SVILPASTE [entries|archive|friends|userinfo]
lo

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

dzīve laukos :D [Feb. 24th, 2009|02:03 pm]
Kopš es dzīvoju laukos (Mārupē), mana dzīve ir kļuvusi pavisam interesanta :) Katru rītu braucot pa lauku (sniega) ceļiem, ir viens 7 metru posms, kurā gāze ir jādod grīdā, cik spēka un jāver acis ciet un jācer, ka netiks iebraukts kādā stabā :D vakardien no rīta un vakara par laimi labie kaimiņi ar džipu izvilka mani ārā no pusgrāvja, kur mašīna vienkārši iesniga iekšā. Šodien tiku noinformēta, ka traktors jau šķūrējot sniegu prom :D
vēl, parādījušies visādi mājas jautājumi sākot ar elektrībām, gāzes apkures sistēmu, kanalizācijām, atkritumlietām un citiem. nu jautri :)
tagad vēl jāiegādājas suns un būs kā amerikāņu filmās :)
visādi citādi šodien jādodas uz skolu ar asti starp kājām un jācer, ka viss ar prakses atskaiti un maģistra darba pieteikumu būs kārtībā..kaut kā tomēr neiet uz priekšu :)
linkpost comment

[Jan. 25th, 2009|11:47 am]
žēl, ka francis man vairs nav, kaut arī tas ir mans kaķis etc., bet no otras puses tieši manis dēļ Francis ir ticis pie labiem cilvēkiem, jo jā, kāds gan viņš bija maziņš urliņa sākotnēji..
linkpost comment

[Jan. 24th, 2009|11:21 am]
Vakardien biju uz 3D filmu ASIŅAINĀ VALENTĪNDIENA. bija tik bail, ka atgādināja tās sajūtas no HEIDE PARKU vācijā, kad mani pierunāja iet uz brīvo kritienu...tikai tā sajūta ir nevis 10sekundes, bet 1.5h...aiz bailēm gribējās visus uzšķērdēt :D :D :D nē, nopietni. bailīgi. neejiet. šausmas. pēc tam nācās savus nervus mierināt pie vīna glāzes un komēdijas..
link1 comment|post comment

[Jan. 1st, 2009|03:12 pm]
jā, tagad man daudz lietu ir vairāk saprotamas nekā agrāk..tiešām, un saprotu, ka tā vienkārši ir un bija un tur neko nevar darīt, jo sirdij nepavēlēsi..likās, ka ar prātu var daudz vairāk, bet tā muļķe sirds...
linkpost comment

[Dec. 18th, 2008|03:05 pm]
es vienmēr, uzsveru, vienmēr, esmu domājusi, cik forši būtu, ja man uz kaut kurieni atsūtītu ziedus (nu gluži kā filmās)..nu un varu noziņot, ka šodien tā diena ir pienākusi....uz darbu tika nosūtītas skaistas 23 rozītes oranžā krāsā...it kā ir nojauta, no kā tās varētu būt, bet nedaudz ir šaubas...ja nu tomēr kāds cits....nē nu patīkami..tieši tas, kas šodien bija nepieciešams ... jūtos daudz labāk :)
linkpost comment

[Dec. 18th, 2008|02:14 pm]
nu redziet. nepagāja ne nedēļa, kad atkal ar mani notika visādi pasaules brīnumi. vienu vārdu sakot: šodien cītīgi braucu uz darbu ar savu vācu vīrieti (bmw) un secināju, ka ir ellīgi maz degvielas....bet turēju īkšķi, teicu labus vārdus vīrietim, bet uz valdemāra un +/- stabu stūra viņš tomēr man pateica, ka mīlestība nākot no vēdera....lūk, tā nu es paliku uz ielas...izbesījusies, jo pilnīgi neviens necēla telefonu..zvanīju visiem apkārt etc..., jautri.....
līdz janvārim ir palikušas tikai nieka dažas dienas :) kas tad vēl būs?? :) mmmm
linkpost comment

[Dec. 15th, 2008|01:07 pm]
Ziemassvētki ir sūda depresīvi, materiāli, uzspiesti dabiskais laiks. vienkārši besī ārā.
link1 comment|post comment

decembris [Dec. 12th, 2008|03:46 pm]
Decembris vienkārši ir bijis AWESOME mēnesis. tik forš nu nav bijus nu tā ka nekad.
1. Auto avārija. pirmais saskaņotais. pateicoties savai ūberkūlajai apdrošināšanai ar lielo pašrisku, auto varēšu vien taisīt pati. jau paskatījos, ka smuki ar rociņu varēšu to spārnu PAti (uzsveru=pati) izspiest ārā, dabūt kaut kur sudraba krāsu (varbūt kāds var piedāvāt) un nokrāsot. sliktākajā gadījumā ar goškrāsām vai smth like that.
2. Nelielais telefona rēķins. nieka 161LV. tā teikt, ikdiena. (NOT) so, varbūt, ja kādam nav kur likt naudu, varētu man šo prieku atmaksāt? nopietni!
3. Šķiršanās ar divgadīgu draugu. lai nu kas tur un kā vainīgs, un kādi apstākļi, tomēr nepatīkams fakts.
4. No iepriekšējā izriet dzīvošanas jautājums. nu es dzīvoju uz čemodāniem, mašīnā un visur citur. nu tā forši, merry f***** christmass to me.
5. maģistra darbs arī kaut kā neiet uz priekšu. nuuu, maģistra pieteikums. nerunājot jau par prakses atskaiti. tā teikt, nav motivācijas.
vienu vārdu sakot, ir ūberforši. nepacietīgi gaidu, kas notiks atlikušajā mēneša daļā. (ziņkārība)
link1 comment|post comment

[Oct. 21st, 2008|03:48 pm]
situācija kafejnīcā. es stāvu rindā, lai dabūtu savu dienišķo zupu. stāvu un gaidu savu kārtu pasūtīt. šeku reku uz mani skatās divi jaunēkļi. es tēloju, ka neko neredzu. (bet īstenībā jau zinu, ka skatās) te pēkšņi, viņi man sāk kaut ko jautāt krievu valodā...labi, ka pienāca mana kārta izteikties par zupu. fuuu, tas mani izglāba. redziet, kā sanāk ar tiem papēžiem un svārkiem. pilnīgi fascinē. un vēl nav visa diena pagājusi :D :D :D
linkpost comment

[Oct. 21st, 2008|10:13 am]
atkal un atkal mana teorija: sieviete + svārki+ augsti papēži= vīriešu savaldzināšana, jo šodien braši iesēdos savā auto, aizbraucu līdz darbam un tad man sanāca vēl kādas divas minūtes kātot(iet). ja man sanāk tik ilgi iet, tad es parasti klausos savu NANO. so,es kātoju, jūtos smuka, klausos Whitniju un jūtu, ja man blakus ir sācis braukt viens džipveidīgs auto. no sākuma, protams, neskatos, jo nu kamoooooon. pēc tam tomēr paskatos, a tur tāds puisis, pavisam smaidīgs, miedz man ar aci un prasa kā mani sauc. un fiziski visas tās divas minūtes nelika man mieru. uzprasījās uz kafiju. jautāja telefonu. nu tā, ka smieklīgi. es, protams, neko. uzticīga savam boyfriendam, uzmetu aci, pasmaidīju un teicu: brauc vien tālāk, es nekur neiešu. ai, tie svārki un tās augstpapēžu kurpītes, valdzinātājas.
link2 comments|post comment

[Sep. 26th, 2008|12:12 am]
kāds gudrs cilvēks ir teicis, cik svarīgi ir pabeigt iesāktās lietas, lai justos apmierināts/a ar dzīvi. nu tā es apstājos un domāju par visu, ko neesmu pabeigusi. un sapratu, ka arī man ir jāpabeidz iesāktais. un tā es aizgāju pie bāriņa un iztukšoju tulamūru, abus vīnus, septiņu aliņus un tiešām varu teikt, ka pašreiz esmu apmierināta ar dzīvi :D
(šādu joku man atsūtīja uz epastu. smējos vismaz trīs dienas. )
linkpost comment

