>>> [entries|archive|friends|userinfo]
kconcrete

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Nov. 27th, 2014|09:00 pm]

pajautaa

[ttp]
[Skan |Tripswitch]

vai kāds ir aptaustījis/darbojies ar lenovo m30-70? kādi iespaidi? kurā bodē tam var pieskarties pirms iegādes? vai labāks tomēr ir dell vostro 5470?
LinkAtstāj

[Nov. 27th, 2014|08:48 pm]

dienasgramata
DELFI. 48% uzņēmumu darba devējs nav novērtējis paslīdēšanas un paklupšanas risku darbiniekiem un nav veicis preventīvus pasākumus, lai tos novērstu.
LinkAtstāj

Kā Daiga Mazvērsīte Pītu dohertiju intervēja [Nov. 27th, 2014|06:12 pm]

texti
[Tags|, , , , , ]
[Skan |Pete Doherty - For Lovers]

Texxxti nebeidz pārsteigt. Šoreiz autores EK un AK piedzīvojušas ekstrasensu cienīgas vīzijas par to, kas un kā kaut kad notika vai, iespējams, nenotika starp mūziķi Pītu Dohertiju un žurnālisti Daigu Mazvērsīti. Par inspirāciju sakām sirsnīgu paldies mūsu lielākajam medijam Jegoram Jerohomovičam.

Reiz klasiskais rokmūzikas apskatnieks bija noķēris ļoti, ļoti hronisku bronhītu, tāpēc nebija sazvanāms. Intervija ar Pītu Dohertiju jau sen kā sarunāta, atlikt nedrīkst, tāpēc atbildīgais uzdevums šoreiz tiek uzticēts Daigai Mazvērsītei.


Pīts Dohertijs sēž noskretušā ādas dīvānā un kasa rokas. Vienā no rokām atrodas pusizdzerta rabarberu liķiera pudele. Aiz otras rokas nagiem atrodas ādas gabaliņi no pirmās rokas.

Tērpusies raibā bikškostīmā un t-kreklā ar visu horoskopu zīmju simboliem, telpā ar ierodas Daiga Mazvērsīte. „Please, sit down,” saka Daiga un turpina: „Do you want a drink?”.

„No, thanks,” viņai atbild Pīts Dohertijs, jo ir labi audzināts un zina, ka uz jautājumu ir jāatbild ar atbildi. „Better you sit down,” viņš turpina un sniedz Daigai rabarberu liķiera pudeli. Daiga pieliek liķieri pie lūpām tikai pavisam simboliski, lai pārāk neapreibtu. Ir tomēr darba laiks.

„Do you like jail?” Daiga nolasa no lapiņas pirmo no iepriekš sagatavotajiem jautājumiem.

„It is an interesting place. Like Puertorico. Have you been there?” viņai, aizsmēķējot cigareti, atbild Pīts.

Daiga ir mācīta daudz apkārt svešiem par sevi nestāstīt, tāpēc lasa tālāk otro jautājumu:

„Do you like Kate Moss?”

Pīts atbild: "Yes. She is exceptional. Do you know anyone like her?" Daiga nevar nociesties un tomēr atbild: "Yes, I know. Jānis Junkurs from Honkong." Viņa no bikškostīma kabatas izvelk saņurcītu Junkura fotogrāfiju un pasniedz to Pītam: „It`s a present. He used to be the minister of defense of Latvia.”


Daiga saprot, ka tikko kaut ko ir sajaukusi, bet viņa nolemj kļūdu nelabot cerībā, ka Pīts nav dzirdējis šo komentāru. Vēl viņa no kabatas nejauši izvelk e-talonu, bet, tā kā tajā ir vēl 7 vai pat 8 braucieni, viņa nolemj to tomēr neatdot rokmūziķim.

Rūpīgi noglabājusi e-talonu savā slepenajā vietiņā, Daiga nolasa trešo jautājumu: „Do You like horoscopes?” Dohertijam pēkšņi sāk asiņot deguns, viņš paņem rūtiņu lapu, uz kuras pierakstījis jaunās dziesmas vārdus un ar topošo hitu sāk slaucīt savas asinis. Žurnāliste notiekošo izliekas nemanām. Tā kā Pīts apzinās,ka šobrīd norisinās nopietna intervija, nevis psihošana par asinīm, viņš, turot sarkano lapiņu pie deguna, apzinīgi atbild uz jautājumu: “I like horoscopes. I am Cancer. It brings me luck. Do You like Capricorn?” Vēlāk atklātībā nāks fakts, ka Dohertijs ir iestājies žurnālistu skolā un tāpēc viņš aktīvi trenējas jautājumu uzdošanās, jo pēc pirmā semestra dienasgrāmatā bija saņēmis šādu piezīmi: “No questions.” Daigai ir sliktas atmiņas par Mežāžiem, tāpēc viņa ir atklāta: “It is really gay to be a Capricorn.”

“I much more better like Twins. Because I am a bipolar person. But I like your surname. Does it have any meaning?” žurnāliste nolasa nākamo jautājumu. “Yes. “Doher” means “power” in Romanian and “ty” ir “you” in Polish. What about You? Does “Mazversite” mean anything?” Daiga neapjūk un samelo: “No, those are just random letters.”

Daiga nevēlas, lai viņai gadās kā Spriņģei-Dagilei, un Dohertijs tā vienkārši pārņem sarunas vadītāja lomu, tāpēc viņa turpina lasīt no lapiņas: “Do you like Latvia? If you like Latvia, Latvia likes you.” Dohertijs nekavējoties nober: “I don`t know I have never been there.” Viņš, protams, melo, jo nelabprāt atceras to reizi Salacgrīvā, kad King Charles viņam atņēma skābputru, limonādi “Sprite” un visas krietni iedzērušās meitenes. “Ok, that is all from me,” Daiga saka, veltot mūziķim vēsu, bet iedarbīgu smīniņu. “Have a great concert. Take care. Best retards, sincerely yours” Daiga šauj laukā visas pieklājības frāzes, kas vien ātrumā nāk prātā, tad pieceļas, saloka lapiņu, aizliek to aiz t-krekla apkaklītes, tad tālāk jau ieslidina aiz vienas krūštura lencītes. Tad viņa izdara ko tādu, ko vēl agrāk nekad nav darījusi. Viņa piemiedz Pītam ar aci. Daiga pēkšņi jūtas brīvi, nepiespiesti, īsta rokmūziķa personību uz viņu ir iedarbojusies reibinošāk par visiem pasaules rabarberu vīniem.


Ieradusies viesnīcā, Daiga noauj kurpes, iekrīt gultā, paņem savu Acer laptopu un atver programmu “Word”.


“Interviju sarunāt nebija viegli,” Daiga raksta. “Divreiz norunātajā laikā Dohertija kungs neieradās, bet trešoreiz biju spiesta gaidīt gandrīz veselu stundu. Neizskatījās, ka mūziķis par to izjustu jel kādu vainas apziņu. Viņš steidzīgi ienesās krodziņā “Ribs&Rock”, pasūtīja vidēji apceptu steiku un krietnu devu viskija (pati dzēru tikai kafiju). Sarunas laikā mūziķis daudz smēķēja un bieži ieturēja ilgas klusuma pauzes, liekot vien minēt, vai cenšas noformulēt atbildi uz jautājumu, vai pēkšņās pārdomās ir aizmirsis, ka tāds vispār uzdots…”.


Jau pēc pāris stundām Daiga, gandarījuma pilna, nospieda “Send” adresātam “inita_sila@zurnalsieva.lv”.


To klasiķi pēc tam, protams, atlaida. Daiga bija labākā. The best.
Link4 cerēja|Atstāj

[Nov. 27th, 2014|06:09 pm]

dienasgramata
DELFI. Šajā nedēļas nogalē notiks Jeruzalemes Svētā Kapa bruņinieku ordeņa Latvijas nodaļas dibināšana un pirmo biedru iecelšana bruņinieku kārtā. Šāds notikums Latvijā nav bijis jau vairākus gadu simtus. Visdrīzāk kopš laika, kad tika likvidēts Livonijas ordenis.
Link2 cerēja|Atstāj

ziemas kopšanas līdzekļi [Nov. 27th, 2014|02:33 pm]
pajautaa
[amberss]
Sveiki, iesakiet lūdzu kādu ziemas sējas krēmu un kādu balzāmu/koncionieri matiem, kas novērš to elektrizēšanos.Paldies
Link9 cerēja|Atstāj

[Nov. 27th, 2014|02:31 pm]

martcore
a vienu aci skatos kaimiņu ūsainā krēslas ģēnija jaunāko fruktozi, 3 stundas, un vai no mārtiņa kalitas ir sanācis leo de kaprio - господа офицеры, вот моя аплиециба! - uzreiz varu pateikt, ka nav, viņš tur drīzāk pēc vinila plašu spekulanta no kohtlajarves izstās
nu bet pats tetānegs arī vairāk pēc terensa malika grib prezentēties
Link7 cerēja|Atstāj

Dzimšanas diena Nr. 18 [Nov. 27th, 2014|02:15 pm]

pajautaa

[cheshiras_kakis]
Ko lai uzdāvina puisim uz 18. dzimšanas dienu?
Varbūt kāds ir dāvinājis/pats saņēmis ko foršu un atmiņā paliekošu? Jādāvina brālim, tamdēļ, lūdzu, pieklājības robežās.
Link4 cerēja|Atstāj

[Nov. 27th, 2014|09:54 am]

dienasgramata
DELFI. 26. novembris. "Mēs nevienam nedraudam un negrasāmies iesaistīties kaut kādās ģeopolitiskās spēlēs, intrigās, vēl jo vairāk konfliktos, lai vai kā kāds nevēlētos mūs tur iesaistīt," uzsvēris Putins.

DELFI. 27. novembris. Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien telefonsarunā ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko piedraudējis sākt uzbrukumu.
LinkAtstāj

[Nov. 27th, 2014|08:59 am]

dienasgramata
DELFI. 25.novembrī, Valmieras policijā ar iesniegumu par nesaņemtu mantojumu vērsies kāds vīrietis.Cietušais informējis, ka nav saņēmis viņam piedāvāto vairāku miljonu mantojumu no Āfrikas valsts Togo. Piedāvājumu vīrietis saņēmis e-pastā, kur kāds kungs informējis, ka ir lieliska iespēja tikt pie 10 700 000 ASV dolāru mantojuma. Lai to saņemtu, mantojuma tīkotājam ir jāveic naudas pārskaitījums 250 eiro apmērā. Vīrietis nauda pārskaitījis, taču no mantojuma nav ne vēsts, skaidroja policijā.
Link2 cerēja|Atstāj

[Nov. 26th, 2014|10:36 pm]

pajautaa

[antijahve]
Čau, zinat varbūt Rīgā kādu veikalu/krāmu tirgu/whatever, kur pārdod jaunas/lietotas/vecas lietas, apmēram no tādām kategorijām, kā Tigerā? Tur visādas burciņas un nieki, un trauciņi, un interjera priekšmeti un citi štrunti.
Link9 cerēja|Atstāj

[Nov. 26th, 2014|10:08 pm]
punkts
Laiza tīģeris sev asti ar aci ir redzams ar brillēm cik liksi lēcu cik celsi tik rubļus par vienu doičmarku varēs dabūt moskvičā labi ja būtu dūmvads godam nokalpots un nolikts silē piena paku skicēt jautājiet pēc resnas sveces jo šovakar ir vasara atbetonē vien to dinozaura zirdziņu jo redzams ka atstātās barankas nav no naivajām mūsu priekšā tās ir baltas uz ilgviļņiem nomen klā nr ismaels ātrais roku serviss ātrāks par ēdi mizo sēdi mizo ē kā ātrākais salāts danco ar baranku.
LinkAtstāj

[Nov. 26th, 2014|10:02 pm]
punkts
Ja cilvēks ir piegājis pie kalna tad liec viņam roku uz galvas un nē marabū tas viss ir viņš tas ir āķis atrāks par kājām un tu azbesta cepuri liki uz turekļa it kā būtu zinājis par siāmu un es viņam arī saku kā iekārtoties ja rokas ir aizņemtas es viņam saku ateibogu pēc daudzstāvu tualetes izskatās ja tu atej tad iestiprinies ar diviem īleniem un ielej divas glāzes kaut kāda paštaisīta dzēriena.
LinkAtstāj

[Nov. 26th, 2014|06:45 pm]

iness
varbūt te kādam ir "latvju tekstu" žurnāla kontakti?
uz fb privāto ziņu man neatbild, citus kontaktus it kā nevaru atrast.
Link4 cerēja|Atstāj

[Nov. 26th, 2014|02:07 pm]

pajautaa

[silpurene]
Kur Rīgā varētu tikt pie zilas vai zaļas matu krāsas? 
Paldies!
Link16 cerēja|Atstāj

Par papildus ienākumiem [Nov. 26th, 2014|01:04 pm]

pajautaa

[scorpse]
[Tags|, ]

Dārgie cibiņi, ir jautājums.
Papildus pilnas slodzes darba vietai kāds cits uzņēmums vēlas no manis dabūt dažas konsultācijas un godīgi par to maksāt. Kāds ir ērtākais legālais veids, kā man noformēt šos ienākumus? Tas nebūs ilglaicīgi, tikai kādu brīdi dažas konsultācijas.
Kādi līgumi jāslēdz? Vai man kā papildus jāreģistrējas pie VIDa, lai šādas atrakcijas vispār varētu notikt?
Paldies!
Link11 cerēja|Atstāj

[Nov. 26th, 2014|12:46 pm]

dienasgramata
DELFI. Līdz šim piesardzīgais Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir kļuvis par neapdomīgu un bīstamu pokera spēlmani.
Link3 cerēja|Atstāj

[Nov. 26th, 2014|09:05 am]
punkts
Ja latvi nebūsi tu portelijā bijis tad velti meklēsi vārdus kas strādās tavā labā tikmēr krāsosies uz plastikāta kartēm ar šablonu tu atvēzēsies lai griba tiktu glancā jo skaidrs ka liela komanda nodrošina plānu kurā dzīvot lai dzīve būtu izdevusies kad meli ir nepieciešami jo ir taču paralelitāte kurā mierīgi var dzīvot un viss pieredzētais kādiem citiem pašiem viss pašiem savām rokām un savām tarbām galvenais tikt garām atslēdziņai tad par tevi parūpēsies kamēr paradigma velsies tikmēr kūņojies pa taukiem redzi te ir trotuārs tā apmales tieši tavai gaumei un viss jaunais kas ienāk informācijā tur taču ir variācijas vai ne bet ja neesi pārliecināts tad saglabā savu cilvēcību un savas mainīgās peronības nodabā mēģini neaizrauties atstāj drupačas lai var atrast zelta gaili kurš tevi apēdīs ar visu apendicītu kad nebūs vairs vares un izejas simboli būs izcepti cukura ābolos jā pacel savu nocirstās rokas karogu jo tikai turoties pie raķetēm mēs varam kontrolēt to bagātību kas pusē pazemē ja pacelsi vienu kāju tad uzrunāsi ceptu fazānu dažām būtnēm ir īpašs iekāriens piesieties no mitruma izdilušām mūsu platuma grādu sienām.
LinkAtstāj

[Nov. 26th, 2014|08:57 am]
punkts
Kapteiņa āķītis ieguldītās pūles vēl nesola kvalitatīvo un vērtīgo ar albinosu deguniem pie tualetes stikla ieklausies kā rej trauki tie aplieti verdošu ūdeni spīdzina karabantītes ar uzsildītu pienu uzsprāgsti bruņās tās tavas mājas aiz leiputrijas vistām ar zosādu kārtīgs padzēriens ko nobaudīt uz skabargu dēļa redzi taču ka noteiktus priekšmetus var pabīdīt kas ieslēgts kupolā tas kalpo funkcijai bet kādai pavisam noteiktai bet cik pietiks viņiem vārdu lai melotu mēs taču atkodīsim sadzirdēsim plaisas starp pirkstiem aizies pie saules un zvaigznēm un izdēs sev puķi ko atstāt garaiņos palīgā palīgā kur enkuriņš kas karājās roktura kakliņā alise ir svarīgs vārds.
LinkAtstāj

[Nov. 26th, 2014|08:52 am]
punkts
Jebšu trādirīdis pirms bet iestāšanās mēs pieceļamies savās čībās kā ījabs iebridis seklās dūņās ar tasi kafijas starp kokiem zīnē portiku paijā miglainās galvas istambulas cietokšņa apvārdots tas tējnīcā noāvis kājas libido baseinā iemeties kā servīzē jūs visi nāksiet pēc papīriem bridīsiet iekšā kā paijiņas ar ogres pasīti cēloņsakarību lietavās ozolu vainagos ar piemiegtu aci.
LinkAtstāj

[Nov. 26th, 2014|08:48 am]
punkts
Ortogrāfija ir filantropija un aina renda ar savu dolāra zīmi pie krūtīm ir skaidri pret to nostājusies ir jauki redzēt rindās atsevišķus kas pauduši īpatnēju stāju kā iemītas kedas tās raksta par oļiem ko ejam partizānu teātrī un teltīs kas uzceltas gadatirgos lai teniss tajās gūst T veida vārtus.
LinkAtstāj

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]