the · little · things · in · life

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
work work work
jīīīhāāā! uzliku modinātaju uz 05.15. ar šausmām gaidu mošanās brīdi.
* * *
tā nu tas ir, ka liela daļa lietu, par ko sākumā esmu sajūsmā, man ātri apnīk.
* * *
sapuriniet taču kāds mani!!!
* * *
šorīt pa čaka ielu skraidīja vāvere!!! nudien! man nestrādā galva, lai uzrakstītu vēl kaut ko, bet šitais viennozīmīgi ir/bija dienas pārsteigums nr.1!
* * *
esmu pārdegusi. pilnīgi un galīgi. gan fiziski, gan garīgi. smeldz mugura un dvēsele. varētu apraudāties no abiem.
* * *
jahāāā
vēl šorīt, braucot izprintēt svešu zpd pēc 3 gulētām stundām, es jau atkal lādēju sevi par visa atlikšanu uz pēdējo brīdi un bezrūpību mācību sakarā. bet! kā gadījās kā ne, un es atkal izspruku sveikā. gluži kā toreiz, prezentējot vides projektu- galvenais tik tiešām ir pārliecība par sevi, un tad jebkurš noticēs, ka esmu nežēlīgi ieienteresēta zivju resursu atjaunošanā lol. hahahahahahahahahahahah un man ir rozā vagabond kurpes jaunas hahahahhahha un es domāju...kur gan lai nopērk tādu foršīgu un riktīgi-jiftīgi rozā, zaļgandzeltenu vai oranžu krekliņu,m?
Tags:
* * *
iiīīīiiiiii
man patīk iet uz darbu, īīīšk! vakar pieķēru sevi pie domas, ka nemaz nevēlos, lai pienāk darbadienas beigas- mani pārņēmis pārdošanas azarts haha!
Tags:
* * *
mjā
dzīvot paliek jo dienas, jo interesantāk. bezmiegs ir pilnībā pazudis, un mostos ar smaidu uz lūpām. tā...nākamnedēļ jāsāk realizēt viens no maniem lielajiem mērķiem, hā-hā! nē, patiesībā es sākšu jau šodien, un es sākšu ar sevi (jo tā vienmēr ir vispareizāk)! īīīīīīīīīīšk!
* * *
CUBA
gribu uz Kubu!!!!!
Mūzika:
cuban music
* * *
man absolūti sajukušas visas dienas, un tas, ka šodien ir svētdiena, man neizsaka gandrīz neko- tikko pārnācu no darba, un jūtos mazliet sagurusi. un man sāk parādīties oža! arī acis sāk izskatīties līdzīgākas hehe

vispār pasēdēt uz ielas 7h ir kind of funny- tik daudz frīku man apkārt! visdīvainākā bija saruna ar panku, savukārt visdīvainākā šīs sarunas sadaļa bija atvadu teikums "es vēl atgriezīšos". vēl bija briļļainais modes vergs, kurš lika nepazīstamai tantītei sevi fotogrāfēt visos rakursos, dīvaini saģērbušies zēni, kuri nēsāja līdzi lielu un skaļi skanošu radio ar kaut kādiem remixiem, un mēs saveicinājāmies tādā baigajā yoyoyo stilā. :D nu, un vēl lērums galīgi dīvainu cilvēku, ieskaitot vīrieti, kurš truli maršēja, ievilcis rokas garās un platās jakas piedurknēs, atgādinot maniaku(pēc vairākām stundām viņš uzradās vēlreiz...). hahāāāāāāāāā

Mūzika:
alexander rybak- fairytale
* * *
!!!
šodien pirmā diena jaunajā darbavietā. vispār visi līdzšinējie manu ienākumu avoti ir bijuši tiiik amizanti, arī šis! bet ai laik. :)
* * *
hāhā
dzīve rullē par spīti iekaisušām acīm un saplīsušu jauno kurpi pirmajā dienā pēc uzvilkšanas! šitam par godu es iešu uzsildīt vietējā rimi nupat nopirkto vistas gaļas veltnīti haha
Tags:
* * *
un kur tu domā svinēt jāņus?
haha, kā man patīk tiiiik sakarīgas telefonsarunas kā šī:

p: čau!

es: čau!

(...)

p: kur tu domā svinēt jāņus?

es: (??) nezinu, un tu?

p: es arī nezinu.

p.+ es: hahahahaha

 

 

* * *
mana imūnsistēma pavasaros vienkārši ierullē, tā vien liekas, tūliņ vilkšu ārā no skapja ziemas mēteli(kas patiesībā domāts rudenim, bet nu whatever)! bet par lietu gan prieciņš haha!
Mūzika:
Wax Tailor- How I Feel
* * *
jes!
man vienmēr likušies baigi smieklīgi visi tie darba laikā neuzrakstīšanas iemesli- "aj, man dators uzkārās" un tādā garā. HA! hahaHA! kad es jau pietuvojos pašām beigām, un tik vien kā mazliet informācijas man vajadzēja iekopēt no draugos esošajām vēstulēm, es ieraudzīju šito- Ups... Tehnika niķojas. Jau labojam un pavisam drīz draugiem.lv atkal būs pieejams... Atvaino, ja tas Tev sagādājis neērtības!  Eu, jāāā, man tas SAGĀDĀ neērtības! Es jau tā lūdzos miega dievam, lai kārtējo reizi neaizgulētos, tagad man VĒL agrāk būs jāceļas, lai ieietu draugos, lol.

 

vsjo, eju nejau gulēt, bet lipināt kopā dzimšansdienas apsveikumu. man būs ilgs un patikams miegs haha!

* * *
pēc nenormāli(14h!!!)garas miega-bezmiega-bezmiega-miega nakts es jūtos tik tukša! tieši tik tukša, ka varētu sēdēt gultā un truli blenzt sienā.
Tags:
Mūzika:
gustavo- plus mīnus
* * *
hāhā
man liekas, es tikko noreibu, ēdot biezpienu ar sīpoliem un piedzerot kolu. tad varbūt tā ir taisnība, ka var apreibināties no jogurta ar valriekstiem?
Mūzika:
connie francis- never on sunday
* * *
kad atliek visus darbus uz pēdejo brīdi, uzrodas baaaigi daudz brīvā laika. a tagad ir pienācis tas pēdējais brīdis un, šķiet, nākamās naktis solās būt garas. faaaak.
Mūzika:
Wax Tailor
* * *
wtf?
KAS ar mani notiek? pedejās nedēļas laikā es neeju gulēt ātrāk par vieniem/diviem, līdz ar to manā kontā ir divas nogulētas lekcijas, gandrīz nogulēts ekonomikas k/d un totāli izniekota svētdiena, pamostoties pēc diviem. bāāāāāāāāāāāāāāāāāāāc!
Mūzika:
klusuma (datora) skaņas
* * *
ak dies, kā es dievinu tos siltos pavasara vakarus, kad vējš un gaiss ir tik silts, un pustumsā spīd un laistās pilsētas ugunis. tad pat visikdienišķākais gājiens caur purčika pagalmiem pēc olām pārvēršas visīstākajā baudījumā, un vietējā "Rimi" uzraksta sarkainā fona mirgojums liek arī manām acīm iemirdzēties. īšk!
Tags:
Mūzika:
Wax Tailor- Ungodly Fruit
* * *

Previous