16 December 2018 @ 09:14 pm
 
Mīļās feministes! Vai jūsu īpašumā ir šis?
https://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=burku+attaisāmie
Ja ne, jums to vajag.
Kopš vīramāte, stipra un neatkarīga sieviete, ar gudru ziņu man uzdāvināja šo...gadžetu...? (dzeltens, EUR 1.98, lai gan tas bija sen, noteikti cena bija vēl latos), es jūtos par 15% neatkarīgāka sieviete. Nupat lepni un neatkarīgi atvēru Latgales salātus. Un izēdu.
 
 
16 December 2018 @ 05:41 pm
 
Ja nu kādam noder, te piparkūku recepte.
http://klab.lv/users/bozena/130044.html#cutid1

Medus vietā es pat ieteiktu ņemt iesala ekstraktu. Medu var mazliet. Ar iesala ekstraktu mīkla ir paklausīgāka.
Un nekādas izvirtībad ar miltiem. Ņemiet Normālus Miltus.
 
 
16 December 2018 @ 12:55 pm
 
Tā kā piparkūku mīkla ar jopcik pilngraudu miltiem ir un paliek nožēlojama īstas piparkūku mīklas parodija un Līziņai šon jāiet ciemos uz Kurās tur Adventes meistarklasi, vienos naktī tika pabeigta Mīkla 2.0, īstā. Nu tur ir viss beidzot, smarža, garša un konsistence. Līziņa varēs rullēt mīklu ar augsti paceltu galvu.
Un sviesta vietā izmantoju šito:
https://www.ceres.at/produkt/ceres-100-kokosfett/
Riktīgi labs un mīklā labi uzvedīgs produkts. Tikai 2x dārgāks kā sviests.
 
 
15 December 2018 @ 07:12 pm
 
Pie Ušakovkas slidotavā ir uzliets ledus, ja tiek virsū tūlīt pēc ledusmašīnas, ir forši. Puikas, spēlējot ķerenes, protams, vēlāk visu notriec skaidās. Bet kopumā labi - demokrātiska izprieca par lētu naudu.
 
 
15 December 2018 @ 11:06 am
pēc diskusijas  
es tiešām nezinu, ko darīt, ja nacisti neiet prom. man nav tādas receptes. skatīties vēsturē - tas ir nepatīkami, un mēs taču dzīvojam tagad, nevis toreiz, ir taču kaut kāda jēga, kāpēc mēs esam šeit un tagad, nevis tur un tad. bet varbūt jautājums vispār ir vairāk par nākotni, par to, ka mēs esam nevis vienkārši šeit un tagad, nē, mēs aizpildam tukšumu starp pagātni un nākotni. un attiecīgi, lai jau ir tie nacisti tagad šeit, lai viņi neiet prom. galvenais, lai viņu nebūtu nākotnē. arī tad, ja tādas nākotnes nemaz nav.
 
 
15 December 2018 @ 10:55 am
 
turpmākai lasīšanai: https://en.wikipedia.org/wiki/Communism_in_Kerala

(kadrā brīžiem pavīd sirpis un āmurs; šeipšifteris sadod pa purnu vietējiem komuņagām utt utml)
 
 
15 December 2018 @ 10:32 am
 
bijām vakar tātad uz malajalāmu fantasy par šeipšifteriem pirmselektrifikācijas indijā.

filmai ir katastrofāli zems reitings imdb'ā, vien 6.5; parasti indieši dāsni saliek 9 un 10. to varēja redzēt arī zālē, kas gan bija tikpat pilna kā parasti, taču filmas otrajā pusē ovācijas manāmi pieklusa, konfeti vairs pa gaisu nelidoja, cilvēki biežāk gāja pīpēt utt. varbūt tāpēc, ka 167 minūtēs tikai 3 iespējas izdejoties? (kas gan, protams, tika izmantotas)

https://www.flickr.com/photos/16843880@N03/46271964812/

bet man ļoti, ĻOTI patika datorgrafika, kas bija tieši tik neveikla (manāmi apzināts gājiens, ne budžeta trūkums), lai tu skatītos un redzētu - pag, vienā sekundē tas ir bullis/briedis/smth, bet tad tu saproti, ka tas patiesībā ir drukns, pavecs vecis izplūkātā seģenē un koka ragiem, pag, bet te atkal bullis! nekādas maģijas, un pilnīgi skaidrs, kāpēc indiešu vilkači izgaist, iedegoties pirmajam ielu apgaismojumam.

un tikai nebalto cilvēku filmās mūsdienās var dzirdēt frāzes aļa melna ir ne tikai tava ādas krāsa, bet arī tava sirds!!!

ierasto "dzīvnieki un putni necieta, filmējot šo filmu" papildina uzraksts "sievietes un bērni netika harasēti", bet ainā, kur ļaundaris iesviež sievietei sejā ēdienu, ekrānā stūŗī parādās "vardarbība pret sievietēm tiek sodīta ar likumu". džekus gan dauza bez komentāriem.

bet pats krutākais tomēr bija kebabnīcas naked bun (pļavniekos? iļguciemā?) reklāma, ko laida pirms filmas un ko filmējuši mūsu pašu indiešu studenti bolivudas bojeviku stilā, un kuras laikā es meklēju savu žokli un aizmirsu, ka man tak ir ar ko filmēt :(
 
 
15 December 2018 @ 12:37 am
 
Ko var noskaidrot empīriski.
Jeb nepatīkamā veidā.
Dzimtajā ciemā vienīgais diennakts veikals ir benzīntanks pusstundas gājiena attālumā no manas istabas. Alkohols ir sūds, uz to es jau sen vairs neceru, bet jebkurā diennakts laikā uz stundu garu pastaigu (turp atpakaļ) mani mierīgi var iedvesmot pēkšņs cigarešu trūkums. Un šonakt, kad 23.45 pienācu pie diennakts benzīntanka durvīm, kas automātiski nevērās vaļā, laipna meitene, kura dienesta kostīmā rosījās pa iekšu, norādīja uz zīmīti vitrīnā "slēgts 23.50-00.40".
Jo es esmu konservatīvs patērētājs. Bikses, piemēram, jau gadiem pērku vienā un tajā pašā veikalā un apmēram viena fasona. Jo nav likušas vilties. Reizēm pat nepielaikoju, bet vienkārši ieeju un paņemu tās pašas, jo kādi gan varētu būt pārsteigumi standartizētajā masu ražošanā.
Un tad šonakt, pēc vilšanās pie benzīntanka, izrādījās, ka aizvakar paņemtajām standarta biksēm ķūlis ir par augstu un knapi veras vaļā. Mana vaina, protams, ka nepārbaudīju to pielaikodams, bet no otras puses - vai kāds vispār tā dara, ka pielaikodams pārbauda, kā ķūlis saskan ar viņa ģenitāliju anatomiju naksnīgiem čurāšanas gadījumiem brīvā dabā?
 
 
14 December 2018 @ 08:46 pm
 
Vai netā kaut kur var noklausīties visus Dambja "Odekolonus"? Pofig, ja ne visus, tad kaut nedaudz. Torņa lapā var šādas tādas dziesmas, bet es vispār šaubos, ka to linki vēl darbojas.
 
 
14 December 2018 @ 04:19 pm
Lieliskās Wasgij puzles!  
Īpašais kocepts: nav jāsaliek attēls, kas redzams uz kastes, bet tas, ko redz persona attēlā uz kastes (Original), vai kas notiek nākamajā brīdī (Mistery), vai kas tajā vietā notiek nākotnē (Destiny).
Smieklīgi!
Cenas 3-5-8 eiro (150 - 500 - 1000 gabaliņi).
Trīs ir īpaši par Ziemassvētku tematiku.
Visnotaļ mazlietotas.

https://photos.app.goo.gl/qp1Y6A7p61mtcyAy5

aikidoka @ tvnet . lv
 
 
14 December 2018 @ 11:51 am
 
Lūdzu dodiet labāko vegan, gluten-free un ideāli arī ja sugar-free (dateles cukura vietā) recepti piparkūku mīklai.
Tā lai ar mīklu ir puslīdz viegli strādāt un ir arī garšīgi.

(garšīgi: daudzi veikala gluten-free miltu maisījumi ir negaršīgi. griķu milti ir garšīgi, bet dažām receptēm ir par smagu.)
 
 
14 December 2018 @ 11:10 am
 
vēl runājot par pētījumu, es esmu neiespējamais bērns. tas bērns, kuru 1. klasē atdod skolā, no kuras valodas viņš nezina ne vārda, tādējādi "tikt galā viņam būs neiespējami". retrospektīvā skatoties, tas nebija prātīgs lēmums tādā aspektā, ka visu mūžu pēc tam jācīnās ar augstprātības lēkmēm, vērojot citus cilvēkus, kam nesanāk šis vai nesanāk tas.

visādi citādi tas bija pilnīgi okz lēmums; eksperimentu varbūt varēja neturpināt, pārceļot uz nākamo gadu semestra vidū un sadzīvisku iemeslu dēļ mainot skolas ik pa gadam, bet nu tas tā.
 
 
14 December 2018 @ 10:38 am
 
JAUNS.LV "Alkohols ir manāms teju uz katra stūra - kino, reklāmās, kāzās, ballītēs utt., kā rezultātā sabiedriski aktīvam cilvēkam ir grūti nelietot grādīgos dzērienus."
 
 
14 December 2018 @ 10:26 am
 
hahā, pēc iesalnieka tvīta, kurā viņš pieprasa linčot grāvja vidusskolas direktoru par naida lol kurināšanu, re:balticai būs vēl vairāk jānopūlas, lai kāds nelatvietis ar viņiem stātos jelkādos kontaktos.

runājot par konkrēto pētījumu: rēcīgi, ka "bezmaksas sabiedriskais transports veicina sociālo noslāņošanos (!), jo bagātākie bērni (!!) ar rīgas satiksmi aizbrauc uz centra skolām". grāvja skolu noriets ir tāda čūska, kas kož pati sev astē. stokpota kasiere, piemēram, kas dzīvo grāvī, savu divus bērnus vadā uz centru. mūsu mājā nav neviena skolas vecuma bērna, kas nemācītos centrā. rezultātā ir rajons, uz kuru cilvēki pēdējā laikā pat visai aktīvi pārvācas, jo mežs, jūra n šit, bet kura pakalpojumus neviens nevēlas izmantot, rezultātā tie jūk un brūk.
Tags:
 
 
14 December 2018 @ 02:23 am
 
"Narkologi uzskata, ka regulāra iedzeršana brīvdienās, kas bieži ieilgst līdz pat rītam un beidzas ar atmiņas zudumu par vakardienu un smagām paģirām, noteikti ir 1. stadijas alkoholisms."
 
 
13 December 2018 @ 11:29 pm
 
Nupat dzirdēju, kā pārlec plate, klausoties Spotifaju
 
 
13 December 2018 @ 10:52 pm
 
Gulēt neiešu, kamēr jauno mohikanu grāmatu neizlasīšu!
 
 
13 December 2018 @ 04:53 pm
jaunās izstādes  
kim - tīra manta, bet bez pārsteigumiem. sievietei foršāka ekspozīcija, bet vīriņš arī nelažo.
ieva jurjāne lnmm augšā - pats augšējais stāvs brīniškīgs - tik brektuāli (a la kr. brekte, v.) beigtie putni, tik bērziņiski (a la artura) augi, tik lieliska dubultā simbolika ar bēniņiem (debesīm) un nāvi/muzeju. Un skaņa! vecie cilvēki un bērni stāvu zemāk - sadomāti un pagarlaicīgi.
lielā portretu izstāde lnmm un arsenālā - milzīga, bet piezemēta un vecišķa. ne episkas monumentalitātes, ne intīmas autopsijas - vnk. sajūta, kā skatoties kaut kādu slavenību hroniku nedēļas žurnālā. arsenālā ekspozīcija gan šinī ziņā ievērojami labāka par lnmm. foto sadaļas abās šausmīgi pārblīvētas, bet tur atradās interesantākais atklājums pašam - bindes meitene ar krustiņu - beidzot ieraudzīju (un sapratu) to krustiņu!
 
 
13 December 2018 @ 03:11 pm
pazemība  
feminisms ir viena no labākajām lietām, ko radījis dievs. tu nevari reāli iepazīt dievu, ja tu neesi feminists. latvijas baznīcu vadoņi to vēl nav sapratuši, bet tas nekas, arī šo kaiti izārstēs laiks.
 
 
13 December 2018 @ 02:36 pm
Tēja  
Kur Rīgas centrā ir izvēle "interesantām, bet dabiskām" tējām?
Vajagot dāvanai tēju, parastās veikala pakas neder.
 
 
13 December 2018 @ 12:57 pm
ieskandināsim krismasus!  
Poll #21266 z sv
Open to: All, results viewable to: All

vai tu esi redzējis jēzu?

View Answers


3 (30.0%)


3 (30.0%)

atsakos atbildēt
1 (10.0%)

ej dzert alu, durila
3 (30.0%)

 
 
13 December 2018 @ 01:55 pm
 
Sveiki!

Vai BTA ir laba ceļojumu apdrošināšana, vai tomēr jūs ieteiktu kaut ko citu?
 
 
13 December 2018 @ 12:10 pm
latvijai 100  
Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien nolēma pagaidām nevirzīt grozījumus Solidaritātes nodokļa likumā, atstājot šo jautājumu jaunās valdības ziņā.
Aizejošās valdības finanšu ministre, komisijas deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS) pēc sēdes skaidroja, ka, nepieņemot šos grozījumus, no nākamā gada nebūs spēkā nodokļa likmes, tātad solidaritātes nodokli iekasēt nevarēs.
 
 
13 December 2018 @ 10:21 am
Francis Picabia  


https://www.wikiart.org/en/francis-picabia


 
 
13 December 2018 @ 09:10 am
 
Eric Truffaz koncersts šovakar, Kaņepes kultūras centrā, pl. 20:00. 2 biļetes. Bez maksas, varu nosūtīt e-pastā.
komentāri skrīnoti - pirmais brauc, pirmo samaļ.
 
 
13 December 2018 @ 08:24 am
 
vakar visu dienu kodu pirkstos un nezināju, kur likties ---> piefiksēju, ka no viļņas uz jordāniju februārī var aizlidot turp atpakaļ par 45 eur. bet man jau tagad nav laika darīt visu, ko gribu!!!!!

šorīt pamanīju, ka cenas ir mazliet uzkāpušas, un nomierinājos. bet, ja ir interese, tad joprojām var sakombinēt variantus ~40 eur uz vienu pusi, 22 uz otru. rainis, protams, mūsu iecienītais bomžline.
 
 
12 December 2018 @ 10:38 pm
 
Ja esmu "Aijas" un "Saplēstās krūzes" fane,kas vēl no latviešu literatūras man varētu patikt?
 
 
12 December 2018 @ 06:42 pm
 
Kur nopirkt balto mālu pēc iespējas bez piemaisījumiem? Tādu, ko var ļaut kaķim laizīt (vets atļāva, ja reiz lops uz to tendēts). Pirms eju uz Drogām un pētu sejas masku sastāvus, pajautāšu jums, maz kas, cilvēkiem visādi darbi un hobiji.
 
 
12 December 2018 @ 01:06 pm
#Manchester  
Čau, cibuki!
Ieteikumi (vietas, dzīvā mūzika, slepenie brīnumi) Mančestrai?
Būs tikai divas dienas, bet gribas foršas.
 
 
12 December 2018 @ 01:46 pm
domājot par saeimu  
 
 
12 December 2018 @ 01:07 pm
tendenciozi  
šodien aptvēru, ka, ieskaitot zinātnisko padomi, darbojos četros lasīšanas pulciņos: vēl kino, laikmetīgas mākslas, hum.soc.zin (pēdējo gan sauc akadēmiskās brokastis)
Tags: ,
 
 
12 December 2018 @ 12:00 pm
mēbeļnieki  
meklēju iebūvējamo mēbeļu izgatavotāju pēc individuāliem pasūtījumiem, šoreiz aktuāli sienas skapji (bet parasti izgatavo arī virtuves).

varbūt jums ir kāda laba pieredze ar kādu šādu kantori? ar sakarīgu price/performance attiecību?
 
 
12 December 2018 @ 11:46 am
 
Klau, vai kāds zin ko pr tādu padomju laika iestādi kā "Latvijas vieglās rūpniecības zinātniski pētnieciskais institūts?" Internetā viss kas atrodas ir adrese Brīvības 204 un tas, ka likvidēts 1996. gadā.
Varbūt kādam ir zināms cilvēks vārdā Agris Krīgers vai Raitis Kalniņš, kuriem droši vien ir virs 60 gadiem un kuri 80. gadu sākumā/vidū varētu būt strādājuši šādā institūtā par pētniecībā un/vai programmēšanā?
 
 
12 December 2018 @ 12:02 am
 
Domāju, paklausīšos, ko tur Jaunkundze un citi kidi klausās, un paklausījos, un tagad esmu liela Lil Peep cienītāja, lielāka kā Jaunkundze, kura tur tikai kādas divas dziesmas drillē spotifajos. Ļoti patīk, esmu sajūsmā. Nē, nu vispār viņš vai tik nav Kobeina reinkarnācija. Žēl gan, ka sanāca bēdīgais vēl agrāk kā Kurtam.
 
 
skan: Lil Peep Angeldust
 
 
11 December 2018 @ 09:10 pm
 
Kāpēc 90tajos es reizēm piedzīvoju gopstopu, bet tagad nē? Vai tāpēc, ka es biju maziņš un vājš, vai arī kultūra mūsdienās ir uzlabojusies?
 
