Previous 20

Jul. 19th, 2016

Jauns displejs fotoprātam

Sveiki, fotoaparātu detaļu pārzinātāji!

Manam Olympus SH-2 ir saskrāpējies displejam pa virsu esoshais touchscreen, un viena no tām buktēm ir tik dziļa, ka čakarē visu padarīshanu, aparāts nedarbojas, kā vajadzētu. Man iesaka nopirkt jaunu displeju, un to tad varēshot nomainīt. Gāju e-bay un amazon, domājot, ka būs pa piecpadsmit opcijām no katras ķīnieshu bodes, bet ne zūda. Ir maz, un tie visi ir citiem modeļiem. Vai tu, cibiņ, zini, kur vēl meklēt jaunu displeju?
Tags:

Dec. 14th, 2013

Divas

Baigi interesanti. Cik grūti vienmēr ir izvilkties no mājas, tik interesanti iet tur, ārā, un tik liels prieks ir par to, ka iziets. Šoreizīt atgriežoties vispār šķita, ka būts tālu un esmu mainījusies. Kas zina, varbūt būšu arī. Satikt personisko Dievu nav joka lieta, un runāt ar viņu uz "tu" - vēl jo nopietnāka. Tāds prieks, ka man viņa patīk arī tuvumā, un ka mūsu zvaigznēm uz to brītiņu bija labpaticies sabirt vienā laikā un telpā.

Kā arī par draudzenītēm, kuras viņām vien saprotamu iemeslu pēc ir pret mani tik jaukas. Ka ir tie cilvēki, ar kuriem dalīties priekos nav jābīstas.

Dec. 23rd, 2008

shodien daudzi cilveki sveica svetkos, baigi forshi tomer :) ari musejie ir jauki, bet nu labi, to es jau zinaju. un tad velak man likas, ka dzirdu anglju valodu, bet nu nevareja saprast, jo meitene puisim atbildeja latviski vai prasija latviski. bet tad man pienaca klat tante un teica: english books? istenaa angliete :) izklausijas pec manas Duseldorfas hostess, tad jau laikam no south england. un noveleja man happy xmas skaidra anglju valoda, ar ko ari my day was made :)

Nov. 2nd, 2008

dreamtime

jau pāris dienas pa galvu maļas gados krietni jaunais piesitējs. Poters nesen izlasīts. stipri piedomāju par ģermāņu izcelsmes jaunekli. rezultāts apm:

visupirms ar autobusu aizbraucu uz tubiķiem, kur pie kāpņu telpas ktkāds ļembasts nenormālākais, krāmu tirgus vai kas tāds, sarkans un zaļš dominē. bij jākāpj pa kāpņtelpas logu iekšā. bet jānīša nebij, toties cits kaimiņš, laikam viņa draugs, tas gan.

Dambldors/Gendalfs ar HPoteri tīra divstāvu modernu māju, mūsdienas tak laikam, sienas šausmīgi kaļķainas, un viņi ar tādu dušiņu virsū laiž to atkaļķotāju, es tā kā eju palīgā, man nošļaksta visu seju un nezko vēl, bet nu protams skābe neķer, nekāds Operas spoks nesanāk. kad tīrīšana galā, D/G mani sauc datorā ktko skatīties, kaut ko pētām un ietusējam, sāku domāt, ka viņš man tā kā sit kanti. tad atkal nāk HP un tāds kā tīri greizsirdīgs sauc mani prom, arī gribot ko rādīt. pamodos.

Jun. 11th, 2008

zemenes ar pienu! lai dzīvo!

Feb. 6th, 2008

scouse house

Jose Gonzalez ir radīts vēlām naktīm, kad citi guļ. paldies tam cilvēkam, kas viņa cd bija atnesis uz studiju patālajā, bet tik tuvajā pilsētā, un palīdzējis radīt nevainojamu pavadījumu vienai no jaukākajām naktīm. klausos un esmu atkal tur un tad. lai slavēta mūzika! un lai dod visi, kas var dot, lai man tur vēl kāda tāda nakts ir priekšā.

Feb. 5th, 2008

we all live in a

kaut kāds trakums! noskatījos multeni "Yellow submarine", un lielāko tās daļu man noteikti bija baigais smaids sejā, un brīžiem sākumā fiziski jutu, kā sirdī ielīst siltums, lija upēm un ūdenskritumiem :) kas to būtu domājis, ka es šitā par Bītliem sajūsmināšos :) un to, kā viņi runā.. tas manī vēra tās siltuma upes :) pilnīgs nestandarts angļu, un tiik mīļš :)

Jan. 31st, 2008

tikko uztaisīju franču (!) manikīru (!!). man patīk :)) absolūti neprofesionāli un ar strīpām ne vien tur, kr vajag. bet vienalga pa smuko :) vaarbūt, ka būt stiipri sievišķīgai nav tik jūuuu, vajag tik stipri piestrādāt un piestrādāt gribas trūkums liek pataisīt par jūuu, jo tā vieglāk.

Dec. 31st, 2007

beigas? sākums?

vai nu tamdēļ, ka šodien 31.dec vai tamdēļ, ka man mugurā tumši brūns un tumši zils, vai nu tamdēļ, ka salasījos, cik labi mežāžiem štimmē ar zivīm... atkal klāt utomjordning karlekstorst uz vienu vienīgo v :D šitam diezi vai ir lemts reiz beigties. skaidri zinu, ka es viņu vēl kādreiz satikšu. bet kas būs, kā būs.. interesanti

Jul. 8th, 2007

un tas Jaaniitis. kaa lai vinu atrod citaadi kaa braucot pie vina? uzvardu nezinu 100%, draugos pec tiem 99% nav. un neko citu tadu nezinu :D faaaak it. bet nav jau verts ari daudz meklet, jo es jau tikpat nekaa nepasaakshu. kaa man saak likties, ever neko nepasaakshu un taa tas ari paaries. bet nu. as long as I can find a way to see him, man pietiks.

May. 22nd, 2007

mute ir jāver ciet. nupat jau aiziet par traku.

Apr. 2nd, 2007

welcome to the young modern station!!!!!!!!

AAAAAA!!!!!!!!!
UUUUUUU!!!!!!
YEEEEESSSSSSSSSSSSSSS!!!! :)

labāku sākumu negribu vispār iedomāties:) AUSSIES ROCK!!!!!!!

Mar. 22nd, 2007

Tu esi man visskaistākā

Arnis R. dzied... reklāmā, bet kāda atšķirība, ka tikai dzied!
skaists rīts, viss kluss un mierīgs, mūs nepazīs...
bet pazīstu gan, atradu, izraku... mazliet labāk palika un mazliet sliktāk:) varbūt ir labāk neko nezināt un sapņot kā un kas varētu būt... sapņains skatiens un trakojiens nerimstošs... kāaaaaaaa var viens ritmiņš cilvēkam laupīt prātu.... un cik laba ir sajūta, kad tas tā notiek.. it sevišķi tādā kompānijā... cerēsim, ka vēl kādu brītiņu tā turpināsies, jo ir ļoti ļoti ļoti skaisti. :)

Mis K, hospitāļi bija ļoti jauki un mīļi:)uz pēd. dziesmām es jau biju iekšā arī viņos.

Feb. 26th, 2007

aijaiajiaijaijiajijaijiaj!
ienāk dārgais prof. datorklasē, es apjūku un pat nepamāju atpakaļ ar galvu... jo tā kā jā, tā kā nē... aij iajiajijaijaijijaijaijaijaij!!!!
ja kādam kādreiz gribas kādu smuku bildi,ko uzlabot garstāvokli, meklējiet AK! pati primā bilde jau smaids vaarens:)

Jan. 31st, 2007

egoismam svaigu gaļu

oh motherfucker dont you dare

3. medālis

goes without saying, ka Nirvana arī godam vienu pelnījusi, par to pašu pozitīvo jaunatnes ietekmēšanu

37,3

pat sevišķi necerot mēru un ir un kā vēl ir :D ko nu? a neko!

Jan. 30th, 2007

jau ar otro reizi! aizgāja! :):)))))))))))) būsim kopā vēl kādu gadu tātad vismaz:D

I'm a desperate believer!!!!!

Jan. 29th, 2007

šamais neatstājas

medālis tiks reiz ari Gustavam T, brīnišķīgajam Gū. par attieksmi;)

Jan. 25th, 2007

metallica'i vajadzētu kādu medāli par jaunu vīriešu pozitivu iespaidošanu

July 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba