ulvs

(no subject)

Mar. 30th, 2015 | 04:58 am
posted by: ulvs

Kurš no visiem tagad izskatās visapjukušākais.

Link | Leave a comment | Add to Memories


n_komentari

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 03:34 pm
posted by: mazeltov in n_komentari

Neko darīt, nāksies veikt pesteļošanas rituālu, lai noņemt sievišķu un vīrišķu uzliktās ļaunās acis un emocionālo vampīru nosūktās enerģijas. Protams, nākamo nedēļu jādod dzert arī Baha ziedu tinktūras un jāieliek uz stundu homeopātiskajā inkubatorā.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


watt

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 09:35 pm
posted by: watt

Ar sievu vislielākās domstarpības man ir par to, ka viņa staigā apģērbta, kad vajadzētu būt plikai, un staigā plika, kad vajadzētu būt apģērbtai, piemēram 5 minūtes pirms tam, kad jau bija jāiziet no mājas, jo kavējam.

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

boxing

Mar. 29th, 2015 | 09:11 pm
posted by: martcore

floids tomēr nenoturējās, un pirms galvenās desmitgades cīņas, nu faktiski galvenā desmitgades notikuma profesionālajā sportā, ringā dziedās džastins bībers
jāsaka, savu viņš ir atmosfēras ziņā panācis - tagad visi ienīst visus

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 09:05 pm
posted by: martcore

princis al feisals atkal izmanto vārdu salikumu "tuvo austrumu krīze"
vai kāds atceras tādus laikus, kad tuvajos austrumos nav bijusi krīze?

(iespējams, ka krīze kā reizi ir normas stāvoklis, slikti ir tad, kad jau pizģec un armagedons ar apokalipses jātniekiem)

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 12:34 pm
posted by: mazeltov

Noderīgs Informationisbeautiful grafiks par nokritušām/avarējušām lidmašīnām - patīk, ka var atlasīt pēc tā, cik avāriju notikušas attiecīgā lidojuma brīdī, kādi ir iemesli un to procentuālais sadalījums: http://www.informationisbeautiful.net/visualizations/plane-truth-every-single-commercial-plane-crash-visualized/

Tas, ko es gribētu iemācīties - kā visērtāk iedabūt ekselī datus no interneta, jo, piemēram, VKKF gadījumā lielāko daļu laika aizņēma datu pārkopēšana un mani interesē vai ir iespējams to kaut kādā veidā automatizēt un pēc tam atsijāt lieko.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 11:34 am
posted by: mazeltov

No šņurkozaura esmu kļuvusi par mērenu taurētājziloni (pavasara vēstošie puņķu baciļi nesnauž), bet, neskatoties uz to, šodien man būs kārtējā pirmā reize - pārkūra treniņš iekštelpās.

Link | Leave a comment | Add to Memories


_serpentine_

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 03:43 pm
posted by: _serpentine_

Vļeh vļeh, biju plānojusi šodien aizdoties kādā garpastaigā, taču jau otro dienu mokos ar nejaukām kaklasāpēm. Vispār neatceros pēdējo reizi, kad kakls būtu sāpējis; laikam jau nebija tā gaišākā doma doties ballēt tālāk ar iepriekšējās dienas ballēšanas paģiru, jo gan jau kādā brīdī, nemaz to neapzinoties, būšu pamanījusies jestri atsalt. Nu neko, varbūt rīt nebūs tik pretīga sajūta un tad varēs mierīgi kaut kur aizstaigāt, citādi atkal baigā iesēdēšanās sajūta uznākusi.

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 03:31 pm
posted by: martcore

šis ir vnk dziesma
starp citu, novosibirska ir leģendāro monstrāciju dzimtene

nu un bonusā žanrs "anekdote anekdotē", ļoti smējos

Валуев начал свою речь словами о примирении и недопустимости конфликта между разными группами людей — сторонниками светской культуры и оскорбленными православными. Однако, затем он добавил: «Не стоит сейчас устраивать охоту на ведьм, но всегда есть люди, являющиеся организаторами такого [конфликта]». Ими стали постановщики «Тангейзера» и чиновники, считает парламентарий.
«Художник показывает человеку картину, — начал рассказывать анекдот Валуев. — Тот смотрит на нее и ничего не понимает, и спрашивает, что на ней изображено. Художник говорит: „Ну вот речка, вот солнце. Ну вот так я вижу это“. „Может тебе к окулисту тогда сходить?“ — спросил человек». Никто из тысячи слушателей не засмеялся.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


watt

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 09:53 am
posted by: watt

Lūk, diezgan vienkārša lieta - Liepājas bāriņtiesa atņemtos bērnus gatavo adoptēšanai, grib vecākiem aizliegt tikties ar bērniem lai tie netraucē bērnus adoptēt prom. Diezgan skarbs formulējums:
"[3.5] Atbildētājs norāda, ka tā kā 2007.gada 27.martā ir stājies spējā Liepājas tiesas spriedums par aizgādnības tiesību atņemšanu Pieteicējai pār bērniem, bērni ir juridiski brīvi [izcēlums mans -w], viņi ir iekļauti adopcijas reģistrā, par bērniem jau interesējas potenciālie adoptētāji, un lai prioritāri tiktu nodrošinātas bērna tiesības un intereses, Bāriņtiesa pieņēma lēmumu par satikšanās aizliegumu mātei ar bērniem."

Tiesas spriedumu lasot var redzēt ka šeit Tiesa ir pretimnākoša vecākam, daudzas lietas tiek tulkotas par labu mātei (ko pie vēlmes varēja arī atstāt bez ievērības), utt. Paveicās ar tiesnesi.

Papildus interesants moments ir ka šeit nav tieša vardarbība vai tiešs dzīvības un veselības apdraudējums, bet mazu bērnu atstāšana bez aprūpes (cik mazu - no materiāla nav īsti skaidrs, bet pēc piezīmes ka pēc gada bērni "māti vairs neatceras" jāspriež ka gadiņš, zem divi varbūt. (Ap trīs gadiem bērni jau atceras labi - piemēram, ar ko iepriekšējā vasarā ir satikušies, spēlējušies.) Tas ir, māte ir bijusi vieglprātīga, pat stulba, bet ne ļaunprātīga vai vardarbīga.

Būtu plašs lauks sociālajam dienestam, bet tā vietā Bāriņtiesa zvēriski vēršas pret vecākiem, pret ģimeni: nevis palīdzēt, bet izjaukt, atņemt, sodīt. Neļaut tikties, lai māte bērnus "nekad dzīvē vairs neredzētu", nu, gluži tāda vecās derības soģa pozīcija.

Ar bērnu no gada (kad sāk staigāt), līdzi apmēram 3 gadu vecumam, dzīvībai bīstama atstāšana bez aprūpes praktiski ir jebkurš brīdis, kad vecāks uz bērnu tieši neskatās. Sekojoši, jebkura muguras uzgriešana var tikt intepretēta kā bērna dzīvības apdraudējums (un tā tas arī ir - būtu labi, ja vecāki to tiešām izprastu, ka bērna dzīvība tiešām ir no tā atkarīga).

Pat pēc ierobežotās manas pieredzes, pat ar vienu mazu bērnu sāk gribēties lai aprūpē kopā 3 cilvēki, piemēram, var katrs pa 2 stundām (māte, tēvs, vecmāmiņa) - 2 stundu dežūru nolauzi, vari 4 stundas atpūsties līdz nākošajai maiņai. Diviem kopjot bērnu ir par smagu. Par to kāda ir atmosfēra, ja māte ir palikusi tikai viena pati (jebkādu iemeslu dēļ) man grūti stādīties priekšā.

Tas ko es gribu teikt, ir absolūti skaidrs ka bērnu nedrīkst atstāt bez uzraudzības ne uz stundu, ne uz pusstundu. Atstāt vienu uz diennakti ir tiešs veselības un dzīvības apdraudējums (bērnam regulāri jādabū dzert un ēst!), bet jautājums ir šāds: kas palīdzēs vecākiem? Vai ir iespējams palīdzēt bērniem kas ir grūtībās, bez tiesāšanas un sodīšanas?

***

NORAKSTS
Lieta Nr.A42664507
A4077-08/10
SPRIEDUMS
Latvijas tautas vārdā
Rīgā, 2008. gada 25.martā
Administratīvās rajona tiesa

šādā sastāvā: tiesnesis A. Vīksne,
Piedaloties pieteicējai N.B.,
Atbildētāja pusē pieaicinātās iestādes – Liepājas pilsētas bāriņtiesas pārstāvim
Līgai Stendzei,
trešajai personai – B.K., trešo personu K. un B.B. pārstāvei I.S.,
atklātā tiesas sēdē izskatīja administratīvo lietu, kas ierosināta pamatojoties uz
N.B. pieteikuma par Liepājas pilsētas bāriņtiesas 2007.gada 18.oktobra lēmuma
Nr.1-6/387 „Par nepilngadīgo K. un B.B. satikšanos ar māti N.B.” atcelšanu.... tālāk ... )
Tags: ,

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 29th, 2015 | 01:08 pm
posted by: martcore

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


mazeltov

Klīnika, nudien.

Mar. 28th, 2015 | 09:21 pm
posted by: mazeltov

Pirmo reizi nopirku smaržas internetā. Klīnika - Laimīga ziedonī, hahahaha.
Un vēl pirmo acu krēmu mūžā, loku gaišumam, lai ekseļa šūnas skaidrāk saskatītu.
Kā arī paraudziņus ar sejas špakteli ārpussezonas Halovīnam.

Link | Leave a comment | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Mar. 28th, 2015 | 06:16 pm
posted by: mazeltov

Irāņu veikalā jēru klusēšanas diena. Vitrīnas piekrautas ar nodīrātām jēru galvām, smadzenēm, olām, aknām, mēlēm, ribām, kājām, pleciem. Tur viņiem ir arī maizes ceptuve - var nopirkt to bezrauga plāceni segas izmērā un tad vakarā ar to apsegties un no viena stūra lēnām grauzt filmu skatoties.

Link | Leave a comment | Add to Memories


artis

(no subject)

Mar. 28th, 2015 | 08:05 pm
posted by: artis

" As someone originally from India, also a South Asian country, but where none of these bans ("litter, graffiti, spitting, expelling 'mucous from the nose' and urinating anywhere but in a toilet") are in place or being enforced -- I totally understand LKY's way of thinking, and agree with it.

In India, a lot of people chew tobacco and betelnut leaves, spit them out straight on the street. Litter? No problem, just chuck it out the window. I have seen supposedly educated people throwing their banana peels and empty potato chip bags straight out the window of a bus rather than waiting for the next stop. Want to take a leak? Go against the nearest wall, and pee in the stench of 20 people who have gone before you. People seem to have no concept of keeping public spaces clean. Literally exactly the behaviours described in the Singaporean rules are rampant in India.

All this leads to a fuck ton of garbage, filthy streets, and an image of being an unclean country. I wish we had had someone like LKY in the early 60s who could have prevented this from happening, and had given India an image of a modern country but with an ancient back-culture.

I have often wondered about the deeper reason behind this behaviour; and my hypothesis is that it is related to the concept of the family as the main social unit in South and East Asian culture, rather than the broader society as a whole. So people will keep their own house sparkling clean, but not hesitate to spit against the wall in the street two blocks away. The Singaporean solution ("ban the spitting and enforce it with steep fines") was, in my opinion, the quickest and most pragmatic way of solving this problem for a large, densely populated Asian city. Kudos to him."

Link | Leave a comment | Add to Memories


watt

(no subject)

Mar. 28th, 2015 | 01:01 pm
posted by: watt

Man gan laikam jāpaskaidro ka tēze "Bāriņtiesas ir naidīgas pret ģimeni, un ir vērstas uz ģimenes iznīcināšanu" ir lasāma precīzāk kā "ir naidīgas arī pret normālu ģimeni", "ir vērstas arī uz normālas ģimenes iznīcināšanu". Skaidrs, ka alkoholiķu un varmāku ģimenē augošu bērnu vajag glābt, piemēram īsti nevar pat komentēt lietu A42582107, kur Bauskā tāda skandālistu ģimene pazaudēja 2 gadus 10 mēnešus vecu meitenīti. Lai gan protams labāk būtu ja ģimeni izdotos vest pie prāta, vecākus pārliecināt pārstāt dzert un pārstāt kauties, utt. Stāsts pat nav par to.

Stāsts ir par Bāriņtiesām, kā tās vēršas arī pret normāliem, adekvātiem vecākiem (vai arī mazāk adekvātiem). Saož vājumu un tad uzklūp.

Raugi, klaji naidīga attieksme no Ģibuļu pagasta bāriņtiesas. Māte ierodas paziņot, ka viņai nepieciešama ārstēšanās stacionārā, un ka grib lai bērnus uz slimības laiku pieskata krustmāte. Bāriņtiesa nekavējoties ieliek krustmāti par aizbildni (nevis uz ārstēšanās laiku, bet kā atdodot bērnus), pašai mātei atņem aprūpes tiesības. Kādu ietekmi šāda Bāriņtiesas rīcība varēja atstāt uz mātes psihi? Pie tam ja māte jau tā ir smagi slima, runā par ārstēšanos. Vai Bāriņtiesa palīdz, vai grauj?

2008. gads, mežonīgie laiki. Redz, pašu LM metodiskie ieteikumi (+2014. gada metodiskie norādījumi) saka šādi:
"Ja vecāki nevar nodrošināt bērnam pienācīgu aprūpi un audzināšanu savas slimības dēļ, nav jāpieņem lēmums par aprūpes tiesību atņemšanu, bet šāds bērns ir atzīstams par palikušu bez vecāku gādības, [...], un viņam ir tiesības uz ārpusģimenes aprūpi- aizbildnību, audžuģimeni vai ievietošanu aprūpes iestādē."

"Princips, ka vispirms jāmeklē iespēja palīdzēt vecākiem un tikai tad, ja situācija ģimenē nav uzlabojusies, jālemj par aprūpes tiesību atņemšanu, attiecas, uz visiem gadījumiem, izņemot tos, kad palikšana ģimenē tieši apdraud bērna dzīvību vai veselību."

(2014. gada ieteikumos jau runā par pārtraukšanu (vispirms ierobežošanu uz laiku). Savukārt Bāriņtiesas ieskatā - "atņemt" un krusts virsū, slims vai vesels, cauri un āmen. Ieteikumi nav noteikumi, Bāriņtiesas bābām pašām sava izpratne, kā labi pagastā valdīt.)

Bāriņtiesām arī jāsaprot, ka neuzticība tām un arī šaubas par leģitmitāti ir pamatotas. Viņi pļauj, ko sējuši visus šos gadus. Bāriņtiesas ir jāreformē, un funkcijas nododot pilnvērtīgam sociālajam dienestam. Un lai iestādes vārdā nav "tiesa" - nav viņu daļa kādu tiesāt.

***

NORAKSTS
Lieta Nr. A42689208
Lietvedības Nr. A 6892-08/8... tālāk ... )
Tags: ,

Link | Leave a comment {14} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 28th, 2015 | 01:06 pm
posted by: martcore

šo nomākušos brīvdienu veltīšu sporta pārraidēm
un kurš gan ir izdomājis holandiešus pret ardu turanu un bulgārus pret itāļiem salikt vienlaicīgi
toties rādīs sešos kazahus pret islandi, vot, tā būs episka kauja, es jūtu
bet sāksim programmu mēs ar elizabetes tuktamiševas zelta noskatīšanos

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 09:37 pm
posted by: mazeltov

Man bija jāpatrenējas Excel 2013 pivot chart izveidē un dizainā, tādēļ -īsumā par aktuālo Valsts Kultūrkapitāla Fonda finansējuma sadalē 2015. gada 1. ceturksnī. Piedāvāju kopskatu par iedalīto piķi. Paši VKKF šo informāciju grafiku veidā iekļautu tikai 2015. gada pārskatā, kurš viņu mājas lapā būtu pieejams nākamā gada maijā, tā kā - novērtējiet - svaigākā informācija viegli sagremojamā formā tikai kādu mēnesi pēc konkursu rezultātu publicēšanas VKKF lapā (būtu agrāk, bet man bija jāsnovo), kur velns kāju var nolauzt un acis izmežģīt.

Sīkāks iztirzājums, ar pirkstiem rādīšana un mājieni ar mietiem sekos vēlāk.

Mērķprogrammā "Profesionālu nevalstisko organizāciju atbalsts" piešķirto finansējumu iedala arī pēc nozarēm, tāpēc piedāvāju papildus tabulu, kurā redzams kopā projektu konkursiem un mērķprogrammām piešķirtais finansējums pēc nozarēm


Starp citu, ja atver kādu no VKKF gada pārskatiem, tad var redzēt, ka viņiem lieti noderētu mans padomiņš, kā sagatavot jēdzīgākas un vizuāli baudāmākas tabulas.

Tags:

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 28th, 2015 | 12:06 am
posted by: martcore

draudzīgā melnkalne nomētāja krievijas futbola izlasi ar faijeriem
match suspended
tur pie kreisās pendeles laikam vispār panesās

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


watt

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 09:00 pm
posted by: watt

No 2007 gada judikatūras vēl samērā interesantas ir A42540207, A42514806 lieta un A42347006 (apelācija, kasācija, par šo arī raksts bijis).

(Šis arī no 2007. ir viss, tālāk 2008. No 2007. gada kopā no bāriņtiesas bija 19 lietas, 2008. ir 35 lietas, 2009. - 41, 2010. - 31, 2011. - 49, 2012. - 57, 2013. - 51. Pēc tam tiesas.lv apgabaltiesu spriedumus pa gadiem nepiedāvā, ir tikai meklētājs. Ne visas lietas ir par tēmu.)

Visi trīs gadījumi ir par to kā meita aiziet no ģimenes, prasot palīdzību Bāriņtiesai, lai viņu ievieto ilgstošas sociālās aprūpes iestādē, un pēc tam jau kā redzēs. Trešajā gadījumā gandrīz pilngadīga meita pamatojas ar tēva (patēva?) vardarbību (sitis ar siksnu, arī pa seju), bet pirmajos divos stāsts ir ka meita neklausa māti, pirmajā gadījumā pati sit māti, otrajā gadījumā 9.klases skolniece klaiņo, un atzīst ka "Dardedze" dzīves apstākļi ir labāki nekā pie mammas.

Tas vispār ir samērā tipisks stāsts ar 14-16-gadrīz-18 gadu veciem tīņiem (t.i., gandrīz pieaugušajiem). Interesanti ka šos protokolos anonimizējot vairs nav skaidrs cik veci tad tie bērni ir, par ko tiek spriests, un tikai ja paveicas var izlobīt par kādu vecumu ir runa (t.i., vecums kautkā tiek pieminēts, vai tas ka skolā iet, vai tas ka tiesas procesa laikā ir iestājusies pilngadība, utt.). Pusaudža gadi vispār ir traks laiks, un tas kādās formās tīnis var vērsties pret saviem vecākiem ir visai pārsteidzoši.

Visos trīs procesos vecāki cenšas atjaunot aprūpes tiesības, visos trīs tiek noraidīts. Var jau teikt ka pamatoti, bet es saku - principā nenotiek samierināšanas process. Bāriņtiesa ir nostājusies PRET vecākiem un nekā necenšas kaut ko labot.

Šeit gan tāds iespaids ka vienīgā svira ko Bāriņtiesa var piemērot, ir tā pati bērna izņemšana no ģimenes, un tam automātiski ir vecākus jāpārvērš tādos dresētos sunīšos, ka nu kā uz burvja mājienu dancos uz pakaļkājām un bez ierunām izpildīs visus rīkojumus.

Tas ir, var jau būt ka esošais tiesību regulējums nepieļauj nekādus citus ietekmes veidus - pieaudzis cilvēks nav piespiežams kaut ko pret savu gribu darīt. Un ja vecākiem īsti nekasa, tad Bāriņtiesa un visas policijas paliek rokas plātot - bērnu esam dabūjuši, bet kur ar to tālāk? Šeit varbūt būtu tomēr labāk kāda cita pieeja - bet tam varbūt nepieciešams cits regulējums. Katrā ziņā es esmu pilnīgi pret esošo "juvenile justice" pieeju. Bāriņtiesas ir jāizformē un funkcijas jāpiešķir sociālajiem dienestiem.

***

No A42540207:

[2.1] ar bāriņtiesas 2005.gada 13.decembra lēmumu Nr.1-6/2451 lietā
Nr.3-5/317-2005 pieteicējai atņemtas J.K. [meitas -w] aprūpes tiesības, jo māte nespēja
kontrolēt bērna uzvedību, nespēja nodrošināt bērna audzināšanu un uzraudzību.
Bērns nepakļāvās mātes audzināšanas prasībām, neiecietīgi izturējās pret māti.... tālāk ... )

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 11:12 pm
posted by: ulvs

Uzpīpēju.

Link | Leave a comment | Add to Memories


watt

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 06:50 pm
posted by: watt

Lūk, diezgan kolorīta lieta: bērns dzimis 1997. gadā. Viņam esot 9 gadu vecumā izņemts no ģimenes, ievietots bērnu namā (bāreņu nams „Līkumi”). Bāriņtiesa dusmojas ka vecāki ar savu tiesāšanos traucē bērnu adoptēt projām: "jo bērns vecāks, jo mazāk kāds vēlas viņu adoptēt". Kamēr bērnu namā, puisītis sāk klaiņot - tātad bērnu nams nespēj bērna audzināšanu veikt ne cik efektīvi. Bāriņtiesa uzstāj ka bērnu nevar atdot jo nav elektrības mājā, un nav nokārtots trūcīgas personas statuss, bet nekādi nepalīdz, ne risināt problēmu ar parādiem, ne nokārtot papīrus. (Ļaunprātīgā interpretācijā, varbūt pat papīrus ar kautkādiem formāliem iemesliem atsviež atpakaļ, un pēc tam uz to pat pamatojas, t.i., jābūt nokārtotam statusam, bet mēs to jums iegūt neļausim - tra la la, bērns paliek institucionalizēts.)

Bērnam pavadīt dažas dienas ar māti neļauj jo redz mājās viss nav perfekti, un māte nav "pildījusi saistības". Tas ir, runa ir par Bāriņtiesas varas demonstrēšanu, nevis bērna labākajām interesēm.

Šis ir vecs process, te nav atsauces uz EU tiesību aktiem (kas sāk parādīties ap 2011. gadu), ne uz bērna tiesībām uzaugt ģimenē un pārējiem pamatpostulātiem. Šeit var redzēt ka Bāriņtiesa savu misiju izprot tikai kā nodot bērnu namam kārtējo audzēkni; sagraut ģimeni. Palīdzību pēc būtības nesniegt. (Bildē protams neatņemama sastāvdaļa alkohols un graujoša nabadzība. Sociālajam dienestam būtu darbs - ja vien viņi savu darbu gribētu darīt.)

***

NORAKSTS
Lieta Nr.A42542806
Nr.A4648-07/4

SPRIEDUMS
Latvijas tautas vārdā
Rīgā
2007.gada 17.jūlijā
Administratīvā rajona tiesa
šādā sastāvā: tiesnese D.Ābele,
piedaloties pieteicējai I.O., atbildētāju pārstāvošās iestādes – Jēkabpils bāriņtiesas –
pilnvarotajam pārstāvim Tālim Zalvam un trešajai personai - Z.G.,
atklātā tiesas sēdē izskatīja administratīvo lietu I.O. pieteikumā par Jēkabpils bāriņtiesas
2006.gada 4.oktobra lēmuma Nr.1-6/140 atcelšanu un labvēlīga administratīvā akta
izdošanu.... tālāk ... )
Tags: ,

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 12:47 pm
posted by: martcore

xxx
baigais malacis, un ļoti patīkami lasīt, ko par viņu raksta sociālajos tīklos kenaku fani

Link | Leave a comment | Add to Memories


artis

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 11:28 am
posted by: artis

"The British were not very interested in having a strong encryption [in GSM]. And after a few years, they protested against the high security level that was proposed. They wanted a key length of 48 bit. We were very surprised. The West Germans protested because they wanted a stronger encryption to prevent spying from East Germany. The compromise was a key length of 64 bit – where the ten last bits were set to zero. The result was an effective key length of 54 bit. Among other things they wanted to make sure that a specified Asian country should not have the opportunity to escape surveillance. Leif Nilsen, a Norwegian cryptography expert, confirms to Aftenposten that it would have been technically possible to have an encryption of 128 bit in the GSM network from the start. One other thing that was put in the GSM specification, after demands from some countries, was that the encryption could be turned off, without the cell phone user knowing."

http://www.aftenposten.no/nyheter/uriks/Sources-We-were-pressured-to-weaken-the-mobile-security-in-the-80s-7413285.html

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


martcore

the art of being catholic

Mar. 27th, 2015 | 11:02 am
posted by: martcore

piemēram, es nekad dzīvē neesmu apmeklējis striptīzklubu, jo esmu dziļi pārliecināts, ka man riebtos viss, kas tur notiek
tāpat es nekad neesmu izmantojis prostitūtu pakalpojumus, neinteresanti
ja man būtu daudz naudas, es to labprāt izdalītu meitenēm, lai izdomā, kas viņas dzīvē patiesi interesē

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


perkons

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 10:52 am
posted by: perkons

Kādas pāris nedēļas atpakaļ kantorim nomainījās dzīvesvieta, un tagad tā sanāk rokas stiepiena attālumā no Mahimas ar Gustavbeķereju.

Tagad rītos lielākā daļa kolēģu ierodas ar siltām magoņ' da kanēļmaizītēm un speķa raušiem māzās papīra turziņās, bet es cenšos rast sevī spēku stāvēt tam visam pāri.
Nav viegli, es jums teikšu. Pastiprināti sāk gribēties uzņemt barības vielas jau plkst. 9:00.

