lllapsinja

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
16:01: Profesionālais idiotisms iestājies.
Dodoties uz darbu nolēmu ieiet Maximā nopirkt ko garšīgu. Izvēle krita uz apelsīniem un āboliem. Izvēlējos, saliku maisiņā un laimīgi devos uz kasi. Un tad sākās pats interesantākais.
Izskatījās, ka pārdevēja pirmo reizi redz kases automātu, preču kodus un vispār viņa nesaprot ko te dara un kāpēc...
Pētīja un spaidīja un grozīja tos 3 nelaimīgis ābolus maisiņā un nevarēja saprast kādu kodu lai izsit...10 minūtes ņēmās..
Nu mīļā pasaulīt, kāpēc jālaiž apkalpot darbiniekus, kuri nezina ko darīt. Kur paliek profesionāla klientu apkalpošana – zināšanas un kultūra? Ir pilnīgi neprofesionāls iespaids par šo darbinieku un nemaz nerodas vēlme vēlreiz iegriezties šaja veikalā, ja zinu ka mani sagaida šāda apkalpošana. Tas taču ir tik elementāri!!
Elementāras darbinieku produkta apmācības, testēšana un tikai tad var laist darbinieku apkalpot cilvēkus...jēziņ

Njā...un esmu pamanījusi kopš strādāju ar uzņēmuma informācijas plūsmas vadīšanu, cilvēku apmācīšanu, mācību procesu, informācijas apkopošanu un vadīšanu piekasos daudz vairāk...bet nu tas bij pa traku

Comments

From:[info]gossip_girl
Date:23. Oktobris 2008 - 18:33
(Link)
oj, es nemaz nebriinos vairs par ko taadu!
Powered by Sviesta Ciba