Pussprāguša galda hokejista piezīmes - LGHF valde sēde, tehniska info. [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

LGHF valde sēde, tehniska info. [Nov. 12th, 2016|03:19 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, ]

11/11/2016 notika valdes sēde, kurā apcerēja tehniskus jautājumus,saistītus ar tuvojošos "Sarauj!" un Rīgas kausu. Piedalīties plaši izziņotajā sanāksmē laipni piekrita tikai Blūmentāls, Caics, Kalniņš un Belševics.

Man slinkums apvienot visu literārā formā, tādēļ tikai nesakarīgu piezīmju veidā.

Nākošnedēļ galda hokeja demonstrācijas vēl nesagruvušajos "Prizmas" veikalos 17:00-19:00, 15/11 Imantā, 16/11 Mūkusalā, 17/11 Skanstē.

Kalniņam inventāra lietās trūkst kājiņu gumiju. Ja redzam lieku gumiju - nemetam ārā.

Apvaicājos, kurp vislabāk sūtīt cilvēkus, kas meklē sev lietotu galdu priekš sīkajiem, kuri vienalga viņu sajās, pirms iemācīsies spēlēt - pie kura no pārējiem trim klātesošajiem. Atbilde bija - da pie jebkura pagaidām, bet ap Rīgas Kausu sajātie galdi g.k. nokļūs noliktavā pie Romāna.

Ieteicos, ka šoreiz Sarauj man labāk būtu nevadīt sektoru, bet skraidīt pa zāli, sev amatierus izmeklējot, fotografējot utt. Ja kāds atceras, pagājušajās reizēs es ņēmu pirmo sektoru, lai būtu par piemēru pasaulei, bet mums tagad visi jau pieredzējuši. Savākšanās sestdien 8:45 (lai varētu pirmos sektorus palaist jau ap 9:30, gan jau saskries), licēju komandai, protams, piektdienas vakarā.

Sektoru mums būs vairāk - plānoti 18 un divi rezervei, ceram, ka tautas daudzums būs atbilstošs piecu minūšu garām spēlēm. T.i., tūkstotim dalībnieku, ja viņi nāktu daudzmaz vienmērīgi. Objektīvi, pie 5 minūšu garām spēlēm grupa prasa 90 minūtes (ieskaitot dalībnieku sarakstīšanu), pie 3 minūšu spēlēm - 70 minūtes, starpība ļoti maza, bet spēlēt sanāk gandrīz divtik.
Reklāmas kampaņu, kura esot plaša kā nekad, es šogad, teikšu kā ir, vēl neesmu pamanījis vispār, bet skolas visas apziņotas, plakāti gatavi un Rīgā un Jūrmalā tapšot izlikti arīdzan publiski. Pat Rīgas Domē plakāts stāv pie ieejas un vispār no augšas esot liela labvēlība - kura, protams, nenāca pati no sevis.
Izdrukāti 40K pieteikuma kartiņu. Es ar klusām šausmām iztēlojos, kas būs, ja tie visi ņems un atnāks. Mums atliks tikai nošauties vai samazināt grupas līdz 4 dalībniekiem.

Cenuklubs.lv, kurš parasti par galda hokeju plēš 76€, tagad rīko akciju ar cenu 50€. http://cenuklubs.lv/lat/iveikals/spelu_galdi/Galda_hokejs.html . Nesajauciet ar krietni lētāko Air hockey, kuru viņi savā ģeniālumā arī dēvē par galda hokeju. Prizmas Interneta preču katalogā galda hokeja nav (kas gan nenozīmē, ka nav arī veikalos), 1a.lv tirgo par 64€ http://www.1a.lv/sports_fitness/sports_atputa_svaiga_gaisa_speles/galda_speles_novusa_biljarda_hokejs/filter/2457_o-25445?search_text=Spēļu%20galdi%20un%20galda%20spēles%20Galda%20hokejs , xnet apmēram tāpat https://www.xnet.lv/stiga-play-off-hockey-game-sarauj-galda-hokejs-st1143.html .

Kalniņš izvirzīja ideju par pjedestālu un bildēšanos grupu uzvarētājiem. Ideja šķita visnotaļ atbalstāma, jautājums bija tikai, kas ar to ņemsies. Sandis, kā vienmēr, izteica gatavību pats sev uzkraut papildu darbu... No šī izrietēja vēl viena lieta - kaut cik normāls fotoaparāts priekš sacensībām. Es darbojos ar aizvēsturisku huiņu vai vispār telefona tipa planšeti, kas liecina tikai par manu prasmi izknapināties, bet ne par mūsu nopietnību, un vienīgais labais aparāts mūsu turnīros pieder pa reizei atbraucošajam viesim no Baltkrievijas. Tā ka es piedāvāju federācijai pagādāt kaut ko vismaz fotoaparātam līdzīgu (reizes 10 lētāku par profu kamerām, bet vismaz ar gaismjutību, kas piemērota uzņemšanai telpās bez zibspuldzes) un tapu izdzirdēts. Tagad skatos veikalu piedāvājumos.

Sekojošajam Rīgas Kausam nauda esot, un viss būšot kulturāli, pat himnu šoreiz dziedāšot kā cilvēki, nevis kā mucā slīcināmi karbīda gabali. Kā norādīja augstā priekšniecība, Rīgas Kauss tiek rīkots pasaules čempionāta līmenī un tā tam arī jāpaliekot... pie kam mums ar visu to līmeni radīsies problēma pat tad, ja pieteiksies kāds bosņaks, jo kur mēs viņa karogu rausim...

Bildes feisā: https://www.facebook.com/egils.belsevics/media_set?set=a.10202501431412997.1073742128.1711496710&type=3
Info par Latvijas skolēnu turnīru - http://galdahokejs.lv/index.php/turniri/skolas/679-skolas-2016
Info par Rīgas kausu - http://galdahokejs.lv/index.php/turniri/rcup
linkpost comment