ai-founs [Sep. 25th, 2008|11:58 pm]
bļin, bļin, bļin. šodien darbā gandrīz nespēju pastrādāt. visu dienu domāju par jaunu rotaļlietu, kuru tik ļoti gribās iegādāties. nedaudz dārga un nav skaidrs, cik tā ir kvalitatīva, jo nevar jau zināt, kur tā mantiņa (Ķīnā) ir taisīta priekš trešās pasaules valsts. nu bet gribās. gribās. bet no otras puses liekas, ka tas taču ir tikai telefons un telefoni plīst, krīt ārā no rokām etc., un vai tiešām tas ir nepieciešams. man, par laimi, ir viens sakarīgs (objektīvs) arguments: manējais LG (kaka) ir nedaudz saplīsis, jo pēs savas iegribas izvēlas, ar kuru savienot, bet ar kuru pretēji nesavienot. nu tā teikt, nelielas problēmas ar komjunikeišen. un tas mudina mani vēl vairāk šovakas paņemt guļammaisu un iet gulēt pie sky, lai rīt pirmā varu tikt klāt savam dārgumiņam: ai-founam. okei ir. es eju uz skaju :D
linkpost comment

Wii fit [Aug. 12th, 2008|09:31 am]
Sports daudziem ir svarīga ikdienas/pārdienas sastāvdaļa. Un es esmu viena no tiem. Ir pabūts tik daudz sporta klubos, dažādās nodarbībās, ir sastādīta mana personīgā programma trenažieru zālē un man noteikti ir viedoklis par to, kas ir labs un kas gluži pretēji, nav labs. Protams, tas viss notiek amatiera līmenī un es to vairāk saucu par hobiju. Nu lūk, tagad man ir parādījies viens jauns izaicinājums, par kuru es vēl neesmu 100% pārliecināta. Ir runa par Wii fit: par personīgo virtuālo treneri. Tas nozīmē to, ka trenēties es varu katru dienu, jebkurā dienas laikā, mājās, cik ilgi gribu un kā es gribu. lai aktivizētu wii fit, sākotnēji ir nepieciešams iegādāties wii, tad ir nepieciešams TV, mazliet brīvas vietas pie TV un pats wii fit. (disks un step platforma) Lūk, forši ir tas, ka pats var uztaisīt savu mii, tātad virtuāli vizualizēt sevi: ir jāatrod piemērotākās lūpas, acis, vasarraibumiņi, mati un rezultāts tiešām ir awesome. virtuālajā vidē es esmu skaistule. :D pēc tam, kad tas ir izdarīts, notiek mērījumi un svara noteikšana, bmi noteikšana un wii fit age noteikšana. Un, ja, piemēram, es esmu savu mii uztaisījusi dikti tievu, bet reāli esmu daudz smagāka (lielāka), tad wii fit nekavējoties "noapaļo" mani. Lieki bilst, ka pašu pirmo reizi mans wii fit age bija 34 gadi :D. teica, ka esmu maziet nebalancēta. Labi, tātad, katru dienu varu veikt šos mērījumus un skatīties, kā tie mainās. Un, protams, ir paši treniņi. Tie sastāv no aerobikas, muscle workouta, yoga workouta un balance games. sākumā es smīkņāju par tiem uzdevumiem un tā, bet līdz ko ķēros nopietni klāt, tad arī nosvīst var diezgan spēcīgi, nerunājot par to, ka vēl jo projām sāp visādas muskuļu grupas. Manā skatījumā wii fit ir balstīts un balansa uzlabošanu, pareizas stājas veidošanu un ķermeņa tonusa uzlabošanu. Cilvēkiem, kuriem patīk galvenokārt nolēkāties un pārsvīst jēgu, būs nedaudz skeptiska attieksme, bet, līdz ko tiks palielināta slodze un līdz ko sāks nodarboties ar boksu (6 vai 10min)vai riņķa griešanu (uz 6min), tad pirmie sviedri ir garantēti. :D anyhow, jāskatās, kā tas darbosies man. :)
linkpost comment

[Jun. 28th, 2008|01:50 pm]
samaksāja
linkpost comment

MCbook [Jun. 27th, 2008|01:18 pm]
Vēl viena sāpīga tēma. MCbooks. saplīsa. aiznesu remontēt. izrādās cietais disks nojūdzies. pazaudēšu visu info. saskumstu, bet priecājos, ka vēl pāris mēnešus garantija, un ka daudz informācijas atrodas ārējā cietajā. Aiznesu. paiet mēnesis. dabūju datoru atpakaļ. tagad tāds kluss un nedžinks, kā viņš darīja agrāk. tik mīļš tas dators. samīļoju un nodomāju, ka tagad izturēšos daudz saudzīgāk. Tā nu es jau nedēļu domāju, kā organizēt datoru. Izlasīju kaut kur forumā, lai visas jaunās nokačātās, saņemtās lietas metu vienā vietā. Piemēram, nosaucu to Haoss. Un tad katru dienu saliek visu no haosa mapītes, kas ir sadalīta katrai kategorijai. Pašreiz man ir skaidrība par tikai dažām sadaļām: Turība, LaSASA, Autordarbi. Vairāk nevaru izdomāt un sadalīt pa kategorijām, kaut arī zinu, ka ir vēl daudz kas. Pārāk daudz mapīšu arī negribās. Tā nu es sēžu un domāju. Varbūt brīvdienās pieķeršos un sākšu organizēt.
link1 comment|post comment

[Jun. 27th, 2008|12:46 pm]
Tātad visu pēc kārtas.

Pirms kādiem četriem mēnešiem Sky&More veikalā "Exe" (juridiskā adrese Liepājā, Zivju ielā) iegādājos smukus zābaciņus melnā krāsā ar augstu papēdi. Smalki jo smalki. Iemesls manam pirkumam bija tās dienas sliktais garstāvoklis. Jāpiebilst, ka dažādi pētījumi pierāda/parāda, ka cilvēks sliktā garstāvoklī sapērk visādus sūdus. (uz doto momentu nevaru pētījumu atrast, bet līdz ko izdosies, iekopēšu)Izrādās šis bija tāds gadījums. es atvainojos, bet šis sūds man izmaksāja 125LV. Tad, kad pēc divu reižu uzvilkšanas saplīsa rāvējslēdzējs maniem smalkajiem apaviem, tad paliku pavisam pikta un gāju lamāties. Veikalā man piedāvāja saremontēt, bet es laipni atteicos un pārliecinātu piebildu, ka tas, ka apavi saplīst pēc pāris reižu valkāšanas, man norāda uz nekvalitatīvu preci un tādu savā īpašumā nudien nevēlos. Pārdevējas tomēr pretojās, kā rezultātā es teicu, ka tādā gadījumā sūdzēšos patērētāju aizsardzības birojā. (http://www.ptac.gov.lv/?lang=LV&menu=127) izstudēju likumu, sazinājos ar biroju, kuru bija ļoooooooooti grūti sazvanīt. Kāds man ieteica pirms ekspertīzes aiziet uz konsultāciju pie ekspertiem. To arī izdarīju. Samaksāju 7LV (precīzi neatceros), izstāstīju situāciju, parādīju smalkos zābakus un prasīju, kā rīkoties tālāk. Divi eksperti paskatījās uz apaviem un secināja, ka rāvējslēdzis ir piešūts pārāk tuvu un un audums ir nekvalitatīvs, kas arī varētu būt iemesls tam, ka apavi saplīsa un ieteca man aiziet uz veikalu, parādīts, ka es esmu bijusi konsultācijā un pateikt, ko teica eksperti un ja veikals netic manis sacītajam, tad lai piezvana un pārliecinās. Veikalā meitenes teica, ka vajadzīgs tomēr ekspertīzes slēdziens. Es sazvanījos ar veikala vadītāju. Runājām kādas 15 minūtes. Centos izskaidrot, bet nē, vajagot ekspertīzes atzinumu. Man bija skaidrs, ka meitenes vēlas tikai novilkt laiku. Bija jau pagājušas pāris nedēļas un man jau sāka nolaisties rokas, bet es nolēmu nepadoties. Aizbraucu un iesniedzu kurpes ekspertīzē. Ekspertīze ilgst 20 darba dienas un izmaksā 29.50LV. Pēc mēneša atnāca ekspertīzes lēmums man par labu. Tad es priecīga sagatavoju visus dokumentus un devos uz veikalu, kurā iegādājos apavus. BĀAAAAAAAAAAAAAAC. veikals ir slēgts un drīz tā veikala vietā vērsies vaļā jauns veikals. Es paliku dusmīga un lamājos ne pa jokam. Neko darīt. Zvanu uz telefonu, kas ir norādīts internetā un sūtu ierakstītu vēstuli ar ekspertīzes lēmumu un visām čeka kopijām. Pēc pāris dienām pašai bija jāpārliecinās, ka vēstule ir saņemta. Vēstulē bija teikts, lai es braucu uz Liepāju un tur saņemu naudu. Nosmīkņāju un nodomāju, nekādā gadījumā. Neskatoties uz to, ka likumā ir teikts, ka naudu var saņemt vietā, kur tie tika iegādāti vai juridiskajā adresē, nekur nebija atrunāts, kādā veidā obligāti jāmaksā. Tā nu es cepu augšā vēl vienu vēstuli ar lūgumu, lai maksā ar pārskaitījumu. Pēdējo vēstuli viņi saņēma 19.jūnijā. Es speciāli to apdrošināju un palūdzu, lai atsūta man atskaiti par dienu, kad vēstule ir saņemta. Tātad tas bija 19.jūnijs. Neskatoties uz to, ka likumā ir noteikts, ka pēc ekspertīzes lēmuma, zaudētāja pusei ir jāatdod līdzekļi ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā... tagad ir pagājušas kādas trīs nedēļas kopš lēmuma un meitenes to vien dara, kā velk garumā. Tā nu šodien jau pavisam sadusmota zvanīju veikala vadītājai. IZrādās vadītāja ir aizbraukusi atvaļinājumā. Nuuu, pfff, a man tas ir pilnīgi pie kājas. Es prasu, ar ko varu par šo runāt. Izrādās, ka tur ir trīs vadītājas. Lūdzu mani savienot ar kādu, kas ir uz vietas. Sazvanos. saku: Jūs vēstuli saņēmāt 19.jūnijā. Man ir atskaite no pasta. Kāpēc Jūs vēl neesiet samaksājusi man naudu? Meitene atbild: nuuu, tāda interesanta situācija, mums pazuda Jūsu vēstule. Es saku: man vienalga, ka Jūs personīgi to pazaudējāt, jo pasts Jums to aiznesa un iedeva un man ir pierādījums un ja Jūs nesamaksāsiet naudu man šodien es sūdzēšos ptac un, iespējams, Jums vēl papildus visām lietām uzliks administratīvo sodu. Tiešām smieklīga situācija. Nu tā es tagad gaidu, kad man pārskaitīs 154.50LV...

Zinu, ka ir riebīgi, bet ko darīt? par taisnību ir jācīnās....
link5 comments|post comment

[Apr. 25th, 2008|01:55 pm]
Ha. shodien pavisam netiishaam uzgaaju uz http://bridgecamp.lv/. buus riit jaaiziet, jaapaskataas. vareetu buut interesanti. Nav gan iisti nekaads ekspektaacijas. geeki + nvo paarstaavji + visi paareejie sanaaks kopaa. wanna see. wanna see.
link1 comment|post comment

[Apr. 8th, 2008|11:06 am]
vai vai vai. nevajadzēja vakar izēst visu ledusskapi. murgi un vēdersāpes...vai vai vai, vēl šodien sāp...
link1 comment|post comment

lai būdijs saņem [Apr. 7th, 2008|08:45 pm]
trešo dienu pēc kārtas sportoju un šodien jūtos kā pončiks. nu tad lai saņem: sēžu, skatos the 70th show un domāju, ko varētu apēst. lai tas būdijs saņem, ka jūtas pončiks..
linkpost comment

[Apr. 1st, 2008|09:26 am]
vakardien aerobikā kopā ar meitenēm lēkāja arī viens vīrietis patīkamos gados. man palika neērti :D
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]