Klade
Atvilktnē
Recent Entries 
26.02.2020 21.12
Pīkstināmās bankas kartes ir ļoti forša un ērta lieta - līdz brīdim, kad no pastāvīgas pīkstināšanas sāk aizmirsties kartes PIN kods, kurš šad tad tomēr ir jāievada.
24.02.2020 21.19
Par spīti siltajai ziemai, es šajā sezonā pamanījos 2x apslimt - daļēji tāpēc, ka pārāk vieglprātīgi izturējos pret ķermeņa signāliem (piem., turpināju ēst saldējumus, kad kaklā jau bija iemeties skrāpis); daļēji droši vien arī tāpēc, ka šoziem es maz dzēru vitamīnu dzērienus un nepieskatīju savu imunitāti. Vārdu sakot, pats vien esmu losis, un es varu tikai cerēt, ka būšu no tā kaut ko mācījies. Mans pirmais pārbaudījums varētu būt - neaizmirst, ka vasarā vajag ievākt liepziedus, kuru krājumi man tūliņ beigsies.
23.02.2020 12.24
Vakar noskatījos "Džokeru" un gribēju kaut ko par to uzrakstīt, bet laikam filma bija pārāk daudzdimensionāla, ka es nevarēju izlemt, no kuras puses ķerties klāt, tāpēc beigu beigās atmetu tai ar roku un uzslēdzu komēdij-seriālu. Seriāls gan diezgan muļķīgs un bieži no komēdijas žanra iebrauc farsa lauciņā, taču par šo epizodi es smējos tik briesmīgi, ka pēc tam noskatījos to vēl vairākas reizes un smējos līdz asarām.

Look how happy he is now )
14.02.2020 13.42
Ar auto tehnisko apskati ir kā ar bitēm - nekad neko nevar zināt. Ir bijušas reizes, kad mani izbrāķē par to, ka ugunsdzēšamajam aparātam ir beidzies derīguma termiņš, un citiem sīkumiem, kurpretī šodien man par viņu nemaz nepaprasīja un beigu beigās izlaida cauri pat ar salūzušu amortizatora atsperi, par kuru, es domāju, man mierīgi varēja pateikt, lai salaboju un braucu atrādīties vēlreiz.

Apskates vērtēšanas kritēriji man ir mīkla, bet vienu sakarību es, šķiet, esmu atkodis - pirms apskates vajag nomazgāt auto! Pagājšgad nomazgāju un izgāju ar pirmo reizi; šogad nomazgāju un atkal izgāju ar pirmo. Amats rokā (es ceru).
31.01.2020 22.25
Netīšām uzliku kādu mēnesi vecu desktopa ekrānšāviņu par fona tapeti, un tā rezultātā visas desktopa ikonas sāka izskatīties dubultotas:


Kad es to pamanīju, sastresojos, ka datorā laikam būs iemeties kaut kāds vīruss. Palaidu visas 3 augstāk redzamās antivīrusu programmas, izmeklējos internetā pēc risinājuma, palaidu Windows iebūvētos problēmu labotājus un vēl dažus tūļus, kuri, protams, neko neatrisināja, un kopumā ņēmos kādu stundu, līdz es beigu beigās laimīgi atklāju, kāds es esmu losis. Bet nu - labāk losis manī nekā vīruss datorā.
24.01.2020 12.48
Pretēji sākotnējam instinktam tomēr ir labi, ka preces no Aliexpress neatnāk solītajās 60 dienās - tas dod tiesības iesniegt sūdzību un saņemt samaksāto naudu atpakaļ, bet pasūtītās preces tāpat pēc tam atnāk. Šodien es, piemēram, šādā veidā saņēmu drošības jostas darbam augstumā, par kurām es jau saņēmu naudas atmaksu, līdz ar to tagad es esmu ticis pie labas, noderīgas mantas bez nekādas maksas.

Tagad tikai jācer, ka karma man to neatspēlēs un neliks šīm jostām kritiskā brīdī pārtrūkt, lai es nenosistos beigts.
23.01.2020 22.10
Šodien redzēju atgriežamies gājputnus. Es saku atgriežamies, jo tas liekas ticamāk nekā varbūtība, ka tie varētu būt aizkavējušies prom lidotāji. Turklāt viņi devās vairāk ziemeļu nekā dienvidu virzienā.

