Klade
Atvilktnē
Recent Entries 
20.05.2019 14.08
Izrādās, ka tas, ko es vecāku prombūtnes laikā braucu laistīt viņu siltumnīcā, bija lapu salāti, kuri nu ir izauguši un nonākuši arī manā virtuvē. Es neesmu dārzeņu entuziasts, galīgi ne, taču lapu salāti ir manta. Sagriezti strēmelēs, bez lokiem un dillēm, tikai ar skābo krējumu un mazliet sālīti - perfekti.
13.05.2019 12.11
Nezinu, kas tas man ir par niķi, bet, pērkot no sludinājumiem lietotas mantas, es vnk nevaru nepakaulēties un nepaprasīt pārdevējam, lai iedod zemāku cenu. Pilnīgi jūtu, ka brīdī, kad es, sarunas gaitā papētījis pārdevēja personību un izvēlējies tai piemērotāko kaulēšanās taktiku, grasos sākt cenas apspriešanu, man vēderā sākas kņudoņa, asinīs ieplūst adrenalīns, un es ar nepacietību gaidu, kā man veiksies. Azarts.
07.05.2019 16.24
Kā pirms pusotra mēneša prognozēju, nogaidīšana ar vasaras riepu iegādi man ļāva ietaupīt 30, varbūt pat 40 eiro, jo cena bija tiešām salda. Tagad, par to domājot, man pat ir drusku žēl tā nabaga labticīgā cilvēka, kurš šodien pakļāvās manai kaulēšanās pieejai un ar smagu nopūtu pārdeva man tiešām ļoti labas riepas par cenu, kas ir labu tiesu zem tirgus vērtības. Bet ko tu padarīsi, tāds nu ir bizness - dažreiz tu ēd lāci, dažreiz lācis ēd tevi. Pareizi?
07.05.2019 10.21
Taisu jaunu mājaslapu savam interneta veikalam, kas man ir tāda kā blakus nodarbošanās, un, velns, kā šis darbiņš sevī ierauj - laiks aizlido vēja spārniem. Jau kādu mēnesi neesmu gandrīz necik strādājis savu pamatdarbu, jo visu laiku gribas turpināt mājaslapas izstrādi, kura tiešām labi iet uz priekšu, taču darbs nav vēl ne pusē. Par to domājot, man metas drusku bail, cik daudz laika ar šādiem lieliem kumosiem šī nodarbe man vēl apēdīs, bet nu, ko lai dara - acīmredzot vienu no manām rakstura šķautnēm sauc "Datornūģis", un cīnīties pret savu dabu laikam būtu bezjēdzīgi.
28.04.2019 14.54
Izskatās, ka ar amortizatora atbalsta gultni es būšu nolohojies. Kādu gadu viņš man ik pa laikam jau krekšķēja un vaidēja, un sūrojās par savu grūtu dzīvi, tāpēc, kad mašīnai pirms dažām dienām braucot piepeši parādījās nezināmas izcelsmes klaboņa, es diezgan aši nonācu pie pārliecības, ka minētais gultnis visbeidzot ir pilnīgi un galīgi atteicies no turpmākas sadarbības. Gultni es pasūtīju jaunu, un kaut kad nākamnedēļ viņam būtu jābūt klāt, bet, tā kā klaboņa bija briesmīga, es, būdams paranoiķis un hipohondriķis, sabijos, ka situācija ar mašīnu varētu būt satiksmei bīstama, tāpēc nolēmu katram gadījumam palūrēt, kas ir redzams no mašīnas apakšas. To es labprāt būtu izdarījis jau agrāk, taču garāžā, kur man tas ir iespējams, es šobrīd taisu remontu, tāpēc tur ir aizkrauts ar visādām mantām, kuras man bija slinkums vākt malā, bet beigu beigās es tomēr saņēmos un piekopu, lai var iebraukt mašīnu. Pēc tam es nokāpu pagrabā, paskatītos uz mašīnu no apakšas, un ko es tur redzu - izrādās, ka motora aizsargpannai viena mala ir atskrūvējusies un braucot, iespējams, no vēja sitas pret virsbūvi. Pannu es pieskrūvēju atpakaļ, pēc tam izbraucu izmēģinājuma braucienā, un - hujakš! - no klaboņas vairs ne miņas, auto atkal ripo klusi un jauki.

Tā, lūk! Būtu es laicīgāk saņēmies piekārtot garāžu un palūrējis, kas mašīnai notiek apakšā, nebūtu man tagad jāpērk nevajadzīgais amortizatora atbalsta gultnis (35 EUR). Bet nu, ko tu padarīsi - acīmredzot arī slinkais maksā divreiz.
26.04.2019 15.36
Parciņā šogad dominē dzeltenie un baltie tauriņi; raibie ir izteiktā mazākumā. Neesmu māņticīgs, bet izskatās cerīgi.
16.04.2019 22.49
Bija reiz tādi laiki, kad piens no pakām mēdza nākt ārā kopā ar riebīga paskata dzelteniem tauku pikučiem - varbūt tā bija dabīgas mantas pazīme, es nezinu, bet man tas šausmīgi nepatika, un, tā kā vienīgais veids, kā to novērst, bija pirms lietošanas piena paku sakratīt, es to vienmēr arī dūšīgi darīju.

Par laimi, kopš tiem laikiem piena apstrādes tehnoloģijas ir labi gājušas uz priekšu, un, šķiet, nu jau kādus gadus 10 man nekādas šādas problēmas nav bijušas, tomēr trauma piena krūzē redzēt peldam tauku kunkuļus laikam ir bijusi gana smaga, jo ieradums pirms lietošanas piena paku sakratīt man ir joprojām.
07.04.2019 22.19
Nezinu, kā citiem, bet man ir bail braukt mašīnā bez piesprādzētas drošības jostas - tiklīdz ātrums pārsniedz 30 km/h, tā man galvā sāk mirgot koši sarkanas trauksmes lampiņas un man liekas, ka, lūk, tieši šajā neapdomības mirklī es iekļūšu avārijā un ar mani notiks liela nelaime. Bet atliek tikai piesprādzēties, un - hujakš! - acumirklī elpot kļūst viegli un es atkal jūtos drošībā.
05.04.2019 14.22
Wow, šodien jau ir pavisam silts! Pilnīgi gribas ziemas fufaiku kārt vadzī un ticēt, ka aukstais laiks ir cauri un garām.

Mana darba kolēģe man jau pāris reizes ir teikusi, ka viņa esot kaut kur izlasījusi, ka šī vasara būšot vēl siltāka un saulaināka nekā iepriekšējā. Parasti es pret viņas informācijas avotiem esmu skeptisks, taču šoreiz gribas būt selektīvam un viņai noticēt - silta vasara vienmēr ir forši.
30.03.2019 17.31
Noņēmu mašīnai neglītos tērauda diskus ar ziemas riepām un uzliku smukos lietos diskus ar vasaras riepām - uzreiz cits skats mašīnai! Vienīgā bēda, ka 2 no vasaras riepām ir jau galīgi nobrauktas un metamas ārā, taču šobrīd pēc vasaras riepām ir liels pieprasījums un līdz ar to tām ir augstas cenas. Tā kā es neesmu cilvēks, kas šķiežas ar naudu, es domāju, ka mēnesi vai divus pagaidīšu un nopirkšu, kad cenas būs samazinājušās - prognozēju, ka tas man ļaus ietaupīt ~ 20 eiro, kas arī ir labi. Tiesa, līdz tam vēl ir jāpacenšas slikto riepu dēļ neavarēt, ha ha. Joks.
17.03.2019 16.19
Pirms nedēļas nopirku virtuves mērkrūzi, lai es beidzot varētu pienācīgi ievērot ēdienu gatavošanas receptes. Šodien es krūzi pirmo reizi izmēģināju, un jāatzīst - tie bija lieliski iztērēti 1.50 EUR. Vai ēdiens no tā iegūst, es vēl nezinu, bet pieliet maisījumam precīzi 250 ml piena bija tīrais prieks, tiešām.
12.03.2019 21.21
Mana kaķene, kad es ar viņu runāju, uz mani skatās apmēram tāpat, kā uz mani skatās mana darba kolēģe, oldskūl krieviete, kad es ar viņu runāju latviski, - ar nesapratnes pilnām acīm.
This page was loaded Maijs 26. 2019, 10:40 pm GMT.