Klade
Atvilktnē
Recent Entries 
14.10.2018 20.32
Kā es to jau biju nolēmis, oktobris ir kļuvis par manu saņemšanās mēnesi. Šomēnes neesmu staffojis, kas sākumā nāca ar pelēcības sajūtu un sliktu miegu, taču tagad esmu aklimatizējies, turklāt darbu produktivitāte ir augusi, un tas priecē.

Esmu arī atsācis lietot modinātāju un ievērot darba ļaudīm piedienīgāku dienas režīmu, taču šī pārmaiņa diemžēl atnāca kopā ar vēdera problēmu - acīmredzot līdzšinējā našķošanās līdz vēlai naktij bija manu vēderu pamazām samaitājusi, un tagad es par to maksāju. Tas izpaužas tā, ka no rītiem ēdu putru, pusdienās tikai vārītus ēdienus, neko ceptu, pēc 18-iem tikai ūdeni.

Tā kā vakaros vairs nav staffošanas un arī našķošanās ne, dienas beigu daļā nekas interesantāks par "Arrested Development" skatīšanos nenotiek, tāpēc eju agri gulēt, kas savukārt ievērojami atvieglo celšanos nākamajā dienā. Šomēnes man uz objektiem nav bijis jābrauc, tāpēc nekādas steigas no rītiem gan nav un es labprāt kādu brītiņu vēl pavārtos, tomēr fakts, ka man pie gultas atrodas svari, ir zināms motivētājs sākt kustēties - piespiedu diētas dēļ tie pa ilgiem laikiem atkal ir mans prieka avots.
07.10.2018 11.19
Ik pa laikam es savā prātā risinu iedomātus dialogus vai, pareizāk, monologus ar potenciāliem dzīvokļa pircējiem - ne tāpēc, ka es gribētu to pārdot, bet tāpēc, ka gribu kādam pastāstīt, ko tikai visu es te neesmu darījis, lai būtu smuki un ērti, un lai vispār viss būtu forši. Remontā un iekārtošanā esmu ieguldījis daudz laika, spēka un naudas, un es esmu lepns ar padarīto, ka ļoti gribas to kādam izpaust - pat ja tas notiek tikai manā iztēlē.
29.09.2018 23.10
Viens labs veids, kā sevi atturēt no vēlas našķošanās, ir iztīrīt zobus - tā kā zobu tīrīšana nāk komplektā ar zobu diegošanu, kopā tas ir pietiekami liels čakars, lai es negribētu vienā vakarā to darīt vairāk par 1 obligāto reizi. Slinkuma spēks.
26.09.2018 12.42
Kad ārā līst lietus, es eju pa parku priecīgs dungodams, jo zinu, ka nemīlīgos laikapstākļos tur citu apmeklētāju nebūs un neviens nedzirdēs, vai es dungoju pareizi vai škībi, greizi, nepareizi. Galvenais silti saģērbties.

Šās dienas dungājamā dziesma ir "Cliché Suite".
24.09.2018 21.41
Šodien, neapdomīgi ceļot smagumu, sastiepu muguru, kuru vakar jau biju nomocījis ar citiem darbiem - tagad knapi kustos. Runā, ka citās zemēs staffs tiekot izmantots kā sāpju remdētājs - jāpamēģina.

Vispār, man liekas, šī ir pirmā reize, kad man tā gadās. Nāk prātā, ka vainīgs ir vai nu vecums, vai vieglprātība. Negribu nevienu.

Vienīgā ziede pret sasitumiem un sastiepumiem, ko es mājās varēju atrast, ir ar cenu zīmi latos un derīguma termiņu līdz 2015. gada maijam. Bet labāk tāda nekā nekāda, es domāju. (Būtu nopircis labāku, bet piemājas aptieka šodien bija paņēmusi pāvesta brīvdienu.)
19.09.2018 12.45
Pēdējos mēnešos es tik reti izmantoju modinātāju, ka sāku jau aizmirst, kā ar viņu rīkoties. Mans vasaras slaista režīms ir ieildzis, bet ko tu padarīsi, kad ārā ir tik skaista atvasara - gribas vēl mazliet papriecāties par brīnišķīgi skaisto laiciņu un lieki neapgrūtināties ar darba darīšanām. Turklāt manam datoram saplīsa monitors, un tagad, kamēr no Ķīnas atnāks rezerves daļa, es kā monitoru izmantoju televizoru - kāda tur strādāšana.

Oktobrī - oktobrī es saņemšos.
08.09.2018 21.49
Šovasar parciņā parādījusies krievu jaunkundze, kas tur pa vakariem pastaigājas ar sunīti un pļāpā pa tālruni. Šodien visa tāda saposusies viņa, ejot man garām, prasīja, vai es viņu izsekojot. Ha ha, viltniece.
08.09.2018 16.13
Ieliku veļasmašīnā izmazgāt spilvenu, bet tā izrādījās galīgi ne laba doma - spilvens saplīsa, veļasmašīna pilna ar spalvām. Ok, mācība gūta.

Tagad ieliku mazgāties botas - redzēsim, ar ko beigsies tas.
04.09.2018 00.16
Pirms brīža, nākot mājās, ieraudzīju zālājā guļam divus pavecus piedzērušus vīriešus. Mūsu saruna izvērtās apmēram šāda.

Es (piegājis klāt): Jums te viss kārtībā?
Pirmais (sāk kustēties, samiegojies): ... Kā to ņem.
Es: Ātros nevajag izsaukt?
Pirmais (cenzdamies atbalstīties uz elkoņa un paskatīties, kas es esmu): Ātros?
Es: Nu, vai policiju - kurus labāk gribat.
Pirmais (neskaidri, sašutis): Varbūt tev pašam vajag izsaukt ātros?
Es: Man ātros?
Pirmais: Jā.
Es: Man ātros nevajag. Jums nevajag?
Otrais (pirmo reizi sakustējies): Nē.
Es: Okei.
Otrais (turpinādams gulēt): Paldies.

Gāju tālāk.
26.08.2018 13.37
Man patīk mest akmeņus ūdenī; man patīk, kā skan akmens plunkšķis - PLUNKŠ! (ar mīkstu "L"). Tomēr es nevaru par to nedomāt kā par ūdenstilpes piesārņošanu, tāpēc es to daru reti - kad ļoti gribas palīksmot par kādu izdošanos, piemēram; vai lai iepriecinātu sevi skumjā brīdī varbūt.
21.08.2018 09.27
No visa, ko šonakt sapņoju, es atceros vienu mazu epizodi - es gāju pa ielu, bez skaidra galamērķa, taču ar spēcīgu pārliecību, ka ceļā mani gaida kaut kas labs. Viss.
20.08.2018 00.17
Gribu uzlabot savu prasmi atrast ieganstus.
This page was loaded Okt 15. 2018, 11:58 am GMT.