Es nezinu, vai putni tādas lietas jūt, bet varbūt viņi nojauš, ka ziemas te nebūs un ka ir vērts jau tagad - janvāra vidū - atgriezties un ieņemt labākās ligzdošanas vietas. Nu, lai gan ziema ir ļoti skaists gadalaiks, man arī nav lielu iebildumu, ja ziemas šogad nebūs. Ja vēl tas ļautu pavasarim atnākt agrāk, būtu pavisam labi.
10.01.2020 20.49
Starp citu, es nesen uztaisīju vienu eskperimentu. Vispirms es aizbraucu uz savas pilsētas "Viršu" benzīntanku un ielēju apaļus 20.00 litrus. Pēc tam es aizbraucu uz blakus esošo "Circle" benzīntanku un arī ielēju apaļus 20.00 litrus. Tad es salīdzināju abus čekus, un ko es tur ieraudzīju? - arī samaksātās summas bija identiskas!

Jā, es arī biju pārsteigts. Cenas viņiem ir atšķirīgas, tāpat kā klientu atlaides, bet iznākums tāds pats. Tātad benzīntanku manā pilsētā var mierīgi izvēlēties pēc principa "brauc, kur labāk patīk".
03.01.2020 01.06
Kopš es Ziemassvētkos nodomāju, ka varētu atkal pāris nedēļas pa vakariem pastafot, tā mans miega režīms kārtējo reizi ir aizgājis sviestā - eju gulēt ap 4-iem naktī, ceļos ap 13-iem dienā. Kad esmu paēdis "brokastis", eju ārā pastaigāt, lai, cik iespējams, pabaudītu dienas gaismu, jo, kad es atnāku mājās, saberzēju plaukstas un saku: "Tagad varētu arī drusku pastrādāt," - ārā jau krēslo un paliek tumšs. Kamēr mana diena tikai sākas, tikmēr diena aiz loga jau ir beigusies.
31.12.2019 22.40
Vakar beidzot sakopu māju, ko es daudzo darbu dēļ biju iekavējis. Šodien pabeidzu pēdējos darbus pie jaunās mājaslapas, kuru rītdien beidzot laidīšu gaisā. Pirms brīža nogriezu matus, iegāju dušā, uzvilku tīras drēbes.

2019. man bija darba gads, un, kaut arī rītdien darba mazāk nekļūs, es ceru, ka 2020. gads būs arī padarītā darba augļu plūkšanas gads. Šajā sakarā man nesen bija saruna ar kolēģi.

Viņš: Ja mājaslapa nav līdz galam gatava, tu jau vari viņu vēl nelaist gaisā. Izdarīsi vēlāk.
Es: Nē, vajag 1. janvārī.
Viņš: Tāpēc, ka 1. janvārī sāksies jauns gads?
Es: Nevis jauns gads, bet jauna ēra.

Es esmu gatavs.
21.12.2019 00.34
Šodien sastrēgumā sieviete gribēja pabraukt uz aizmuguri, lai atstātu brīvu vietu, kur man no sānielas izbraukt uz galvenās ielas, un, kad es viņai par to pateicībā pamāju ar roku, viņa ietriecās sev aizmugurē stāvošajā auto. Ar labiem nodomiem ir bruģēts ceļš uz elli.

Es ļoti, ļoti ceru, ka tur nebija mana vaina un ka pēc šodienas uz ielām nebūs kļuvis par vienu laipnu autovadītāju mazāk.
10.12.2019 23.25
Tas laikam bija 2017. gadā, kad es pirmo reizi noskatījos seriālu "Fargo". Tikko laikam bija iznākusi 3. sezona, un katra nākamā sezona bija labāka par iepriekšējo - 1. sezonai es ieliku 8/10; 2. sezonai 9/10; un 3. sezonai 10/10. Seriāls man iepatikās tik ļoti, ka es pēc tam visas 3 sezonas noskatījos vēlreiz un beigu beigās nospriedu - tas ir labākais seriāls, kādu es esmu redzējis.

Protams, uzreiz pēc noskatīšanās es sāku meklēt informāciju, kad ir gaidāms seriāla turpinājums, un, kad izlasīju, ka 4. sezona būs tikai 2020. gadā, es jutos dziļi apbēdināts, jo seriāls bija tik kruts un līdz nākamajai sezonai bija jāgaida tik ilgi - veseli 3 gadi. Atceros šo sajūtu tik spilgti, it kā tas būtu noticis vakar, un tagad paskat - 2020. gads jau klauvē pie durvīm. Pilnīgi žēl (un drusku arī bail) paliek, cik ātri skrien laiks.
This page was loaded Feb 28. 2020, 11:13 pm GMT.