>>> [entries|archive|friends|userinfo]
kconcrete

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Aug. 31st, 2015|06:01 pm]

punkts
Zivis zemenēs apietas ar lietaskoku un Straupes slimnīcā kikerugī vaicā zemsaimniekiem, vai tiem kāds dukāts aiz auss nav aizlocīts, lai caurredzamība vai kāda būtu, bet ilgtspējai ir jābūt druknākai par Kabulas mūri.
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|04:23 pm]

teja
All the natural movements of the soul are controlled by laws analogous to those of physical gravity. Grace is the only exception.

Simone Weil,Gravity and Grace
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|04:19 pm]

teja
paskatieties cik tie Islandes zirdziņi mīļi jāj un kā jātnieku nemaz nekrata
https://www.youtube.com/watch?v=-7rWeWymJDw
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|04:58 pm]

punkts
No zaļumballes atsacījies čigāniņš pa virvi vaidē vaidē kur tu liksi sauso atlikumu piekusis nest uz štroba kāpnēm varbūt iespundēs vāģī un ar aramzemi vaigā štrumbantēs un kalvadosā ar piekabi ar štropēm pa lenci gumiju un sejas vaibstiem kā gribēs izgrābt tā norūdīsies.
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|04:05 pm]

punkts
Ziņas sasniegušas Klausu varbūt vari vardē lekt un kloķus raustīt kas tev liek ar kājām spārdīt zemi gaisā uzvarošā grimasē ja gribi aproc pogu tālu gaisā izsmejoši skaļi smaj skat kā prāti balti plīvo kvēlspuldzīšu Matīss pliks un ja jautāts, kā tev vārdā ērti, sārti tā kā Gagarinam maisā un plostā pa daugavu plosās baļķu pludinātāji uzvarējuši konkursā par iezemiešu kopproduktu stiklus pirkt un dirsu plēst ar azbestu ar celofānu galvā ja viņam ir diņķene tad Mērsrags izskatās lūk tā kā kāja vaļā tā tam guba ciet kā gribas tā ar skriet.
LinkAtstāj

bārs Berlīnē [Aug. 31st, 2015|03:46 pm]

pajautaa

[koki]
iesakiet, lūdzu, kādu čomska tipa bāru/vietu/dzertuvi Berlīnē!
Link7 cerēja|Atstāj

[Aug. 31st, 2015|03:24 pm]

punkts
Klaburčūsku villaine nodara man ļaunu atsākt gružus vākt no galda Liedskalniņa vezumā ar mielastu pa jūru uz Kuršu kāpu acābolu adīklī nav māka velnu raustīt uzrunā kā māki speciālā iespējā kāpēc tas tā kāpēc rutki vezumā tie Liedskalniņa pauti žāvēts Stravinskis.
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|02:28 pm]

pajautaa

[snauts]
Iesakiet, kur iesācējam labāk iet un apgūt tuvcīņu.
Link8 cerēja|Atstāj

Skiču bloki [Aug. 31st, 2015|02:04 pm]

pajautaa

[likcepure]
Kur var nopirkt skaistus skiču blokus?
Link2 cerēja|Atstāj

[Aug. 31st, 2015|01:01 pm]

punkts
Rīt uz skolu kāpostus ar malku nesu es pa ceļu saticībā satieku sniegavīru ciemu apkārt tiem ir ezeriņš, bet vidū pliks Miks ja saka tā kā skolā saka atkārtota mācība starp rindām parindenis dūri sit un kulaku pa gaisu mētā, kamēr valodiskais koris spēkstaciju smērē. Es iestājis par pulka tiesībām, kad tiesību nav miņas, bet atveldzēties avotā ar kurasavas kisu.
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|12:01 pm]

punkts
Zerkali dzirkaļi un pampes aklosolu vārdiun māsas izcils cikls iestājas kārtā uzliec tam roku lieliskā māga krāgā līdz atbetonē sajauc skaidu ar sulu liekas, ka iestiek nodzēst atstarpi pa kāju vaga tek un satiek mirabello kunga kuņģa kunga straupes sanatorijā ievēlētais ornitologs podagras kalna meinstrīms vēl ir vieta ciklam vēl zinātne šī ortodoksija foksija mičela laikam draudzējas ar kaņepi spīķi tauh logus lauka smiekli tauh barometrs slīps kā stepe raun raun nulliskais cikls sit pa snīpi viss līdzens un kārtīgs var būvēt otro stāvu no romas pautiem.
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|11:01 am]

punkts
Aklimatizators draifa kaifa kalifa jau saka kā klausa draifa kaliva izlaida koka saknes aug zemzars un traumatisms cilvēcīgais efektīvs vārdu gurgstoņa kedāju mīla es reizi stundā studēju ciklu ar piepēm miera labad augstu stobru draugiem miera labad koku ēnā piepju slota neemitē nesistematizē koku stobrā draugu roka spēle ciktāl tas par tevi.
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|10:01 am]

punkts
Ziema skaitās tieši tā uzlecošā saule. Nevar rakstīt, jāvar mācēt cukurgaiļis.
LinkAtstāj

[Aug. 31st, 2015|09:50 am]

punkts
Gilgameša meitenes strosta peka lundakā uz vilkmes stope burta likte diendienniek tu prece vāzē.
LinkAtstāj

Franču valoda [Aug. 31st, 2015|08:42 am]

pajautaa

[atheist]
[Tags|]
[Skan |The Middle East - Blood]

Labrīt tiem, kas kādreiz mācījušies franču valodu,

Gūgle piedāvā n kursus klātienē, bet interesē viedoklis no cilvēkiem, kuri paši kursus izgājuši. Tātad - kur mācījies? Kas patika/nepatika? Kādas bija tavas zināšanas uzsākot un beidzot kursu?

Paldies un jauku pēdējo "brīvlaika" rītu! :)
Link4 cerēja|Atstāj

[Aug. 30th, 2015|09:47 pm]

punkts
Sansebastjans aklo meitu vīrietis. Kruzuļi, cekuli, krīta grīdas. Noklausieties sarunas, tās peld pa upi vidu. Un meklē. Vazaņķis tītariņš, guļošais tīts man tas. Kleopatra Klementīne klaudedestīnā zārka mala. Sarkofāga aproces, celofāna māga. Klausieties, biedri cepurīši, šonakt klauvē Grīziņš. Špakteles meistars, uztura bagāts, lingo, lingo pussprādzis. Dzelzs rokas, dzelzbetona kājas, nebaidies ne nieka. Tas autokrosa sarkofāgs. Ja ņeima, tad tu palika. Škeletāna barība no vārīta zoda. Vairāk sola, ne špetna, bet dzīvīga Namībijas karaliene. Uz štropes poda, pa ß, tas nav nieks. Tu klausi viņu pārpasaulīgo bausli. Tu rāpo viņā, kausli. Ar bobsleju, ka tavu neķītru nātri. Es ieteiktu ātri, vitonīgi pa bruģi ar pelageju. Ja atļausiet ar sārni, tas oriģināltekstā. No kvieša rudzā. No nievas pierē, daivā trulā. Ja ņemsi, ziedus došu. Pār Daugavu pārdošu rosolu kviešu cirtējiem ar aramgabaliem. Ņemsi, turēšu. Visu liesu. Tu taukā, Bukareste Orestā Silabriedī. Nakanuņe. Devītā līnija. Lai pārtiek, kam pārtiek. Tev un blusai. No kniepadatu lietus ar ģeometrisku figūru pār seju nolijasmaids. Tas Turaidas rozes kalngals. Tu speciāla, tev rūp. Esi tālredzīga superbūtne.
LinkAtstāj

[Aug. 30th, 2015|05:32 pm]

es_shobrid_lasu

[goddes]
a
LinkAtstāj

[Aug. 30th, 2015|04:04 pm]

martcore


no sākuma nesaprata šī trenažiera būtību, tagad sapratu
tas ir skūtertrenažieris!
tāds pats kā velotrenažieris, tikai skūteris, stundām var uzlabot koncentrāciju, eņeņeņ un pareizu sēžu
brauc ar skūteri un skaties teleseriālus
Link1|Atstāj

[Aug. 30th, 2015|02:09 pm]

teja
bet ar to es negribēju teikt, ka es nezinu, kā jūtas cilvēki, kam šķiet, ka kosmoss viņiem kaut ko ir parādā, un viņu dzīve ir cīņa par šī parāda atgūšanu, jo manuprāt es vēl pāris mēnešus atpakaļ, pēc pēdējā lielā abloma, biju tripā 'dievs ir ļauns', bet paejot vēl kādam laikam, izrādījās, ka tas, kas šķita sistēmiska patiesība ar daudziem pierādījumiem, bija tikai iekšējais stāvoklis.

