Pussprāguša galda hokejista piezīmes - LGHF valdes sēde, 29/01/2019 [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

LGHF valdes sēde, 29/01/2019 [Jan. 29th, 2019|07:43 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, ]
[music |Anita Lindblom - En dans på rosor]

2019.01.29 notika neliela valdes sēde, kurā apcerēja braukšanu uz PČ Minskā. Diemžēl, galvenais punkts bija "vēl neko nezinām". Iemesli bija divi: 1) nav valdības = nav budžeta, un mēs kā valstij piesūkusies organizācija attiecīgi sēžam bez finansējuma; 2) baltkrievi vēl nezina, kur notiks sacensības. Attiecīgi mēs neņemam viesnīcu, jo nezinām, kurā pilsētas galā to vajadzēs.

Ko mēs puslīdz zinām. Izdevumi uz vienu braucēju, kas iekļauj autobusu, vīzu un 4 naktis viesnīcā būs max ap 200 eiro (orientējoši 50+25+120), mēs ceram šo summu drusku samazināt (teiksim, ja igauņi brauks kopā ar mums, tas palētinās mums autobusa izmaksas par pārdesmit eiro uz degunu - viņi solās atbildēt piektdien).

Paredzamais autobusa brauciena laiks: izbraukšana ceturtdienas rītā, ceļā 8-9 stundas, atpakaļ izbraukšana pirmdienas vakarā un ierašanās otrdienas rītā.

Atbilstoši pagaidām ļoti ierobežotā budžeta situācijai, tika pieņemts lēmums par to, ko noteikti varam atļauties (attiecas tikai uz sportisko daļu, izdevumi citās sfērās tiks skatīti atsevišķi):

100% apmaksājam braucienu:
* Caicam, Sīlim un 3 labākajiem pēc Latvijas reitinga.
* Trīs dāmām, vadoties ne pēc Latvijas reitinga, bet pēc spējām izcīnīt medaļas.
* Trīs labākajiem junioriem.

50% apmaksājam braucienu:
* Trīs senioriem.
* Ceturtajam junioram.
* Oupena 4.-7. vietai pēc reitinga.

Viss. Citiem pilnībā par savu naudu. Ja kāds brauc ne ar komandu - pats arī uzņemas izdevumus. Ja kāds nebrauc finansu vai citu problēmu dēļ - vietā nāk nākamais rindiņā.
Ja mēs laikus tiksim pie krietnākām valsts, pašvaldību u.c. naudām, kā plānots, tad spēsim atvieglot šo finansu slogu un apmaksāt pilnīgi vai daļēji vēl kādiem braucējiem - bet neko nesolām. Pagaidām vadāmies no esošā varianta.

Piedalījās: Blūmentāls, Kalniņš, Sternāts, Belševics, pa tālruni tika aptaujāts arī pieslimušais Caics. Balsošanas kā tādas nebija, jo nevienam nebija iebildumu - kur tie rastos, ja nav skaidrības par naudām.

Precīzu informāciju skat. valdes sēdes protokolā, kad to uzrakstīs un ieliks saitā. Šī ir iepriekšēja info, kas uzrakstīta tādēļ, ka visus tos oficiālos protokolus nelasa pat tie, kas viņus raksta.

========= Personiskās piezīmes, ne vienmēr par tēmu =======

* Sēdē skanēja skumjas par to, ka vīzu birokrāti prasa braucēju vārdus jau krietni iepriekš, un man aizvien biežāk liekas, ka izlases sastāvu tādās reizēs, kad jābrauc uz vīzainām ārzemēm, varētu noteikt arī martā vai vismaz aprīlī.

* Cenu celšanās mūs turpina ietekmēt (tā, Kultūru vidusskola pacēlusi zāles cenas), un daža sīkā tēvs pukojās, ka nu jau pat Amatieru Līga bērniem tapusi padārga. Viņam mēģināja atcirst, ka visi sporti maksā naudu, uz ko es savukārt rūcu, ka tāpēc arī sīkie mūsdienās spēlējas Internetā, nevis sporta zālē. It īpaši biju pūcīgs tādēļ, ka vakar vienu tādu sīko (četrgadīgu, Internetā sērfo gandrīz kā es) 7 stundas pieskatīju. Viņš, protams, bija sajūsmā - kāvāmies, pikojāmies, spēlējām handbolu un futbolu mazā piekrautā dzīvoklī utt., bet traģiski ir tas, ka fizisko aktivitāšu bērniem bez bieziem vecākiem Rīgā stipri pietrūkst. Un tas ir uzreiz redzams, kad viņiem kaut ko ļauj par velti. Laukos šai ziņā ir vieglāk, tur bērnu tiesību aprūpētāji tā neplosās un bērni dabū veselībai vajadzīgo minimumu.
Vispār, es turos pie vecā puiku audzināšanas principa: no rīta visus pabaro un palaiž uz ielas, kurš vakarā dzīvs pārnācis, tas malacis.

* Biju no visiem vienīgais matainais hipijs. A ko gribējāt, tak sešdesmito gadu bērns.
linkpost comment