< šurpu | 0 - 5 |  

20 laši vai 10 saņi

24. Maijs 2011 (13:12)

Samsung TV sāka līst no ekrāna augšas ārā strīpas ...
Pēc pusgada apnika, zvanu remontkantorim - jā, vaina zināma, jāmaina bloks, 20 laši.
Cipars nav briesmīgs, bet lieta atlikās. Pēc 2 nedēļi atkal uzkrita uz nerva, jāsāk atkal meklēt meistari. Meklēt. Hmm, a ko mums teiks gūgle?!
Pēc 5 minūtēm risinājums atrasts, brauciens uz latgalīti pēc kondensatora 10 santīmu vērtībā, 30 min putekļu tīrīšanas, uzmanīgas plates pētīšanas un lodēšanas un GATAVS. TV kā jauns.

Spēks ir gūglē! :)

Nosperts internetā

8. Maijs 2011 (12:22)

Angļu - Latviešu sarunvalodas vārdnīca

Lеt's hаvе а раrtу = Uzorganizēsim partiju!
Саn Yоu hеаr mе = Tu vari mani šeit
Undrеssеd сustоm mоdеl = Kailas muitas modelis.
Маniсurе = Nauda ārstē.
I'm just аsking = Es esmu vienkārši pakaļas karalis.
I hаvе bееn thеrе = Man tur ir pupuņas .
Gоd оnlу knоws = Dieva vienīgais deguns
Wе аrе thе сhаmрiоns = Mēs esam šampinjoni
Dо Yоu fееl аlright? = Vai tu pazīsti tos kas pa labi?
Вуе bуе bаbу, bаbу gооd bуе = Nopērc nopērc sīko, sīkais ir labs pirkums
То bе оr nоt tо bе? = Bite vai nebite

Angļu - krievu sarunvalodas vārdnīca
Horror Show = "хорошо"
Near Bird = "не е#ёт"
My On Ass = "Майонез"
Chess Knock = "Чеснок"
True Bar = "Труба"
Our device is Korea = "Одевайся скорее"
Pale Man = "Пельмень"
Blue Water = "Блевота"
Tall chalk = "толчок"
Peace Duke = "Пи#дюк"
Peace Death = "пи#дец".
Chop is dish - "Чо пи#дишь :)))))))))))

UŽAVNIEKS

17. Septembris 2010 (21:29)

es jums teikšu, sūds, kādu es no šīs alusdarītavas nebiju gaidījis.
Pliekans, nesaprotami rūgts un sagāzēts kā limonāde.

6. Jūlijs 2010 (17:10)

http://klab.lv/users/jpunktsbpunkts/359726.html
6.jūlijs - daudz nekas nav mainījies
Sēžu pie kompja un taisu flaš reklāmas īrijai, sūcu 2litrīgo Brāli, sieva pagalmā sauļojas, bērni ar pie vietas - pa baseinu ņemas.
Uz kredītu jau vairākus mēnešus uzliku mīksto, tūlīt man būs īrijas PIN, vēl 6 mēneši, un pat ja LV pridurki sačakarēs maksātnespējas likumu, banka dabūs IE papīreli un varēs savus sešciparu eiro norakstīt - ņehren bija mani atlaist.
vopšem šovs turpinās, dāmas.
Un gan jau nākamgad līdzīga cibas ieraksta IP būs nomainījusies uz īrijai piederošu.

Sapnis

4. Maijs 2010 (11:30)

Šitādi reti gadās, tāpēc jāpiefiksē.
Sapņa būtība ir filma, kuru skatos (no malas, nepersonificējos ne ar vienu no filmas varoņiem). Fantastika. Kosmosa kuģi un vsjotakoje. KKādi sliktie izdomāja uzspridzināt sauli. Apturēt viņu filmas varoņi centās, bet nu nesanāca. Līdz saules uzsprāgšanai paliek n-tās minūtes. Tad kuģa komanda nolemj ka jāpiļī prom no zemes. Pacelšanās diezko neizdodas, kkas iesprūdis sprauslās, kuģis lidinās kā zvirbulis - augšā lejā, tāpēc tiek nolemts ienirt jūrā, paskalot :) , kas arī veiksmīgi izdodas un kuģis dodas tālēs zilajās. Filma pārslēdzas uz paralēlo sižetu. Kkādā šosejas malā stāv tālbraucēji-vilcēji. Lai arī ar kāpurķēdēm, tie var arī lidot. Redzot kā tas pirmais kuģis piļī prom, vilcēji saprot ka arī laiks laisties. Ieskrienoties un pāris reizes palēkdamies vilcējs atraujas no zemes, bet nu visiem ir skaidrs ka nepaspēs :) Turklāt es pie sevis nodomāju, ka ja vilcējs pacelsies pārāk augstu un sāks krist, es nobīšos no augstuma un pamodīšos (kā jau tas parasti lidojošajos sapņos gadās). Tāpēc filma atkal pārlec uz pamat sižetu. NU tātad - kuģis veiksmīgi pārvarējis zemes orbītu močī prom. Saule uzsprāgst un pamatīgi sapurina kuģi, bet nu viss ir ok. Saules nav, vien milzīgs melns tukšums tās vietā. Ir skaidrs ka uz zemes iestāsies milzīgs sals. Absolūtā nulle. Taču lidot nav kur, tāpēc tiek nolemts atgriezties uz zemes. Filmas varoņi ievācas kkādā ēkā. Un sāk pakot ciet logus. Tiek iedarbināts dīzeļģenerators un solās ka būs viss ok - būs gan gaisma, gan siltums. Taču aukstums nāk. Vispirms sašķīst pie loga piestiprinātais termometrs. Pēc tam arī pats logs. Pirmie momentā ragā sasalst tie kas logam tuvāk, vēlāk visi pārējie. Vispār jau sasalušie izskatās itin smieklīgi. :) Filmas beigas. Pēc tās seko pāris filozofiskas atkāpes, aļa zudušie ticamības momenti, kā piemēram tas, ka saulei pazūdot zeme norautos no orbītas un pa pieskari aizmauktu tālēs, kā rezultātā uz zemes virsmas rastos akūnā inerce un visi tāpat aizietu bojā.
Sapnis protams krāsains.
Pamošanās no sajūsmas par sižetu. Un izmisīga cenšanās visu atcerēties. :)

< šurpu | 0 - 5 |