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 10:36 am
posted by: martcore

noslēdzot ziemeļvalstu čempionātu dirst sūtīšanā, publicējam visiem acīmredzamus rezultātus
(metode bija - 1 punkts par draudzību, 2 par neitralitāti, 4 par ņerkšķēšanu, kopējā summa dalīta ar respondentu skaitu)tagad visi var uzskatāmi redzēt, hū is hū ziemeļvalstīs

Link | Leave a comment {12} | Add to Memories


(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 09:38 am
posted by: dienasgramata

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" ieviesīs jaunu prasību, ka pilota kabīnē visu laiku obligāti ir jāatrodas diviem cilvēkiem, norādīja "airBaltic" pārstāvis Jānis Vanags. "Ja pilotam kabīne ir jāpamet, viena no stjuartēm dosies uz kabīni," viņš skaidroja.

p.s. stjuarte kā zāles pret depresiju

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Mar. 27th, 2015 | 05:31 am
posted by: ulvs

The fuck. Nevaru šo .wav failu dabūt uz mp3. Vienkārši gribam ekselentu mob.tel. melodiju samiksēt no kādām 5 vietām šajā "skaņdarbā", bet nekādi nesanāk dabūt uz mp3, met laukā kaut kādu error mans Free CD to blablabla converter. Iepriekš gan strādāja.

Ja kas, rekur saite uz .wav failu (40 + megabaiti)- http://failiem.lv/u/tjbpjko

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


watt

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 08:34 pm
posted by: watt

Pie tēzēm ka Bāriņtiesas ir naidīgas pret ģimeni, un vērstas uz ģimenes iznīcināšanu: pētu judikatūru.

Es redzu ka tādai Bāriņtiesai krietni nāk pie sirds Kafkas stila process, kad bērnu nosūta pie psihologa, vecākus ar slēdzieniem neiepazīstina, bet uz šāda "konfidenciāla" atzinuma pamata nu tik taisīs spriedumus, un pieņems lēmumus.

(OK, šajā konkrētajā lietā sagadās tā, ka dēls pats negrib lai ar atzinumu iepazīstina viņa māti, un tiesāšanās ir ievilkusies tik ilgi, ka 2012. gada tiesas sēdē dēls ir jau pilngadīgs, un tiesa nolemj ka viņš pats nosaka kādu informāciju viņa vecāki drīkst iegūt.)

Lūk interesanta tiesvedība: http://tiesas.lv/nolemumi - atlasīt pēc lietas numura: A42941109
Lietas numursNolēmuma pieņemšanas datumsTiesu iestādeInstanceLietas veidsPdf
A4294110924.01.2012.Administratīvā rajona tiesa
Jelgavas tiesu nams
Pirmā instanceAdministratīvās lietasSkatīt
A4294110910.10.2011.Augstākās tiesas SenātsKasācijas instanceAdministratīvās lietasSkatīt
A4294110920.04.2010.Administratīvā rajona tiesa
Jelgavas tiesu nams
Pirmā instanceAdministratīvās lietasSkatīt


Interesantāka ir lieta A420292013, bet par to nākošreiz.

***

Sāksim ar pirmo instanci:... tālāk ... )
Tags: ,

Link | Leave a comment {20} | Add to Memories


martcore

par cigaretēm

Mar. 26th, 2015 | 09:44 pm
posted by: martcore

vispār kemela gājiens ar 2.70 ir pilnīgi lielisks
tā vietā, lai mahātos ar kaut kādu marlboro menthol light, viņi izdomāja noslaucīt visu Vidusklasi, kas jau tur tāpat atradās nerealitātē, visi boņģiki un sarkanās mores
ja viņi izslaucīs šo žanru tukšu no plauktiem (šķiet, pol mol sāk no mums atvadīties, filips moriss nervozi nokrita par desmit centiem), man, kā camel totālam piekritējam, nav nekādu iebildumu
winstonam arī būs pizģec

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 12:49 pm
posted by: mazeltov

Lidmašīna jau bija tuvu nolaišanās brīdim, pavisam zemu, kad pēkšņi pilots to strauji uzrāva atpakaļ debesīs. Pēc 5 minūtēm gan nolaidāmies, savukārt pilots paziņoja, ka iepriekšējā lidmašīna nenolaidās pietiekami ātri, līdz ar to bija nepieciešams papildus loks.

Vispār, vakar/šonakt bija kaut kāda lidojumam nelabvēlīga diena - vispirms Kalgarī visā lidostā pazuda elektrība uz kādu stundu vai ilgāk, kas aizkavēja izlidošanu. Pēc tam - lidmašīnas apkalpe izsēdināja manā rindā sēdošo iedzērušo redneku un tad vēl tas ekstra uzrāviens gaisā.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 06:20 pm
posted by: martcore

kā padzirdēju par to, ka japāņi ir sapsihojušies par faktu - par mis nippon kļuvusi tumšādainā konkursante, manī pavīdēja neliela cerība
varbūt beidzot šajos bezjēdzīgajos miseņu konkursos, kur vienmēr valda dažādu pakāpju vulgaritāte un principā tikpat labi varētu izstādīt salīdzinājumam ikeas plauktus, varbūt parādīsies kāda klase, izklausījās daudzsološi
(es vispār uzskatu, ka lai miseņu konkursu ideja kaut puslīdz atbilstu realitātei, tur būtu jāpiedalās 18-gadīgām nestandarta modelēm, nu vot tīri vizuāli tas ir labākais, ar gadiem vienādojumā iesaistās bagātīgā iekšējā pasaule, kas pie pareizas pieejas var uzvarēt 18-gadīgo glītumu uz ciparu viens, bet mēs ne par to)

ariana mijamoto ) <br> nu vot hvz afrodeguns kopā ar šķībajām acīm - tā jau ir taizeme kaut kāda
kaut arī uz platīnblondās ikeas fona, protams, izskatās labāk
referātu beidzu

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


artis

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 03:52 pm
posted by: artis

Right you are, good Sir:

The problem with learning dirty truths is that for former "true beleivers", the truths can take a huge toll mentally. Even for a rational and logical person, the cognitive dissonance and compartmentalization that can be generated can be a large burden to work through.

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 02:39 pm
posted by: martcore

interesanti, ka krievija tagad plāno apbruņot gan meksiku, gan nikaragvu, tad vēl droši vien arī kādu vjetnamu vai salvadoru
(ja tāpat kā ukraiņu separātistus, tobiš, tanki bez rezerves daļām un artilērija bez manuāļiem, būtu dubultfans)
taču nav skaidrs, vai meksika, nikaragva un salvadora vispār grib bruņoties

bet varbūt nemaz nav izvēles, vai tu gribi bruņoties vai nē - piemēram, izej no veikala ar sīpoliem pētersīļiem tīkliņā, a tur uzreiz garām paskrien Apbruņotājs, iebāž tev padusē kalašu, ieliek tīkliņā trīs granātas, vizoru, radara antenu un aizskrien tālāk
i viss, gatavs cilvēks ekšenam

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 01:41 pm
posted by: martcore

Gaismas pils kores sūcē vainojami silikonu rijoši putni

es zinu, no kurienes šim te aug kājas!
runā, ka madagaskaras pingvīni, nu kā, viņi taču arī ir no losandželosas un holivudas, bija aizgājuši andželīnas džolijas pēdās
un nokļuvuši uz forum cinemas un ārdurvju mediju plakātiem
un, lūk, bļaģ, ir rezultāts!

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 12:56 pm
posted by: martcore

maksāju norvik bankā rēķinus un negaidīti pieteicos tur otrajam pensijas līmenim, jo man par to piedāvāja dāvanas karti ar septiņiem eiro
parēķināju - par septiņiem eiro var iegādāties žāvētu vistu
gribēju jau vaicāt, vai man nevar žāvēto vistu izsniegt uzreiz bankas lodziņā, bet izrādās, ka karti man iedos tikai pēc nedēļas
tādas lietas
tā paiet dienas

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


perkons

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 11:49 am
posted by: perkons

Man te tāda neskaidrībiņa.
Parasti, ceļojot pa dažādām tālām un ne tik tālām vietām, es uz tām tūristu atlaižu kartēm šķaudu no Eifeļiem, Kolizejiem un citiem kultūrvēsturiskiem mantojumiem. Tak pie Londõnām sāku kasīt pakausi un skatīties uz Oyster karti.

Kā tur ir, biedri, kuri Londõnās grozās biežāk nekā reizi, emmm, piecos gados? Vajag mums iegādāties šo izstrādājumu vai nevajag, ja ir doma Londõnās uzturēties savas dienas četras?

Vai varbūt ir vēl kādi citi knifi un triki, ko varat ieteikt, jo tās jūsu Londõnas izmaksu ziņā ir tādas Londõnas, ka mati ceļas stāvus.

Link | Leave a comment {31} | Add to Memories


martcore

jā )

Mar. 26th, 2015 | 10:30 am
posted by: martcore

Taču kopumā Skorpioni ir fascinējoši iedzeršanas kompanjoni, ģeniāli sarunās un flirtēšanā. Viņi arī visu atceras – it īpaši, ko tu izdarīji, kad biji jau sasniedzis noteiktu kondīciju. Dzer tikai ar Skorpioniem, kuriem tu patīc.
xx

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


wowow

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 08:52 am
posted by: wowow

Raudošo profesiju pārstāvji

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 26th, 2015 | 08:17 am
posted by: martcore

Если тебя ударят по правой голове, подставь и левую ("Евангелие для инопланетян", 12-3).

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

Mommy (2014)

Mar. 25th, 2015 | 10:39 pm
posted by: anonymousLabi. Beidzot atkal. Jānoskatās vēlreiz.
Tags:

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


ulvs

ģimenes neredzamā puse

Mar. 25th, 2015 | 04:10 pm
posted by: ulvs

Šodien 1. reizi mūžā redzu savu tēva tēvu (jaunībā, pusmūžā un relatīvās vecumdienās - viņš nomira no gremošanas sistēmas vēža, neatceros precīzi, kāda tipa). Un viņa māti jaunībā. Skaisti cilvēki.citas bildes )

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


artis

(no subject)

Mar. 25th, 2015 | 11:58 am
posted by: artis

i'm just gonna leave it here

https://angel.co/rob-6
http://chaotsecurity.com/snowden.html

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 25th, 2015 | 01:00 pm
posted by: martcore

sarežģītā skandināvija, part 2
Poll #20364 fhgerhehewrhehhhehr
Open to: All, results viewable to: All

somu un dāņu attiecības pēc jūsu domām:

View Answers

ir draudzīgas un pozitīvas
3 (13.0%)

ir neitrālas
15 (65.2%)

somi ar dāņiem sūta viens otru vžopu
5 (21.7%)

somu un norvēģu attiecības pēc jūsu domām:

View Answers

ir draudzīgas un pozitīvas
3 (13.0%)

ir neitrālas
17 (73.9%)

somi ar norgiem sūta viens otru vžopu
3 (13.0%)

dāņu un norvēģu attiecības pēc jūsu domām:

View Answers

ir draudzīgas un pozitīvas
6 (26.1%)

ir neitrālas
6 (26.1%)

dāņi ar norgiem sūta viens otru vžopu
11 (47.8%)

Link | Leave a comment {8} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Mar. 25th, 2015 | 11:02 am
posted by: martcore

pašizglītošanās nolūkos nolēmu izveidot skandināvijas valstu savstarpējo attiecību tabulu neitrālu vērotāju interpretācijā. eskimosus liksim mierā. tabulu vēlāk publicēsim. šī ir pirmā aktuālo jautājumu sērija.
Poll #20363 aagasgagasgasga
Open to: All, results viewable to: All

zviedru un dāņu attiecības pēc jūsu domām:

View Answers

ir draudzīgas un pozitīvas
4 (16.0%)

ir neitrālas
10 (40.0%)

zviedri ar dāņiem sūta viens otru vžopu
11 (44.0%)

zviedru un somu attiecības pēc jūsu domām:

View Answers

ir draudzīgas un pozitīvas
5 (20.0%)

ir neitrālas
7 (28.0%)

zviedri ar somiem sūta viens otru vžopu
13 (52.0%)

zviedru un norvēģu attiecības pēc jūsu domām:

View Answers

ir draudzīgas un pozitīvas
3 (12.0%)

ir neitrālas
12 (48.0%)

zviedri ar norgiem sūta viens otru vžopu
10 (40.0%)

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


(no subject)

Mar. 24th, 2015 | 11:53 pm
posted by: dienasgramata

Atbalsts marihuānai pārsniedz dekriminalizācijas slieksni

Link | Leave a comment {9} | Add to Memories


(no subject)

Mar. 24th, 2015 | 11:33 pm
posted by: dienasgramata

nu, ko - rīt viņi ieslēdz hadronu paātrinātāju, lai pamēģinātu atvērt melnos caurumus uz paralēlo visumu

Link | Leave a comment {8} | Add to Memories


(no subject)

Mar. 24th, 2015 | 11:18 pm
posted by: dienasgramata

"startpautiskā kontekstā"

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Mar. 24th, 2015 | 08:27 pm
posted by: anonymous

Guntaram Račam - 100.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


bljanna

Dzīves stila meklējumos

Mar. 24th, 2015 | 08:19 pm
music: The Irish Rovers
posted by: bljanna

Lūk, sapratu, ka Agnese Kleina gan prot dzīvot ar glanci un ka viņai ir ļoti izteikts dzīves stils. Nolēmu, ka man, meitenei no Mikrorajona, arī nevajadzētu samierināties ar savu bloku mājas un divsvītru treniņbikšu štampu un izkopt pašai savu dzīves stilu.

Izpētes sākuma procesā nedaudz nododos nozarei veltītās literatūras apskatam.
Piemēram, vietnē http://www.xango.lv , kas nodarbojas ar mūžīgā skaistuma eliksīru tirdzniecību, ir rakstīta stilīgas dzīves iesācējiem visai noderīga (un arī skarba) informācija - ar ko tad sākt, lai dzīve pārtaptu par dzīves stilu:

"pasaulē ir simtiem dzīves stilu, kas neatbilst stila jēdzienam. Reizēm ir stils, bet nav īstas dzīves, vai ir dzīve, bet bez stila izjūtas. Pirmais, ko iemāca XANGO, ir atziņa, ka dzīve un stils ir vienots veselums.
Dzīve nav saraksts ar to, ko mēs negribam darīt. Un stils nav tikai tādu cilvēku nevajadzīga iedoma, kuri var to atļauties. Dzīve ir laiks, lai mācītos, izzinātu un mīlētu. Stils ir īpašība, kas mūs atšķir no citiem, prieka sastāvdaļa, tas, kas sniedz īpašu baudījumu. Ar XANGO jūs iegūsiet ideālu dzīves un stila apvienojumu.
Mēs uzskatām, ka pirmdienas rītam jābūt tikpat gaidītam kā piektdienas vakaram....
"

Pameklējot vel mazliet, saprotu, ka pirmās vadlīnijas, lai mana dzīve pārtaptu par dzīvestilu, ir jālūko tādās vietnēs kā http://www.lilla.lv/, http://www.upene.lv/dzvesstils/ , noteikti neiztikt ari bez žurnāla Ir.Brīvdienas abonēšanas, regulāras pusdienošanas Trusis Kafē un Fonda "Viegli" albumiņa iegādes.

Dārgie cibiņi, kādi vēl obligāti priekšnoteikumi man būtu jāievēro, lai vismaz tik vien kā uzsāktu virzību uz ideālu dzīves un stila apvienojumu?

Papildjautājums: vai, attīstot savu unikālo dzīvesstilu, es drīkstēšu turpināt sportot parastās treniņbiksēs un t-kreklā, vai man obligāti būs jāiegādājas ZIB sporta kolekcijas apģērbs?

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories