and there ain't no war in my head

ne vieta, ne laiks, ne jēgas ://

keedza

View

Navigation

July 2nd, 2010

tā.

Add to Memories Tell A Friend
tā lai nebūtu pārpratumu - ar iepriekšējo dzīvi man nav nekāda sakara.

October 25th, 2008

e, skaties ar...

Add to Memories Tell A Friend
http://www.freewebs.com/shade8/

November 19th, 2007

Add to Memories Tell A Friend
kad dienu pirms manas dzimshanas dienas gaajaam uz killlera dienasgraamatu teaatrii ar arti, vinsh atzinaas, ka ir laikam ieliimeejies manii. to, ka man vinjsh shausmiigi, shausmiigi, shausmiigi patiik nepateicu. e, lai buutu.

October 31st, 2007

lai būtu.

Add to Memories Tell A Friend
kā vakar raxtīju artim - gribu iegrimt sevī un noslīkt,jo viss ir pārāk sarežģīti/dīvaini un cilvēki vispār atsakās domāt.

September 27th, 2007

god save the queen!!!!

Add to Memories Tell A Friend
shon atklāju sex pistols brīnumu. g'dies. smieklīgi jau, ka tik tag, bet man toties maa meetaajas sex pistols maika, kuru, kad biju siika sencim sveetkos uzdaavinaaju :DD galv.kriteerijs - raiba un ar dzhekiem :DD

September 15th, 2007

Add to Memories Tell A Friend
es gribu koka en stikla buudinju liela lauka viduu, kur taalumaa viid mezhsh un skatiities uz veeju, kas dzenaa dabu un kokus un manu buudinju.

September 4th, 2007

internaats

Add to Memories Tell A Friend
mana ikdienas apgaita kad tieku pie neta: inbox.el vee (, onaa, kriewu kursabiedrus uz izpletnjleeceejus apluureet, bet vispaar esmu kaa eena tur. tad nemirst.lv (krutums nemirst :D ) un tad klabiite un visubeidzot zatlers.lv

debeshkjiigi.. aa, veel jau patiesi.lv kur "pilsētas lauku rajona iedzīvotājs Gunārs (69) ikūpina savu naudu, skatoties uz to :DD nu tipa hanzenes krediitkarte, a pie vieniigaa veikala tikai uniisha automaats. paskataas cik pikjis un iet iepirkties. a katru reizi nefiga nesanaak par to summu iepirkties un kad akal iet skatiities, tad beigaas jau miinusaa 4 sanchus ieraawis!!! :DDDDD omfg :DDDDD

September 2nd, 2007

Add to Memories Tell A Friend
līdžu! nelasi vairāk.

he.

Add to Memories Tell A Friend
es gribu busiņu.
nu tiesības es arī gribu. bet busiņu es gribu vairāk.

man patika, ka marks aurēlijs teica, karoče - ja tev kaac besii, iedomājies, ka mēs visi nomirsim. nu tā viņš neteica, bet es jau arī necitēju.
un neticēju. (:

pain depends on your imaginative power

Add to Memories Tell A Friend
man gan patiik rudens naakshana. diez vai atvasara jau bija vai veel tikai buus?

July 23rd, 2007

Add to Memories Tell A Friend
gribu vairākas identitates un perwersu zemapziņu.

July 8th, 2007

dixi et salvavi animam meam

Add to Memories Tell A Friend
man besī staigāt svārkos, liekas neīsts un neatklāts pret sevīm arta "inteliģentais" draugs, kas pēc 20 min manis redzēšanas uzreiz varot pateikt, ka man ir brālis un sazin vēl ko, līdža vispār ir egoiste, bet tāda nevis narcisīgā, bet, bļee, es nezinu - čista tracina ārā, ka newar fiškot līdzi un, ka var iestrēgt kaut kādā stāvoklī, kurš drīkstētu piemeklēt tikai pašas guļamistabā, vakara krēslā. sēžu šeptē un lasot rl, plīstu nost. vakar ar draugiem sajutos pati par sevīm. mamms vislaiku kaut ko pārklausās un izsaka ap 500 variantiem, kas nu vispār ir ne pa ķeksi, artis klāsta visiem, kas pajautā, ka mani mī, bet tai pašā laikā izturās kā pret čomu un es pat nezinu, kas ir sliktāk. rīt arī jāstrādā. alga man beidzās jau pirms pusnedēļas. esmu neapmierināta ar savu lekšanu, kas principā sanāk nekāda un kerija norāva sudraba medāli, tapē, ka riepu vēl nebij nodzinusi, siekala mazā! :DDesmu pateicis un sirdi atvieglojis

July 6th, 2007

Add to Memories Tell A Friend
tik saldi, ka cukuru čurāju :DD

padazritjeļno :j

Add to Memories Tell A Friend
man tirpst vēders kad viņš man pieskarās kaut kā tā, īpaši.. un viss notiek arī kaut kā forši.

June 28th, 2007

ko Tu dari? ko Tu dari ar mani?

Add to Memories Tell A Friend
man paliek bail, kad viss sāk notikt tā kā man gribējās.

June 23rd, 2007

Add to Memories Tell A Friend
bljein, liekas, ka artis ir kļuvis nu tāds, sakarīgāks, bet ja es viņam uzraxtu, ka man viņa nepietiek un viņš atbild, ka ar šo drūmo sajūtu dzīvo diendienā, tad ko - neko? jo nekas jau nemainīsies diži. un labākais ir tas, ka huj es pie viņa šowakar tikšu uz to jūras mācībfigviņzin kādu bāzi, kur viņam ir tipa jādežurē bet īstenībā būs īstens rauts un pjanka! :DD aa, nu ja , tapē, ka bļe, pusdivos shonakt man bleķenieki piezvana un saka, ka tā lai nebūtu huiņas centrā jātaisa, viņi pie manīm gribot swinēt, johaidiii... un vēl tas lietus, un vēl tā zāle jāpļauj un tad vēl jākož un ivel ivel ivel,ivel.. :D aj, būs ok.

June 4th, 2007

kā lai es tev nepatīku, kliedzot tikai savā galvā?!

Add to Memories Tell A Friend
man liekas, ka archim ir māli galvā. un viņš, pipuks, ar ir īsto stratēģiju izvēlējies-nenogrābt mani, bet gaidīt kad man pašai vāvere būs lupatās no gaidīšanas vien. un ne es varu paraudāt, ne kauko pajautāt. tad mošk man..ir tie māli galvā.

May 11th, 2007

Add to Memories Tell A Friend
bļja..kad liekas, ka viss ir dirsā, tad beigu beigās izrādās, ka toč ir, dirsā. bet nu bik jau labie momenti un atskārtas pielavās ar no sāniem.. :)

May 4th, 2007

ja ledusskapī nekā nav, ņemam lasi..

Add to Memories Tell A Friend
gan jau viss vēl būs labi. pārstāšu būt nelga. algu vairs nenodzeršu :DD. iziešu akal ielās agros rītos ar apkrāsotiem pirkstiem. dabūšu savu sistēmu, pasūtīšu visus nahuj un vasarā lēkāšu krievijas aerogradā. dabūšu vakeišanu un abas a līdžu pisīsim uz berl-amsterd tripu ar visiem freeloaderiem un viss, bļa, būs kedā!!

April 16th, 2007

Add to Memories Tell A Friend
placebo biļete visu dienu pawelk uz augšu, ne? ;j
Powered by Sviesta Ciba