Klade
Atvilktnē
Recent Entries 
24.09.2019 00.08
Šodien watsapā bija aptauja, vai manas mājas dzīvokļu īpašnieki grib, lai ieslēdz apkuri, un es biju pirmais un visātrākais, kurš pateica PAR. Pirmkārt, vēsums mājās ir pamudinājis kaķi sākt šausmīgi rīt - varbūt līdz ar temperatūras pazemināšanos viņam būs ieslēdzies kaut kāds ziemas krājumu veidošanas gēns. Otrkārt, man briesmīgi nepatīk, ka ir auksti un salst pirksti. Brr.
17.09.2019 17.45
Pirms pāris mēnešiem, grozot galvu noteiktos leņķos un virzienos, pamanīju sāpes sprandā, uz ko es nodomāju, ka pa miegam laikam būšu drusku sastiepis sprandas muskuļus vai sazin ko, bet, tā kā tādas lietas parasti atrisinās pašas no sevis, nepievērsu tam nekādu lielu uzmanību. Tomēr laiks gāja, bet diskomforts nepazuda, un es jau sāku kļūt bažīgs, līdz vakar, liecot un staipot galvu uz visām debess pusēm, piepeši atskanēja skaļš krakšķis, un, hujakš! - sāpes acumirklī pazuda. Ideāli.
06.09.2019 00.37
Pēdējā laikā es esmu stipri iecienījis Maximā nopērkamo Optima līnijas balto saldējumu, kas nāk iepildīts 1 litra desā un ir nopērkams par 1 eur gabalā. Man liekas, baigi lēti. Parasti es ņemu uzreiz 2 gabalus, pēc tam mājās lieku viņu bļodā un ēdu ar ievārījumu - šajā sakarā mans favorīts ir melleņu ievārījums (jau noēsts) un ķiršu ievārījums (iet 2. burka), lai gan arī plūmju ir ļoti labs (drīz jau beigsies). Ja ievārījumi apnīk, baltajam saldējumam tīri labi iet klāt arī nevārīts iebiezinātais piens. Iesaku.
27.08.2019 20.43
Šodien no darba pārrados smirdīgs kā cūka - burtiskā nozīmē, jo šodien es atkal biju strādāt cūku fermās. Piesmirdēju kā suķis tik ļoti, ka ar kolēģi nolēmām neiet uz ēdnīcu pusdienās, lai nebojātu cilvēkiem gaisu - arī burtiskā nozīmē. Turklāt liela daļa darba bija jādara kūtīm uz jumta, tā ka dabūju arī labi pacepties. Šodien es biju ceptā karbonāde.
24.08.2019 23.29
Nēnu, katrs jau dara, kā grib. Es, piemēram, ceturtdien Cēsīs nopirku tādu brīnumu kā marinētu cūkgaļas karbonādi, un, mmmmm, cik tas bija ņammīgi. Ironiski, ka tas notika uzreiz pēc darba divās cūku fermās, ha ha. Savējie jāatbalsta - tāds bija mans pusdienu moto. :D
18.08.2019 23.16
Izgāju ikdienišķajā tumsas pastaigā tikai t-kreklā - ārā ir tik silts! Iestafoju, uzliku ausīs 1 dziesmu uz repeat, gāju vienā mierā un bez steigas, siltā tumsā. Tik forši!

Foo Fighters - Walk (Audio)
26.07.2019 03.20
Visu pēc kārtas
Izdarīt nākas.
13.07.2019 02.43
Jūs nekad neuzminēsit, ko es pirms brīža pastaigā satiku. Ha ha! Karoč, eju pa ceļu, ieraugu kaut ko tumšu un ovālu ceļmalas zālē, ieskatos rūpīgāk - ezis vai, pareizāk, mazs ezītis. Piestāju un pietupstos, lai pavērotu mazulīti tuvāk, un ko es tur redzu? - čalim mutē benčiks! Ha ha, es aš neticēju savām acīm, tāpēc paņēmu viņu rokās, lai nopētītu tuvāk, un tiešām - tik mazs un mutē jau cīga. Ha ha ha, es biju šokā! Izrāvu izsmēķi ezītim no mutes un aizmetu prom, lai nedara muļķības.
10.07.2019 18.02
Būtu labi, ja kāds man iemācītu paglaudīt zirgu. Es to nekad neesmu darījis, un uz savu galvu kaut ko mēģināt man ir bail - ka nenokož roku.
10.07.2019 00.48
Vakar uz mājas sapulci aizgāju kā parasts iedzīvotājs, bet mājās pārnācu kā kāpņutelpas vecākais. Tā kā es uz to nekādi neuzprasījos - sapulcēs es esmu ļoti introverts -, šāda nominācija man bija liels pārsteigums, turklāt pēc vecuma es galīgi neesmu vecākais, gluži pretēji.

Tomēr nevaru noliegt, ka par šādu pavērsienu es jūtos arī pagodināts - pat neskatoties uz to, ka šis tituls nāca komplektā ar pienākumu vākt kāpņutelpas iedzīvotāju parakstus par mājas remontu (kas ir mazliet dīvaini, jo daudzus no kaimiņiem es ikdienā nemaz nesveicinu). Bet nu - kādam tas acīmredzot bija jādara, turklāt man nebija iebildumu izmēģināt spēkus šādā virzienā un pie reizes palīdzēt lietām virzīties uz priekšu. Galu galā - mājas remonts ir arī manās interesēs.
06.07.2019 00.57
Ārā ir tik auksts, ka pilnīgi jāmeklē cimdi un cepuriņš un varbūt pat jāsāk domāt, kurā skapī ir nolikts ziemas pufaiciņš.
24.06.2019 12.19
Nakts vidū pamodos, jo biju nosapņojis, ka kāds manā dzīvoklī rāpjas iekšā pa logu. Piecēlos un, drošs paliek drošs, gāju vērt logus ciet, bet, tā kā visi logi atradās vēdināšanas stāvoklī un pavērtā loga šķirbiņa izskatījās par mazu, lai pa to ielīstu cilvēks, nospriedu, ka tas ir lieki, un gāju atpakaļ gulēt. Ka es dzīvoju 5. stāvā un tādā augstumā neviens pa logiem ij nedomā rāpties iekšā, prātā neienāca. Varbūt nākamreiz.
This page was loaded Okt 23. 2019, 3:29 am GMT.