Pussprāguša galda hokejista piezīmes - Par kārtējo birokrātisko notikumu [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

Par kārtējo birokrātisko notikumu [May. 24th, 2016|04:47 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, ]
[music |Knorkator - Wir werden alle sterben]

Veltas bija daža personāža ilggadīgās bailes par to, ka ja visiem ļaus uzzināt valdes sēžu darba laiku, tur ar savu viedokli atnāks tie, kuru viedoklis nav vēlams. Pareizi izvēlēts laiks - piecos darbdienā - aprobežoja visādu pieklīdeņu skaitu ar vienu, to jesķ jūsu padevīgo informatoru.

Te ir oficiozais papīrītis par sēdi: https://drive.google.com/file/d/0B_dNwdnFS3s7U0pmNFlrZ25UYWM/view . Kā jau parasti, tajā netiek atspoguļotas detaļas, kuras daudziem aktuālas. Ja nerēķinām laika patēriņu uz visādiem murgiem, tad vienīgie izlases sastāva jautājumi bija veterāni (kur viens vēl nezin, kā un vai varēs tikt) un kas aizņems vienu brīvo vietu oupenā zem garantētā desmitnieka. Pēc reitinga tā pienācās Ēdelim, kurš jau bija junioru sastāvā, bet viņa vietā tika piedāvāts J.Zaharovs kā stiprāks. Es balsojot ieturēju atturību, gan norādot, ka manuprāt, Eliāns ir pietiekami stabils un visnotaļ spējīgs nesadegt savā pirmajā čempionātā, spēlējot ar dubultu slodzi junioros un lielajos (citi par to bažījās), bet no otras puses, Jevgēņijs mums vairāk nepieciešams komandai. Tā kā komanda cīnās par medaļām, bet oupenā nevienam no viņiem vienalga tas nespīd, vairums izvēlējās praktiskāko risinājumu.
Vispār jau Sandis katram gadījumam bija sagatavojis iespaidīgu sarakstu ar oupena kandidātiem, iekļaujot tur tādus spēlētājus kā K.Viļums un A.Kalniņš, bet līdz to izskatīšanai nenonācām.

Cita starpā, tika nozīmēti delegācijas vadītājs S.Kalniņš, vadītāja palīgs E.Belševics, izlases kapteinis E.Caics. Man ir zināmas aizdomas, kādēļ tieši es pats sev negaidīti dabūju šo posteni, bet ja es tās publiski izteikšu, tad ies vēl jautrāk. Citādi es biju plānojis atstopot svētdien uz overveču turnīru un laisties prom, neapgādājot estu viesnīcniekus ar savu klientūriādi,- bet izlases vadība uzskatīja, ka pastāvīga mana klātbūtne šai reizē būs nepieciešama.

Vienvietīgie numuri viesnīcā ir par dārgiem, tā ka nāksies vien visiem cilvēkiem ar kādu sadzīvot. Kādam vai kādai pat ar mani :)

Izbraukšana ceturtdien, 16. jūnijā 13-00 no Piedrujas ielas 7 (LGHF), pieturas pie Alfas, Juglā un Inčukalna Zvaigžņu ielā pie sporta kompleksa. Ceram ierasties pietiekami agri, lai viņi paspētu uzstādīt mūsu līdzvedamo humanitāro palīdzību (daļu no tās es šodien nosūtīju turp ar kargobusu, bet vēl paliek). Promizbraukšanu plānojam 20. jūnijā 11-00.

Tūlīt pēc atbraukšanas paredzama valdes sēde par nākamo sezonu. Lai iegrozītos pirms Jāņiem, to lēma noturēt otrdien 17-00. Es nebiju slinks ieteikt viņu sarīkot turpat uz vietas pēc atbraukšanas pirmdienā, bet tāds ekstrīms netika tautas atbalstīts.

Treniņnometne "izlasniekiem" Laimītē paredzēta vīkendā pirms braukšanas, 10-12 jūnijā. Jāpiebilst, ka man jau ir nācies uzklausīt daža izlasnieka žēlabas par to, ka izraudzīts slikts laiks - pa tām dažām dienām vairs neko nepagūs mājās uzlabot. Es principā piekritu - tiem, kuri cer uz treniņiem, tas nav labs laiks,- bet piebildu arī, ka neviens neliedz sarunāt ar Edgaru gudrus padomus parasto Laimītes treniņu laikā, negaidot kaut kādu nometni. Elvijs vot akurāt šobrīd manā degungalā tos uzklausa, kamēr rakstu.

Un oftops. Klātesošie varbūt atceras, ka es savulaik ieteicu Jūrkalnes izaugsmei sākt turpu vest izraēliešu tūristus (un latvijiešu padauzas, lai apkalpo). Tad lūk, padauzas vēl ir tikai nākotnes projektos, bet pirmo ivritvalodīgo tūristu grupu uz Jūrkalni mans feisbuka frends nesen jau atveda. Labas idejas arī reizēm piepildās.
linkpost comment