lielpontifs

nosodījuma diena

Mar. 17., 2013 | 10:36 pm
No:: lielpontifs

cilvēki tiesā un nosoda. es neņerkstu par to, ka tas tā ir - īstenībā man tas šķiet dabiski un, atkarībā no tā, ko šī tiesāšana iedvesmo, es neuztveru to kā nevēlamu iezīmi. manu neizpratni izsauc personas, kuras nekavējas strostēt savus līdzcilvēkus par to, cik šāda tiesāšanas prakse ir slikta, lai gan paši rīkojas līdzīgi.
cenšoties ilustrēt savu domu ar trulu piemēru, kam nav sakara ar īstu realitāti: ja tu kāda iemesla dēļ dalies ar šiem cilvēkiem savos piedzīvojumos un ieminies, ka tavs viedoklis par kādu tavu kolēģi nav pārāk augsts, jo viņš ikdienā valkā strīpainās treniņbikses un apšaubāmas izcelsmes ādas imitācijas jaku, tad tevi apsauks kā kādu, kurš pārlieku steidzas norakstīt citus cilvēkus. bet pēc tam, kad šiem nosodījuma-nosodītājiem ir bijis tas gods satikt iepriekš aprakstīto tēlu, viņu slēdziens ir zibenīgi ātrs un galīgs "fui, kāds viņš prasts" līnijās.

es neesmu pārliecināts par to, vai šo savārsmojumu var saprast iecerētajā līmenī. jācenšas izteikt savas salmu svara domas kvalitatīvāk, pārāk daudz "putrojos" (idritvaikociņ, heh) pēdējā laikā.

pofig, esmu viegli pacilātā stadijā.

paskatīt | view all comments


Reply

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: