martcore

(no subject)

Oct. 26th, 2016 | 02:23 pm
posted by: martcore

dāvi ar debiju sanantonio rindās!
kādam tač vajag aizvietot pēc tima dankana palikušo tukšumu

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


anonymous

Divas māsas un draudzene

Oct. 26th, 2016 | 02:09 pm
posted by: anonymous

Klau, vai kāds nevēlas 2 biļetes uz Regnāra Vaivara "Divām māsām un draudzeni" šovakar plkst. 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī?

Cena ir 11 gabalā, bet atdosim par kādiem 5, kas ir pat lētāk nekā pudele vīna.

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


unpy

Somu pirkšanas paradumu un prioritāšu vērotāja piezīmes.

Oct. 26th, 2016 | 12:32 pm
posted by: unpy

Godprātīgi aizpildīju anketu par somu pirkšanas paradumiem. Tas tomēr ir jauki, ja kāds šajos dīvainajos laikos vēl pēta kaut kādus potenciālo pircēju paradumus. Tiesa gan, ir pazīmes, kas liecina, ka vīrieši tiek apzināti tikai politkorektuma vārdā(un tas ir pareizi, somu ražotāji/tirgotāji vispār varētu slaiki uzspļaut vīriešu viedoklim), anketas sastādītājs noteikti ir bijis sieviete, kas grasās aptaujāt tikai sievietes. Savādāk nudien nespēju iztēloties, kā var būt visdažādākās, pat ļoti dīvainas atbildes uz jautājumu "Kur smelies iedvesmu jauniem pirkumiem?", bet to starpā nav "vajadzībās" un tieši tikpat plašs atbilžu spektrs uz jautājumu "Kādi ir galvenie kritēriji iegādājoties somu?", kurā nevienam pat prātā nav ienācis iekļaut kritēriju "lietderība" jebkurā no šī kritērija izpausmēm, kaut vai "izmērs", piemēram.

Link | Leave a comment {19} | Add to Memories


anonymous

Tikai sapnis (nomodā esošie var nelasīt)

Oct. 26th, 2016 | 11:03 am
posted by: anonymous

Kaut kā bija izveidojies cilvēku iedalījums patīkamajos un labajos, un nepatīkamajos jeb sliktajos. Iesākumā un pārsvarā arī pēc tam tas viss notika laukos. Bijām paguvuši uzbūvēt ne vien šķūni, bet arī daudzas dažādas citas ēkas, gandrīz vai nelielu ciemu. Un laiku pa laikam pa meža ceļu tur pie mums iebrauca kaut kādas kompānijas, kas domāja, ka tur būs krogs, kempings vai atpūtas nams. Tos tad visādi centāmies padzīt, jo daži pat pie stūres bija sēdušies pamatīgā ķēmā, izbraukāja mūsu stādījumus, izļurbāja grāvjus un vispār nekontrolēti vazājās pa teritoriju. Tiem pretstats bija kaut kādi patīkami un smuki cilvēki, ar kuriem gan pārsvarā darīšana iznāca vienā no ēkām, kur tika pasniegti kokteiļi un vispār tur izskatījās pēc stiklota lielpilsētas interjera. Aizdomīgi tas viss sāka likties vien tad, kad viena no šīm patīkamajām dāmām gribēja apgāzt un izliet manu džinu un toniku, izņirdza manu izvēli un teica, ka tagad neviens ko tādu nedzerot. Kaut kas aizdomīgs bija viņai pielipis pie mutes, un arī skatiens likās tāds dīvains. Un tad vēl zemē kaut kur pie šķūņa tika uziets tāds kā bezformīgs milzu pūpēdis vai brūnu ļerpatu kamols, kas, kā izskatījās, pamazām vien ēda nost pats sevi un pats sevi pavairoja. Nu jau nepateikšu, kā tas nāca gaismā, bet izrādījās, ka viss ir pilnīgi otrādi. Šķietami patīkamos un izskatīgos cilvēkus (kā liecināja piemērs ar dāmu, tā bija tikai šķietamība), savā varā jau bija pārņēmis šis gaļēdājs-kanibāls, attāls austeru radinieks, un izmantoja viņus sevis pavairošanai. Uzveikt šos mošķus varēja vien ar dedzināšanu (tas skaitījās ļoti sarežģīts risinājums, jo tie bija organismi ar ļoti augstu mitruma procentu, līdz ar to bija nepieciešams nesamērīgi liels enerģijas daudzums), vai “izkaltēšanu”, kas nozīmēja viņu ieslodzīšanu noslēgtā traukā, kur tiem būtu ilgstoši jāpārtiek tikai pašiem no sevis). Viņu mazuļi tad arī bija mazie krikumiņi, kas tiem cilvēkiem reizēm mēdza izsprāgt no mutes. Bet neglītie, nepatīkamie, trokšņojošie un bieži vien iedzēruši nekulturālie miera traucētāji bija vēl neinficētie. Pēc visa spriežot, arī es tomēr vēl arvien biju viens no viņiem, taču mans plāns bija apkarot kā vienus, tā otrus. Kā biju izdomājis tikt galā ar tiem austercilvēkiem, nudien neatceros, bet pret tiem parastajiem es no latvāņa kāta vai kā tamlīdzīga pagatavoju tādu kā šļirci, kā pumpējamu kartupeļu bisi, kurā iesūcu kādu drusku no tiem dzīvajiem austerpūpēžiem un šāvu pa kārtējiem privātīpašuma robežu pārkāpējiem.
Tags:

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


indulgence

cukurs, cukurs, cukurs!

Oct. 26th, 2016 | 09:02 am
posted by: indulgence

Prieka vēsts sazvērestības teoriju adeptiem: Eiropas Savienība nolēmusi no 2017. gada 1. oktobra atcelt kvotas par cukura ražošanu! http://www.liepajniekiem.lv/tv-kurzeme/sizeti/dod-zalo-gaismu-cukura-fabriku-atjaunosanai-latvija-193431

Tb no nākamā gada 1. oktobra jebkurš no jums, dārgie lasītāji, var palaist darbībā savu cukurfabriku, ražot tajā īstu Latvijas cukuru no īstām Latvijas cukurbietēm, un visai pasaulei pierādīt, ka produkts sanāks ja ne lētāks, tad cenā tikpat rentabls, kā Dānijā no Brazīlijas cukurniedrēm ražotais. Var izkonkurēt nejaukos ārzemniekus uz skaitli trīs – karogs jums rokā!
Tags:

Link | Leave a comment {21} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 26th, 2016 | 01:22 am
posted by: ulvs

Poll #20863 Tavi 3 mīļākie medikamenti
Open to: All, results viewable to: All

Kādi ir tavi 3 vismīļākie recepšu/bezrecepšu medikamenti? (sen aizliegtie/vairs neesošie neskaitās; piemēri: morfīns, kokaīns)

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


ulvs

tavi mīļākie medikamenti

Oct. 26th, 2016 | 01:21 am
posted by: ulvs

Kas ir tavi mīļākie medikamenti? Atbildi pollā, kas būs nākošajā postā. Tie var būt jebkādi medikamenti, sākot no pretsāpju zālēm (vienalga kādām), beidzot ar, nezinu, kodeīnu un xanax/valium. Šajā postā turpināšu par 2 savām pieredzēm ar deksofānu. 

Jā,bet, pirms rakstu par deksofānu, mazliet par tēmu un ideju. Iedomājos - varbūt, ja runājam par legālajām vielām, tad cilvēki varbūt nekautrēsies un atklās, kas viņiem tik no medicīnas. Ko nozīmē "tīk no medicīnas"? Atceros, kad biju students LU JF, tad tolaik kopā ar [info]neesmusuns mēs bijām ļoti iemīlējuši dekstrometorfānu jeb Dexofan, ko aptiekās tirgoja vai nu pretklepus sīrupos vai 30 mg tablešu formā, kas tika tirgotas burvīgos 10 tablešu iepakojumos - tieši tik, cik ir vidējā deva, lai apreibinātos.

Tāpēc pastāstīšu par šo vienu no medikamentiem, kas man savulaik (pirms gadiem 8-9 biju tipisks psihonauts jeb cilvēks, kurš ir ļoti ieinteresēts, banāli izsakoties, apziņas paplašināšanā) ļoti aizrāva.

Lielās devās dekstrometrofāna hidrobromīds (30 mg tablešu aktīvā viela) ir tipisks disociatīvs. Šo substanču klasi vislabāk izskaidro izjūta, ko var raksturot ar vārdiem - smadzenes atrautas no ķermeņa, vai otrādi, bet tas nav svarīgi, jo tu tripa laikā (4-8 h) esi tādā kā caurumā (nelielās devās) vai arī siltā vairogā, kur tevi nekas neaizskar, ja vien tu neesi sabiedrībā (disociatīvi ir tipiska reibinošā substance, ko ieteicams lietot, esot drošā vietā), savukārt deksofāns lielās devās izraisa pilnīgi dissociāciju starp ķermeni un smadzenēm, radot absolūti reālas halucinācijas. Tālākais, kur es šajā ziņā esmu bijis, ir aceteku pilsētas mūri - es, apēdis 600 mg, un pa virsu ieelpojis tā saukto popperi, acumirklī attapos pie kādas senas acetku pilsētas mūriem (geju kultūrā populāra substance, kas balstīta uz ātri iztvaikojošas, ēteriskas bāzes, un kā efekts ir izteikts sārtums vaigos līdz ar sirdsdarbības paaugstināšanos un pāris minūšu ilga mild euphoria, kā ietvaros, tā runā, atslābinās sfinktera muskulatūra, tāpēc substance ir tik populāra geju vidū, jo, to state the obvious, tā vieglāk iebāzt). 

