Klade
Atvilktnē
Recent Entries 
13.07.2019 02.43
Jūs nekad neuzminēsit, ko es pirms brīža pastaigā satiku. Ha ha! Karoč, eju pa ceļu, ieraugu kaut ko tumšu un ovālu ceļmalas zālē, ieskatos rūpīgāk - ezis vai, pareizāk, mazs ezītis. Piestāju un pietupstos, lai pavērotu mazulīti tuvāk, un ko es tur redzu? - čalim mutē benčiks! Ha ha, es aš neticēju savām acīm, tāpēc paņēmu viņu rokās, lai nopētītu tuvāk, un tiešām - tik mazs un mutē jau cīga. Ha ha ha, es biju šokā! Izrāvu izsmēķi ezītim no mutes un aizmetu prom, lai nedara muļķības.
10.07.2019 18.02
Būtu labi, ja kāds man iemācītu paglaudīt zirgu. Es to nekad neesmu darījis, un uz savu galvu kaut ko mēģināt man ir bail - ka nenokož roku.
10.07.2019 00.48
Vakar uz mājas sapulci aizgāju kā parasts iedzīvotājs, bet mājās pārnācu kā kāpņutelpas vecākais. Tā kā es uz to nekādi neuzprasījos - sapulcēs es esmu ļoti introverts -, šāda nominācija man bija liels pārsteigums, turklāt pēc vecuma es galīgi neesmu vecākais, gluži pretēji.

Tomēr nevaru noliegt, ka par šādu pavērsienu es jūtos arī pagodināts - pat neskatoties uz to, ka šis tituls nāca komplektā ar pienākumu vākt kāpņutelpas iedzīvotāju parakstus par mājas remontu (kas ir mazliet dīvaini, jo daudzus no kaimiņiem es ikdienā nemaz nesveicinu). Bet nu - kādam tas acīmredzot bija jādara, turklāt man nebija iebildumu izmēģināt spēkus šādā virzienā un pie reizes palīdzēt lietām virzīties uz priekšu. Galu galā - mājas remonts ir arī manās interesēs.
06.07.2019 00.57
Ārā ir tik auksts, ka pilnīgi jāmeklē cimdi un cepuriņš un varbūt pat jāsāk domāt, kurā skapī ir nolikts ziemas pufaiciņš.
24.06.2019 12.19
Nakts vidū pamodos, jo biju nosapņojis, ka kāds manā dzīvoklī rāpjas iekšā pa logu. Piecēlos un, drošs paliek drošs, gāju vērt logus ciet, bet, tā kā visi logi atradās vēdināšanas stāvoklī un pavērtā loga šķirbiņa izskatījās par mazu, lai pa to ielīstu cilvēks, nospriedu, ka tas ir lieki, un gāju atpakaļ gulēt. Ka es dzīvoju 5. stāvā un tādā augstumā neviens pa logiem ij nedomā rāpties iekšā, prātā neienāca. Varbūt nākamreiz.
23.06.2019 15.24
Nopirku bulciņas, siera bumbas un 8 saldējumus - tas būs mans svētku mielasts. Alus un limpenes man jau ir.
23.06.2019 01.18
Kāds kāpņutelpā uz sedziņas nolicis nelielu vāzi un margrietiņām un citām smukām savvaļas puķītēm iekšā. Kāds acīmredzot ir rūpējies. Skaisti.
21.06.2019 00.31
Sit mani nost, bet 0.33 litru tilpuma [bezalkoholiskā] alus pudele ir lielisks izgudrojums. Pēc 3.5 mēnešu pārtraukuma es atkal iestafoju.
09.06.2019 01.07
Gāju pa taciņu pār pļavu un paklupu aiz eža - tumsā nepamanīju. Ieslēdzu lukturi - ezis bija apvēlies uz sāna un sarāvies čokurā. Uzstutēju viņu atpakaļ uz pekām un mēģināju par atvainošanos noglaudīt, tomēr adatu dēļ tas izrādījās neiespējami. Tā vietā es viņu drusku pabužināju un mirkli pagaidīju, tomēr no čokura viņš tā arī neizlīda.

Gāju tālāk un pēc brīža uz taciņas gandrīz paklupu pret citu ezi, taču šim paveicās. Tikko gūtā pieredze ar viņa sugasbrāli bija padarījusi mani acīgāku un uzmanīgāku. Ieslēdzu lukturi - šis ezis, manas kājas neiebuktēts, bija pilnībā sprigans, ko viņš tūliņ arī apliecināja ar ašu ietusnīšanu pļavas garajā zālē.

Lai arī es pa šo pļavu esmu gājis diezgan daudz, es tur vēl ne reizi nebiju saticis kādu ezi, bet te - uzreiz divi. Sagadīšanās.
03.06.2019 17.14
Viens no maniem klusiem sapņiem ir sapelnīt kaudzi naudas, lai es varētu nopirkt zemi, uzbūvēt uz tās māju, apkārt iekopt mazu parciņu un kaut kur tam visam apakšā uzbūvēt pazemes bumbu patvertni, kurā būtu pietiekami daudz konservu un ūdens, un degvielas, lai pārlaistu kodolziemu vai krievu iebrukumu, vai varbūt piepeši uznākušu grūtsirdību (vai garlaicību). Kaut kas mani tādās vietās saista - varbūt tas, ka tā ir slēgta sistēma un tāpēc drošāka, vieglāk prognozējama, bet varbūt es vienkārši esmu aliņu cilvēks (no vārda "ala", nevis "alus"; lai gan, ja viss notiks pēc plāna, tad arī alus tur ledusskapī netrūks, glug glug glug).
02.06.2019 16.29
Šī dziesma nav nevienā manā pleilistē, un es pats viņu nekad neklausos, līdz ar to vienīgā vieta, kur es viņu varu dzirdēt, ir radio, kuru es klausos maz un pārsvarā "SWH Rock" staciju, kur šī dziesma neskan. Vārdu sakot, es viņu dzirdu gaužām reti, un tomēr, kad es pastaigājos un man ir labs garīgais, viņa ik pa laikam sāk man galvā skanēt, un es viņu klusiņām dungoju un šur tur arī dziedu līdzi. Ļoti smuka dziesma, manuprāt. Žēl, ka neviens nav uztaisījis atbilstošu video.

Sparks - Popularity
31.05.2019 20.09
Šodien pirku zemenes, un tas man nekad nav viegli, jo es taču nevaru kaut ko nopirkt tāpat vien, uz dullo - man noteikti vajag izvērtēt pieejamos variantus un izvēlēties labāko. Nu, lūk, stāv man tur priekšā 20 kastītes pa puskīlō, bet es, miegdams acis un visādi šķobīdamies, ar visiem spēkiem cenšos saprast, vai kastītē A zemenes ir ar mazliet lielāku vidējo izmēru, mazliet mazāk saspiedušās un, galu galā, ar mazliet tumšāku sarkano toni nekā kastītē B vai C, vai D, vai E. Protams, atšķirības tur bija minimālas, ja vispār, bet tieši tāpēc izvēlēties bija tik grūti, pat mokoši, turklāt beigu beigās pārliecības, vai man izdevās izdarīt pareizo izvēli, tāpat nebija.

Bet nu labi - ja jau viņas bija tik vienādas, varbūt arī vienalga. Galvenais, ka pēc tam es tiku pie šķēlītēs sagrieztām zemenēm ar cukuru un pienu - viens no labākajiem manas bērnības našķiem, un savu garšu tas nav zaudējis arī šodien. Tas priecē.
This page was loaded Jul 20. 2019, 10:44 am GMT.