ir jācīnās par skaidru realitātes redzējumu, tā ir vislielākā vērtība, kuru ir ļoti viegli pazaudēt.

un es domāju, ka nav jācīnās par mīlestības plūsmu sevī, jo mīlestība automātiski izriet no skaidra realitātes redzējuma

Hariprems, kuram stāstīju par savām problēmām, proti, ka es sevī jūtu noslēgtu sirdi pret vīriešiem, un slikti izturos pret mīļākajiem, ne tuvu viņiem netiek pārplūstošais altrusims, kas tiek draugiem - teica - jā lol nu tā nu tas ir, lielākā daļa cilvēku iemīlas 2-5 reizes dzīvē un viļas, un kļūst rūgti, vai tu gribi būt viens no viņiem?
Link7 cerēja|Atstāj

'bitch, please' [Aug. 30th, 2015|01:23 pm]

teja
pašapziņa arī ir kapitāls. derīgs ierocis citu labumu gūšanai. bet man tas viss riebjas. jo mēs taču neesam karā, ka mums vajadzētu citam pret citu karot. pašapzina ir īpaši svarīga deitinga tirgū. "You're selfish but that's OK because so am I"

pašapziņas kari: nezinu, kā cilvēks jūtas, kad viņš otru ir pazemojis, vai sagrābies otra resursus, tīši vai dusmās ('pistole izšāva pati'), vai viņš jūtas kā uzvarētājs?
es vienmēr jūtos pretīgi, tāpēc es cenšos to darīt pēc iespējas mazāk, es pat negribu cīnīties, un pēdējā laikā, ja man kaut ko atņem vai 'aizskar godu', es vienkārši eju projām. tās sarunas, kur cilvēki uzskaita, ko otrs viņiem ir parādā un kopš kura laika.... visi cilvēki visi tāpat ir plus mīnus kviti. pat ja nē, Dievs zina kam ir taisnība, I mean, tas dievs, kurš ir dabas likums. agresija nevar neatspēlēties. viņa vienmēr kaut ko sadedzina, un pirmkārt jau pašu cilvēku, kurā viņa ir iedegusies.

bet vispār altruisma un savtīguma attiecības cilvēkā ir sarežģītas. piem ir tādi cilvēki, kas izmanto tos, kas pret viņiem labi izturas, bet tas nenozīmē, ka viņi pret šiem cilvēkiem nejūt mīlestību. ir tādi cilvēki kas drausmīgi ar visiem karo un piš kapeikas, bet ir nesavtīgi pret būtnēm, no kurām nedraud briesmas - kā slimniekiem, dzīvniekiem, maziem bērniem.

tāpat kā sakrālā un materiālā attiecības cilvēkā. sakrālo tik bieži izmanto manipulatīvām runas figūrām, kuru mērkjis ir gūt kaut kādu kapitālu, naudas, varas vai pašapziņas formā, bet tas tomēr nenozīmē, ka šīs lietas pašas par sevi būtu sliktas vai ka cilvēks tām neticētu un speciāli citus mānītu - es domāju tādas lietas kā pozitīvisms, vai māksla, vai dievs, vai joga, vai sekss

("Sexuality is sacred because through it we make a connection with another self — but it is misused and perverted when it becomes an arena of power-over, a means of treating another — or oneself — as an object."- Starhawk)

vienīgais ko es varu darīt ir nepārtraukti pētīt pati savus nolūkus. ko tad es citu varu darīt?

man vajag daudz telpas, svaiga gaisa un lēna laika. es nevaru līdz galam piedalīties, ja es gribu dzīvot pati, nevis lai mani nes - un es negribu, lai mani jebkas nestu - vai tas būtu manu dusmu vējš vai kapitālisms, vai bioloģiskais pulkstenis. Pat ne funkcionalitātes apsvērumi. vienīgais, mīlestība, tā gan lai mani nes kurp vien nezdama, bet viņas balss ir tik klusa ja apkārt šķīst asinis
Link5 cerēja|Atstāj

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]