Viena no ļoti mīļāk agrīno tīņu dienu grāmatām man ir Artura Lielā "Konkistadori". Joprojām diezgan dzidri atceros acteku pilsētu aprakstus, to savādos, monolītos mūrus un augstos tempļus, kas slējās aiz tiem. Un tas bija tas, ko redzēju halucinācijā - viss bija pilnīgi fotorealistisks. Interesanti, ka apkārt esošie indiāņi uz mani skatījās ļoti savādu skatienu. Bet bez bailēm. Tas bija viss, ko redzēju - labi, ja desmit sekundes. Popperim, ejot ārā no sistēmas (tam ir ļoti ātrs pussabrukšanas laiks), es momentā atceļoju atpakaļ realitātē ar tik pārlaimīgu ģīmi. Aizmirsu piebilst - vēl mums bija izcils zaļais, un tolaik mana tolerance bija sasodīti maza.

Taču tas ir atpisks trips. Tipisks trips izpaužas kā nevēlēšanās pārvietoties, jo ķermeņa un prāta disociācija ir tik liela, ka cilvēks deksofāna reibumā parvietojas t.s. robowalk'ā jeb stīviem locekļiem, kā 3PO jeb zeltītais robots no Star Wars frančīzes. Cilvēks under influence vienkārši guļ gultā un ceļo savā apziņā. Ceļojumi ir ievilkušies tik dziļi, ka es reiz, aizvērtām acīm, redzēju milzīgu sfērisku objektu, kam pietuvojos savā halucinācijā (tā bija ļ.netipiska halucinācija, jo es reizē apzinājos pasauli) - tā izrādijās esam planēta, uz kā izvietots tāds kā milzīgs ofiss, kur katrā nodalītajā būdiņā ir pa darbiniekam, kurš aktīvi runā pa telefonu ar, pieņemu, kādu citu (vai visiem) šī ofisa dalībniekiem. Piezūmojot tuvāk, es sadzirdēju īstu bābeli - un tā bija ļoti baisa izjūta, jo viņu sinhronās balsis runāja man svešā valodā, un viņu daudzums panāca tādu mega konsonanses efektu, visam nonsensam saplūstot vienā vienotā, pulsējošā skaņā, kas mani aptvēra un it kā vilka dziļāk. Pēc šīs pseidohalucinācijas, jau esot mazliet skaidrāks, es daudz par to domāju. Secināju, ka tā bija planēta Zeme, ko apdzīvojam neviens cits, ka mēs. Taču tas bija kā filmā Matrix - tas ir, es sajutos, kā tās varonis, kurš ir redzējis planētas patieso stāvokli. 

Man ir prieks par šīm pieredzēm. Es pat teiktu tik daudz, ka katra out-of-body experience, kas man ir bijusi, ir mani kaut kādā mērā ļoti, khm, mācījusi.

Tagad tava kārta - ieraksti poll'ā, kas būs nākošajā postā, 3 savas mīļākās legālos (recepšu/bezrecepšu) vai ļoti nesen aizliegtos medikamentus. 

Link | Leave a comment | Add to Memories


ulvs

kā mūs redz dators

Oct. 26th, 2016 | 12:21 am
posted by: ulvs

Ar ko man nereti asocējas zīdaiņi? Spied šeit, lai redzētu. Starp citu, ļoti interesants ir stāsts, kā šīs .gif animācijas ir radītas. Tās radīja dators, pamatojoties uz to, kā zīdaiņi kustās. Aizmirsu citus faktorus, kas ietekmēja šo interesanto rezultātu (tā teikt, pēc datora domām - tādi ir zīdaiņi).

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


ulvs

-

Oct. 26th, 2016 | 12:09 am
posted by: ulvs

Esmu parāk noguris un pat mazliet apreibis no mēģinājuma, tāpēc par Gati Z., cerams, turpināšu rīt. Kāpēc es vispār par viņu rakstu? Nav jau tā, ka es kaut kā vēlētos vērsties pret viņu - lai taču cilvēks dzīvo, kā vēlas. Taču tas neliedz citiem analizēt viņa izgājienus un aprunāt viņu aiz muguras, hehe! Kīp in tač, maza fakas, mazie zvēri.

Link | Leave a comment | Add to Memories


bljanna

džūksts un it kā ar to nesaistītas lietas

Oct. 25th, 2016 | 11:46 pm
music: Midlake
posted by: bljanna

Čatā aizgājusi saruna no nopietni akadēmiskās līdz priekiem par [info]elina grāmatas iznākšanu un visbeidzot arī līdz menstruālo asiņu izmantošanai glezniecībā. Kāds iebļaujas "peža!", top aizstājējvārds Sākotnes Muklājs.
Tas šodienai arī viss. Pieaugušie ir runājuši.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


artis

Who owns "The Independent"?

Oct. 25th, 2016 | 10:48 pm
posted by: artis

"[T]he easiest way to prevent the next world war is simply to let the Russians have what they want, provided it makes no difference to you. Trump has almost said as much about American intentions; smaller Nato allies, if they don’t pay their way, can go hang if they want American men and women to lay down their lives for them. The Russians can have Estonia, Latvia and Lithuania if they want. We’re not talking about giving them Rhode Island or Alaska, are we?"

http://www.independent.co.uk/voices/could-hillary-start-a-world-war-sure-as-hell-she-could-and-here-s-how-a7379051.html?cmpid=facebook-post

J: Kam pieder laikraksts?
A: KGB.

https://twitter.com/_seanogrady

Link | Leave a comment | Add to Memories


wowow

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 11:34 pm
posted by: wowow

Saklausījos internetos, ka The Walking Dead jaunās sezonas pirmo epizodi nevajagot skatīties, esot nežēlīgi, sūds un vilšanās un vispār nožēlojot. Būtu forši, ja cilvēki spētu nespoilot vismaz pirmās trīs dienas.

Link | Leave a comment | Add to Memories


artis

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 09:33 pm
posted by: artis

"Moscow fears that Kaliningrad is vulnerable to NATO, which surrounds it. So it has installed weapons systems that, even if they are intended as deterrents, also threaten the Baltics and increase Russia’s ability to cut them off from the rest of Europe.

That has led NATO to expand its own presence in Eastern Europe, which makes Kaliningrad more vulnerable, deepening the cycle.

Scholars call this pattern of escalation a security dilemma. It is considered a major cause of World War I, and is one of the most-studied ways in which countries can stumble into an unwanted conflict."

http://www.nytimes.com/2016/07/22/world/europe/donald-trump-nato-baltics-interpreter.html?_r=1

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

bāli, bladāsim pa peukēm! (c) jaunākais bratāns

Oct. 25th, 2016 | 10:05 pm
posted by: martcore

pie oduvāna (nav džedajs) komentos aktīva apspriede par bērnu audzināšanu

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 07:25 pm
posted by: mazeltov

Pirmo reizi piedzīvoju iestrēgšanu lidostā - slikti laikapstākłi, łotenes nevar nolaisties. Viens reiss atcelts, redzēs vai sekos arī pārējie.

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 08:59 pm
posted by: martcore

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 06:14 pm
posted by: martcore

nu, biedri, koļījieties, kādi jaunie seriāli ir jāskatās
a to es drīz būšu visu haven noskatījies
un ko pēc tam, kaut kādas kinofilmas aplūkot vai, muahaha

Link | Leave a comment {14} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 04:44 pm
posted by: ulvs

Komentārs pie [info]quizer vadītā, pirmā Difūzijas raidījuma ieraksta

Tas Gatis Ziema ir kaut kāds slims, glumjš, parazitējošs tārps, ko apbrīno tādi paši dzīvē vīlušies vientieši, kas neko citu, kā deldēt kreāslus chomsky un teātra bārā nav spējīgi. Redz, kaut ko tur gudri cenšās dirst cik viss šeit slikti - nevienam neviens nemaksā, jo visi viens otru pazīst, bet tajā pašā laikā pats nav spējīgs samaksāt pat saviem grupas biedriem.
Tajā mūzikā nekā nav, tikai patmīlīga pidara ego priekšādiņas staipīšana.
/vijolniece

Man ir šaubas, ka šī komentāra autors tiešām ir vijolniece (meitene). Lai gan - kāpēc nē? Kāpēc? Tāpēc, ka neesmu manījis, ka meitenes brīvi lietotu tādu leksiku. Jā, šis komentārs būtu citādāks, ja to būtu rakstījusi sieviete. 

Es jau kādu laiku, kopš Gatis iesita Armandam uz skatuves par to, ka Armands nolažoja pāris notis uz trompetes (kas visā savā varenībā ir iemiesots video, kas, savukārt, ir pieejams i-netā), esmu vēlējies parunāt nedaudz par Gati. 
Tātad, mazliet par psiholoģisko portretu. Gatis ir tāda tipa cilvēks, kurš apzinās savu presence un izmanto to. Tik bez pārpratumiem - tas nav nekas negatīvs. Es arī daru tāpat. Un tu, iespējams, neapzinoties vai pat apzinoties dari tā. Taču man patīk analizēt šo cilvēku presence faktoru... bet par to vēlāk.

Gati pazīstu jau kopš seniem laikiem. Atceros, ka kaut kad pirms 7 gadiem spēlējām kopā DEPO. Viņš vēl bija tik maziņš un tik pieticīgs. Skatījās uz visu it kā no apakšas, bet ne pazemīgi, drīzāk draudzīgi inkvizitīvi un analītiski. Katrā ziņā man viņš patika, jo bija izjūta, ka viņš vēlas mācities, apgūt, izprast, un tādā garā. Taču viena lieta, kas mani kaitināja jau tad, bija viņa Dž.Hendrixa tipa soļņiki, kurus viņš noodle'oja nepārtraukti, pat esot uz skatuves ar pieslēgtu ģitāru. Tas ir tik sasodīti kaitinoši un banāli, taču tas nekādā ziņā neietekmē cilvēka personību vai to, kā skatos uz viņu. 

Šajos gados viņš ir ļoti izaudzis, kas ir normāli, jo ir pagājuši daudz gadi. Ceru, ka ievērojāt manieri, kādā runāju par viņu - familiāra. Es viņu zinu ļoti labi. Tā man labpatīkas domāt. Jo tur nav nekas komplicēts. Un katrā ziņā tur nav nekas dižs vai cēls - šie ir aspekti, ar kuriem viņš viļ citus cilvēkus. Bet par to un citām lietām nākošajā postā. Turpināšu tieši par šo pašu tēmu (man šobrīd ir time out).


Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


unpy

Visuma noslēpumu vērotāja piezīmes.

Oct. 25th, 2016 | 12:54 pm
posted by: unpy

Pastāstiet man, lūdzu, kas ir lūpu spīdums(priekšmets, nevis parādība, cik noprotu) un kādai vajadzībai tas nepieciešams?

Link | Leave a comment {53} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 10:22 am
posted by: ulvs

Pēdējā laikā spēlēju Paladins. Mana mīļākā varone ir Ying. Idejiski tas ir support character (hīleris), taču viņa arī var nodarboties ar crowd control un nedaudz DPS. Viņa var radīt 2 ilūzijas, kas ir identiskas viņai (tikai statiskas), kas hīlo apkārtējos draugus, bet reizē, ja es piespiežu "shatter" pogu, tad tās veic allahu akbar cienīgu gājienu un skrien uz ienaidnieka pusi, lai eksplodētu. Ļoti kruta hero shooter/pseido-line pushing spēle (tipa DOTA2, tikai FPS).

Viņai ir visstulbākie un nesmieklīgākie joki emote ietvaros, bet katrs šāds sīkums viņu manās acīs padara burvīgāku. 

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


ulvs

Les Attitudes Spectrales

Oct. 25th, 2016 | 08:40 am
posted by: ulvs

Pavisam aizmirsu pastāstīt par grupu "Les Attitudes Spectrales". Ļoti svaiga mūzika priekš mūsu zemītes. Kaut kas starp maniem mīļajiem (lai gan mīlu tikai pirmos 4 albumus) Deerhoof un visādām psihodēliskā roka grupām, kā arī tiem duetiem, kur parasti ir džeks un meitene (viens spēlē bungas, otrs ģitāru vai basu) - kā sauca tās populārās underground duo grupas, kas spēlē ko līdzīgu? Pavisam izkritušas no atmiņas. Un nē, nerunāju par Ligthtning Rod, bet gan tieši par beibe, plus, džeks sastāvu. 

Patīkams lo-fi ieraksts. Visvairāk mani pievilināja šis skaņdarbs (klikšķini, lai klausītos) no viņu albuma "Floral Wreck". Nenormāls prieks, ka frontmens ir meitene. Patiesībā nevaru sagaidīt, kad iepazīšos ar viņu (varu iztēloties, ka cilvēki, kuri lasa manu cibu, noteikti uzreiz nodomā, ka es runāju atkal par ar seksualitāti saistītām lietām - fuck off, this is music!). Varētu būt burvīgs cilvēks. 

Bet šī arī īsti manā izpratnē nav ierakstu mūzika - dzīvajā tas noteikt ir īsts pārdzīvojums. Tāpēc nāciet 12. novembrī uz koncertu un pārliecinieties. Taču bez ekspektācijām, jo es viņus JOPROJĀM neesmu dzirdējis laivā. 

Link | Leave a comment {8} | Add to Memories


ulvs

rīta pastaigas

Oct. 25th, 2016 | 08:27 am
posted by: ulvs

Visi ceļas, lai ietu uz darbu, taču es plānoju sev jaukas un mierpilnas brokastis. Un varbūt kādu mazu ballīti.
Vakar biju agrā pastaigā pa Valdemāra ielu, aptuveni pulkstens 08.00 no rīta. Es nesaprotu, kā cilvēks nesajūk prātā, katru rītu ceļoties tik agri un slājot pa tām tumšajām, depresīvajām, nolādētu un nelaimīgu, pusiemigušu cilvēku ielām. Tās ir tik skaļas, automašīnām veidojot garas rindas un sastrēgumus, kas neatsrēgst. Sabiedriskais transports - šoreiz 3. trolejbuss, bija tik piebāzts ar kusliem, kurnējošiem purniem.

Vienīgais, kas man ļoti patika, bija kāda trolejbusa krēslā ieslīgusi, dziļā mierā iemigusi daiļa meitene, kura, šķiet, nesteidzās uz savu universitāti vai darba vietu. Viņas galva tik mierpilni pārkarājās pār viņas pleciem, garajiem, zīdainajiem kastaņu matiem slīdot lejup pār viņas seju un krūtīm, gandriz pilnībā aizsedzot viņas daiļos vaibstus.

Link | Leave a comment {13} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 08:27 am
posted by: ulvs

Man tomēr ļoti patīk mūsu, Židrūna, t.s. publicitātes foto. Mēs visi iemiesojam patiesu mieru. 

Rekur TVNET raksts par 12.novembra koncertu Centrāltirgus apvidū. Un musu fočene, protams.

Link | Leave a comment | Add to Memories


perkons

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 12:34 am
posted by: perkons

Šeku reku kā no gaisa, balti sūdi birst!

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Oct. 24th, 2016 | 11:20 pm
posted by: mazeltov

Šodien okeāns parādīja savu spēku - milzīgi viļņi - fonā, savukārt iekšā vai ārā raujoši - pludmales līmenī; pēc tam, kad viens mani ierāva iekšā un milzīgs vilnis pārgāzās pāri, tad nākamajos iekšā bridienos biju daudz piesardzīgāka. Un nemaz nebiju dziļi - ūdens līdz dibenam, bet spēks tāds, ka saproti, ka no mutuļojošā pretim nākošā smilšu-ūdens kokteiļa neizbēgt - atlaidu dēli un tad tas viss gāzās pāri. Nemaz negribas iedomāties kā ir tur, kur lūza un ar skaļu būkšķi smiltīs triecās vēl milzīgākie viļņi. Šodien okeānā paliku gandrīz pati pēdējā - kad līdu laukā no ūdens, tad biju palikusi vienīgā, bet tad ieraudzīju vēl divus nenormālos, kuri vēl līda iekšā mutulī.

Bet kopumā, bija super, turklāt nevienu reizi nevilku hidru - tikai rash guard kreklu un peldtrusenes (97% velk hidras).


Pāris bildes ar laimīgo izdzīvotāju )

Link | Leave a comment | Add to Memories


perkons

(no subject)

Oct. 25th, 2016 | 12:20 am
posted by: perkons

Tagad, ot incanti[info]ernuerna dusmīgi gatavo desmaizes, vai skrien uz diennakts bodi pēc vēl pelmeņiem ar pavadošo sastāvu.

Link | Leave a comment | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 24th, 2016 | 04:55 pm
posted by: ulvs

Tas ir nenormāli kruta, kad dzīvē notiek kas šāds - kad tu konstatē, ka tavā miteklī zem grīdas ir pazemes tuneļi. Tā gadījās šī posta autorei

Link | Leave a comment | Add to Memories


bljanna

par radošo cilvēku interešu pārstāvniecību

Oct. 24th, 2016 | 03:35 pm
posted by: bljanna

Haralds Matulis

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


bljanna

pedanti, beware

Oct. 24th, 2016 | 11:48 am
posted by: bljanna

Es esmu no tiem cilvēkiem, kurš bez speciālas piedomāšanas krūzīti vienmēr noliks blakus krūžu paliktņiem.

Link | Leave a comment {11} | Add to Memories


sirdna

(no subject)

Oct. 24th, 2016 | 10:17 am
posted by: sirdna

Izlēmu "palutināt sevi" un saldi gulēt až līdz septiņiem. Pamodos piecos. Iesnaudos. Pamodos piecos trīsdesmit. Iesnaudos. Pēc sešiem sāku mosties ik pēc 15 minūtēm. 6:57 man viss apnika un cēlos augšā, ar pateicību atzīmēdams jaunās dienas sākumu.

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


affair

(no subject)

Oct. 24th, 2016 | 09:33 am
posted by: affair

Ir vairāki cibsteri, kas man objektīvu vai subjektīvu iemeslu dēļ konkrēti besī. Piemēram, besī seja, vai vienkārši ir lohi. Vadoties pēc senās parunas par sūdu kustināšanu, ļoti sen nebiju viņus lasījis, bet tagad iemetu aci un pašķirstīju pāris cibas, mazums – būs izauguši par patīkamiem, pašpietiekamiem cilvēkiem.
Tomēr – ne nieka. Dirstu, ja teiktu, ka nav savdabīgi patīkami redzēt, ka ir cilvēki, kas palikuši precīzi tādi pat lohi, kādi bija pirms teju desmit gadiem. Pacēla garīgo.

Link | Leave a comment | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 24th, 2016 | 02:09 am
posted by: ulvs

Ļoti interesants video materiāls par polinēziešu (mazliet iedzēris) nozīmju pilnajiem un sasodīti sāpīgajiem tetovējumiem.

Link | Leave a comment | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 10:26 pm
posted by: mazeltov

Kad ir laiks posties mājās? Kad pežas ezis sāk durties cauri peldtrusenēm.
Bet vispār, kosmētiku nelietoju it nemaz, jo tāpat viļņi visu noskalos, staigāju apkārt brīva un sāļa.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 07:30 pm
posted by: mazeltov

Iztrakojos ar dēli pa viļņiem, uzēdu zivis, tad uztrakoju vēl. Man laikam iepatikās.

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 09:03 pm
posted by: dienasgramata

DELFI. Kādā lauksaimniecības nozares zinātniskajā institūtā Stendē vairākus gadus eksistējusi tā dēvētā melnā kase.

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


sirdna

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 08:59 pm
posted by: sirdna

Prieka un cerības dziesma, iedvesmota no latviešu neticamajām dēkām Itālijā.

https://www.youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


indulgence

augstākā izglītība

Oct. 23rd, 2016 | 05:54 pm
posted by: indulgence

Augstskolas uzdevums nav mācīt amatu vai profesiju, bet tikai iemācīt:
- noteikt, cik relevanta ir tā vai cita informācija apspriežamajā tēmā;
- nodalīt racionālos un emocionālos argumentus;
- nodalīt faktus no viedokļa;
- noskaidrot apstākļus, kas var mazināt vai apšaubīt argumentu spēku;
- pamanīt argumentācijā pretrunas un vājās vietas, noteikt papildu informācijas nepieciešamības apjomu;
- noteikt visas ieinteresētās puses;
- fiksēt loģiskās kļūdas argumentācijā;
- analizēt faktus un informāciju;
- savstarpēji saistīt un analizēt faktus un informāciju no dažādiem avotiem;
- apstrādāt pretrunīgu, neadekvātu vai divdomīgu informāciju;
- formulēt derīgus, loģiskus, secīgus un saistītus argumentus, pamatojoties uz faktiem, nevis viedokļiem;
- veidojot argumentāciju, ņemt vērā kontekstu;
- izvairīties no pārspīlētiem secinājumiem;
- atzīt, ka problēmai var nebūt viens patiesais risinājums, vai viennozīmīgas atbildes;
- apzināties un apzināt alternatīvus skatījumus, salīdzināt tos lēmumu pieņemšanas procesā;
- korekti un objektīvi izmantot informāciju savas nostājas pamatošanai;
- izvairīties no liekvārdības, veidojot pierādījumu argumentācijas sistēmu.

Ja students to apguvis, visu pārējo izvēlētajā nozarē nepieciešamo viņš var iemācīties pats. Ja nav apguvis, tad nekad nekļūs labs speciālists, kaut izlasītu visu iespējamo attiecīgajā nozarē.

(B.N. Moore, R. Parker. Critical Thinking. 2012)

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 04:56 pm
posted by: ulvs

Kā mani fascinē šādi video, kur kaut kādi deģenerāti aicina cilvēkus balsot par Klintoni. It sevišķi šis neglītākā purna īpašnieks. "I avoid talking politics... but vote for the undead bitch because she cares for gays/trannies and morals".

Link | Leave a comment {10} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 04:18 pm
posted by: ulvs

Sasodīts, pagājuši 9 gadi, un es atkal sajutu to, cik ļoti sāpīgi ir tad, kad tevi nemīl pretī. Tas ir tik ļoti neizsakāmi sāpīgi, ka visi pārējie cilvēki tev ir vienkārši cilvēki. Miesa un gars, jā, un bauda arī, taču vislaik prāta nostūrī mani pavada doma par savu mīļoto. Par to, cik neizsakāmi mīlu. Un par to, ka tiešām esmu gatavs darīt jebko, skūpstīt viņas dubļainos kāju pirkstus, krist dziļi nebūtībā un zemoties, tikai, lai satiktu viņu. Man jau likās, ka es vairs nekad neko tādu nejutīšu. Katrā ziņā man jābūt pateicīgam, ka viņa man ir parādījusi, ka varu just. Tiešām.

Savas ciešanas cenšos ielikt dzejprozā, taču tā kā sen neesmu to darījis, tāpēc nesanāk dabiski, viss sanāk uzspiests un mākslīgs.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 02:33 pm
posted by: ulvs

Intervijā biju high as kite. Fuj, kauns klausīties. Es nevaru parunāt, haha!

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 02:31 pm
posted by: ulvs

Filipa čiksa noķērusi mani dailes brīdī, Difūzijas laikā.


Raidījums klausāms šeit.

Link | Leave a comment | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 02:29 pm
posted by: ulvs

Es gribētu dēlu no Mētras Saberovas.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


anonymous

(no subject)

Oct. 23rd, 2016 | 12:54 pm
posted by: anonymous

Sapnī izgudroju galdaspēli, kuras spēlētājiem bija jāiegūst t.s. Atmiņas ūdens. Vizuāli drusku līdzinājās Marsam, taču īsā pamošanās mirklī paguvu nodomāt, ka manējā ir daudz krutāka. Kāpēc tieši tas Atmiņas ūdens, nudien nav ne jausmas, jo viss, ko par to zinu, ir kaut kur manīti daži joki un garāmbraucošs furgons, kas laikam to ūdeni visiem aizmāršām piegādā.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


ulvs

inovāciju meistars

Oct. 22nd, 2016 | 11:27 pm
posted by: ulvs

Mans ierocis against bullies ir to bully them back using the magic of interwebz. Diezgan inovatīvi, vai ne tā?

Riskējot ar to, ka mans blogs drīz izskatīsies pēc [info]ingmars666 bloga, pasvītrošu apgalvojumu, kā to modīgi tagad ir darīt, ar foto: 

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Oct. 22nd, 2016 | 09:25 pm
posted by: mazeltov

Draugs, uzklājot alvejas gelu man uz muguras, bija lakonisks: "50 shades of red".

Link | Leave a comment | Add to Memories


mazeltov

(no subject)

Oct. 22nd, 2016 | 09:03 pm
posted by: mazeltov

surf )

Link | Leave a comment | Add to Memories


ulvs

(no subject)

Oct. 22nd, 2016 | 09:43 pm
posted by: ulvs

Šovakar laikam tomēr nodošos nevis cilvēkmīlestībai, bet gan meditācijai.

Starp citu, ziniet, kas man patīk modernajā hiphopā? Ir tādi gabali, kur nēģeri paralēli repošanai ik pa brīdim iekunkstas vai izdveš visādas citādas apzināti radītas skaņas, nu, tipa "brrr" vai kā tā. Man tā šķiet esam augstākā pilotāža mūzikas mākslā.

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


ulvs

pretrunas un attaisnošanās, khh

Oct. 22nd, 2016 | 09:40 pm
posted by: ulvs

Cilvēkiem labpatīkas domāt, ka citi cilvēki, ja pauž par kaut ko viedokli, tad tas momentā ir kategorisks. Tas ir, it kā citas opcijas nemaz netiktu pieļautas. Vismaz man bieži ir tāda apziņa attiecībā uz manis pausto un citu cilvēku uztveri pret to. Bet es nespētu reizē būt tik abstrakts, ja tiešām būtu tik kategorisks.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


martcore

par fudbolu

Oct. 22nd, 2016 | 08:35 pm
posted by: martcore

var daudz strīdēties par mūsdienu ofsaida traktējumu, taču barsas pirmā gola gadījumā, es saprotu par ko sapsihojās valensijas aizsargi un vārtsargs - tas ir ofsaids
kad uzbrucējs sāk skrīnot vārtsargu kā hoķī un lekt pāri bumbai, viņš ļoti konkrēti piedalās epizodē. un tas ir noteikti jāklasificē kā aizmugure

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


martcore

(no subject)

Oct. 22nd, 2016 | 06:37 pm
posted by: martcore

ar ko ir labs teniss, šahs, tas pats skvošs, un kādēļ man šķiet, ka katram, kas trenējas komandu sporta veidos, vajadzētu paralēli paspēlēt tur kaut vai galda tenisu
tādēļ, ka tas ļoti labi attīsta kritisko domāšanu
komandu sportā pēc zaudētas spēles bieži vien mācas virsū domas par to, ka nolēja tur tie desmit džeki, vai basketā tupais saspēles vadītājs, a es spēlēju, kā dievs un brīžiem staigāju pa ūdens virsmu
individuālajā sportā pretenzijas ir tikai konkrēti pret sevi, vainot vairāk nav ko, jā, tenisā mēdz tur atrast kaut kur malā tiesnesi un pabļaut uz viņu, bet tas drīzāk tāpēc, lai nelauztu raketi
komandu sportā šāda psiholoģija rezultējas svarīgā atklāsmē "nu jā, es ne pārāk nospēlēju. pārējie arī, nu bet es arī. jāiet nopietnāk trenēties laikam"

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories