>>> [entries|archive|friends|userinfo]
kconcrete

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 22nd, 2014|11:43 pm]

sirena
ļoti mīļa diena, vairākkārt smējos balsī, piemēram tad kad braucu ar riteni lejā no grīziņkalna pa zālīti un tad kad piezvanīja bite un dziedāja dziesmiņu.
LinkAtstāj

[Jul. 22nd, 2014|11:36 pm]

wowow
[Tags|]

300. Rise of an Empire. Pathetic.
LinkAtstāj

[Jul. 22nd, 2034|08:59 pm]

sveetaa_seeta
Biju Varšavā. Tā pilsēta tiešām ir ļoti forša. Pat tad, ja es nebūtu apsēsta ar Poliju, man tā liktos forša. Kopernika centrā netikām, jo tas bija pārbāzts. Tas drīzāk pat iepriecina neka apbēdina (jo es priecājos, ja ļaudis masveidā izvēlas tieši šādu brīvā laika pavadīšanas iespēju).

Mīļākais mirklis man Varšavā bija tad, kad mana draudzene Helēna (šķiet, 3 gadi) prasīja, vai pans ar mums spēlēs bruņurupuču spēli. Tas bija svešs pans, kas sēdēja netālu un lasīja avīzi. Otrs mīļākais mirklis bija tas, kurā uz ielas atradu maukas vizītkarti. Ja kādam vajag, varu iedot numuru.

Svētdienās cilvēki iet vai nu uz baznīcu, vai nu uz upi. Devāmies uz upi ar skanīgo nosaukumu Vkrā. Tagad plānoju sameklēt arī upes vārdā Kvā Kvā un Wild Swan (personisku iemeslu dēļ). Airējot pa Vkrā, protams, vairākkārt iedomājos, ka gribētu tur (upē) dzīvot. Redzēju zalktīti. Arī vairākas pīlītes, bet tās Ieva man ilgi neļāva apbrīnot, jo bija jāatver alus. Varšavā atgriezos apenēs, bet tās vismaz bija normālas apenes, nevis kaut kāds nošļucis flaneļa krūšturis ar trim svītrām.

Vispār, kopš beidzās rukāšana labenē, dzīve ir kļuvusi vieglāka. Tagad tikai jāsēž un jādrukā. Jādrukā ir vienā laidā, bet, tā kā zinu burtus, kā arī protu rakstīt un lasīt, tas ir nesalīdzināmi vieglāk, un pārdomas par to, ka viss ir sūds, uznāk nesalīzināmi retāk.
Link1|Atstāj

[Jul. 22nd, 2014|09:53 pm]
punkts
28 Tātad jaunā persona ņēmās paziņot šīs lietas savas mātes mājai. 29 Vai Rebeka gaidīja kādu tēvu: viņa vārds bija Labāns. Un Labāns virzījās pretim vīrietim, kurš tur bija, pie avota. 30 Un viņš tur ieradās: līdz cikiem naktī tu nesīsi rokassprādzes uz savas māsas rokām un kurš iemācīs vārdus, kurus teica viņa māsa Rebeka: "Tas ir Ansītis, kurš ar mani runāja kā ar vīrieti", tātad viņš devās pretim vīrietim, un, paraugi, kas cieši turēja zirgus pie avota. 31 Nekavējoties viņš teica: "Skatieties, Jehovas benis. Kāpēc tu te vēl uzkavējies, tātad, kas attiecas uz mani, es sagatavoju māju un veidoju vietu zirgiem?" 32 Tur - cilvēka desa iet uz māju, un viņš mitējās runāt ar zirgiem un nobālēja, un caur pieri paskatījās uz zirgiem un ūdeni savu kāju mazgāšanai un to vīru kāju mazgāšanai, kuri bija ar viņu. 33 Pēc tam viņš mitējās sev dot kaut ko ēdamu, bet viņš teica: "Es neēdu, kamēr neesmu pārrunājis savas darīšanas." Tātad viņš teica: "Runā!"

Kaltēti āboli
LinkAtstāj

AOE II Conquerors kompanjons [Jul. 22nd, 2014|08:23 pm]

pajautaa

[zivs]
Ir kāds, kam arī nenormāli patīk Age of Empires II Conquerors, un to vien gaida, lai uzspēlētu tīklā?
Savienoties varētu caur Game Ranger.
Ja nav vaļas šobrīd, bet gribētu to izmantot citreiz, vienalga, lūdzu, padod ziņu. Varam sarunāt uz citu reizi.
Te - komentāros, vai uz catlife džīmeilā.
Link2 cerēja|Atstāj

[Jul. 22nd, 2014|07:48 pm]

dienasgramata


bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"
Link14 cerēja|Atstāj

[Jul. 22nd, 2014|04:11 pm]
punkts
Neko nevar atnest zemajos skafandros no maziem, rūtainiem cilvēciņiem. Mantas ataust, atmiņas grabinās. No saules pūpola atnestais daudzums vēdina gobelēna mazos terases buljonus. Manas asimetrijas daudzos revidentos nevar apliecināt seklo zobratu ainavu. No pazemes līdz drošiem attālumiem. Makarona aizmugurē es redzu balto lodīšu pildspalvu. Makarona zemajos tintnīcas sēros. Maize pārtiek no plastilīna. Bambuss arī saritināts. Es izciešu balto gvardi. Mostoties balotēties līksmajos ezeros. Plastmasas atkalas grīdās dažādi logi satek. Manas ekšen pogas labradoros samīlējušās. No plastmasas auglīgajiem enkuriem. Mantas drēbēs saģērbtas. Manas rokas nepārsteidz Mozambikas liturģisko ābeci. Ezeriņa kraujas atlaistas no zemes sāļiem. Retajam uz viļņa gribētos satikt saulpampeni. Pampera pēdas salokās un gaida Danzigu. No sinepēm uzglūnošais austrumu princis principu gaviļnieks. Makarona zemajos auskaros. No plastilīna zem skolas diriģentiem mēģina iekapsulēt nostaļģiju ar zemeņu pienu. Maina zemo augļu torti. Uz pleciem rotājas zemes tīrums. Maksā arī pašiem par zemes guvernanti. Makarona diedelnieki mēģina atnest savas sievas.

Vilku vāli piltuvītē grāli. Mazas tanku šļūtenes. Mantas atnes mazliet ovālo lodi, lai tajā uzrastos nozīmes kvadrāts. No zemes izlien stūra dīvāns. Jau redz, ka nostūri pārblīvēti okidokainajos gramatikas slogos. Zeme pārtop par to tiesisko selindžeri, ko teikvando nevar uzmest, bet tikai daļēji ievēro ziedošo pļavnesību. Drosme gāja baseinos no plosta pārdabiskais uksuss. Makarona āda uzbrūk tikai nacionālismam. No plosta paliek pāris gandarījuma ādu. Zemo stobru uzstājība. Makarona drūzmēšanos jau nevar atminēt. Maldugunīm mokošos alibi. Pašplēstajiem zobratiem māllēpes atgaiņā zemes bulvāriem piedienīgo aukstumu. Kautiņš makšķeres sīrupos.

Zobrats izvests no pacietības. Galvenais, ka tas apskauž vai tam nav dvēseles. Labajos graudos ir kāds banānu vedējs. Kluss pīrāgs ievācies baseinos. Ar zebras tankistiem mēģina uzvelt saviem praviešiem mokošas lezbietes. Pielīdēju klona graudi. Mušī nost sienāžus ar dzelzbetona kantēm. Es nevaru uzbrukt nokturnālijām, mokoties no grēdu vaibstiem. Manas tautas lecamauklas. Zosis saka trakulīgas pincetes. Uzbrūkošais šaizes paps ievērības cienīgos pulsācijas indives gandarījumos. Ar bilžu ložmetēju lakstojas ap sazāļoto buratino godu. Ziedošās zoss abpusējās maldugunis. Manas pipeles lokās kā tauriņi. Atkal aizvainojot ziedu peldes. Naksnīgos dzelžus.

Tadeusz Cysewski
LinkAtstāj

"Indie" veļas veikals [Jul. 22nd, 2014|02:55 pm]

pajautaa

[kisswithafist]
Hei, Ciba,
mazliet specifisks jautājums.

Kur Rīgā ir kāds sieviešu veļas veikals, kas NAV daļa no kādas standarta ķēdes (piemēram, Lauma, Triumph, Sasha, Effect, Rosme vai Roksa)?
Saprotams, lai arī tehniski katra Centrāltirgus būdiņa atbilst šai definīcijai, arī tas šoreiz nederēs. Tāpat arī ultra-high-end zīmolainie hiperluksus veikali nē. Turklāt vēlams, lai veikals būtu jēdzīgi sameklējams Internetā (nu kaut vai feisbukā).

Lūdzu, cibiņ, ja Tev ir kaut kas zināms par šādu veikalu (es ceru, ka tāds eksistē), lūdzu, padalies! :)

P. S. Stockmann arī tehniski tam atbilst, bet šoreiz šis nē.

Ed. as of 17:38 - jautājumu uzdevu nolūkā nevis "man vajag jaunas vešiņas" bet "man vajag Tiešām Labu Neatkarīgo Veikalu Kas Nav 100% Latviešu Mode". Man ir iemesli - bet esmu priecīga par atbildēm, gaidu vēēēēēēēēēl! :)
Link20 cerēja|Atstāj

[Jul. 22nd, 2014|11:43 am]

dienasgramata


"Leonards Koens mierina Niku Keivu", austrāliešu mākslinieks Bens Smits
Link2 cerēja|Atstāj

Koka šahs [Jul. 22nd, 2014|10:14 am]

pajautaa

[engell]

Labrīt!

 

Kur Rīgā būtu iespējams iegādāties klasisko koka šahu, apmēram ko šādu:

 

http://pirkums.lv/lv/catalog/Sports_un_turisms/Šaha_spele/Šahs_Chess_Tournament_No_5/?cat_id=202&scat_id=222&item_id=17610

 

Diemžēl interneta veikali nederēs, jo gribu dzīvē redzēt/aptaustīt.

Link7 cerēja|Atstāj

[Jul. 22nd, 2014|09:55 am]

antuanete
[Tags|]

   Vakar bija konkrēta pirmās pasaules problēma - šķīvis ar uzkodām, atdzesēta sārtvīna pudele, un nekādi nevar izvilkt korķi. Es pat sāku mēģināt attaisīt ar nazi pēc youtube pamācībām, bet tas tikai sabojāja nazi. Kādā trešajā piegājienā korķis PĒKŠŅI padevās, un es nolaistījos ar vīnu, bet tas vairs nebija svarīgi. Laikam beidzot jānopērk normāls korķuviļķis tādiem gadījumiem, kad mājās nav vīrieša.
   Esmu beidzot iegādājusies arī lampu virtuvei (visā dzīvoklī jau gadus 5 ir plikas spuldzītes), bet tur nu atzīstu savu nepietiekamo emancipāciju - pielikt lampu, kas prasa urbšanu un skrūvēšanu griestos, es neesmu gatava, pagaidīšu, kad dzīvesbiedrs atgriezīsies.
Link4 cerēja|Atstāj

[Jul. 21st, 2014|11:08 pm]

bikini_kill
[Tags|, ]
[>>> |snarky]

Kamēr jūs tur pozitivusā karsti čurājāt, es tikmēr sēdos savā pedijvagonā un maucu uz Dublinas dienvidiem Massive Attack klausīties. Dāmas un kungi, i'm officially too old for this shit! Massive Attack ar saviem politiskajiem virsrakstiem bija lieliski un tieši tas, kas man bija vajadzīgs, taču viss pārējais, visi tie dzērušie īru jaunieši, kuri ir tikai varbūt, nezinu, 8-10 gadus jaunāki par mani, bet tādi, nu tāāādi idioti! Mīļās meitenes, ja jūs izvēlaties vilkt high-waist, super apspīlētus džinsu šortiņus, kur viss veļas laukā, tad lūdzu, lūdzu, parūpējieties par to, lai jūsu izsmidzināmais "iedegums" neradītu abstraktu māāgslu uz jūsu super-celulīta ciskām. DZELTENS CELULĪTS! Mani visu dienu vajāja dzeltens celulīts ar heinekena glāzītēm... Kuda mir kaķitsja?!

