lielpontifs

vienas pirms otrām

Apr. 27., 2013 | 03:34 am
No:: lielpontifs

ok, tā kā tāpat nepieciešamība būtu, atbildes uz esenciāliem jautājumie - vai es esmu ķopsī -jā, vai es šo rakstu ar vienu piemiegtu aci - jā, vai man ir skaidra nojausma, kur šis dirsiens vedīs - nē, vai es māku lietot komatus un domu zīmes - noteikti nē.

es šodien lopā būdams palīdzēju pārvietoties bomzim ratiņkrēslā, aizstūmu onkuli knapi kvartālu un iedevu mazliet melnas sīknaudas. kāpēc? kāda velna pēc? tāpēc lai ilziktos labs. vai es būtu viņam devis naudu, ja būtu skaidrs - nē. vai es stumtu viņa ratiņkrēslu kaut kur, ja nebūtu lopā - nē. un vēl, kāds varētu būt mans iemesls ar to visu ar kkādiem bezsejainiem cilvēkiem dalīties - lielība protams, "skaties uz mani, es esmu dikti labs..." un tādā garā. un cik slikti ir tas, ka pēc saskarsmes ar bomzīti, es pusotru minūti berzu rokas ar ziepēm, tā it kā es būtu inficēts...

es nemāku tikt tur kur es gribu. es nezinu kur es nokļūšu. es negribu pievilt visvisādas personas.

šim rakstam bija paredzēts būt par latviešu pidriķu ātrajiem kredītiem un latviešu meiteņu fiktīvajām laulībām ar arābiem, bet atkal jau esmu novirzījies no pareizās taciņas un manam mēreni rasistiskajam, šovinistiskajam un hvz what else uzskatam nāksies pagaidīt.

paskatīt | view all comments


Reply

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: