Čmok!

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Janvāris 29., 2011


23:28
Stulbi sanāca. Man draugos pēdējās dienās nezin kāpēc bija milzumdaudz skatījumu vienai galerijai - tādai, kur esmu redzams debīlā parūkā un ar pilnīgi aizlietu ģīmi. Un tikai sievietes skatās. Domāju, domāju un nevarēju izdomāt, kas par lietu. Ilgi domāju. Padomāju vēl, un vienalga nevarēju izdomāt. Beigās rūpīgi apskatījos - izrādās, ka pie atslēgvārdiem, kur es parasti ierakstu kaut kādu bulšitu, stāv rakstīts "Mārtiņš Freimanis". Un meklētājā tā bilde parādās vienā no pirmajām lapām.

(1 saka | ko saki?)

Novembris 28., 2010


21:53
Pārlasīju savu Cibu - baigi smieklīgi vispār. Bet izskatās, ka pēdējā laikā esmu baigi depresīvs palicis. Droši vien tāpēc, ka visu nedepresīvo, kas īsti nepaģēr milzu palaga rakstīšanu, tagad izlieku tviterī.

Ludziņa par tautastērpu tagad šķiet vēl ģeni(t)ālāka nekā toreiz:
http://klab.lv/users/kurbads_kurbads/7428.html

Un vienam manam ierakstam drusciņ vairāk nekā pirms gada ir parādījies jauns komentārs. :D
http://klab.lv/users/kurbads_kurbads/13983.html

Un apmēram tikpat novēlota atbilde [info]malafemmina - jā, es tiešām mācījos R2V. Kas ir Tava kursabiedrene - Liene, Gunta vai Ilze? :)

(5 saka | ko saki?)

Oktobris 24., 2010


19:12
Es nesapratu vakardienu. Šorīt pamodos ar tādu sajūtu, it kā vakar visu dienu būtu bijis pālī. Dažas vakardienas daļas kaut kā atceros ļoti slikti, bet arī tajās, ko atceros labi, es uzvedos dīvaini. Citi gan arī. Šodien paklausījos sevi pa radio un drusciņ sašokējos - kaut kādi dīvaini smadzeņu darbības traucējumi parādījušies. Neatceros, ka iepriekš tā būtu bijis. Vakara noslēgumā Uldis Juniors man prasīja, kā es pavadu nedēļas nogales, un es nevarēju atbildēt - vienkārši nevarēju atcerēties, kad pēdējā laikā būtu bijusi kāda nedēļas nogale. Likās, ka tikšanās ar literātiem būtu notikusi pirms kāda mēneša vismaz, nevis pirms nedēļas. Secinājums viens - vajag atpūsties. Bet nespīd. Ne fiziski, ne emocionāli. Mani uztrauc tas, kas pēdējā laikā notiek ar KORIS. Līdz sestdienai negribas neko aiztikt, bet pēc tam gan būs dažos neskaidrajos jautājumos kaut kā nebūt jāievieš skaidrība. Darbā arī - tieši pēdējās dienās kaut kā sagrozījies skatījums uz kolektīvu. Izskatās, ka būs daudz grūtāk, nekā likās. Un nav pārliecības, ka pēc 1. novembra joprojām varēšu teikt, ka man patīk mans darbs. Vispār ļoti jūtams rudens - cilvēki visapkārt palikuši kašķīgi un īgni. Es arī. Jāgaida sniegs, tad paliks gaišāk.

(11 saka | ko saki?)

Oktobris 15., 2010


09:19
Atjautīgie prāti, atminiet manu mīkliņu - kāpēc mans darba dators mēdz piektdienu rītos pats pēc savas iniciatīvas laiku pa laikam restartēties?

(4 saka | ko saki?)

Septembris 6., 2010


14:45
Man sāk likties, ka pašiem GfK aptaujātājiem tā Vienotības aptauja ir tik ļoti noriebusies, ka viņi cenšas potenciālos vēlētājus noskaņot pret Vienotību, uzmācoties viņiem pēc iespējas biežāk.

(ko saki?)

Augusts 12., 2010


14:34
Kaut kā ļoti gribas gulēt. Vienu rītu atlicināt tam, lai kārtīgi izgulētos. Citādi sāku jau justies kā zombijs, pilnīgi peldu, neatpazīstu kolēģus un nespēju normāli sarunāties, jo to, ko man saka, es saprotu tikai pusminūti pēc tam, kad jau esmu atbildējis. Drīz viss kolektīvs mani uzskatīs par pilnīgu frīku. :D

Bet Aivars G. tagad runā ne tikai par deboļševizāciju, dekolonizāciju un deokupāciju, bet arī par depidarizāciju. :D
http://klab.lv/users/aivars_666/56506.html

(ko saki?)

Augusts 10., 2010


16:52 - Darba augļi
Ja kādam interesē, ar šo to no mana darba rezultātiem var iepazīties šeit:
http://politika.lv/blogi/index.php?id=61919

Protams, protams, visu paveic fantastiskā Providus sešu cilvēku komanda, bet tie, kas patiesībā strādā pa padsmit stundām dienā, ir pieminēti tikai vienā Kažokas kundzes komentārā. :D
Bet tas nekas.

Šodien man beidzot piesējās viens Vienotības aptaujātājs, un man beidzot bija iespēja viņam pateikt, ko par visu to pasākumu domāju. Diemžēl man tikko bija ieskaitīta alga, tāpēc nekas īpaši skarbs nesanāca. :)

(ko saki?)

Jūlijs 11., 2010


09:58
Turpinot par manām attiecībām ar mazajām meitenītēm.
Sadziedāšanās laikā ar KORIS biedriem izdomājām, ka gribas uzkāpt padziedāt pie dziedātājiem. Nostājāmies aiz muguras kaut kādām meitenītēm (gadi 15-16? HVZ). Viena meitenīte atskatījās, es viņai pateicu Labvakar!, un šī uzreiz kautrīgi novērsās. Palaidu vaļā balsi, un atskatījās visas meitenītes. Un novērsās. Bet tā viena turpināja ik pa laikam atskatīties ar vaļā muti. Tad es viņai pateicu, lai neskatās uz mani TĀ, un šī kautrīgi novērsās pavisam. Un pārējās meitenītes sāka saķiķināties un zīmīgi saskatīties. Un meitenītes no vienas rindas zemāk sāka pārkārtoties rindu augstāk. Un tad mēs aizgājām prom. Prasīju, kāpēc es vienmēr tā patīku mazām meitenītēm. Līva teica - tas esot tāpēc, ka es esmu jauks. HVZ.

Un vēl - tie dzeltenie baloni ļoti izskatījās pēc spermatozoīdiem. Prasījās pēc kaut kādas milzīgas olšūnas debesīs.

Un vēl - patika, kā mazie bērniņi ierāva Zatleru Valdi "vilcieniņā", un nabaga divmetrīgie miesassargi izmisīgi centās cauri bērnu pūlim tikt viņam līdzi.

Un vēl - kā var tautas sadziedāšanos uzticēt vadīt Platperam? Kā var vispār kaut ko uzticēt vadīt Platperam?

Un vēl - bišķīt tāda kā smeldze/nostalģija. Laikam pirmo reizi pēdējo 15 gadu laikā Dziesmusvētkos esmu tikai skatītājs. Vecums nenāk viens.

Un vēl - turpceļā dabūju kvīti par braukšanu bez biļetes. Kvītī gan rakstīts, ka par bagāžas un dzīvnieku neapmaksātu pārvadāšanu. Laikam labi sanāca samulsināt kontrolieri.

(5 saka | ko saki?)

Jūlijs 7., 2010


16:27
Tiku pie galvenās lomas teātra izrādē. Varēšu izpausties. :D

(2 saka | ko saki?)

Jūnijs 30., 2010


09:32
Rudenī būšot alkoholiskas Gotiņas, ja kas.

(1 saka | ko saki?)

Jūnijs 28., 2010


07:51 - Prieciņš
Zaļo un zemnieku savienības līderis Augusts Brigmanis norāda, ka aptauja apliecinot reālo situāciju — sabiedrība ir sašķelta un dezorientēta, tāpēc vērojama milzīga viedokļu polaritāte. «Domāju, ka Dombrovska labā reitinga pamatā ir cilvēku pateicība par premjera izlēmību un enerģiju, kas tika veltīta krīzes seku likvidēšanai. Savukārt Lemberga atbalstītāji, manuprāt, ir pragmatiski cilvēki, kuri nepievērš uzmanību tukšiem apvainojumiem, kas tiek veltīti Lembergam, bet gan novērtē šā politiķa patiesos darbus Ventspilī un cer, ka šis cilvēks varēs kaut ko globālu paveikt arī valsts līmenī

(NRA 26.06.2010.)

(ko saki?)

Jūnijs 25., 2010


09:39 - Dzīves skola
Laivojot zaļās pieturas nevajag taisīt uz salas, jo tad var gadīties, ka laivasbiedrene nenoturas pie krasta un aizpeld pa straumi. Un tad tev ir jāšķērso divas upes, lai atkal tiktu transportā, un beigās vēl kā Tarzānam jālec laivā no nogāzušās koka zara.

(3 saka | ko saki?)

Jūnijs 17., 2010


17:05
Vuvuzelas ir ļoti aktuālas

http://www.a2bworldcup.com/20100616355/England-World-Cup-Blog/maradona-plays-his-vuvuzela.html
http://www.imgbox.de/users/public/images/PAmN9ZI37p.gif

(ko saki?)

Jūnijs 14., 2010


13:23
Man darbā ir ļoti izturīgs kompis. Izturēja mani vairāk nekā mēnesi un tikai tad nomira.

(ko saki?)

Jūnijs 13., 2010


13:53
LTV7 videomontieri prikolojas. Skatos Argentīnas-Nigērijas spēles apskatu, un fonā skan Kreipāna komentāri, un vienā vietā salikts kopā šitā: "Saķer galvu Maradona. Izspēlē to argentīnieši..."

(ko saki?)

Jūnijs 11., 2010


15:29
Atcerējos savu šīs nakts sapni. Pēc Parex bankas restrukturizācijas visi tie, kuru kredīti palika labajā bankā, dzīvoja laimīgi un cepuri kuldami. Savukārt tie, kuriem bija problemātiskie kredīti, bija sadzīti tādā kā milzīgā geto pa puslatviju, un tur galvenokārt bija meži un tāds kā Berlīnes mūris visapkārt. Un es laikam biju tāds kā Robins Huds, kas mēģināja viņus no turienes dabūt laukā.

(ko saki?)

Jūnijs 10., 2010


14:44


Ļoti patīkama sajūta. Šodien pārmaiņas pēc strādāšu tikai astoņas stundas.

(1 saka | ko saki?)

Jūnijs 9., 2010


13:28
DON'T PANIC

(3 saka | ko saki?)

Maijs 31., 2010


17:48 - Mīlu reģionālo presi
- Kā lēmums ir visus pilsētā vajadzīgos soliņus salikt Raiņa parkā? Tur tie neizmantoti tā arī sapūs, jo gaiss šajā pilsētas rajonā nebūt nav no tīrākajiem.

- DnB NORD bankas vadītāji nereaģē uz pirms diviem mēnešiem aizrādīto, ka bankomātā, kas atrodas Radio ielā, nav iekrāsoti cipari uz klaviatūras. Tas apgrūtina redzamību un ir visnotaļ svarīgi.

(Lasītāju sūdzības "Kurzemes Vārdā")

Vispār atsauca atmiņā šito - http://www.youtube.com/watch?v=ATXV3DzKv68

(ko saki?)

Maijs 26., 2010


22:30
Šodien vajadzēja aizsūtīt vienu bildi, kur es izskatītos pēc cilvēka, bet izrādās, ka man nevienas tādas nav. Pārmeklēju visus savus ēpastus un visas citas vietas, bet visās bildēs man ir kaut kāda šausmīgi debīla sejas izteiksme. Vienīgajās bildēs, kur es izskatos labi, kopā ar mani ir redzama vismaz viena pudele, un arī tas īsti neder.

(2 saka | ko saki?)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba