>>> [entries|archive|friends|userinfo]
kconcrete

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Apr. 18th, 2015|07:00 am]

punkts
pa vāciski runāt nevajag jau nu gan kā teikt tā izlikties un censties kādam iepatikties bet gan nesvarīgās lietās nokoncentrēties un staipīties labāk būtu no balkona malas kura ir skaista puduru velēna un tagad tikai vēlas lai tajā iegultos kā sirdsdēsti ar paltraku uz acīm mūsu gaviļniekiem iebiedrojas skābais putraims uzdod man labāk kādu jautājumu lai varu reaģēt vai tad tu neredzi ka man gribas dimantu ciparnīcu lai man šķistu ka viss notiek tieši šajā brīdī un nevajadzētu arī pārlieku ievākt ražu kamēr tā vēl aug tādā veidā atskatoties uz saviem ieguldītajiem pūliņiem cik labi izdevās knipjiem un aramzemes tīrumiem tad atbildi lūdzu man uz jautājumu sekojošu ar deltoplānu novērojamu pavēsuma agregātu kura gaismas staru kūļos gribētos nomazgāties un atbildi taču man beidzot un neizrādi nepatiku kā veidojas nepatika kad no tās dziļumiem tā kā tāda gaisa sabiezinātāja tas noteikti ir saistīts ar atomiem kur nu visa ētera sfēra tiek samainīta kā durvis paveras kā lielais korejas karš būtu sevi attaisnojis ar zaļām sviestmaizēm es jautāju jums tītara veidolā vai ir kaut kas tāds ko jūs gribētu iedarbināt ja ne pat mijiedarbināt nu atbildiet.
es neredzu uzdotu jautājumu bet jau pašas atbildes ieslēgšana tomēr mani pieķer pie ermoņikas ka kaut ko tomēr esmu nomanījis uz mani adresētu un lai vēlme turpināties saglabātos saujā kā tādā es no visas izpletņa garuma lences sev apmetni izplēšu lai var lēkāt pār lampām es tad nu arī atbildēšu ar pilnu muti sakvojāža vai tad tas nebija baltais tēvs kas mani pamācīja nemētāties ar frāzēm un frazeoloģismiem izliekties par odzi zooloģiski ir arī diskotēku atlaides ja jūs saprotat cik es tajā gribētu ieguldīt naudas tad to no visa aptveras sfērās sabiezinātā varētu arī piemiegt ar aci un redzēt ka viņi nezina ko dara tad arī jaukais ponijs būtu uzvarēts ar stāvgrūdām piegrūstu preci un es pie viņa galda lampas stāvu lai noplūktu sveci ja jau tu man jautā tad atbildi arī manā vietā cik gadu tev bija kad sadega tava māja?
es atceros fobiju atstāt dzīvojamo telpu jo man bija bailes ka tā sadegs vai bez manas klātbūtnes vai bez manas likstas tāda apsēstība aizpilda ēteri un laika ziņās var paredzēt ka aiz tā slēpjas negribot saskatīt nākamo lielo lietu gaismā kā dzīve tā turas uz ledus gabala un jautā sev pēc apelsīna un kūtrums tas aukstais kūkums ar sviedra garšu būtu mūsu velēnas apmetis savā ampluā pārtapis un tad jautātu sev pie tunča siermaizes vai tu gribi vai tu leci saki kā tev īstenībā ir ko tu mēģini izdibināt šajā eksistencē vai esi pamodies gatavs un vai varēsi aizsniegties līdz pēdējam ciparam rindas galā jau atkal jauni dāņi sasēdušies un cep savas līdakas lai gan viņu cāļu smadzenes jau arī apstrādāt nevarēs vairāk par pulverizatora devai pietiekamo aplokšņu algas saskaitāmos slidkalniņa melioratīvos kuldīgas plintīs saberzto atbildi tu man uz to vienu trekno jautājumu kurš te ir visskaistākais tu esi visskaistākais princi runas mute tu esi visdaiļākais visā karaļvalstī un tagad tu arī esi inaugurēts par zuti nebaidies no pārmaiņām mīlam buča.
LinkAtstāj

Liepāja [Apr. 17th, 2015|11:24 pm]
pajautaa
[malafemmina]
Liepājas zinātāji, ir kāda pilsētas daļa, kuras nosaukumā ir vārds "sarkans"? Varbūt kāds ciems tuvumā ar "Sarkaņi" līdzīgu nosaukumu? Tulkoju dokumentu no somu valodas un, jei bogu, nevaru atšifrēt, ko viņi ar to sarkani un Liepas pilsētu domājuši.
Link6 cerēja|Atstāj

[Apr. 17th, 2015|10:42 pm]

martcore
xxx

jautājums uz erudīciju - bez vikipēdijas, cik krievijā dzīvo cilvēku?
Link7 cerēja|Atstāj

[Apr. 17th, 2015|05:41 pm]

martcore
class )
Link1|Atstāj

Trubas [Apr. 17th, 2015|03:15 pm]

pajautaa

[violets_t]
Pirms pāris dienām kaimiņi pavēstīja, ka mēs viņus nopludinot. Ne ļoti, bet esot mitri griesti. Mūsu dzīvoklī viss ir tīrs, sauss un skaists līdz pat grīdai(kopējam stāvvadam?). Tātad, ja ir kāda problēma, tad, šķiet, ka kaut kur pa vidu starp stāviem. Apsaimniekotājam piezvanījām, bet viņu santehniķi vēl nav ieradušies.
Man radās jautājums - cik tieši liela tā ir mūsu atbildība? Tas ir, ja kaimiņi nāk pieprasīt kaut kādas kompensācijas, vai esmu tiesīga teikt, ka problēma nav mūsu grīdā, bet viņu griestos? Un vai remonta un kļūmes novēršanas izmaksas būtu jāmaksā mums vai apsaimniekotājam?
Link6 cerēja|Atstāj

Stipri iekavēts sveiciens patriotiem [Apr. 17th, 2015|01:10 pm]

lennay
Kā man riebjas tas jūsu pavasaris!!!

/dramatiski sabrūk pie mēģinājumiem saģērbties atbilstoši laikapstākļiem
Link3 cerēja|Atstāj

parkings centrā [Apr. 17th, 2015|11:19 am]

pajautaa

[anima_de_nera]
[>>> | worried]

pie darba mūsu sētā būs remontdarbi, līdz ar to nebūs kur na haļavu parkoties. iesakiet lūdzu vietu, kur parkoties par salīdzinoši saprātīgu naudiņu dd ~8-18 Valdemāra un Lāčplēša krustojumam 5-10min gājienā! varbūt kādam sētā brīva vieta - par samaksu protams!
šobrīd izskatās ka 100Eur mēnesī par parkingu būs tas pats, kas pieciest RS mafijas diskomfortu........
Link9 cerēja|Atstāj

davanas berniem [Apr. 17th, 2015|10:11 am]
pajautaa
[amberss]
Help me!ko var uzdavinat 8 gadigam puikam un 3 g.v. meitenei(nez kapec uzrakstiju dzimumu,tas laikam nav svarigi)?any ideas?kadas ir jaunakas bernu aizrausanas?
Link17 cerēja|Atstāj

