marvellous
28 November 2019 @ 12:12 pm
Update par pēdējām 2 vai 3 nedēļām  
Mums bija ļoti, ļoti foršs atvaļinājums. Norvēģija ir ļoti skaista un tikpat dārga zeme. Taču piepildīju vismaz vienu savu bucket-list punktu, un braucām 7h vilcienā cauri kalniem, ezeriem, mežiem un ziemai. Tiešām bija tā vērts - gan naudas, gan laika ziņā. Pilsētām priekš manis ir daudz grūtāk dabūt to wow efektu, taču dabai. Tā gan ir wow. Uzkāpām divos no septiņiem Bergenas kalniem, kur viens bija tāds vidēji ekstrēms variants pa sniegu, apledojušām takām un rāpšanos pa ūdenskritumu uz augšu pie mākoņiem.
Kas vēl svarīgi - ir pagājušas gandrīz 2 nedēļas kopš Norvēģijas atvaļinājuma un man vēl nebesī darbs. Smieklīga un muļķīga atklāsme, bet patiesa. Es īsti pat tā uzreiz nevaru atcerēties, kad pēdējo reizi bija šādas sajūtas. Tātad, vai tiešām man bija vajadzīgs tik maz? Tikai viena nedēļa, kurā nesaņēmu absolūti nekādas ziņas par darbu, nevienam neko nevajag. Tas ir pasakaini, es teikšu!
Jā, bet ar skriešanu gan esmu palicis mazais sliņķis.
 
 
marvellous
07 November 2019 @ 11:03 am
Support  
Jo ilgāka pauze, jo grūtāk saņemties.
Gandrīz mēnesi, gandrīz katru otro vakaru biju nolēmusi, ka, viss šovakar gan saņemšos un pastāstīšu. Ar drosmi un saņemšanos viss ir labi līdz brīdim, kad atver mājas durvis. Tad apņemšanās salūzt, līdzīgi kā "salūzt" ceļi, kad ar virvēm jālec no Ērgļu slēpošanas trases pacēlāja padsmit metru augstumā.
Vakar pastāstīju O par savu health condition, un pretī saņēmu paldies un atbalstu, kas bija nepieciešams.
 
 
marvellous
05 November 2019 @ 11:54 am
Biļetes rokā  
Sestdien nopirkām biļetes un pēc nedēļas braucam! Šis pagaidām ir brauciens ar visīsāko gaidīšanas laiku no biļešu iegādes līdz ceļam, bet, kā smejos, vēl ir, kur tiekties.
Vispār man visu mūžu ir gribējies izmantot un ielēkt pēdējā brīža piedāvājumā. Nu tā, ka tu aizej uz lidostu, pieej pie lodziņa un pasaki, ka šodien gribi lidot. Un tad tevi aizved uz pilnīgi vienalga, kuru pasaules vietu. Izklausās pēc lieliska piedzīvojuma.
 
 
marvellous
23 October 2019 @ 11:32 am
Laimei skaļi nepatīk.  
Esmu iemācījusies par laimēm priecāties klusu, tāpēc varbūt arī šeit tik samērā maz ierakstu. 
Laimei skaļi nepatīk, tad viņa pazūd. Un arī man nepatīk. Lai gan uzmanība kā tāda man savā ziņā ir vajadzīga.
 
 
marvellous
22 October 2019 @ 04:55 pm
Left you for good  
Šodien gāju nodot asinis, jo VADC pietrūkst patlaban tieši manējās, salīdzinoši retākās asinis. Kolēģis, kurš ir regulārs donors, pierunāja iet citu kolēģi un tad nu iedomājos, ka es arī varētu vienreiz, un ja reiz mani neizbrāķēs un galīgi ģībšu nost, gan jau divi vīrieši spēka gados mani neatstās.
Otrajā "filtra" pakāpē mani izbrāķēja. Pirms sen seniem gadiem biju gājusi, tad mani atmeta atpakaļ, jo vēnas esot pārāk šauras. Šoreiz ar vēnām viss labi. Bet mana, tā teikt, slimību vēsture nav satīrīta. Nespēju noslēpt savu nepatīkamo pārsteigumu par to, ka ārstu (tajā skaitā specializēto un ģimenes ārstu) reģistri nav vienoti. Pirms kāda nepilna mēneša savam ģimenes ārstam papīrā (!) aiznesu specializētā ārsta izziņu par to, ka man viss čotka - tieši to, ko vadc tagad gribēja no manis sagaidīt.
Es vadc ļoti labi saprotu, ka viņi mani nevar vienkārši izlaist cauri, bet tas taču ir tāds čakars katru reizi iet pie sava specārsta, kad kādam vajag izziņu par to, ka vecā kaite has left you for good.
Dzīvoju ilūzijās, ka tiek veidots elektronisks un iespējams pats vienots reģistrs.
 
 
marvellous
17 October 2019 @ 05:03 pm
***  
Brīvdienās es stūrēju un aizvedu mūs abus ekskursijā. Programmā bija Lielie Kangari un ūdenskritums Ogresgalā. Man riktīgi patika stūrēt un man patika arī izbrauciens tik labi, ka domāju jau, ko šajā nedēļā varētu.
Šis iekļaujas iekš manas apņemšanās piespiest sevi vairāk braukt, lai rodas augstāks komforta līmenis.
 
 
marvellous
17 October 2019 @ 04:46 pm
Always  
We are just gambling. Gambling on time. That's what we do.
Time, time, time.
 
 
marvellous
17 October 2019 @ 04:42 pm
Ir tā, kā ir  
Biju pie doktoriem pagājušo nedēļu, apstiprināja iepriekš izvirzīto diagnozi. Man ir kaudze ar jaunu informāciju, bet nezinu, ko ar to īsti, lai iesāk. Ir tā, kā ir. Ir diezgan sūdi. Bet varēja būt arī sliktāk.
Bet es zinu, ka būs labi.
 
 
marvellous
07 October 2019 @ 10:57 am
Being short  
Ir rudens un mēs klausāmies B.B.King. Blūzs un džezs nevienā citā gadalaikā tik labi neizklausās.
 
 
marvellous
27 September 2019 @ 03:23 pm
Pusdienas septembra pēdējā saulē  
Man ir ļoti forši draugi. Man viņu nav daudz, un tad, kad tas nepieciešams visvairāk, šķiet, viņi jūt un negaidīti iepriecina.
Pusdienas ar V. āra terasītē un septembra pēdējā saule padarīja mani kaut nedaudz priecīgāku.
Man ir recepšu grāmata! Jap, bija laiki, kad nespēju iedomāties, kad par recepšu grāmatām varētu neviltoti priecāties, bet te nu esmu. Kā jau šogad vismaz pāris reizes esmu teikusi, marvellous ir mainījusies. Un tas ir labi. Kustība ir dzīve.
 
 
marvellous
26 September 2019 @ 04:54 pm
Maybe in another life  
Also.
Gribētos aiziet pie ārstiem un rezultātā nesaņemt nekādas pārsteidzošas ziņas.
 
 
marvellous
26 September 2019 @ 04:50 pm
Blackout  
Vakar darbā pavadīju kādas divas stundas meklējot failu. Nezinot, ar kādu nosaukumu viņu saglabāju, nezinot, kur es viņu saglabāju, nezinot precīzu dienu, kad es viņu saglabāju un nezinot vai tas vispār bija words vai ekselis.
Toties es labi zināju, kas ir failā iekšā un kāpēc vērts censties. Bet, nu, tas tāpat nepalīdzēja.
Kolēģis tik nosmēja - redz, cik tālu esi [darbā] aizdzīvojusies.
 
 
marvellous
28 August 2019 @ 05:09 pm
Random memory  
Vakar besīga gāju mājās un austiņās sāka skanēt dziesma, kas momentā man uzsita random memory par saviem greatest misleading messages from guys. 
Tagad nāk smiekli, bet, neieslīgstot garās detaļās, reiz saņēmu īsziņu:

Ooh, you make me live 
You're the best friend that I ever had 
I've been with you such a long time 
You're my sunshine 
 You're my best friend and now turn the bloody queen on!

