Šodien nav ne auksti ne silti

Komentāri

+13

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Biedri, es atvainojos par savu pazušanu. Man pašai nepatīk, ka šo sevis doto solījumu nespēju uzturēt. Bet nu tātad īsumā:
1) tajā dienā, kad man bija paredzēts iet uz gruzīņu vakaru, mēs ar P. pirms tam ar vienu kāju iekāpām spontāni sanākušajā twitter ballītē mārtiņa kapos. Mēs gan tur tiešām pabijām tikai uz īsu brīdi. Bet mani kaut kā ļoti dziļi aizkustināja jaunieši, kuri tur bija. Likās kaut kā tik forši, ka atkal ir tādi, kuri sēž kapos (patiesībā jau vienalga kur, galvenais, ka ārpus mājas!) oktobra beigās, kad dienas vairs nav nemaz tik siltas. Un viņi tur runājās gan par skolu, gan par nākotnes plāniem, gan par pasaules netaisnībām. Mēs tur iegriezāmies tikai pa ceļam uz gruzīņu vakaru, bet es ļoti priecājos, ka tā. Turklāt es tik sen nebiju satikusi nekādus jaunus cilvēkus.

2) gruzīņu vakars bija stabili 7/10. Nu tā kā bija forši, bet ļoti lielā daļā brīžus atradu sevi garlaikojamies. Mums gan galdā ik pa laikam tika celts kāds jauns ēdiens. Un lielāko daļu laika man arī bija kāds sarunu biedrs. E. un E. spēlēja skatīšanās spēli 3h, kura jau pati par sevi arī kļuva par aktivitāti, bet mani laikam vienkārši tādas lietas vairs neizbrīna. Nu, nav jau arī tur ļoti par ko brīnīties. Bet pirmkursniekiem šī vecāko kursu izdarība likās diez gan crazy.

3) pēcāk mēs 7 no rīta sākām ar E. savu mājupceļu. Atnācām mājās tieši ar ausmu. Pati uz savām mājām es nākamajā dienā aizbraucu vēlu. Bija tik ļoti grūti saņemties celties, turklāt ārā lija. Vispirms man likās, ka es sagaidīšu, kad beigsies lietus, bet beigās jau sāka līt pa jaunu un es izliju tik un tā.

4) nākamajā dienā pēc gulēšanas dienas, es pamodos ar pusi sejas puses aizpampušas. Mana priekšnojauta par to, ka augusta beigās izdrupušajā zobā varētu ar laiku iemesties infekcija, izrādījās patiesa. Tā nu pirmdienā devos uz stomatoloģijas institūtu, jo infekcijas jau nav nekāds joks. Māte man aizdeva naudu. Es cerēju, ka man pampums noies uzreiz kā iztīrīs tās strutas, bet laikam tas ies nost lēnām un nepatīkami. Šobrīd dzeru antibiotikas.


AAA, JAAA, un man ir noslēgts darba līgums. Īsti nezinu vai tas nozīmē, ka manā priekšā ir garlaicīgākas vai interesantākas dienas.
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Powered by Sviesta Ciba