scaramouche

(no subject)

Sep. 1st, 2014 | 12:43 pm
posted by: scaramouche

QotD: Son, never trust a man who doesn’t drink because he’s probably a self-righteous sort, a man who thinks he knows right from wrong all the time. Some of them are good men, but in the name of goodness, they cause most of the suffering in the world. They’re the judges, the meddlers. And, son, never trust a man who drinks but refuses to get drunk. They’re usually afraid of something deep down inside, either that they’re a coward or a fool or mean and violent. You can’t trust a man who’s afraid of himself. But sometimes, son, you can trust a man who occasionally kneels before a toilet. The chances are that he is learning something about humility and his natural human foolishness, about how to survive himself. It’s damned hard for a man to take himself too seriously when he’s heaving his guts into a dirty toilet bowl.

Update: ja bez autora nekādi, tad - (c) James Crumley

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


scaramouche

(no subject)

Sep. 1st, 2014 | 11:34 am
posted by: scaramouche

6. klases skolēns var uzrakstīt maģistra darbu. Vai tas ir normāli?

Es pat neprasīšu, vai tiešām ir zināms kāds sestās klases skolnieks, kas ir uzrakstījis maģistra darbu. Jā, jā, zinu - mūsu augstākās izglītības sistēma esot izsmiekls un nekam nederot, bet nu šis jau tik un tā ir par traku.

Un kaut kā ļoti aizķēra salīdzinājums ar amīšiem - ka mums arī vajadzētu polisi "noslaucīt pakaļu visiem atpalikušajiem", jo tikai tā var iegūt izglītotu sabiedrību. Jo tieši pakaļas slaucīšana būs tas, kas palīdzēs mums zinātniekus saražot, ignorējot kopējo populācijas skaitu, un pasaules līmenī zināmu universitāšu skaitu mūsu valstī. Nē, ja mēs visiem lēnajiem skriesim pakaļ un dosim mazāku informācijas apjomu, tad tas būs tas, ka zinātniekus radīs. Scientologists more like it.

Tā jau šobrīd ir pietiekami daudz jomas, kur ar vidusskolas zināšanām nepietiek, lai pirms iestāšanās augstskolā saprastu - tas ir vai nav interesanti/saprotami. Laikam vajag vēl vairāk studējošos jomās, kuras, kā vēlāk izrādīsies, nepadodas vai vienkārši riebjas.

Varbūt arī augstskolās vajadzētu samazināt slodzi līdz ne vairāk kā vienai akadēmiskajai stundai dienā?

Kaut gan, par ko es sūdzos. Vairāk šitādus saražot, un par savu nodarbinātību (konkurētspēju, ja precīzāk) varēšu nesatraukties vairs ne reizi mūžā.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


_serpentine_

(no subject)

Sep. 1st, 2014 | 11:14 am
music: Horn of the Rhino
posted by: _serpentine_

Ha, paskatījos, ka pagājušas 9 nedēļas kopš mana pēdējā ieraksta šeit. Liekas, tas ir ilgākais laiks, ko neesmu šeit rakstījusi.
Jā, bet ziniet to sajūtu, kad jūs, piemēram, esat tik lieliskā koncertā, ka negribas to nekā fiksēt, jo negribas nokavēt ne mirkli, gribas izdzīvot visu pilnībā - lūk, šīs 9 nedēļas ir bijušas tādas. Un ir sajūta, ka šī ir tā vieta, kur sākas lielā dzīve, ka stāvu kaut kā liela priekšā un patiesībā jau esmu ja ne ar abām, tad vismaz vienu kāju pavisam noteikti jau iekšā. Un vienlaikus ir sajūta, ka nedrīkst pārlieku sacerēties, bet tajā pašā laikā to patīkamo kņudināšanu pakrūtē ir gandrīz neiespējami apslāpēt, jo things could turn out real good. Jā, un vispār jocīgi, pēdējā gada laikā ir noticis daudz varenu lietu, taču es nevienam par tām neesmu stāstījusi, jo ir grūti noticēt tam, ka tās patiešām notiek. Lai nu kā - life's exciting!

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

jau dzērves stāv rindā uz tualeti

Sep. 1st, 2014 | 11:22 am
posted by: martcore

Есть миф, что, мол, "дети" ( "детишки" даже, можно сказать) зато хорошо разбираются в новых системах коммуникаций и так далее. Увы, дальше социальных сетей, приложений и игрушек дело не идет, и для многих, очень многих найти в интернете нужную информацию - большая проблема, а иногда и правильно выйти на нужный адрес группы ВК не в состоянии.
Мы заметили, что на вопрос "Кто изобрел социальную сеть Фейсбук" сами они ответить не могут, нужны варианты ответов. Из вариантов предлагаем : Цукерман, Цукерберг, Цукерсон или Цискаридзе? И что вы думаете? Что уж на этот-то вопрос все знают ответ? Как бы не так. Отвечают наугад и как попало - я тоже уже писала об этом год назад. А вот наши вчерашние приобретения: наряду с Цукерсонами и Цукерманами вчера у нас появился (в группе 6-7 кл) Сукер сон и Цыцкариджа. Авторы этих ответов (и других тоже) не поняли даже смысла самого вопроса.

Еще новенькое: столица Белоруссии - Украина, Турция, Киев, Белгород, а Эстонии - Мексика. Чукчи живут в горах, в лесу, в Игле, в холодных странах ,где таджики, на востоке, в хатах, на северном полюсе. А один написал, что нет такого народа - "это брет" ( тот самый, который так же ответил на вопрос про иждивенца). И что попадья - "бочка на воде" - из двух вариантов ответа он сделал один. Советский Союз развалил Сталин, Путин, Ленин, Брежнев, Гитлер.(некоторые пишут "немцы"). Но то, что ВО война была с немцами, тоже знают не все. Дату один из них (уч-ся 8 класса, есть 14 лет) указал 41-98г., а другой - 12 лет - с 1710 по 2005 год. Но на этот вопрос чаще всего ответы - правильные.
Никто не знает, как называется священная книга у мусульман: "В христианстве - Библия, а в мусульманстве?". Прочерки ставить нельзя, поэтому пишут: " мусульмане", "книга", "деньги", карант",мангольство",будда", "молитва",анти библия","история", "свитки","алах" и тд, а вчера коллекция пополнилась ответом "кармен" (отвечал ученик, перешедший в 8 класс).В конце идут вопросы "блиц" - любимая книга, любимый фильм, блюдо и тд. Среди блюд лидируют суши, пицца, тирамису, а на вопросы про книгу и фильм почти все ответы такие: "нет".

xxx

vispār vajadzētu arī pie mums šādu pētījumu

Link | Leave a comment | Add to Memories


(no subject)

Sep. 1st, 2014 | 10:24 am
posted by: divi_g

Principā, ja tuvākajos 3 gados pie mums nebūs karš (vai kārtējā "Jūs paši pievienojāties mūsu Visu Tautu Tēva vadītajai paradīzei!"), tad mums būs ļoti paveicies.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


sirdna

(no subject)

Sep. 1st, 2014 | 09:52 am
posted by: sirdna

Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.

Tuvējā Brīvzemnieka pamatskolā no 805 skolēniem 2003.gadā palika 296 skolēni 2013.gadā. Rīgas Valsts 1.ģimnāzija braši turas, no 921 uz 1068, bet tas ir izņēmums, kamōn, pirmā ģimnāzija.

Citas prestižākas skolas tāpat iet lejā. Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā nokritis no 1073 uz 912. Rīgas Franču licejs - no 927 uz 748. Āgenskalna Valsts ģimnāzija - no 732 uz 690, nekas liels, bet tomēr. Vidusskolās bez "Valsts-Ļeņina-ordeņa-sarkankarogotā-gvardes-ģimnāzija" titula skolēnu skaits krīt svilpdams.

Link | Leave a comment {9} | Add to Memories


mazeltov

JaunOOPS did it again!

Sep. 1st, 2014 | 12:43 am
posted by: mazeltov

OMG, nākamais astoņkāja veidojums, kura gada pārskatus ar pilno ziedotāju sarakstu un summām papētīt: http://www.makslaivajagtelpu.lv/atbalstitaji

Dibināšanā, gluži neviļus, ir iesaistīta Jaunupa mīla Katrīna Leiškalne. Katrīnas Leiškalnes mamma ir Rīgas Brīvostas Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne un, loģiski, ka brīvosta ir šī projekta atbalstītāja.
Un partneris ir lietpratīgais ziedojumu vācējs un gaismas nesējs "Ascendum". Ar kuru Katrīna Leiškalne ietusē, ja vismaz spriež pēc biužām ar gliemežiem, kur Katrīna kopā ar pārējām Ascendum meičām.

Kas vēl piedalījās dibināšanā? Nu, protams, ka Liene Cakare, "Latvijas attīstībai" partijas biedre, kas ar numur 2 startēs Rīgas apgabalā.

Ja to muzeju cels, kā jums liekas, kas viņu cels, ja ne tas būvniecības megapiecinieks, kas ziedotin ziedo visām tām biedrībām?