 
11 December 2018 @ 11:46 am
ja maucam, tad maucam kārtīgi - kols sagājis pilnīgā retārdā  
“Vai, pieņemsim, Itālijas pilsonis, kam patīk Latvijas opera dziļi sirdī - emocionālā saikne, vai viņš ir diasporas loceklis?” vaicāja Kols.
 
 
11 December 2018 @ 11:42 am
samsung  
darba telefonam, samsung, ar zināmu regularitāti pazūd kāds kontakts telefongrāmatā. zinu 100%, neesmu dzēsis, bet kontakts pēkšņi vairs nav.

ir kādas idejas, kas tā par debilu fīču, un kas to trigerē?

darba telefons, tā ka svarīgi...
 
 
11 December 2018 @ 10:41 am
swe pol  
starp citu, zviedrijā gan viss virzās arvien tuvāk ārkārtas vēlēšanām. sociāldemokrātiem neizdevās vienoties ar centra un liberālo partiju, tā ka es pat nezinu, kādi varianti tur paliek. riksdāga spīkers (kurš nominē premjera kandidātu) tagad turpināšot neformālas sarunas ar partiju vadītājiem.

nu, principā riksdāgā var būt vēl 3 balsojumi valdības apstiprināšanai, tad viss, ārkārtas vēlēšanas.

izmaiņas gan, kā izskatās šobrīd, būtu minimālas - bet then again tas ir šobrīd, pēc x mēnešiem tas var būt krietni mainījies.
https://val.digital/
 
 
11 December 2018 @ 11:39 am
 
deutsche post pārvērtīs mani par kvēlāko ar lāpām skrienošo nacionālpatrioti. srsly, gribas visām latvijas pasta "nīgrajām tantēm" aizstiept ziedus un labumus par to, cik viņas patiesībā ir laipnas un zibensātras. cilvēki, kuri internetos sūdzas par to, ka viņu sūtījumi 4, 5 nedēļas mētājas kādā iestādē, līdz vispār pamet vācijas robežas, nemelo.

nu labi, par uk, asv un holandes pasta servisiem man arī nav sliktu vārdu sakāmu.
 
 
11 December 2018 @ 10:37 am
līksmā noskaņā turpinam svinēt simteni  
Tas, vai nākamais kandidāts būs no malas vai no partiju vidus, būs atkarīgs no konsultācijām ar partijām, pirmdien žurnālistiem atzina Vējonis. Viņš arī pauda nožēlu, ka jau otro reizi viņam nācies konstatēt, ka politiskajām partijām un atsevišķām partiju personālijām joprojām ir lielas ambīcijas, bet valsts intereses ir noliktas otrajā vietā.

"Tas ir skumji, ka valstī tā notiek, bet turpināšu diskusijas ar partijām, lai mēģinātu nonākt līdz kopīgam viedoklim," teica Vējonis.
 
 
10 December 2018 @ 09:59 pm
mājāža piezīmes un iepirkumu ziņas  
Rimi var dabūt šādu eko vegāno veļas mazgājamo līdzekli villai un žīžam.
http://www.biolu.it/delicati.html
Šausmīgi iepatikās. Un maksā zem 5 eur.
Smarža gan atvelk uz SPA burbuļvannām un publiskajām pirtīm, toties villas sega sanāca mīksta.

Laba ziņa Fitolizīna adiktiem - šo labumu tagad ražo arī kapsulās, tomēr tūlīt brīdinu, ka nav gluži Tas. Acīmredzot negaršīgumam ir kāds terapeitisks efekts.
 
 
10 December 2018 @ 09:43 pm
koka karotes  
labvakar!
kur pašlaik manītas glītas koka karotes? Staigāt-meklēt nav īsti laika, tik vien kā aiziet-nopirkt. Ze svētku dāvanām. Paldies!
 
 
10 December 2018 @ 09:33 pm
dienas prieks  
Man bija smieklīgi, un šis kungs man pat kļuva tā kā simpātisks.
http://mamikins.eu/andreja-mamikina-motivacijas-vestule-latvijas-prezidentam-raimondam-vejonim/

Nez, viņš pats sacer savus vēstījumus, vai to dara kāds no cehs.lv?
 
 
10 December 2018 @ 07:13 pm
 
kur varētu atrast un nopirkt sērijas "cilvēks un sabiedrība" grāmatas? varbūt kādam ir lieki eksemplāri pārdošanai?
Tags: