mafia

Recent Entries

You are viewing the most recent 25 entries

June 20th, 2018

10:09 pm: Mēģināju iemācīties taisīt peldošās salas. Sanāca pārsaldināts olu kultenis un salas. 😕 Good job, well done!

June 18th, 2018

12:46 am: Redzēju kā priekšā braucošais nobrauca kaķi, kā viņš vēl raustījās un locījās, tas pat nepiebremzēja, mēs apstājāmies, nonesām no ielas un sagaidījām, kā viņš nomirst. Šausmīgi . "Guli kaķīt, guli" :'(

May 15th, 2018

04:44 pm: "Brusa projekta mājas ir piemērotas tiem, kas novērtē praktiskumu un dod priekšroku ekoloģiskiem risinājumiem, ka arī zina kā pareizi novirzīt savus finanšu līdzekļus."

Nesapratu, šitās brusas mājas ir tikai kaut kādiem finanšu mahinatoriem paredzētas? :D

April 23rd, 2018

07:50 pm: Vērojumi
Pašpalīdzības grāmatas nestrādā, jo cilvēks negrib ar sevi strādāt.
Cilvēks ar sevi nestrādā un vaino pašpalīdzības grāmatas stulbās teorijās, kuras nekam nederot reālā dzīvē.
#KādamJābūtVainīgamBetNePašam

Tā mānīgā ticība, ka labas lietas atnāk pašas un notiek ar citiem brīnumainā veiksmes kārtā, nevis ir kaut kādas apzinātas neatlaidīgas darbības rezultāts, tā ticība tiešām ir apbrīnojami spēcīga.

April 7th, 2018

09:15 am: Jo vecāka kļūstu, jo vairāk jūtu pārliecību, ka eksistē tas "dieva" gēns. Reliģija ir kaut kāda fenomenāla psihoze. Ar zobiem un nagiem ticēt fantāzijām... Argumentos izmantot salikumu "dievs domā, dievs grib šo vai to". WTF.
Man tas gēns tik ļoti netrāpījās!
Atceros,mani pāris gadus bērnībā pamāte sūtīja svētdienas skolā. Man mājās bija vairākas jaunās derības, divas zilas,viena balta. Tur beigās bija lapa,kur bija vieta parakstam un aptuveni teksts : "Ar šo es pieņemu Jēzu Kristu par savu glābēju" vai kas tāds. Un es maza būdama, domāju - ja jau visi tādi ticīgie, kaut kas tur ir,man arī jārada sevī tā reliģiozā ticība. Un es iztēlojos,kā tas Jēzus mirst un svinīgi ierakstu savu vārdu tajā jaunās derības lapā.
Tai pašā mirklī es aptveru,cik stulbi tas ir un kas par bullšitu tā visa ticēšana kam tādam un paņemu un izplēšu to lapu un izmetu miskastē. Astoņu(?) gadu vecumā. Laikam man ir veselā saprāta vai kāds kritiskās domāšanas gēns, dieva gēna vietā.
Svētdienas skolā forši bija Ziemassvētos,kad mums visiem deva ārzemju sponsoru saziedotās dāvanas - jaunas rotaļlietas. Pārējo neatceros. Bullšitometra gēns būs strādājis manā bērna prātā autopilotā :D

April 5th, 2018

01:04 pm: Taaaaads nogurums no slikti izglītotiem cilvēkiem, virtuves līmeņa varoņiem, argumentēt nespējīgiem komentētājiem, tik ļoti, ka gribas iet dzīvot mežā, lai ar to stulbumu nav jādīlo un tas jāredz.

February 2nd, 2018

07:34 pm: Kad jaunajai kamerai izmēģini makro funkciju :D
December 21st, 2017

12:11 pm: "Internetā pārdod lelli seksam ar Džastina Bībera seju"
Jo pārējās viņa daļas neder seksam?

October 19th, 2017

01:37 pm:

July 5th, 2017

10:57 pm: Apollo:
"Tomēr, lai arī menstruāciju ciklu gravitātes trūkums neietekmē, tikt galā ar nepatīkamajām menstruāciju blakusparādībām joprojām ir diezgan problemātiski.
Nepastāv nekādi rakstītie noteikumi, kā sievietei kosmonautei būtu jārīkojas menstruāciju gadījumā. Zināms, ka ūdens daudzums kosmosā ir ļoti ierobežots, tāpēc nodrošināt pienācīgu higiēnu ir teju neiespējami."

