Runājot par sajukšanu prātā.

piektdien, 6.02.2009 @3:50 pm

Kas to būtu domājis, ka sajukt prātā ir tik viegli.. Atliek tik ieslīgt pastiprinātā antagonisma stāvoklī un ‘wolla’, tu esi prātam neaptverami apdullināts. Es te tā aizdomājos, ka cilvēks kurš ir sajucis prātā, nemaz citiem nevar izskaidrot kā tas ir, jo kā gan var izskaidrot prātam neaptveramo? Būtu interesanti atrast kādu grāmatu, kur atrakstīta trakuma peredze. Protams, ka atrast autentisku grāmatu būtu ļoti grūti, jo pasaule ir pilna ar sapņotājiem, kas raksta fake ass biogrāfijas un tml lietas, bet tur pat smakas no patiesībās, nemaz nav!

«если начальник..

piektdien, 6.02.2009 @4:13 pm

«если начальник не говно, то он – говно, а не начальник»

Runājot par kuņgu sulām.

piektdien, 6.02.2009 @5:28 pm

Mūsdienās praktiski visi patērē pārāk daudz "skābo" produktu, tas varētu būt viens no galvenajiem osteoporozes un citu slimību cēloņiem, jo organismam ir jāstrādā, lai skābi neitralizētu, un tas tiek darīts, paņemot kalciju no kauliem.
Tāpat pastāv uzskats, ka skāba vide ir labvēlīgāka visādiem baciļiem un vīrusiem. Kādu vīrusu it kā ir iespējams "noķert" tikai tad, ja organisms ir diezgan skābs. Saskaņā ar šo teoriju sanāk, ka vīrusi tiek piesaistīti, nevis nejauši noķerti. Tāpēc atveseļošanās periodā ir īpaši svarīgi patērēt daudz "sārmaino" un maz "skābo" produktu. Sarakstā nav iekļauti alkoholiskie un saldinātie dzērieni, gaļas produkti, dažādas uzkodas, saldumi un pusfabrikāti - šie produkti pārsvarā veido ļoti skābu vidi, un cilvēkiem, kas rūpējas par savu veselību, no tiem jācenšas izvairīties. Skābu vidi veido galvenokārt visi termiski apstrādātie, saldinātie, dzīvnieku izcelsmes un graudaugu produkti, kā arī kaltēti zirņi un pupas. Sārmainu vidi veido gandrīz visi svaigie zaļumi, dārzeņi, augļi un ogas, kā arī diedzēti graudi, sēklas, zirņi un pupas. Piebilde: produkta faktiskā sārmainība vai skābums (pH līmenis) nenosaka, kādu vidi tas veido cilvēka organismā. Piemēram, citrons ir ļoti skābs, bet galaprodukti, kas rodas pēc citrona sagremošanas, ir sārmaini.
Organisms vienmēr cenšas saglabāt stabilu pH līmeni. Ja uzturā ir pārāk daudz skābu vidi veidojošo produktu (kā tas mūsdienās ir ar vairumu cilvēku), tad organismam ir vairāk jāstrādā, lai neitralizētu skābi un izvadītu to no organisma. Skābe tiek neitralizēta, izmantojot organisma minerālvielu rezerves. Šī papildu spriedze un minerālvielu trūkums var izraisīt dažādas veselības problēmas. Tādēļ ir svarīgi, lai skābu vidi veidojošie produkti kopējā produktu patēriņā nepārsniegtu 40 procentu īpatsvaru. Lai palīdzētu organismam atveseļoties, uztura sadalījumam vajadzētu būt šādam: 80 procenti sārmainu vidi veidojošo produktu un 20 procenti skābu vidi veidojošo produktu.


Lietojam(60%). Lietojam 25%. Lietojam(15%) .
Kopā divas grupas, cenšamies nemiksēt.
turpināt lasīt.. )
(bez komentāriem..)

Пятница нах.

piektdien, 6.02.2009 @9:00 pm

Мороз на улице и ветер, 
И лишь собакам всеравно: 
Они ебутся и им комфортно и тепло.

Горошек.

piektdien, 6.02.2009 @9:40 pm

Горошек зелёный,
Скажите мне правду,
У вас мозг есть?