| alus kausi |
[Jan. 27th, 2007|09:26 pm] |
vakar ar klases biedriem 12 naktī pikojāmies un šodien es klepoju.
es gadā apēdu labi ja 4 apelsīnus. diez kapēc tā?
lasīšu Hemingveja "Ardievas ieročiem", bet tomēr gribētos piebeigt reiz Hariju Poteru un visu viņa Fēniksa ordeni.
P.S. mani varētu sist, bet akrila nagus es neļautu sev piesiet! =D |
|
|
| Comments: |
| From: | pagan |
| Date: | January 27th, 2007 - 09:39 pm |
|---|
| | | (Link) |
|
ardievas labas
es arī nepieļautu ko tādu uz savām pirkstiem. ne_par_ko.
nevari saņemties un piebeigt? :D es kā iesāku viņu lasīt tā divu dienu laikā jau biju pabeigusi. kkas viņā tāds aizraujošs ir
es gadā apēdu sestdaļu apelsīna. man nepatīk. baigā ķēpa ar viņiem. un kas ir veselīgs, tas man neder. kafija un cigaretes - tās gan iet iekšā kā smērēts, jo neveselīgas taču.. =)
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/144976/12553) | | From: | juuuda |
| Date: | January 28th, 2007 - 12:05 am |
|---|
| | | (Link) |
|
ārprāc!poters!
Poters ir foršs. Visas grāmatas esmu izlasījis. Dažas pat divreiz. Ir taču tik jauki lasīt grāmatu, kuras galveno varoni sauc tāpat kā tevi. Tad var labāk identificēties. =)
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/144976/12553) | | From: | juuuda |
| Date: | January 28th, 2007 - 03:14 am |
|---|
| | | (Link) |
|
vai piederi pie tiem bērniem, kas pēc potera izlasīšanas ir tā identificējušies, ka rīko nometnes, kurās skraida pa mežu ar slotām, apmetņiem, brīnumnūjām un burās tā, ka nabaga katoļu baznīcai ir drūmi jākrata pirksts par visu šo lietu?;) [piederu pie dena brauna pirmā dižpārdokļa izlasītājiem :D]
nē, nometnēs nepiedalos =) es lasu visu, daudzveidībai | |