Bildes nav no šī festivāla, bet katru sekundi es redzēju aptuveni šādus eksemplārus, tikai krietni ekstrēmākus, jo internets ne par ko negrib rādīt neglītas bildes:

vistu stilbi (nr. 1, 2 un 4, tikai daudz, daudz spray tan iedeguma! vidējā izskatās normāli)

celulīts (tikai vēl spilgtāk izteikts)

stilbi stilbi (šitā, tikai klāt daudz alkohola un vēl vairāk celulīta)


P.S. pagājušā gada longitude mani traumēja, kad divas šādas stilbu meitenes ieradās tusēt un izdomāja apgulties uz zālītes. Diemžēl, mikrošorti abām bija krietni par mazu un apenes tika atstātas mājās...
Link8 cerēja|Atstāj

[Jul. 21st, 2014|11:10 pm]

artis
http://skibinsky.com/no-russian/
LinkAtstāj

[Jul. 22nd, 2014|12:05 am]

sirena
šodien ne tikai uzkāpu kokā, bet arī kādas 20 minūtes gulēju uz zara. nebija ērti, toties vismaz paslēpos.
Link1|Atstāj

[Jul. 21st, 2014|09:55 pm]
punkts
Kas laiž iekšā suņodus?
Link1|Atstāj

It's baby urine [Jul. 21st, 2014|09:16 pm]
punkts
 photo 26CD5F55-A7FA-4AC9-A312-292390AE78C2.jpg
Link1|Atstāj

[Jul. 21st, 2014|09:13 pm]
punkts
Domāt ir jāmāk, o, labais!
LinkAtstāj

[Jul. 21st, 2014|04:25 pm]

martcore
kobzona aizliegums rusdelfos, šķiet, rada pacientiem bipolāros traucējumus
kobzona atrašanās noteiktā teritorijā vienlaicīgi palielina patriotismu par +3, kā arī pizģecu par +7
Link4 cerēja|Atstāj

[Jul. 21st, 2014|02:49 pm]

martcore
lūk, neliels novērojums par to, ka drūmie krievi spiež pogu "like" daudz mazāk nekā saulainie amērikāņi
mentalitāte esot negatīvāka un tā

vispār dīvaini
es ļoti, ļoti reti kaut ko laikoju - ne tāpēc, ka man daudz kas nepatiktu, tieši otrādi, man daudz kas patīk, taču pietrūkst šīs kategorizācijas "ok, malacis / foršiņi! / ahujenna bezjēgā", es spiežu tikai pēdējos gadījumos, jo gribas atzīmēt ar savu darbību tieši eksepšinalitāti pār vidējo labo, savādāk sēdētu un cauru dienu laikotu visu pēc kārtas, izcēlumam pazustu jēga

galīgi nesaprotu cilvēkus, kas laiko fotogrāfijas. pie tam neesmu redzējis dzīvē fotogrāfiju ar kaķīti, kas izsauktu riebumu

pogu dislike nekad mūžā neesmu spiedis un netaisos, darbība "es visu kvartālu skrēju jums pakaļ, lai pateiktu, cik jūs man esat vienaldzīga" ir domāta idiotiem
Link7 cerēja|Atstāj

[Jul. 21st, 2014|12:29 pm]

martcore
xxx
galaxie 500 ir vienīgā grupa, kuru man bērnībā atteicās ierakstīt dzirnavu ielas stūra, khm, mediatēkā, pamatojot to ar vārdiem "baigi slikta kvalitāte"
uz jautājumu, kāpēc šis ieraksts jau otro gadu tomēr atrodas viņu katalogā, biedri nespēja atbildēt
tas bija kāds 91-ais laikam
Link2 cerēja|Atstāj

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]