Nez kāpēc ēšanas "nepatīkamās blakusparādības" kaut kā ir veiksmīgi izdomāts atrisināt. #feminismsKosmosā


June 29th, 2017

10:57 am: visas twitter diskusijas
Pseido-intelektuāļu neveiksmīgo joku analīze ar 3 mēģinājumiem attaisnoties.

- Tiek izteikts joks (pārsvarā pašapliecināšanās un uzmanības gūšanas nolūkos, ne informācijas nodošanai).
- Oponents norāda uz tā rupjumu, slikto gaumi u.c.iemeslu, kāpēc tas nešķiet smieklīgs.
- Mēģinājums nr.1: "Tas ir sabiedrības kopējā labuma vārdā" (pievēršot uzmanību, liekot padomāt utt)
- Neveiksme, jo oponents paskaidro, ka uzmanību problēmai var pievērst tiešākā un korektākā veidā.
- Mēģinājums nr.2: "Tu nesaproti manu humoru/nesaproti humoru vispār."
- Neveiksme, jo oponents paskaidro, kā joks aizvaino, nav adekvāts utt.
- Mēģinājums nr.3: Personīgs uzbrukums oponentam: "Tev patīk kasīties/ raksti viedokli no korporatīva konta/ vienkārši esi stulbs,jo nepiekrīti manam jokam."
- Neveiksme, jo oponents nereaģē uz personīgo apvainojumu, vēlreiz atkārtojot jau sākumā izteiktos argumentus, kāpēc joks ir neveiksmīgs.

Līdz ar to sanāk, ka neveiksmīgo joku teicējiem galvenā ir tikai BASIC tieksme gūt atzinību (par visu varu turēties pie "man ir taisnība", nepieļaut oponējošu viedokli vai vienk atvainoties, ja kādu aizskāris). Primītīvi. Bet dzīvot savas asprātības imaginārajā burbulī paijājot savu ego ir saldi tīkami!

June 28th, 2017

08:55 am: It takes very little to make a man look like a great father and very little to make a woman look like a bad mother.

Lielisks citāts, kas atspoguļo vienu no ikdienas nevienlīdzbām. Nesaki, ka feminisms esot neaktuāls!!

January 9th, 2017

08:51 am: liepajniekiem
Ap pulksten 12 tajā pašā dienā Liepājā, Eduarda Veidenbauma ielā, 1951.gadā dzimusi sieviete krita uz ietves. Sieviete nogādāta medicīnas iestādē, kur viņai konstatēts labās kājas potītes lūzums un alkohola reibums.

December 20th, 2016

05:41 pm: dubults neplīst
Apollo:
...pēc uzbrukuma spēkrata kabīnē atrastais mirušais Polijas pilsonis ticis nošauts.

December 13th, 2016

10:05 pm: Ah... Cilvēki, kuriem tik ļoti, ļoti vajag rāmīšus.

October 6th, 2016

02:29 pm: aaaaargh Nelieto frikin svešvārdus, ja nemāki tos pat pareizi uzrakstīt! "Kompitenti deliģēt" my ass!

P.s. es ienīstu rudeni un aukstumu un lietu un vēju. Viss ir slikti.

October 5th, 2016

11:08 pm:

September 15th, 2016

05:33 pm: Kāpēc visur tas modīgais haštags ir #MārisPrecLieni aka #VīrietisPrecSievieti nevis otrādi. Besī ārā.

September 2nd, 2016

03:15 pm: Ģimenes radioraidījumā vadītāja apbrīnas pilnā balsī jautā: "Un tad, Māri, kad sieva aiziet uz kursiņiem, jūs tā kā paliekat mājās atbildīgais par bērniem un mājas darbiem?..."
Nabaga vīrs atbildē izglīto: "Jā, bet tas ne tikai, kad sieva nav mājās..."

August 31st, 2016

08:59 am: kad Rieksturs Vadzītis tev uzliek ļauno aci :'(


August 14th, 2016

11:32 pm: oh wow. dehidrējies, noskrēji ntos kilometrus, knapi aizvilkies līdz finiša līnijai, kur tevi uzreiz paņēma ciet mediķi. visi sajūsmā lauž krēslus.

I don't get it. Kas tur tik foršs un apjūsmojams? Like, nu tad uzliec izdomātu mērķi 350 kiļi un dur. Nonāc slimnīcā kā Ušakovs vai aizvelcies līdz beigām - who cares! Kur prikols? Tik šausmīgi jāfano par kaut kādu fizisku sevis pārsniegšanu? Visai tautai jājūtas lepnai? Par ko? Par to, ka viens spēj uzlekt augstāk un visi lepni par to, ko kāds cits izdara. WTF.

Es saku, ka šitā olimpisko spēļu fanošana ir kaut kāds absurds stulbums. Aptuveni kā uzmauci maisiņu galvā un nenoģībi divas minūtes. Nu bāc, varonis, kas varonis!

August 12th, 2016

12:36 am: Uģis Kuģis, izrādās, ne tikai stāsta, kā pareizi būt sievietei vīrieša pasaulē, bet arī māca, kā "veselīgi gatavot".
Please kill me.

Guru joptv!

Kāds vispār var argumentēti paskaidrot, kāpēc mums būtu jādzīvo pēc kaut kāda 3000 gadus novecojuša indiešu pasaules uzskata?... -_-

July 20th, 2016

12:42 pm: SOS! Bēgļi apceļo Latviju!


July 19th, 2016

09:52 am: Reizēm šķiet, ka pieauguši cilvēki, izglītoti it kā, bet mēģina apkarot lietas, kuras katrs kaut cik saprātīgs nobriedis cilvēks prastu atšķirt kā ne pārāk būtiskas. Nu, kā tā karošana ar homeopātiju. Vienreiz ieņirdzam, ka absurda padarīšana, nu ok. Bet nepārtraukti mēģinot vest kkādu krusta karu...smiekli nāk par tiem karotājiem vairāk nekā par tiem, kuri labprāt maksā par cukurgraudien un TIC. Jo ar trakiem nav ko cīnīties - lai jau tic. Ja vēl placebo nostrādā - nu, vēl jo labāk. Pofig. Ja palūdzi baznīcā, kaut pusdienās sieva neiedod brokoli, un neiedeva arī, nu kas man, ka tici, ka tas Jēzus pirksts! Good for you.
Bet tā loģikas jaukšana un visa kopā mālēšana... Neesmu studējusi loģiku, nezinu tos terminus loģikas kļūdām. Bet piemēram homeopātijas praktizētāju "apkarošana" ar argumentu, ka hom.diplomu var uztaisīt minūtes laikā ar jebkuru grafisko datorprogrammu vai ar netā pieejamiem šabloniem... Nu tas tak nav loģiski piemērojams piesaucot konkrētu cilvēku-hom.praktizētāju, ja vien ARĪ viņam neesi atradis tādus diplomus. Bet ja viņš tic un tiešām mācījies citu ticīgo veidotā skolā vai kursos.. Tad te taču neder šis arguments, vai es kļūdos,m?

Es vienk nevaru iebraukt, cik ilgi var par vienu un to pašu ņirgt. Tik bērnišķīgi. Es arī reiz domāju, ka kko panākšu tīņu gados, kad agresīvi ar argumentiem diskusijās bruku virsū kristiešiem. Bet pēc laika no tā izaugu un sapratu - tas viss ir galvā, lai viņi tic kam grib un es ticu, kam es gribu, kamēr mēs viens otram netraucējam tās ir mūsu skaistās demokrātijas tiesības! Priekš kam tērēt laiku pa tukšo.
Protams, melīga informācija jebkurā gadījumā jāatmasko un neizglītotie jāinformē, ka mirstamo kaiti neārstē ar cukurtēju, bet ķīmijterapiju utt. Bet priekš kam tajā visā visu laiku ņirgt par oponenta 'ticību'... Pilnīgi lieki. Tikai lai pats sev liktos sirdsšķīstais patiesības cīnītājs? Nu, tak atslābstiet. Ja pasaki sastāvu un cilvēks informēts, ka dzer ūdeni , bet šim palīdz - ideāli. Tikai divas lietas svarīgas: būt informētam un pozitīvs iznākums. Kā to panāk, tas lai katra paša un viņa ārstējošā ārsta ziņā. Bet nevajag tik daudz stresot- ka taisnību cīnot čūla nepiemetas. Kas kā zināms nav nekāda citplanētiešu zinātne, ka psihosomatika strādā spēcīgi. Cilvēks ir miljons aspektu veselums, ne tikai ķīmijas fabrika.

July 15th, 2016

04:30 pm: Svarīgākais ziņās šodien:
Andra mamma, uzzinot par notikušo, nekavējoties zvanījusi dēlam.

Powered by Sviesta Ciba