Pussprāguša galda hokejista piezīmes - LČ, 14/05/2016 [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

LČ, 14/05/2016 [May. 19th, 2016|12:48 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, ]
[music |Pak Fauj Tu Zindabad]

 photo image_zps40fsx8lg.jpeg  photo image_zpsttxvktlp.jpeg  photo image_zpsp0fmvkpu.jpeg

Urā, kārtējā sezona ir veiksmīgi izkakāta, atlicis tikai Eiropas čempionāts vecveterāniem, par kuru man vēl nav skaidrības, vai būs iespējams turp tikt - līdz šim gan LGHF vadība, gan organizatori izteikuši/publicējuši man nepieņemamas prasības par ierašanos pirms veču turnīra sākuma dienas, tā ka pagaidām es par šo pasākumu neinteresējos.

Laikam būtu bijis labāk, ja nebūtu interesējies arī par Latvijas čempionātu. Kā jau daudzus gadus sūrojos, mēs maijā nespējam atrast šādam pasākumam piemērotas telpas, kurās vismaz darbotos ventilācija. Rezultātā es otrajā kārtā, noplūdis sviedriem un tikko redzēdams apkārt, nospēlēju visai atbaidoši, faktiski mobilizēdamies tikai uz konkrētām spēlēm. Kā sekas - četras uzvaras pret līgas vadošo sešnieku, trīs pret galīgiem autsaideriem, pret līgas vidusdaļu toties 1-1-11, un tā pati vienīgā uzvara - 8:1 - bija revanšs vēl vienam E.B. par zaudējumu grupā. Un man vēl paveicās - labie spēlētāji tika no turienes ārā tikai pēc deviņiem. Pat ja tas man būtu par velti, man nāktos šo pasākumu no sportiskā viedokļa sev ierakstīt veltīgā laika tēriņā. Tomēr jāatzīmē, ka vairums nav tik jutīgi pret karstumu kā es, un tiem varbūt būs cits viedoklis.

Ietekmēja fizisko atmosfēru arī turnīra novēlotais sākums un bezjēdzīgā atklāšana, pēc kuras bija grūti pārvarēt sajūtu ka okei, pasākums beidzies, var iet mājās un nelauzt sev pirkstus uz tādā mitrumā neslīdošiem galdiem - ārzemju viesi, nespēdami tādu slīdamību izturēt, izmisīgi berzēja laukumus ar salvetēm un lupatiņām, savukārt es jau uztvēru to kā Inčukalna normu. Piebildīšu, ka todien ieteicu S.Kn. uztaisīt to atklāšanu pēc turnīra beigām, nevis ar faktiski piespiedu dalību, un tad būs redzams, cik cilvēkiem tā reāli vajadzīga. Pagaidām visas šīs ceremonijas tikai pasliktina galda hokeja līmeni sacensībās gan no spēles kvalitātes viedokļa, gan no tīri tehniskā, kad pat sporta kompleksa telpās neizdodas uzturēt sportam piemērotus apstākļus.

Interesanti, ka GH saitā parādījies ziņojums par valdes EČ sagatavošanas sēdi pirmdien, bet nav vēl zināms par nākamo sezonu. Gan ziņojums, gan aptauja par nākotni tika nomaskēti, apzināti nepieminot tos saita viesgrāmatā - vienīgajā saita sadaļā, kuru spēlētāji regulāri pārskata (atšķirībā no nespēlētājiem un amatieriem, kuri tiešām sāk ar galveno lapu). Diemžēl, no sporta viedokļa mēs jau veltīgi pakāsām daudz pūļu uz reklāmu ledus hokeja čempionāta laikā, jo maijā teikt atnākušiem pie galdiem jau spēlējošiem cilvēkiem - sorī, mēs tagad dažus mēnešus nekur nespēlēsim, septembrī varbūt zināsim, ko teikt un tad arī nāciet,- nav īpaši perspektīva būšana. Ja mēs sakām ko tādu, tad mūs pēc tam neatradīs pat tas viens no simta, kurš mums neuzšķaudīs pēc šādas organizācijas. Galdu pirkšanai tas varbūt arī pieņemami, bet GH kā sportam - par skādi. Vienreiz atbaidīts cilvēks otrreiz diez vai interesēsies.

Starp citu, saita nodarbību sadaļā nav nekādas info par to, ka pa vasaru tās varētu arī nenotikt. Treneri, jūs tomēr bišķi atbildat par to, kas par jums tur uzrakstīts. Vispār pa vasaru kāds kaut ko plāno? Es, protams, atceros, cik bezcerīgi ir vasarā sasaukt cilvēku masas uz lielām sacensībām - Kalniņš savulaik mēģināja ik mēnesi rīkot vasaras turnīrus, nekas nesanāca,- bet ja orientējas nevis uz pussimtu, bet reizes trīs mazāku daudzumu...

&&& Bija, protams, jocīgi redzēt, ka Lorens pieteicies tieši sekundi pirms reģistrācijas beigām, bet kāpēc man ir tik netaisnas aizdomas par atbildīgo personu manipulācijām?
&&& Interesanti, ka PR joprojām nav nokļuvis šāgada Latvijas komandu čempionāts. Nu jā, līdz šim gadam visi tie nomināciju un komandu čempionāti tika rīkoti tīri apsmiekla pēc, bet nevajadzētu arī pasaulei demonstrēt šo attieksmi.
&&& Uz LČ mani paņēma Sīļa vietā. Nu to jesķ mašīnā.
&&& Vienīgais cilvēks, ko pamanīju dziedam līdz Latvijas himnu, atradās skatītājos.
&&& Iz turnīra laikā noklausītā:"Ripas var iemest ne tikai ar paņēmieniem, bet arī ar skaistu tehniku". Autora vārds redakcijā.
&&& Iz kādreiz internetos noklausītām galda hokejistu sarunām (teksts manis drusku mainīts, lai visi neatpazītu):
- Vajadzētu taču kādreiz būt arī godīgam.
- Vienreiz pamēģināju. Nepatika.
&&& Saprazdams, kādā kondīcijā būšu uz beigām, bildēju visus pārsvarā sākumā iesildes laikā, kad vēl visi bija svaigi un skaisti.
&&& Starp par ilgdzīvošanu pasniegtajām dāvanām bija arī aromatizēts drānas spilventiņš kaut kur 8*8*3 cm ar instrukciju, kurā galvenais punkts bija - nedrīkst apēst. To spilvenu ēdāju es gribētu redzēt, kura dēļ šāds uzraksts radies.
&&& Vispār jau tika solītas balvas arī labākajiem klubu pārstāvjiem, bet ievērojot to, ka es no MZ biju vienīgais, ir nedomāju tādēļ palikt un smīdināt publiku. Tiesa, bija klāt pāris melno zirdziņu no citiem klubiem, bet tiem arī negāja.
&&& Daži manas bildes vērtē augstāk par mani - es parasti neatzīmēju savās feisbildēs ļaudis, kuri tajās, manuprāt, neveiksmīgi izskatās, bet viņi paši asko sevi pietegot. Nu man jau nav (viņu) žēl.
&&& Es jau esmu izteicies par mūsu drausmīgo fonu pie apbalvošanas un nesen feisos bija redzams, cik slikti mūsējie izskatās salīdzinot ar citiem, kas uzbildēti uz mazāk raiba bekgraunda. Varbūt taisīt apbalvošanas bildes divos variantos - oficiālo ar sponsoriem un neoficiālo kaut vai uz sienas fona, lai ļaudīm vismaz ir ko radiem parādīt?

1. Tā kā amatieru līgas sacensības beigušās, bet pusgada intervāls ir nāvējošs jebkurām sporta nodarbībām, tad daži amatieri atnāca pēc pieredzes uz "lielo" spēlēm.
 photo image_zpsjnliwr9y.jpeg

2. Raivis Stern. nebija slinks atvest uz turnīru pazīstamu 90. gadu spēlmani A. Kluci. Vienīgais, par ko mēs rezultātā pārliecinājāmies,- ka 1999. gada normālas spēles līmenis atbilst pašreizējam Amatieru līgas vidusmēram.
 photo image_zpsw86wdheu.jpeg

3. Kā jau parasti, Latvijā lietuvieši brīvos brīžos izspēlē savu čempionātu, lai nelauztu mājās pašu galdus.
 photo image_zpstt1jdb0j.jpeg

4. Ja pateikšu par viņu ko labu, citas sāks ēsties, tāpēc paklusēšu. Par miroņiem runāt vieglāk kā par sievietēm, kad viņas to dzird...
 photo image_zpslo782xai.jpeg

5. Visādi aizvēsturiski reptiloīdi no nulltā GH ēras gada tika saukti priekšā parādīt klasi. Varētu domāt, mēs tāpat viņus nepazīstam.
 photo image_zpstsmvnyod.jpeg

6. Juniors Martīns todien krietni samulsināja apkārtējos, ietikdams otrajā līgā garām Bulam un Kaužēnam - taču tur izrādījās, ka šo līmeni viņš pagaidām nevelk, ne tie skilli un izturība.
 photo image_zpsad3j03oo.jpeg

7. Zemāk sēdošie reizēm izrādīja interesi par ne visai aizraujošo GH priekšnesumu, reizēm viņus vairāk interesēja mans daiļums un ar ko to izbojāt.
 photo image_zpsenpuibxy.jpeg

8. Pēc viena no dinozauru fināliem.
 photo image_zps40fsx8lg.jpeg

9. Tikām Arnim visi tie superfinālu rezultāti bija pie kājas.
 photo image_zpsp0fmvkpu.jpeg

10. Internacionālie dinozauri - Sternāts ar Saveļjevu.
 photo image_zpsgxp8msro.jpeg

11. Ne viens vien galda hokejists spēlē ar ilgstoši savainotām rokām, un pat tas netraucē viņiem pa reizei iekļūt starp labākajiem.
 photo image_zpsfhljkcgh.jpeg

12. Pleiķis pret Uli. Ar otro es nospēlēju grupā un izteicos, ka leišu problēma ir ātru spēlētāju trūkums, kas varētu viņiem uzdzīt tempu. Tad nu līgā Pleiķu seniors nāca uz mani un pacentās parādīt visu savu ātrumu. Nekas liels jau nebija, bet es tobrīd jau jutos tik katastrofāli, ka nespēju arī tam turēt līdzi un tiku sagrauts (1:5).
 photo image_zpsl13ff6is.jpeg

13. Čempions.
 photo image_zpskmzp5uxj.jpeg

14.Bronzas vīrs. Nu vai tērauda - tie dulnie ar Sīli nākamajā rītā vēl Rīgas maratonā skrēja, pēc tam, kad bija līdz pusdesmitiem vakarā finālus spēlējuši. Man pašam nākamajā rītā nebija spēka pat miskasti pa logu izgāzt.
 photo image_zps8icu5zvk.jpeg

15. Dāmu deficīta apstākļos es pievērsos galvenokārt tai, kas nekad neprotestē pret manu fotografēšanu. Žurnālista meita - un pēdējā laikā arī GH organizētāja - dažas lietas saprot labāk.
 photo image_zpsaokpor6l.jpeg

16. Vēl viens dinozauru mafijas pārstāvis, kurš šoreiz ar savu racionālo stilu spēja ietikt sen neredzētajā augstākajā līgā.
 photo image_zpscjuvj5vy.jpeg

17. Lietuvieši šoreiz bija atveduši arī vājākos spēlētājus - lai pamācās :)
 photo image_zpsttxvktlp.jpeg

18. Es pat viņam pamanījos pakāst.
 photo image_zps352pi62u.jpeg

19. Kam tikai es apakšgrupā nepakāsu, bet līgā atspēlējos... Piemēram, šiem diviem labajā pusē...
 photo image_zpspzfwwtca.jpeg

20. Krasts Pro. Oder Pro Krasts. Tas, ka viņš sācis man regulāri ielikt, lai arī ne bez cīņas, man bišķi bendē nerrrvus!!!
 photo image_zpssfuqei33.jpeg

21. Tauta atpūtā.
 photo image_zpszeagaasv.jpeg

22. Končen bal, pagasļi sveči...
 photo image_zps6piti7qq.jpeg

Visi photosi
linkpost comment