27 June 2026 @ 12:30 am
Komēdija n-tajos cēlienos  
I cēliens

Viņi teica:

"Ja neizmantosi MI, tu atpaliksi."
"Tev vairs nebūs darba."
"Nākotne pieder tiem, kas izmanto MI."

Pēc brīža:

"MI tev nepalīdz?"
"Tad tu vienkārši nemāki to lietot."
"Tu to izmanto nepareizi."

II cēliens

"Tokeni visiem!"
"Ņemiet un lietojiet!"
"Eksperimentējiet, inovējiet, radiet kaut ko revolucionāru!"

Un vēl:

"Starp citu, te ir aktīvāko tokenu lietotāju tops."
"Nelietosi? Nu... tas arī tiks pamanīts."

III cēliens

Visa gada budžets tiek iztērēts četros mēnešos.

IV cēliens

"Oi, oi, oi..."
"Kurš visu iztērēja?"
"Kurš katru PDF failu pārveidoja par 120 slaidu prezentāciju?"
"Kurš ģenerēja piecpadsmit versijas vienam e-pastam?"

"Netehniskie cilvēki?"
"Viņi vienkārši to izmanto nepareizi."

"Bet kur ir visas tās revolucionārās idejas?"
"Kur ir produktivitātes revolūcija?"
"Kur ir tas, kam bija jāglābj pasaule?"

Un pats svarīgākais jautājums: "Kur vispār palika visa nauda?"

Dienvidkorejā.



Ref:
https://www.computerworld.com/article/4064955/accenture-wants-to-lay-off-employees-without-ai-potential.html
https://www.404media.co/the-tokenpocalypse-is-here-companies-are-scrambling-to-stop-spending-so-much-on-ai/
https://techcrunch.com/2026/06/02/uber-caps-employee-ai-spending-after-blowing-through-budget-in-four-months/
https://en.wikipedia.org/wiki/Token_maxxing
https://theaicronicle.com/en/news/economics/south-korea-ai-bonuses-samsung-hynix-wealth-gap
https://isaiprofitable.com/
 
 
22 June 2026 @ 11:29 am
 
No reklāmas plakāta: “Meklē jaunas idejas uzkodām?”
 
 
22 June 2026 @ 08:13 am
 
no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:

"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"
 
 
18 June 2026 @ 10:55 pm
 
DELFI. Varas pozīcijā esoši pieaugušie nedrīkstēs veidot intīmas attiecības ar nepilngadīgiem jauniešiem
DELFI. Goda ģimenes bez maksas varēs nodot azbesta šīferi
 
 
17 June 2026 @ 08:00 pm
 
Pasaki, ka neko nesaproti no IKT, nepasakot, ka neko nesaproti no IKT.

Kā vienu no Latvijā pastāvošajām problēmām IKT jautājumos premjers izcēla arī to, ka valsts sistēmās netiek izmantots atvērtais kods, lai tas būtu pieejams ikvienam IKT speciālistam. Rezultātā, ja kods ir slēgts, sistēmas savā starpā ir daudz grūtāk savietot, tāpēc sanāk būvēt daudzas individuālas sistēmas.
- https://www.delfi.lv/161/criminal/120122984/kulberga-uz-laiku-iesaldetajos-valsts-ikt-iepirkumos-figurejot-ari-izmeklesana-iesaistitie-uznemumi