lmr

Draugi

You are viewing 20 entries, 20 into the past

23. Janvāris 2020

brr, posting in pa_leeto @ 09:25: Mākslas enciklopēdija
Mākslas enciklopēdija. No viduslaikiem līdz mūsdienām.Jumavas izdotā.
Šī.
Jauna, pat īsti nav pāršķirstīta. Atrodas Rīgas centrā. Gribētu kādus 15€.

22. Janvāris 2020

dhonass @ 23:56: sex dungeoncuddle dungeon

es gribu, lai man pieskaras
kāpēc eksistē Ciba, terapija, krogi un baznīcas, taču nav vietas, kur par attiecīgu samaksu atbilstoši apmācīts speciālists vienkārši pieskartos
oh wait

temperature @ 23:04: 232
es sāku zaudēt prātu.

bet pavisam nopietni. man šķiet, ka man uzsprāgs i smadzenes, i krūtis, un es vienu dienu ņemšu un ieiešu jūrā. atrodoties ārā, gribas apgulties ielas vidū. asfalts uz tās šķiet aicinošāks nekā ietve - bet var taču gulēt arī uz ietves, ja tik dikti vajag, tu muļķe. bet nē. iela.
man tik izmisīgi trūkst uzmanības un cilvēciska kontakta, ka realitāte sāk raustīties. vienatnē čukstus runāju ar neesošiem cilvēkiem, iesaistos diskusijās un stāstu, kā man iet. no dušas ilgi nevaru izkāpt, jo aizrunājos. nolāpītā ziepju opera, ko tulkoju jau pusgadu, pārņem manu dzīvi. esmu iegrimusi tai stulbajā mīlas drāmā tik dziļi, ka no ilgām kļūst nelabi katrā reizē, kad galvenais pāris parādās uz ekrāna. bet es skatos. attinu sirdi plosošākos momentus un skatos. un gribu, lai viņi viens otram pieskartos. lai viņi būtu kopā. tas puisis drusku izskatās pēc E. nu, pēc mana ļoti konkrētā vīriešu tipa, kam pieder arī E. un arī cieš klusējot.
smadzenes izskenējušas manu paziņu loku un atradušas, kam pieķerties. tagad, ejot gulēt, es domāju par kādu puisi, kas man patīk jau kopš pirmās ieraudzīšanas reizes, bet patiesībā, visu loģiski apsverot, ikdienā man viņš nemaz nepatiktu. reiz mēs pilnīgā pālī skūpstījāmies. tagad izliekamies, ka tas nav noticis.
domāju par meitenēm, kas izaicina manu heteroseksualitāti. domāju par izbijušiem mīļākajiem. domāju par tinderi. par rīgu.

reizēm šķiet, ka man vajag palietot vielas, kas palīdzētu gūt cilvēcisko kontaktu lielās devās. izjust to mīļumu pirmo reizi...cik? gada? laikā. bet baidos, kas notiks pēc tam. kad atgriezīšos ikdienā, stresā, darbā un tukšumā.

vajag draugus. jānobeidz sesija un jābrauc ciemos. jāiet troksnī. varbūt ar kādu jāpaflirtē.

visu, lai neapgultos ielas vidū.

virginia_rabbit @ 22:49: Simo audzīte ir geimere. lūk, viņai nepatīk ne folks, ne roks, ne montessori, bet gan videospēles. viņa zīmē bērniem Bauzeri, un bērni viņu sauc par princess Peach. nē, trīsgadnieki nespēlē paši vēl videospēles, viņi fano par tām un spēlē tādā paša līmenī kā boksu vai hokeju - imitējot rotaļlaukumā. grupiņā ir tikai puikas, un viņa ideāli saprotas ar viņiem.
neparedzēts bonuss tam, ka grupā ir tikai puikas: nav naratīva "šī ir meiteņu spēle" un "sarkanais ir meiteņu krāsa".