[Apr. 17th, 2015|06:48 am]

punkts
zināt ko darāt samta grāmatas vai raudāt vai arī stādāt grāmatas ir viens ne tāds darbiņš bet gan savādāks ja iespiež podā grāmatu ar vākiem iznāk ārā bet ne obligāti tieši ārā bet rezultātā kaut kāds puķu pods ir piegānīts ar ce-lu-lo-zi un ko man tagad darīt raudāt ja jau no vieniem pigoriem manas drosmes ēnā saspārdīts cikls ar miskastes ēnām jā viena kaudze ar gružiem ir gluži bez maksas un jūsu skapī solidols iederas kā makā iederas kaut kāds zobena paveids jau no pustukšiem cikliem visiem viss ir skaidrs vai skaidrs ir arī tev?
jā nepārprotami varu apgalvot visas ieinteresētās puses ir sausas kā malka kas atstāta miglā un tad ir lijis snidzis pūtis un tirinājis visus iegarenos stādus sapiķējis un tad tam visam vēl uzlicis glamūru kā saldējumam glazūru tas izskatās pieķepis ar drošticamiem apgalvojumiem no vienas tītarnīcas otrā tintnīcas galā pietauvojas kuģis kuram apkārt ir garoza un viņa vaicā saviem sarunas biedriem par ko ir mūsu saruna kurā mkēs piedalāmies kā lielībnieki diedelnieki makarona coji un kino mīļi vai arī ja mūsu visus savaņģo oranžā kreklā kā jūs pēc tam izskaidrosiet sarkanām biešu tantēm ka vasaras svelme ir tikai iedibinātās kārtības atkārtojums par cikla naudu iziets cikla apakšstilbs ir arī augštilbs delms un delna un vēl arī dibena kauls un āda un vaigs un asara jā tiešām vai bijāt aizgūtnēm apvainojušies par cirka mākslinieka pieskārienu jūtīgā brīdī apstilbis viss tik sagriezies es pat iekarināju karabīnē vienu mājputniņu un tad tas sagrauza man zaram ādu vai tas ir pierādāms?
jā apgalvošu uzņemties no pašiem sirds dziļumiem mūsu vedējtēvs ir saistīts ar saiknēm kas nebūtu vis apgalvojamas tā no viegla prāta vien ja vien tas ir tas pats kas ir viens no diviem vienmēr būs puse no viena lielāka nekā trešdaļa no pieciem cikliem visiem krekli vaļā vai varat mūs atvērtajā albūmā saskatīt par visiem pigoru garumiem nomērīt es nezinu atbildi uz jūsu jautājošo smaidu bet gribētos saplacināt jūsu iedrīkstēšanos ar pankūku mīklā paslēptu rokoko albumu bez fotogrāfijām neko nepierādīt un sasmelties visas dadžu armijas ar kailgliemežiem varam uzdejot un varbūt pat varētu sazāļoties un rast mierinājumu pienā ar cukuru kakao diloņa slimniekiem arī iesakām veikt piesēdienus sniegā vai tas varētu palīdzēt?
jā no nokturnālijām mēs atvedām šādus tādus piederumus kuru garšaugu piederība naktsdzimteņu augiem ir viņi visi tādi kā palīgbērni raudulīgi un skaita ziņā sakuplo ap rudeni kad ir lielā raža tad ir lielais kauns par padarīto kad nu daba pati izaug no laistīšanas un saules tad jau tikai atliek sākumā kārtīgi sadzīt podā to grāmatu kas par koku vairs neizaugs ja tai būs aplaistīti zari ar kaut kādu kruasānu plastmasu ja iekšā būs siera desas un ja būs fak jū āl attieksme tad tiešām nekādā rindā nenostāvēsi bet varbūt pat paklupsi kaut kur uz ciņa un pārsitīsi degunu tad raudāsi arī un vēl jutīsi ka odze lien pa biksēm lai tev pačukstētu kurā pusē atrodies tejā vai šejā kur nu būs tā lielā briesma tāda kā gaiša gaiša liesma ka tik neiedur.
LinkAtstāj

[Apr. 16th, 2015|09:14 pm]

martcore
nedaudz noguris no rēcošajiem spēkratiem skatos nhl pleiofus
vašingtona nebija slikta pret islanders, taču duelī ovečkins vs tavaress, njā, džons ir daudz krutāks pagaidām
tagad aplūkoju nešvilu - čikāgu, kur kroufords atkal nervozē
LinkAtstāj

Man nevajag tavu padomu, tavu lēto informāciju [Apr. 16th, 2015|07:03 pm]

pajautaa

[3_5469mhz]
Varbūt atceraties, kas tā bija par dziesmu, kur bija apmēram šādas rindas: "Man nevajag tavu padomu, tavu lēto informāciju".? Dziedāja ar tādu ārzemju latvieša vai Jusi Pekonena akcentu.
Link1|Atstāj

Burning Chrome [Apr. 16th, 2015|03:38 pm]

es_shobrid_lasu

[begemots]
LinkAtstāj

latviešu vietvārdi anglsiki [Apr. 16th, 2015|02:52 pm]

pajautaa

[virginia_rabbit]
Čau! Taisot bukletu-ceļvedi prominentiem viesiem pa visādiem tur Latvijas tirdziņiem šmirdziņeim, operām, Jūrmalām un Siguldām... ieteiktu rakstīt vietvārdus un īpašvārdus ar diakritiskajām zīmēm vai bez?
Link11 cerēja|Atstāj

boxing [Apr. 16th, 2015|02:45 pm]

martcore
vau, floids pateica, ka pret meniju viņam tā būs pēdējā cīņa ringā
menijam, acīmredzot, arī
vajadzētu rietošas saules specefektu ringā pēc cīņas, lai kā arī tā nebeigtos
Link2 cerēja|Atstāj

[Apr. 16th, 2015|02:19 pm]

martcore
Ne tikai Latvijā, bet daudzās citās valstīs Sorosa fondi uzdod par «Rietumu vērtībām» kosmopolītismu, nicinājumu pret kristīgo morāli, noliedz nacionālas valsts pastāvēšanas jēgu, cenšas panākt literatūras, mākslas, vēstures programmu pārveidi.
xx
par pirmajiem punktiem es piekrītu, kā sorosīts sastāvu uz platformas, utt
mani vairāk interesē pēdējais
teiksim, kas tās ir par literatūras programmām, ko žīdmasoni cenšas pārveidot, man, čuvaki, nebija ne jausmas, ka vispār tādas programmas pastāv
Link1|Atstāj

Vajag kleitu vai kostīmu uz 26 maiju. [Apr. 16th, 2015|01:59 pm]

pajautaa

[sarkanvilks]
Skolotājai ir pāri 80, bet uz ballīti ir jāsapucējās. Vai šeit nebūtu kāda šuvēja, kura varētu palīdzēt?
Link2 cerēja|Atstāj

[Apr. 16th, 2015|01:30 pm]

pajautaa

[saldumi]
Ko androīdierīcē nozīmē "safe mode" un kā to izslēgt? Man laiku pa laikam planšetē parādās tāds uzraksts, kaut arī neko neesmu darījusi, lai tādu ieslēgtu. Rezultātā nedarbojas neviena aplikācija. Restartēšana ir izmēģināta - nepalīdz.
Link1|Atstāj

[Apr. 16th, 2015|01:22 pm]
dienasgramata
vēl no Delfu padomiem sievietēm: "Ļauj jūsu saskarsmē ienākt cilvēcībai un atbrīvotībai, tā bez pūlēm nodrošinot attiecību harmoniju un abpusēju laimi."
Link2 cerēja|Atstāj

[Apr. 16th, 2015|01:21 pm]
dienasgramata
DELFI. Cilvēkiem, kuri baidās no realitātes, apprecēties neizdosies tikmēr, kamēr viņi šīs bailes nepārvarēs.
Link1|Atstāj

nealkohols [Apr. 16th, 2015|12:54 pm]

pajautaa

[marmara]
ja Tev būtu jāaizved draudzene padzert tēju/šokolādi un gari papļāpāt, kuru vietu Rīgas centrā izvēlētos? ņemot vērā arī kkādu naudiņu faktoru (nu, lai tēja nemaksātu dārgāk par 3 euro točna)
Link3 cerēja|Atstāj

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]