ogresgalā. Man riktīgi patika stūrēt un man patika arī izbrauciens tik labi, ka domāju jau, ko šajā nedēļā varētu.
Šis iekļaujas iekš manas apņemšanās piespiest sevi vairāk braukt, lai rodas augstāks komforta līmenis.
 
 
marvellous
17 October 2019 @ 04:46 pm
Always  
We are just gambling. Gambling on time. That's what we do.
Time, time, time.