Rēcīgi, ka pat basketbola klubs VEF atbalsta (Jaunups valdes priekšsēdētājs), muahahaha. Pašiem vajag ziedojumus, bet bāc, paskat, te priekšnieka mīļotā tādā krutā lietā piedalās, davai, noziedosim tam projektam kaut ko, tāpat sūdīgi spēlējam, lai vismaz kaut kam labam tiek :D Kaut gan - moš viņi naudu neziedo, bet tikai morāli atbalsta. Naudu gan ziedo Kisiels, arī viens no VEF dibinātājiem. Bet nu - gada pārskats parādīs.

Iepriekš mums nebija Latvijas Nacionālās bibliotēkas un nācās kaunēties citu valstu priekšā, ka mēs tādi bauri. Nu, RE&RE uzcēla.
Tagad varam kaunēties par to, ka nav Laikmetīgās mākslas muzeja. Nekas, arī to RE&RE, Skonto būve, Arčers un pārējie uzcels.

Vispār, pēdējās dienās es daudz domāju par vienu itāļu seriālu. "Astoņkājis". Tur bija tas komisārs Kataņi, kurš cīnījās pret mafiju un mafija viņam tur visādi gauži darīja - meitu nogalināja, šķiet, ka arī sievu. Un beigās arī pašu Kataņi nogalināja.
Klipiņš: https://www.youtube.com/watch?v=HeAcSAHk9zY


Upd. Tikko iečekoju. Slikta ziņa - fonds dibināts tikai šogad, tas nozīmē, ka atskaiti par ziedotājiem (t.i., pilno, ar visām summām) varēs dabūt tikai nākamgad.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


t_dzeja

Вера Полозкова - Бернард пишет Эстер

Aug. 31st, 2014 | 09:45 pm
posted by: cuc in t_dzeja

Бернард пишет Эстер: «У меня есть семья и дом.
Я веду, и я сроду не был никем ведом.
По утрам я гуляю с Джесс, по ночам я пью ром со льдом.
Но когда я вижу тебя – я даже дышу с трудом».

Бернард пишет Эстер: «У меня возле дома пруд,
Дети ходят туда купаться, но чаще врут,
Что купаться; я видел все — Сингапур, Бейрут,
От исландских фьордов до сомалийских руд,
Но умру, если у меня тебя отберут».

Бернард пишет: «Доход, финансы и аудит,
Джип с водителем, из колонок поет Эдит,
Скидка тридцать процентов в любимом баре,
Но наливают всегда в кредит,
А ты смотришь – и словно Бог мне в глаза глядит».

Бернард пишет «Мне сорок восемь, как прочим светским плешивым львам,
Я вспоминаю, кто я, по визе, паспорту и правам,
Ядерный могильник, водой затопленный котлован,
Подчиненных, как кегли, считаю по головам –
Но вот если слова – это тоже деньги,
То ты мне не по словам».

«Моя девочка, ты красивая, как банши.
Ты пришла мне сказать: умрешь, но пока дыши,
Только не пиши мне, Эстер, пожалуйста, не пиши.
Никакой души ведь не хватит,
Усталой моей души».

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 11:35 pm
posted by: dienasgramata

Lasu internetā, ka Einars Repše 17 gadus ir uzmācies vecai skolniecei!

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 11:28 pm
posted by: anonymous

Izrādās, "Hristist!!!" nozīmē "Sakratīt!!!"

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 10:43 pm
posted by: ulvs

Man patīk, ka es rakstu par kaut kādas komunikācijas iniciēšanu, lai gan nespēju pat veltīt laiku draugiem, kuri man ir. Esmu izēdājs.

Link | Leave a comment | Add to Memories


wowow

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 10:31 pm
posted by: wowow

The Best Offer - silti jo silti iesaku. Brīnišķīgs Džefrijs Rašs.
Tags:

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


mazeltov

Tikai fakti

Aug. 31st, 2014 | 01:57 pm
posted by: mazeltov

Tātad, viens no biedrības "Ascendum" projektiem bija vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju", kuras izveidē nepieciešamais cipars bija 70 tūkstoši latu. "Ascendum" rīkoja konkursu par labāko māksliniecisko risinājumu. Komisijā - 7 cilvēki (mansdoms.lv lapā minēts). Tie ir fakti.

Vēl viens fakts ir tāds, ka "Ascendum" valdes priekšsēdētāja ir partijas "Latvijas attīstībai" Jura Pūces sieva. Partija ir izvirzījusi Juri Pūci par premjera kandidātu.

Un vēl pāris fakti, paši interesantākie:

1) viens no partijas "Latvijas attīstībai" lielākajiem ziedotājiem ir Leons Jakrins, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētājs;
2) "Ascendum" atbalstītā projekta - vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju" tehniskajā izveidē piedalījās SIA "Vincents", kā nekā, māksliniecikā risinājuma uzvarētājs (ko noteica tie 7 Ascendum izvēlētie komisijas locekļi) ir viņu darbinieks.

P.S. Minētajā partijā ir gan SIA "Vincents" juridiskais padomnieks Artūrs Bergholcs, kā arī viens no partijas valdes locekļiem ir Emīls Jakrins - Leona Jakrina, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētāja dēls - respektīvi, summa x no "Ascendum" ziedojumiem + pozitīvā publicitāte nonāca "pareizajā" ģimenē.

Nav jau daudzmiljonu pasūtījums, bet tomēr, uz šo var attiecināt populāro "sīkums, bet patīkami". Vincentam ienācās bišku nauda + ļoti pozitīva publicitāte.

P.P.S. Doma papētīt visu par to vitrāžu sīkāk ienāca vienas dokumentālās filmas dēļ, kurā izskanēja vienkāršs teikums - "follow the money". Tur gan sekošana naudai notika saistībā ar megakorporācijām, bet nu principu var izmantot arī uz mazāka mēroga zivīm.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 08:25 pm
posted by: ulvs

Paklausieties vispirms "Džoj Divižn - Insight" un tad "Starmetis - Cult of Envy", īpaši pievēršot uzmanību vokāliem. 

Link | Leave a comment | Add to Memories


wowow

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 07:59 pm
posted by: wowow

Godzilla - tik mīlīgi kad kāds monstrs stūķē mutē kodolraķeti. Visumā normāli (žanram).
Tags:

Link | Leave a comment | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 07:00 pm
posted by: ulvs

Lel, es pavisam aizmirsu šeit uzrakstīt par faktu, ka taču esmu brīvs! Pēc 6 vai 7 gadu ilgām attiecībām esmu brīvs! Ja kādam interesē komunikācija ar mani, atraksti uz u.ulvis at gmail.

Kāpēc es te to rakstu? Nepārprotiet, tas nav izmisums vai kas tāds, jo es esmu ļoti pašpietiekama vienība (pārāk; pat nepatīkami, es teiktu). Tā ir vēlme atjaunot to, kas nemaz nav bijis. Atjaunot nenotikušo vēsturi, kas varēja notikt tāpēc, ka biju brīvs. Alternatīvā pagātnē. Retrofutūristiskā nāktone. Vārdu sakot, es vienkārši esmu ieinteresēts lēnā, saudzīgā, sirsnīgā un atklātā komunikācijā; vispirms virtuālā, bet, ja būs inčīgi, tad dzīvītē arī.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


n_komentari

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 05:48 pm
posted by: vulpes_vulpes in n_komentari

Normāls čalis šķiti, bet jo vairāk paud savu viedokli, jo cieņa pret tevi samazinās. Nauda tev izšķir visu. Tā nav diplomātija, kā pats centies uzsvērt. No diplomātijas tevī ne smakas. Žēl... Bet nu katram jau savs.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 05:22 pm
posted by: ulvs

Man interesē, kāpēc neviens neraksta par WWIII? Pat bail iztēloties neizbēgamo? Nepiesienieties, lūdzu, vārdam "neizbēgamo", jo to es lietoju tīri vēsturiskā kontekstā. Pieņemot, ka vēsture ir spirāle. Cikls, kas atkārtojas (kā arī, kā mums visiem zināms, notiek; you can prove me wrong, and I would gladly be wrong).

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


martcore

pirms skaipa un internetiem

Aug. 31st, 2014 | 05:07 pm
posted by: martcore
Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


blondulla

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 01:01 pm
posted by: blondulla

Frizētāvā trīs kundzītes apspriež karu Ukrainā. Friziere, krieviete, un kliente, latviete, šausminās. Kliente, gruzīniete, ļoti emocionāli:
- Это тоже самое, что было в Грузии. Но люди не учится на чужих ошибках. С Россией нельзя воевать! Нельзя!!

Выбить крымского хана с изюмского шляха

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


n_komentari

(no subject)

Aug. 31st, 2014 | 11:14 am
posted by: romija in n_komentari

Tas, šķiet, ir visu laiku pretīgākais komentārs cibā.

Link | Leave a comment {17} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Aug. 30th, 2014 | 08:12 pm
posted by: mazeltov

Izmēģināju veikošanu aiz troses - bija riktīgi forši, taču kāds brīdis pagāja, kamēr uzķēru, kā pagriezties un nekrist, kad trose aizvilkusies līdz tālākajam punktam un pārslēdzas, lai vilktu atkal atpakaļ. Pēc tam vēl foršas vakariņas japāņu restorānā. Pirmo reizi pagaršoju tataki tunci un gandrīz noriju mēli.

Link | Leave a comment | Add to Memories


unpy

Visa kā vērotāja piezīmes.

Aug. 30th, 2014 | 10:28 pm
posted by: unpy

Šodien gandrīz visu dienu pavadīju mežā, nemanīju nevienu baraviku.

Pēdējā laikā ļoti aktivizējušies ir visi tie, kuri, nebūdami necik militarizēti, no visas sirds apgalvo, ka, ja kas, ar ieročiem rokās aizstāvēs savas tēvutēvu ežas līdz pat pēdējam kaut kam tur. Nudien interesanti, kā šie cilvēki to iedomājas, vai arī daudz ko nezinu par mūsu sabiedrības ēnas pusēm un ikvienam šādam aizstāvim ir padomā kāds tumšs un putekļains kakts, kurā glabājas labi saeļļots kaujas ierocis ar lērumu patronu un maksimas maisiņā ietīta grāmata "War For Dummies".

Link | Leave a comment {21} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Aug. 30th, 2014 | 10:04 pm
posted by: martcore

interesanti skatīties uz ešliju koulu romas krāsās
un ko visi paniko, ka anglijas spēle'tājs neiedzīvosies itālijā
vot tajā pašā romā no anglijas premjerlīgas pēdējos gados bija divi spēlētāji, rīse un maiks bredlijs, un abi kļova spēlēja

Link | Leave a comment | Add to Memories


wowow

(no subject)

Aug. 30th, 2014 | 12:11 pm
posted by: wowow

Viens no dzīvi apliecinošākajiem skatiem ir brīvdienu rīti būvmateriālu veikalos - visu paaudžu, dzimumu, tautību un sabiedrības slāņu pārstāvji ar groziņiem un ratiņiem rokās stiepj uz kasēm mazas un lielas lietas, lai uzlabotu savu dzīvesvietu.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


martcore

labāko parakstu konkurss, šķiet, noslēdzies

Aug. 30th, 2014 | 11:17 am
posted by: martcoreу Назарбаева на фотографии лицо, как будто ему 8, и он случайно увидел, как родители трахаются (c)roma volobujevs

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


n_komentari

(no subject)

Aug. 29th, 2014 | 05:07 pm
posted by: mazeltov in n_komentari

Haha, sākas rādīšana ar pirkstiem un piesaukšana "re, re, bet citi arī tā dara!"

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

Aug. 29th, 2014 | 09:49 pm
posted by: dienasgramata

DELFI. Intelekta prominences pulcējas Gaismas pils atklāšanā.

Link | Leave a comment | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Aug. 29th, 2014 | 01:10 pm
posted by: mazeltov

Very funny. Tātad - Ascendum savu darbu sāka 2011. gada vidū, šķiet, ka maijā. Viens no Ascendum projektiem ir kustība Mans Doms, kur Ascendum pievēršas pasākumu rīkošanai, taču arī nepieciešamība veikt Doma atjaunošanu bija dienaskārtībā: "Šīs kustības ietvaros tiek runāts par ziedojumu nepieciešamību Rīgas Doma atjaunošanai, paplašināta tā sabiedriskā dzīve, rīkojot daudzpusīgus pasākumus, kas tādējādi to rada par jaunu nozīmīgu kultūras centru Rīgas un Latvijas sirdī" (no mansdoms.lv).

Guess who par Rīgas Doma baznīcas un klostera atjaunošanu 2011. gada sākumā noslēdza līgumu par 3.82 miljoniem LVL? RE&RE. Kas gan šiem nekaiš pēc tam nenoziedot 67 tūkstošus (1,75% no līguma summas) 2 gadu laikā līdz projekta pabeigšanai kaut kādai biedrībai Ascendum, kurā darbojas cilvēki, kuri ir gluži nejauši radniecīgām saistēm saistīti ar RE&RE draugiem no politiskajām aprindām.

Viss čotka. Roka roku mazgā - abas baltas. Neko nepierādīsi, nevienu neiesēdināsi. Papīri kārtībā. Šodien jau galvenais papīri. Arī Bērziņa Kājiņu gadījumā papīros viss ir kārtībā, lai gan ir skaidrs, ka šams par ES līdzekļiem sev (vai savai meitai, nav svarīgi) namiņu uzblieza.

Izskatās, ka biedrību bija tiešām NEPIECIEŠAMS nodibināt. Lai ir, kur noziedot indulgences saņemšanai.
Bet vēl daudz interesantāk būtu uzzināt visu RE&RE apakšuzņēmēju nosaukumus šajā projektā un tad papētīt tos. Vai, principā, jebkurā projektā :D

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


artis

(no subject)

Aug. 29th, 2014 | 06:11 pm
posted by: artis

https://www.youtube.com/watch?v=PYaz5PWltM0

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Aug. 29th, 2014 | 05:58 pm
posted by: anonymous

Kad radio izdzirdu viltus Sudrabas balsi, kas saka: "Trokšņu ir daudz..." man šķiet, ka sekos diagnoze: "Bronhīts".

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Aug. 29th, 2014 | 04:35 pm
posted by: anonymous

Sēņu lietas turpinās. Šodien vajadzēja aizšaut līdz V-pilij nopirkt vēl dažas tukšas burciņas (atbalsts Ukrainai, 19 centi par vienu) un gandrīz visa Kolkas ceļa garumā manīju rosību. Izskatījās gandrīz kā peldu sezonā starp Ragciemu un Klapkalnciemu. Nāca no meža laukā ar pilniem polietilēna maisiem un smagi piekrautiem spaiņiem, viens vīrs pat ar kruķiem un vienu kāju.

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

(no subject)

Aug. 29th, 2014 | 01:57 pm
posted by: martcore

lūk, ziniet man savā rūpalā iznāk diezgan daudz saskārties ar mūsu krievvalodīgajiem iedzīvotājiem - attiecībā uz mūsējiem es nemīlu terminu "krievi", jo tur taču ir arī visādi baltkrievi, ebreji, poļi,tie paši hoholi, kā arī kāda kalmiku izcelsmes dāma
ar krieviem mēs spēlējam hokeju, mūsējie ir vienkārši krievvalodīgie
da i pret mūsu krievvalodīgajiem attieksme ir diezgan specifiska, viņus uztver un asociē tomēr vairāk kā kēnigsbergas inteliģentus, nekā pilsoņus no pilsētas lauku teritorijas kaut kur pie kubaņas

bet turpinot. starp šiem cilvēkiem, protams, ir arī tādi, ko es jau pazīstu vairākus gadus, bet ir arī iepriekš nepazīstami ļaudis
saistībā ar zināmajiem notikumiem es tīrā zemapziņas līmenī cenšos vērot, vai notiek kaut kādas nobīdes ledāju kustībā
vai gadījumā jaunsatiktais krievvalodīgais aiz muguras jau neasina tuteni, lai to impērijas vārdā ietriektu mugurā žīdmasonam martcorem (fakts, kurā viņš ne vienriez vien ir atzinies jehovas lieciniekiem)
un ko viņiem ir sastāstījis pirmais baltijas kanāls un citi kiseļovi judeničas
vai nils jau neizplata kaut kur mikrorajonos lapiņas ar uzsaukumiem
un vai Viņi Paši jau gadījumā neskatās - a varbūt pats žīdmasons martcore tuvākajās dienās taisās pienaglot kādu zīdaini pie okupācijas muzeja sienas

un ziniet - viss hujņa
es pēdējos gados vispār pret sevi ne reizi neesmu manījis kaut ko tādu, ko varētu nosaukt par šovinisma pazīmēm uz nacionālās bāzes
vienīgais kaut cik potenciālais imperiāliskā šovinisma pārstāvis ir blakuspodjezda kaimiņš, kas staigā nošļurkušā sporta kostīmā un braukā ar mašīnu, kurā iemūrējis krievijas karogu. nodarbojas viņa ģimene ar to, ka bāž pastkastītēs reklāmas lapas (viņš ar savu furgonu vadā tās lapas reāli tonnām) - tā laikam ir nodarbe, kurā domā, labāk tagad nošauties pašam, vai gaidīt palīdzīgu roku. es tur ne tikai krievijas karogu piekārtu, bet vēl arī somālijas, un vēl arī idi amina portretu uz bampera. tiesa, pateikt viens otram vairāk par labdien mums īsti nav ko.

bet ar pārējiem, karoče, mums ir ļoti draudzīgas, koleģiālas un savstarpēji cienīgas attiecības. es neredzu iemeslu pacelt ukrainas, putina, zjuganova vai nazarbajeva tēmu. es esmu krass antisovjetčiks. ja cilvēks ir sovjetčiks, mums vispār šajā plānā nav par ko diskutēt, mēs nekad ne pie kā nenonāksim. bet tas, ka mēs bez šīs tēmas varam mierīgi iztikt, un ka tā nav kaut kāda vitāla mūsu dzīves sastāvdaļa - tas ir pilnīgi noteikti. tipa, kečups vs majonēze.

protams, iespējams, ka dzīves pieredze man ir samērā piešķīrusi talantu ļoti ātri raspalagaķ cilvēkus vismaz profesionālajā ziņā, nu jā, bezkaunību un rupjību es neuztveru vispār, a pārākuma izrādīšana mani pārsvarā nevis aizkaitina, bet uzjautrina; galu galā cilvēka arogance, ignorance un nepilnības audzināšanā ir tikai un vienīgi viņa paša problēmas un nevis manas, es te neesmu publiski sabiedriskais psihiatrs dalailama, tāka man pohuj. bet rezultātā sadaļā "secinājumi" mēs varam ierakstīt, ka mūsu valstī mani nekādi "krievi" neannojē. mani annojē tūdaliņu jaunbagātnieks, kas kaut kur štelles-rebes modē ir izpiļījis sev divsimt štukas un tagad ir uzrāpies kā orangutans everesta smailē ar skaudrajos himalaju vējos šūpjošos vafeli. ātrāk par piekto citronu viņš no turienes getot laifu nenolīdīs, a piekto citronu viņš nedabūs nekad, karoče, utiļos norakstāms materiāls. mani annojē jaunais lokālais lateksa nacjonālists, kas ar tetovējumu uz paduses "saimnieks savā zemē" dīdas pa ielām, paralēli cenšoties aprēķināt, kurā momentā viņam kādi kreisie neformāļi beidzot iedos pa muti. mani annojē cilvēki, kuriem piemīt iracionālas bailes, un kas paši šīs iracionālās bailes spēj izskaidrot tikai ar to, ka viņiem ir iracionālas bailes. un vēl mani annojē apkalpošanas kultūra veikalos no tiem, kam pāri 50. bet latvijas krievvalodīgie - tas ir ļoti un pat ļoti ok.

tādi ir mani uzskati

Link | Leave a comment {13} | Add to Memories


indulgence

Intervija ar arhitektu Andi Sīli

Aug. 29th, 2014 | 02:04 pm
posted by: indulgence

Bankas iznīcinātais klients mums palika parādā kādus 300 līdz 400 000 latu par padarīto darbu. Tos mēs vairs nedabūsim, un paši palikām parādā inženieriem. Bankas pārstāvji ir vairākkārt sēdējuši pie šī paša galda un mēģinājuši teikt, ka par lētu naudu kaut ko varētu arī atpirkt. Es ar lielu baudu pateicu visu, ko domāju par skandināvu bankām, un izmetu viņus ārā no biroja. Naudu es nedabūju, bet vismaz guvu iespēju pateikt visu, ko domāju – par viņiem un viņu visai pretīgo rīcību. Tas bija saldi.
Tags:

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Aug. 29th, 2014 | 11:47 am
posted by: martcore

kā tas ir - pēc londonas keba iesēsties mūsu taksī ar individuālā kopuzņēmuma nosaukumu "gold taxi" un no pasaules dabas fonda logo nopizģīto pandu uz sāniem

starp citu, šo divu wwf mūžīgā jaukšana (world wildlife fund un world wrestling federation) nereti noved pie apmēram šādiem šedevriem

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


indulgence

1918

Aug. 29th, 2014 | 10:01 am
posted by: indulgence

Wisjaunākās ziņas.
Kara spēku darbības apvienošana.
Kā mums ziņo, starp Baltijas zemes sargiem un dzelzs divīziju notikusi vienošanās, saskaņojot abu pušu kara darbību un apvienojoties vienā kopīgā kara spēkā pret ienaidnieku un nodibinot kopīgu fronti.
Kaujas darbības saskaņošana zemes aizsardzībai bez šaubām atnesīs tikai labumu, jo lai gan līdz šim abi spēki apkaroja vienu un to pašu ienaidnieku un abu kara spēku darbība un nodomi viens otram bija zināmi, tomēr katris spēks rīkojās savrup. Taktiskā vadība paliek dzelzs divīzijas rokās.
No Rīgas frontes.
Kā mums ziņo, beidzamās divi dienās svarīgu notikumu frontē nav bijis.
Cēsu virzienā uzsācis kaujas darbību mūsu bruņotais vilciens. 27. decembrī tas aizgājis pa dzelzceļu līdz par Ieriķu stacijai. Ligatē bijusi kaujas sadursme ar lielinieku nodaļām, kuras bij šurp atnākušas. Lielinieki no Ligates atsisti atpakaļ līdz Ieriķiem, no turienes tie apšaudījuši Ligati bez jebkādiem panākumiem.
Skrīveru virzienā kaujas sadursmes nav notikušas. Tālāk par Skrīveriem lielinieki uz priekšu nav devušies, jo Rembatē, kuru izmeklēja mūsu patruļas, lielinieki nebij atrodami.
Kurzemē arī nav pārmaiņu.

“Jaunākās ziņas”, Nr. 35. 1918. gada 29. decembrī, svētdien, 5. lpp.


Interesanta ir norāde par "mūsu" bruņoto vilcienu. Līdz šim neesmu sastapies ar informāciju, ka jau 1918. gadā LR bruņoto spēku rīcībā bijis šāds devaiss.

Link | Leave a comment | Add to Memories


indulgence

par literatūru un literātiem :)

Aug. 29th, 2014 | 08:30 am
posted by: indulgence

За пятнадцать лет в литературе я нигде больше не видел такого количества людей закомплексованных и даже умственно отсталых, как на литературных студиях и семинарах. И это объяснимо. Неспособность ни к какой профессиональной деятельности, кроме самой низкоквалифицированной, обрекает их на занятие литературой.

Vērojot procesus, arī man šķiet, ka savi 80% no kultūras procesos iesaistītiem ļaudīm sevi kā "radošus" pozicionē tikai tāpēc, ka nav fiziski un disciplinēti jāstrādā, bet galvenais, viņi nemāk neko tādu, par ko kāds būtu gatavs maksāt. Attiecīgi, jākļūst par dzejnieku, rakstnieku, gleznotāju, muzikantu utt., lai no valsts, tb KKF barotos. Saņemt pabalstus no KKF ir pačotīgāk, nekā no VSAA, kaut sumas vienādas un princips, kāpēc maksā, arī identisks.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 11:25 pm
posted by: anonymous

Bidstrups, lai arī kreisais, visu ko jau sen uzzīmējis. Te jau bija viens: http://klab.lv/users/unpy/942960.html Man šodien ik pa laikam bij jāatceras šis okupants, kura tajā gultā, protams, nemaz nav:

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 11:07 pm
posted by: anonymous

Radiō: "Palīdzība tiks sniegta sieriem."

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 11:00 pm
posted by: anonymous

Interesanti, nekad nebiju pievērsis uzmanību šīs Raimonda Paula dziesmas versijai vācu-angļu valodā: http://www.dziesmas.lv/d/Anno_Domini_-_Don_Marko_-_Raimonds_Pauls/18566

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


unpy

Šitāds pants, tāds pants un vēl trīs, lai sanāktu pieci.

Aug. 28th, 2014 | 10:16 pm
posted by: unpy

Pavisam īsi par visām tām politikām, ko nekādi nevar iespaidot. Lasu visa veida aktuālās ziņas, kā tur visi visur apspriedušies un visu ko domājuši un izdomājuši. Nekā jauna - pirms pamatīga laika par līdzīgu situāciju Bidstrups jau izzīmējās. Arī ar mums būs tas pats.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 01:37 pm
posted by: mazeltov

Āķis 22. Kā korumpētā valstī pierādīt, ka kāds nodarbojas ar korupciju?

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 11:00 am
posted by: mazeltov

Nez, ja sāktos karš Latvijas teritorijā, Bērziņš paliktu kājiņās vai ņemtu kājiņas pār pleciem?

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


smejmoon

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 04:57 pm
posted by: smejmoon


Of course there is bad code out there, but be wary of people who say "every major everything is an awful piece of crap". Those people mostly just don't want to live in reality.

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 04:30 pm
posted by: anonymous

"Valsts policija aizturējusi divu personu grupu par eiro banknošu viltošanu un izplatīšanu."

Kopš kura laika duets ir divu personu grupa?

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 02:04 pm
posted by: martcore

izlasīju, ka šodien vārdadienu svin auguste guste
tas laikam viens cilvēks

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


unpy

Interesanti.

Aug. 28th, 2014 | 01:19 pm
posted by: unpy

Nu jau kuro dienu visa veida soctīklos novēroju, kā cilvēki savā nebeidzamajā alkatībā stiepj mājās maisus ar baravikām. Ko jūs ar to milzīgo lērumu baraviku iesāksiet, ja vien jums pašiem nav savs sēņu restorāns, protams?

Link | Leave a comment {27} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 11:44 am
posted by: martcore

krī taisnība par mukšanas stratēģiju
aizmūc tu uz kaut kādu zimbabvi, a tur jau baobaba paēnā pie tevi piebrauc humanitārās palīdzības furgons, no kura izkāpj ārā afroafrikānis sniegbaltā uzvalkā ar briljantu ausī, kas ir, fašist, uz kurieni sataisījies, zigfrīdannameirovicieti. un blakus uzreiz tāds otrs no buka notriec albatrosu. visur, visur tā būs. pat antarktīdā, tur uzpeld atomzemūdene ar leduslāčiem un pingvīni zaļos ietērpos bez pazīšanās zīmēm...ko tur

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 10:52 am
posted by: dienasgramata

Uzliku modinātāja zvana vietā Boba Mārlija "Get up, stand up!" un gandrīz visu nogulēju.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Aug. 28th, 2014 | 10:51 am
posted by: martcore

starp citu, man uz viena kompja stāv septītie logi, a uz otra xp
tādēļ esmu ar psihodēliju sirgstošs cilvēks, kas my computer pogu neveiksmīgi meklē reizēm startā, reizēm uz desktopa

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories