| 0 - 5 |  
svilpitis astitis [userpic]
Haltuure
in [info]darbs
by svilpitis astitis ([info]svilpeens)
at 19. Maijs 2016 (16:51)

Mekleju haltuuri. Sodien riit izdarit kadam ko labu. Piesakos. Steidzami nepieciesami lidzekli, ne parak lielos apmeros. Pardoties nevaru, kas mani pirks bet kadam palidzet ar darba rokam varètu. Varbuut kadam cibinam ieinteresè un vajag ko uzrakt, saskaldit vai noplaut. Darba mainisanas rezultata esmu dikti palicis nabagos forsi butu nopelnit cigaretem un kabatas naudu jaunajä darbä stäjoties. Mana miesa ir bríva lidz svetdienai. Nemiet mani verdzibä. Nav jau ko slepties isti tad lai nu iet mans numbers uzreiz 20523253. Tä kaitigo ieradumu dotaja bridi nav bet cigaretem labprat nopelnitu...

Позитивный человек [userpic]
kur meklēt sētnieku vienai mājai Rīgā?
in [info]darbs
by Позитивный человек ([info]hmmm)
at 17. Maijs 2016 (10:49)

Kur būtu visefektīvāk meklēt mauriņa pļāvēju / sniega šķūrētāju / trotuāra tīrītāju darbam Rīgā, Pārdaugavā, Imantas/Iļģuciema apkārtne? Darbs nav uz veselu kvartālu, bet tikai pie 1 privātmājas un ne katru dienu - vidēji 1x nedēļā, varbūt ziemā ja baigais sniegs, varētu būt biežāk.
ss.lv? drukāti sludinājumi rajonā? kaimiņi? ārpakalpojums? Kāda pieredze?

Tā, kurai zalkši nāk mājās [userpic]
vienas dienas darbs
in [info]darbs
by Tā, kurai zalkši nāk mājās ([info]putnelis)
at 13. Maijs 2016 (13:31)

Vajadzīgs cilveks, kas man palīdzētu vienu dienu, rīt (sestdiena) mazgāt griestus, logus, t.b. palīdzēt vasaras māju padarīt atpūtai piemērotu.
Atvedu, aizvedu, maksāju.

annu [userpic]
Vajadzīgs/a apkopējs/a
in [info]darbs
by annu ([info]annu)
at 13. Maijs 2016 (11:21)

Birojs gandrīz centrā (Brīvības 195, pie VEF tilta) meklē apkopēju, kas reizi nedēļā varētu atnākt un visu satīrīt. 170m2.
Ja kādam noderētu tāda haltūra, dodiet ziņu uz elga-b[at]inbox[dot]lv

P.S. Jā, ss.lv arī skatos (;

izelpa [userpic]
zelta cilvēks pasākumam
in [info]darbs
by izelpa ([info]elpa)
at 11. Maijs 2016 (16:05)

Sveiki!

Tiek plānots pasākums, kura rīkotāji vēlas teritorijā novietot zelta krāsā nopūstu(s) cilvēku(s), apmēram tādus, kādus esat uz ielām redzējuši. Apmēram šādi. Nezinu, kā to pareizāk nosaukt un vai konkrēts nosaukums tam maz ir. Manā prātā - 'zelta cilvēki'.


Varbūt ir kāds cibiņš vai kāds pazīstams, kam ir ar šo pieredze un/vai kurš varētu kādu ieteikt?

Atalgojums un pasākuma stundas vēl nav noteikti, tāpēc detaļas jānoskaidro, sazinoties ar man pazīstamu meiteni, kura piedalās šī pasākuma organizēšanā. Ja kādam ir kāda info, lūdzu, rakstiet komentāros. Kontaktinfo iedošu privāti.

UPD: milzīgs paldies visiem! :)) mēs ļoti laimīgas par ieteikumiem!

  | 0 - 5 |