mafia

Recent Entries

You are viewing the most recent 25 entries

February 2nd, 2018

07:34 pm: Kad jaunajai kamerai izmēģini makro funkciju :D
December 21st, 2017

12:11 pm: "Internetā pārdod lelli seksam ar Džastina Bībera seju"
Jo pārējās viņa daļas neder seksam?

October 19th, 2017

01:37 pm:

July 5th, 2017

10:57 pm: Apollo:
"Tomēr, lai arī menstruāciju ciklu gravitātes trūkums neietekmē, tikt galā ar nepatīkamajām menstruāciju blakusparādībām joprojām ir diezgan problemātiski.
Nepastāv nekādi rakstītie noteikumi, kā sievietei kosmonautei būtu jārīkojas menstruāciju gadījumā. Zināms, ka ūdens daudzums kosmosā ir ļoti ierobežots, tāpēc nodrošināt pienācīgu higiēnu ir teju neiespējami."

Nez kāpēc ēšanas "nepatīkamās blakusparādības" kaut kā ir veiksmīgi izdomāts atrisināt. #feminismsKosmosā


June 29th, 2017

10:57 am: visas twitter diskusijas
Pseido-intelektuāļu neveiksmīgo joku analīze ar 3 mēģinājumiem attaisnoties.

- Tiek izteikts joks (pārsvarā pašapliecināšanās un uzmanības gūšanas nolūkos, ne informācijas nodošanai).
- Oponents norāda uz tā rupjumu, slikto gaumi u.c.iemeslu, kāpēc tas nešķiet smieklīgs.
- Mēģinājums nr.1: "Tas ir sabiedrības kopējā labuma vārdā" (pievēršot uzmanību, liekot padomāt utt)
- Neveiksme, jo oponents paskaidro, ka uzmanību problēmai var pievērst tiešākā un korektākā veidā.
- Mēģinājums nr.2: "Tu nesaproti manu humoru/nesaproti humoru vispār."
- Neveiksme, jo oponents paskaidro, kā joks aizvaino, nav adekvāts utt.
- Mēģinājums nr.3: Personīgs uzbrukums oponentam: "Tev patīk kasīties/ raksti viedokli no korporatīva konta/ vienkārši esi stulbs,jo nepiekrīti manam jokam."
- Neveiksme, jo oponents nereaģē uz personīgo apvainojumu, vēlreiz atkārtojot jau sākumā izteiktos argumentus, kāpēc joks ir neveiksmīgs.

Līdz ar to sanāk, ka neveiksmīgo joku teicējiem galvenā ir tikai BASIC tieksme gūt atzinību (par visu varu turēties pie "man ir taisnība", nepieļaut oponējošu viedokli vai vienk atvainoties, ja kādu aizskāris). Primītīvi. Bet dzīvot savas asprātības imaginārajā burbulī paijājot savu ego ir saldi tīkami!

June 28th, 2017

08:55 am: It takes very little to make a man look like a great father and very little to make a woman look like a bad mother.

Lielisks citāts, kas atspoguļo vienu no ikdienas nevienlīdzbām. Nesaki, ka feminisms esot neaktuāls!!

January 9th, 2017

08:51 am: liepajniekiem
Ap pulksten 12 tajā pašā dienā Liepājā, Eduarda Veidenbauma ielā, 1951.gadā dzimusi sieviete krita uz ietves. Sieviete nogādāta medicīnas iestādē, kur viņai konstatēts labās kājas potītes lūzums un alkohola reibums.

December 20th, 2016

05:41 pm: dubults neplīst
Apollo:
...pēc uzbrukuma spēkrata kabīnē atrastais mirušais Polijas pilsonis ticis nošauts.

December 13th, 2016

10:05 pm: Ah... Cilvēki, kuriem tik ļoti, ļoti vajag rāmīšus.

October 6th, 2016

02:29 pm: aaaaargh Nelieto frikin svešvārdus, ja nemāki tos pat pareizi uzrakstīt! "Kompitenti deliģēt" my ass!

P.s. es ienīstu rudeni un aukstumu un lietu un vēju. Viss ir slikti.

October 5th, 2016

11:08 pm:

September 15th, 2016

05:33 pm: Kāpēc visur tas modīgais haštags ir #MārisPrecLieni aka #VīrietisPrecSievieti nevis otrādi. Besī ārā.

September 2nd, 2016

03:15 pm: Ģimenes radioraidījumā vadītāja apbrīnas pilnā balsī jautā: "Un tad, Māri, kad sieva aiziet uz kursiņiem, jūs tā kā paliekat mājās atbildīgais par bērniem un mājas darbiem?..."
Nabaga vīrs atbildē izglīto: "Jā, bet tas ne tikai, kad sieva nav mājās..."

August 31st, 2016

08:59 am: kad Rieksturs Vadzītis tev uzliek ļauno aci :'(


August 14th, 2016

11:32 pm: oh wow. dehidrējies, noskrēji ntos kilometrus, knapi aizvilkies līdz finiša līnijai, kur tevi uzreiz paņēma ciet mediķi. visi sajūsmā lauž krēslus.

I don't get it. Kas tur tik foršs un apjūsmojams? Like, nu tad uzliec izdomātu mērķi 350 kiļi un dur. Nonāc slimnīcā kā Ušakovs vai aizvelcies līdz beigām - who cares! Kur prikols? Tik šausmīgi jāfano par kaut kādu fizisku sevis pārsniegšanu? Visai tautai jājūtas lepnai? Par ko? Par to, ka viens spēj uzlekt augstāk un visi lepni par to, ko kāds cits izdara. WTF.

Es saku, ka šitā olimpisko spēļu fanošana ir kaut kāds absurds stulbums. Aptuveni kā uzmauci maisiņu galvā un nenoģībi divas minūtes. Nu bāc, varonis, kas varonis!

August 12th, 2016

12:36 am: Uģis Kuģis, izrādās, ne tikai stāsta, kā pareizi būt sievietei vīrieša pasaulē, bet arī māca, kā "veselīgi gatavot".
Please kill me.

Guru joptv!

Kāds vispār var argumentēti paskaidrot, kāpēc mums būtu jādzīvo pēc kaut kāda 3000 gadus novecojuša indiešu pasaules uzskata?... -_-

July 20th, 2016

12:42 pm: SOS! Bēgļi apceļo Latviju!


July 19th, 2016

09:52 am: Reizēm šķiet, ka pieauguši cilvēki, izglītoti it kā, bet mēģina apkarot lietas, kuras katrs kaut cik saprātīgs nobriedis cilvēks prastu atšķirt kā ne pārāk būtiskas. Nu, kā tā karošana ar homeopātiju. Vienreiz ieņirdzam, ka absurda padarīšana, nu ok. Bet nepārtraukti mēģinot vest kkādu krusta karu...smiekli nāk par tiem karotājiem vairāk nekā par tiem, kuri labprāt maksā par cukurgraudien un TIC. Jo ar trakiem nav ko cīnīties - lai jau tic. Ja vēl placebo nostrādā - nu, vēl jo labāk. Pofig. Ja palūdzi baznīcā, kaut pusdienās sieva neiedod brokoli, un neiedeva arī, nu kas man, ka tici, ka tas Jēzus pirksts! Good for you.
Bet tā loģikas jaukšana un visa kopā mālēšana... Neesmu studējusi loģiku, nezinu tos terminus loģikas kļūdām. Bet piemēram homeopātijas praktizētāju "apkarošana" ar argumentu, ka hom.diplomu var uztaisīt minūtes laikā ar jebkuru grafisko datorprogrammu vai ar netā pieejamiem šabloniem... Nu tas tak nav loģiski piemērojams piesaucot konkrētu cilvēku-hom.praktizētāju, ja vien ARĪ viņam neesi atradis tādus diplomus. Bet ja viņš tic un tiešām mācījies citu ticīgo veidotā skolā vai kursos.. Tad te taču neder šis arguments, vai es kļūdos,m?

Es vienk nevaru iebraukt, cik ilgi var par vienu un to pašu ņirgt. Tik bērnišķīgi. Es arī reiz domāju, ka kko panākšu tīņu gados, kad agresīvi ar argumentiem diskusijās bruku virsū kristiešiem. Bet pēc laika no tā izaugu un sapratu - tas viss ir galvā, lai viņi tic kam grib un es ticu, kam es gribu, kamēr mēs viens otram netraucējam tās ir mūsu skaistās demokrātijas tiesības! Priekš kam tērēt laiku pa tukšo.
Protams, melīga informācija jebkurā gadījumā jāatmasko un neizglītotie jāinformē, ka mirstamo kaiti neārstē ar cukurtēju, bet ķīmijterapiju utt. Bet priekš kam tajā visā visu laiku ņirgt par oponenta 'ticību'... Pilnīgi lieki. Tikai lai pats sev liktos sirdsšķīstais patiesības cīnītājs? Nu, tak atslābstiet. Ja pasaki sastāvu un cilvēks informēts, ka dzer ūdeni , bet šim palīdz - ideāli. Tikai divas lietas svarīgas: būt informētam un pozitīvs iznākums. Kā to panāk, tas lai katra paša un viņa ārstējošā ārsta ziņā. Bet nevajag tik daudz stresot- ka taisnību cīnot čūla nepiemetas. Kas kā zināms nav nekāda citplanētiešu zinātne, ka psihosomatika strādā spēcīgi. Cilvēks ir miljons aspektu veselums, ne tikai ķīmijas fabrika.

July 15th, 2016

04:30 pm: Svarīgākais ziņās šodien:
Andra mamma, uzzinot par notikušo, nekavējoties zvanījusi dēlam.

July 7th, 2016

02:45 pm: I relieve I will go to Palis
Aliexpress angļu valodas pērles :D


July 2nd, 2016

09:33 am: jā, par Oziju
Un vēl man besī arī tā narko un alko glorificēšana - ā spēlē heavy metal, tad jau jādzer, jālieto, jo savādāk izskatās pēc gejiem. Tātad mēs nevis priecājamies, ka narkomāns vai alkoholiķis ar savu slimību ne tikai veiksmīgi tiek galā, bet vēl vecumā smagi strādā, bet bezsakarā ieņirdzam. Atkarība no vielām, starp citu, nozīmē, ka nekad ne gramu, ne pilīti vairs - ja nu to nezinājāt.
Man, piemēram, labāk patīk klausīties/skatīties koncertu, kur cilvēks normāli uzstājas, nevis pārpālī nogāžas augšpēdus un viņu jānones no skatuves. Būt skaidrā nenozīmē būt mazāk heavy vai mazāk stilīgam, labrīt!

May 10th, 2016

11:16 pm: Cilvēks domā, dievs klients dara.

April 21st, 2016

03:16 pm: Mans lielākais kauns :D
Es izklaidējos, skatoties Real Housewives! Melburna patreiz uzjautrinošākā:Tags:

April 13th, 2016

04:02 pm: Kā besī, kad cilvēks atnāk un saindē tev domas uz visu dienu. Toksiskie upuri bļaķ.

April 1st, 2016

11:19 am: Man tas izklausās kā liela kļūda, kad sludinājumos darbā aicina azartisku cilvēku. Ja nu viņam prātā tikai spēļu automāti un pokers uz naudu internetā! :D

Powered by Sviesta Ciba