Tags: , ,
kants, posting in pajautaa @ 22:31: smirdīgās putas
kāpēc gaļa puto vārot?

jimmy, posting in pajautaa @ 19:15: Interaktīvā TV
Sveiciens, esmu nolēmis aiziet no Baltcom Tv+interneta un meklēju alternatīvas, ko jūs ieteiktu?
Adrese ir Rīgā, komunikācijas velk visu, šobrīd redzu ka alternatīvas ir Tet, Balticom un Netvision, vai varat ieteikt vēl kādas? Svarīgi lai noteikti būtu interaktīvā Tv (attīt raidījumus utt.)
Lūdzu pastāstiet ko izmantojat jūs un kādas atsauksmes par interneta ātrumu un varbūt šeit kāds izmanto arī Balticom vai Netvision interaktīvo Tv, ļoti interesē vai pakalpojums ir sakarīgs?

Ideāli būtu arī ja pieminētu kāds ir jūsu ātrums un cena ko maksājat, tai skaitā Tet klienti.

teja @ 17:32: we miss our bodies and minds

gary_crant @ 17:17: šis ir lielais trušbandikuts un viņš vēlas tavu dienu padarīt labākuteja @ 14:37: ko tu šodien patiešām, patiešām gribētu darīt?

pichshsh, posting in pajautaa @ 11:38: Trittico
Vai šeit ir kāds, kas lieto medikamentu vārdā Trittico jeb trazodonu?

Ir viens personīgs jautājums, varbūt var uzsist epastu uz pitchforkz AT gmail.com

virginia_rabbit @ 01:20:

ingmars @ 01:13: tiksimies tur


ingmars @ 01:10: simon


saccharomyces @ 00:37: no bullshit

21. Janvāris 2020

spect_actor @ 20:32: žēl gan, ka neiemācījos rakstīt latgaliski

saccharomyces @ 17:20: labas domas / progress
vakar vai nedaudz senākā pagātnē ripoju mājup ar velo, un man prātā pats no sevis izritinājās šāds domu kamolītis

i don't have to be perfect to be good
i don't have to be good to be good enough
i don't even have to be good enough to have the right to just live my own life
i am free to do whatever i want to do with my life


tas gan tobrīd gadījās domu par darbu kontekstā, bet tikpat labi varētu attiecināt uz pilnīgi visu

nu. riktīgi forši taču

virginia_rabbit @ 12:20: Heli mani aicina uz savu tūri in person un liek sveicināt. How cool is that?
es vislabprātāk pievienotos Alsungā, bet man tajā dienā jāpiedalās panelī par attēlu dzīvi un nāvi
https://www.norden.lv/jaunumi/somu-dzejnieces-heli-laksonenas-un-dzejnieka-guntara-godina-brauciens-no-kurzemes-uz-rigu/

saccharomyces @ 23:59: šodiena bija tik gara diena.

no rīta ilgi nevarēju pieslēgties realitātei, jo nosapņoju garu, intensīvu un reālistisku sapni, kurā okeānā/jūrā dzīvoja kaut kāda attīstītāka rase, tā kā citplanētieši, tā kā nē, kas laiku pa laikam no turienes izsūtīja kādu peldošu un lidojošu kuģi, ar kuru pieveda kādas tehnoloģijas un resursus, bet arī savāca cilvēkus. un sapnī es piekritu, lai mani savāc, jo laikam taču cerēju no tās zemūdens pasaules izdabūt ārā kādus noderīgus labumus savai sauszemes kopienai, taču, nonākusi tajā citas rases valstībā, sapratu, ka esmu principā kļuvusi par viņu ķīlnieku. izdomāju stratēģiju - izlikos, ka zemūdens spiediena dēļ esmu vārga un miegaina, un bieži (tēloju, ka) zaudēju samaņu, lai īstajā brīdī, kad nepievērsīs uzmanību, varētu izbēgt. un tad šai pašā zemūdens valstībā klausījos savdabīgu simfoniskā orķestra koncertu, kuru diriģēja kāda radība, kuras seja bija projekcija, un vienas rokas vietā bija šķēres, bet otras - pulksteņa rādītājs.

Tags:
virginia_rabbit @ 00:29: Ar šmurguļiem koncertos, jaTags:

20. Janvāris 2020

virginia_rabbit @ 23:39:

Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba