Pussprāguša galda hokejista piezīmes - Gaidāmā ITHF konference [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

Gaidāmā ITHF konference [Jul. 26th, 2018|10:20 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|, ]

Tā kā, kā jau GH viesgrāmatā minēju, galda hokejs pazaudējis pāris vadošus cilvēkus (pēc viena Ārenlinda izteikuma var spriest, ka neadekvātu uzbraucienu dēļ), tad līdz 15. augustam var izvirzīt cilvēkus uz prezidenta un izpildkomitejas locekļa statusu.  Latvijai gan viens pārstāvis (Caics) tur jau ir un diez vai kāds gribēs tādu mūsu pārpilnību. Toties Caicu var bīdīt augstāk - par prezidentu, tikai jautājums, vai viņš to gribēs. Konference būs no 1. līdz 7. septembrim, ITHF saitā ir īsi izziņoti apspriežamie jautājumi - tāpēc uzskatu, ka nebūs noslēpuma izpaušana, ja es tos sīkāk nokomentēšu.

Extraordinary Delegates ITHF Conference Votes:
1. Change to the rule on goals scored after a face-off.
2. More players in women/junior/veteran individuals' competitions at championships.
3. Fourth day at European/World Championships.
4. Alternative play-off system on the World Tour.
5. Points limit for number-of-players-beaten method.
6. ITHF election.

1. Grib apgrūtināt vārtu gūšanu pēc iemetiena - tagad ripai pret bortu būs jāatsitās vairāk kā 3 sekundes pēc iemetiena, vienkāršs atsitiens no iemetiena vairs nederēs.

Man tas īpaši netraucēs - vienīgais veids, kā mani tie noteikumi par iemetienu apgrūtina, ir metiens ar LU, kurš saņēmis ripu tieši no iemetiena, un pieskarties ar ripu bortam pirms tiešā metiena man nebija problēma agrāk un nebūs arī, nogaidot 3 sekundes. Tā ka neiebildu, lai bērni niekojas.

2. Palielināt spēlētāju skaitu nominācijās līdz 5, atbilstoši nomināciju izlases maksimālajam skaitam.

Piekrītu, sen jau mūsu koris par to bļauj.

3. Spēlēt PČ un EČ 4 dienas triju vietā.

Es - pret. Uzskatu, ka tā vietā jāliek openi spēlēt arī piektdienās un nominācijas arī svētdienās, lai visi mazāk nogurtu.

4. Atļaut organizatoriem pēc dāņu parauga Pasaules Tūres izslēgšanas spēles taisīt nevis 5 minūtes, bet līdz noteiktam vārtu skaitam.

Pret. Jā, man tas izdevīgi (jo nemīlu laika vilcējus), bet tas būs pilnīgi neprognozējami laika ziņā. Un cilvēki jau tāpat nogurst...

5. Ierobežot maksimālo reitinga punktu skaitu lielturnīros, kur spēlē tikai vājie vai jaunie dalībnieki, citādi sākas reitinga deflācija. Maksimālais punktu skaits tiek piedāvāts 80.

Es - pret, taču tikai tādēļ, ka cipars man šķiet par mazu. Es piekristu uz 130-150. Šis jautājums izsaucis strīdus valdē, tāpēc mans "pret" uzskatāms tikai par manējo. Kamēr citos jautājumos starp pagaidām balsojušiem ķildas nav sākušās (vairums vēl nav izteikušies, tāpēc viss var mainīties).

6. Kandidātu pašreiz nav.

Par savu vēlmi sakārtot to visu izteicos - "Man pašam jau gadus 10 sirdī niez uz tām vietām, bet ar manu "angļu valodu" tai līmenī nav ko darīt; bez tam, galveno ITHF uzdevumu redzu tās oficializācijā, bet birokrātijā esmu pagalam vājš..."
linkpost comment