Kaitnieks-San - Indago fenomens
Šodien: 14.04.2021
Vārdi: Strauja, Gudrīte
[info]kaitnieks rakstīja:


9. Janvāris 2007 - 17:55

Indago fenomens


(ir doma)
No:(Anonīms) - p
Datums:13. Janvāris 2007 - 23:27

Re: Aizsūtīju

(Saite)
Konkursaa profesionaaljiem "neviens" nepiedaliisies.

Toties, ja konkurss paliek taads, kaads ir, tad neviens neliedz tur piedaliities arii "profesionaaljiem". Interesanti gan, ka liidz shim ieksh indago nav bijis milziigs pro piepluudums, iznjemot varbuut kaadus divus, triis(pashpasludinaatus vai atziitus par taadiem esam(apstriidaami)). Jo, redz, ieksh LV tos gamedev profesionaaljus var uz pirkstiem saskaitiit. Un profesionaaljiem ir ko dariit, vaine, vaine.

Bet likt rakstiit design dokji un specifikaacijas piespiedu kaartaa ir galiigi dulli.

Ja piedaliisies indago kaads speciaalists, lai tad raksta papiirus, ja veelas.

Ja indago tiek nolikts uz tik nopietnas paplaates, tad bez maz vai rodas iespaids, ka par piedaliishanos indago buutu jaamaksaa. Un ja jau sekosim visaam softwaare engineeringa prakseem, ziimeesim uuemelus, utml, tad kaadeelj, lai tik nopietns daliibnieks nepiedaliitos kaadaa starptautiskaa pasaakumaa, kaa IGDF vai vispaar uzreiz izstraadaatu speeli ievietoshanai kaadaa downloadable-games distribuucijas kanaalaa, nevis vieteejajaa, um, shtruntaa.

Gaidu tavu daliibu ieksh Indago2007, err, 'pro' Kaitnieks-san. Hu, hu.
No:[info]kaitnieks - paitnieks
Datums:14. Janvāris 2007 - 05:21

Re: Aizsūtīju

(Saite)
Profesionāļiem vajag citu motivāciju, lai ievilinātu viņus šādā konkursā, tā vietā, lai viņi taisītu šrinkwrapus vai šarvāri un kāstu piķi. Arī es nepiedalīšos, kaut vai tā paša iemesla dēļ, ka man, kā jau minēji, ir ko darīt, vaine, vaine.
Bet par newbijiem, kas tomēr piedalās, runājot - varbūt savos kritērijos kļūšu pielaidīgāks, bet neparko neatkāpšos no uzskata, ka konkursa sākumā ir jāliek viņiem izlikt rakstiskā formātā iecerēto spēli un darba apjoma prognoze, konkursa komisijai ir jāveic šo dokumentu izvērtējums un jāizskaidro, ja nepieciešams, ka visu paspēt nevarēs vai ka iecere ir pārāk aptuvena un visdrīzāk ved uz auzu lauku, ka prognozētais laiks pārāk pārsniedz industrijas vidējās normas u.t.t. Īsumā sakot, kādam ir jāuzņemas skolotāja loma.

(ir doma)