Pussprāguša galda hokejista piezīmes - "Laimīte", apurīlis [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

"Laimīte", apurīlis [Apr. 29th, 2015|02:13 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, ]
[music |Laine - Nuud on mul muusika]

 photo DSC02302_zpsfydjyjva.jpg  photo DSC02376_zpsmvtc5cn4.jpg  photo DSC02300_zpsvfi5wdq9.jpg

   Un tā, cungi, dāmas un šīm kategorijām pielīdzinātie, pienācis laiks kārtējai atsukaitei par "Laimītē" notiekošajiem treniņiem ar acij nebaudāmām tabulām. Nu jā, man slinkums viņas pārtaisīt eksucelī.  

   Kā jau esmu minējis, šādos treniņturnīros rezultāti stiprajā galā ir visai nosacīti. Un vājajā galā stipri atkarīgi no spēka daudzuma - tā, mēs redzam, ka riņķa spēles es Aldim pakāsu divas no trim, pirmo sēriju vinnēju cīņā ar 4-2, bet otrajā sērijā vnk iznesu ar 4-0 un vārtu starpību 30:5.Tas ir tīri fiziskās un morālās izturības, nevis prasmes jautājums. Prasmes viņam ir vairāk. Vienā spēlē man sērijā izdevās arī Sandim atgādināt, ka neesmu vēl pavisam nosprādzis, bet tas arī bija fizikas jautājums - es spēlēju tādā tempā, kuru pat viņš neizturēja, bet tādā garā manis vairs nepietiek pat uz divām spēlēm pēc kārtas, kur nu vēl sēriju.
 photo DSC02260_zpspjqyouoh.jpg

   No aizvēsturiskiem papīriem. Diploma sagatave laikos, kad ar datoriem vēl bija problēmas un ar roku visu kaligrafēt priekš kseroksa bija vienkāršāk.
 photo DSC02300_zpsvfi5wdq9.jpg

   Nepanesamais esības vieglums.
 photo DSC02302_zpsfydjyjva.jpg

   Vispār jau uz treniņiem pirms LČ ierodas apvainojoši maz tautas. Visi, kas nav redzami bildē, izņemot mani,- loši. Šveiciešu tautas sakāmvārds "trenētam trenēties - tikai pārtrenēties" (© sporta komentētājs) strādā tad, kad runa ir par tiešām trenētiem.
 photo DSC02303_zpsxed1ka27.jpg

   Treniņš notika čempionātam pietuvotos apstākļos - pie tukšām tribīnēm.
 photo DSC02305_zpsxgsq9qnx.jpg


 photo DSC02310_zpscpkj8txd.jpg

 photo DSC02313_zpsrgdtzu8t.jpg

   Pirmoreiz Aldis ne tikai nonesa mani riņķī visās spēlēs, bet arī uztaisīja man pārliecinošu prezultātu - 7:0. Sērijā es atriebos, bet vienalga savstarpējo kopējā v/att viņam bija labāka. Drusku mani kretinēja arī viena pirmsturnīra treniņspēle, kurā Edgars mani nonesa ar 18:1. Izskaidrojums gan vienkāršs - kā jau minēju, kad Belševicam krīt, tad tur nekāds Caics neko nevar padarīt. Tad lūk, analoģiski, kad Caicam krīt, tad arī pats Belševics tur nekā nevar padarīt. Haļava, kungi ;)
   Atlika mierināt sevi, ka labāk vienreiz pagrūst 0:10 kā desmitreiz 0:1. 
   Vispār jau bieži var redzēt, ka mani stiprie nes ārā baigāk kā Aldi, bet tas vairāk balstās uz to, ka tie viņam cer kaut ko iemācīt un spēles laikā rāda un padomo, kamēr man kaut ko iemācīt jau ir bezcers un atliek tikai sacensties savā starpā, kurš man vairāk salādēs vai kurš no manis neielaidīs. Vismaz par mani nav jābaidās, ka man tas sagraus psihisko stabilitāti un pašcieņu, kā par jaunākiem vai jaunpienākošiem ļaudīm, tā ka var brīvi dragāt uz morālu iznīcināšanu.
   Tiesa gan, viens potenciālais patologoanatomu paziņa vienreiz uzprātoja dot Aldim padomus arī tad, kad es pats ar viņu spēlēju sēriju un, tos izmantodams, Aldis vinnēja. To es tam gudrelim vēl atcerēšos :D
 photo DSC02326_zpslr1ik6tx.jpg

   Plašai publikai feisā un ŽŽ es tādas qualitātes bildes parasti nerādu, bet te - kas ir, to lieku.
 photo DSC02330_zpsio6upusi.jpg

 photo DSC02331_zpsut1yxuzs.jpg

   Riņķī pret Sandi - 5:6 un 6:6. Ir viņam tāda skāde - ja neiet uzbrukums, sākas tiepīgi mēģinājumi tomēr iedzīt iekšā neejošo paņēmienu, nevis pamēģināt ko citu no sava plašā arsenāla. Dabiski, es tādu vienveidību sāku biežāk pārķert, un klases pārsvaru sāk nolīdzināt pieredze un lielāka vēlēšanās vinnēt. Normālos apstākļos jau viņš man dzen iekšā atbilstoši reitingam.
   Traģiski arī, ka pagrūdu Aldim abus overtaimus. Tikai nesakiet man, ka viņam ir cietāki nervi!!!
   Iegadījās pāris minūtes pret Sīli uzspēlēt, noturējos uz nullēm - viņš bija aizmirsis, ko ar mani darīt. Mani jau viņš pilnās minūtēs paspētu pielauzt, bet vispār tas viņam ir bīstams simptoms - treniņi ar vienu vien pretinieku ir riskanta būšana. 
   Raivīša šmucīgie rezultāti todien skaidrojami ar viņam bieži uznākošo pofigu, kas todien sita rekordus.
 photo DSC02334_zpsocukw35q.jpg

   Kaspars, šķiet, spēj vinnēt tikai psihojot, bet kad sāk emocionēt - tad iet jautri. Žēl tikai apkārtējo. Tikai vūvūzelu mums tur pietrūka, citādi Aptiekielas izbraukuma sesija.
 photo DSC02350_zps5enp5udz.jpg

   Vienīgais interesantais todien bija Edgara reakcija uz vispār parastu gadījumu, kad es atkal kādam ietriecu pa taisno ar savu centra vārtsargu - šoreiz viņam. Viņš pēc tam pusspēli blenza uz laukumu ar skatienu, kura tukšumu varētu apskaust pat aklā zarna, bet tas viņam netraucēja dusmīgi lādēt man iekšā savas atriebības apliecinājumus.
 photo DSC02362_zpsopn2gf3x.jpg

   Lai arī kāda mana bilde būtu uz vietas (citādi kas tas par personības kultu, kāmīšiem jāsmejas) - es mājupceļā.
 photo DSC02376_zpsmvtc5cn4.jpg
linkpost comment