Čalis beigās izrādījās gejs.
 
 
marvellous
19 August 2019 @ 12:53 pm
Worth it  
Brīvdienas bija lieliskas! Sabūvējām visādas foršas atmiņas, ko vēlāk atcerēties.
Mans top highlight noteikti bija lēkšana ar virvēm no augstuma, kas varētu būt līdzvērtīgs piec' vai sešstāvenei. Dzirdējām jau par 47m un 100m+ lēcieniem, kurus nākotnē arī varētu pamēģināt. Pieļauju, ka pēc kādas piektās reizes varētu pazust tas "salūzušo celīšu efekts" un varētu normāli atsperties lēcienam. Bez visa šī, pārējie highlighti ir braukšana uz mašīnas jumta, gludekļa pastaiga aiz vada cauri Vecrīgai, baltmaizes mešana pa atvērtu logu un maisu lēkšanas sacensības tunelī.
Brīvdienas ar labu pēcgaršu.
 
 
marvellous
16 August 2019 @ 11:20 am
Bring back dating  
Attiecības ir jākopj, citādāk tās aizaug ar visādām drazām un traucē redzēt.
 
 
marvellous
12 August 2019 @ 10:53 am
About work  
Tas mirklis, kad pie tevis nāk ar jautājumu, vai tu atzīsti, ka tu sit savu sievu. Jo tas, ka tu sit, tāpat ir skaidrs pēc noklusējuma.
 
 
marvellous
08 August 2019 @ 03:52 pm
 
Vakar bija plānos doties uz stāstu vakaru:
- Oh boy, es ceru, ka tur varēs dabūt aliņu.
- Tu gribi aliņu? :D
- Nu, ne tagad, bet vakarā, jā. Sen neesmu V. vienkārši satikusi. :D


Un šodien. Šodien satikšu savu mīļo V., būs varbūt vēl P., un L točna būs. Teicu jau V., ka man kinda ir bail, ja visi šitie mēs būsim, jo, khmm, iepriekšējo reizi šajā sastāvā bija ārkārtīgi jauks vakars, taksis uz mājām starp diviem un trijiem naktī un ne visai laba nākamā darba diena.
 
 
marvellous
17 July 2019 @ 03:25 pm
Need for a speed limit  
Ik pa laikam sanāk tāda situācija, kad attopies, ka vairs netiec visam līdzi, bet īsti arī nesaproti, pa kuru laiku tas viss notika. 
Dzīvoju pārāk ātri. Emocionāla bedre un viss-ir-slikti. 
 
 
marvellous
29 June 2019 @ 01:04 am
Balta  
Man tur debesīs ir viena kaija.
Kaijiņa. Balta ļoti.
 
 
marvellous
26 June 2019 @ 11:51 am
Dig Yourself, Lazarus  
I'll dig a tunnel. I'll dig my way out of this f-ing workload.
Man liekas, ka visu jūniju esmu rukājis kā nezvērs, ka nav bijis pat laiks atstāstīt, ka biju Prāgā, man ir lieliska draudzene un ka bija riktīgi nice, lai gan pēc atlidošanas teicu, ka nu "bija ok". Tā vienkārši esmu es. :D Bet es tā nedomāju, kā tas izklausījās. Un tad vēl bija Līgo! Un brālis! Un vispār tik, tik daudz visādi notikumi, ka jūnijs ir vienā rāvienā izšauts jau.
Bet to pēc tam varbūt, kad beigušies rakšanas darbi būs. Pagaidām mans anti darba rekords ir strādāt līdz diviem naktī tieši pirms izlidošanas. Sestdienā.