entries friends Kalendārs Mans info Pagājušie Pagājušie
Jabberwock's journal
Jabberwock's journal
Add to Memories
Tell A Friend
Kā es pavadīju Lieldienas
Šeit )

Garastāvoklis:: tired

Add to Memories
Tell A Friend
w00t w000t!!!
JEEE! Beidzot saņēmos un pēc ilgiem laikiem aizgāju pie friziera. Beidzot vismaz izskatos +/- pēc cilvēka. Vispār nemaz tik traki nebija...

Garastāvoklis:: crazy

Add to Memories
Tell A Friend
Smaurai Champloo
    Nu tā. Pabeidzu lūrēt visas 26 eoisodes Samurai Champloo. /me applaudee - lieliski. Varbūt nobeigums bija tāds nedaudz dīvains, bet kopumā tiešām lieliski.
    Hmm bet tomēr vēl pirms laika man nepatika NEKAS kas saitīts ar japānu - ne animes ne filmas, pilnīgi nekas. Taču tagad es jau meklēju informāciju par ērām n stuff. Weird.
    Okz ko skatīties nākamo klaberi?

Garastāvoklis:: accomplished

Add to Memories
Tell A Friend
Grave of Fireflies
Tikko noskatījos Grave of Fireflies... tā tik tiešām ir viena no skumjākajām filmām kādu es jebkad esmu redzējis. Visu filmas laiku bija žēl Seitas. Nevaru iedomāties kā vispār ko tādu kāds varētu paciest. Esmu patiešām laimīgs, ka dzīvoju mūsdienās, ne tajā laikā.

Garastāvoklis:: sad

Add to Memories
Tell A Friend
Hehe šitas točna ir labākais joks par blondīnēm kādu esmu redzējis. http://atoms.netparks.lv/new/2006/01/17/best_blonde_J0ke_ever#talak

Tags:
Garastāvoklis:: giggly
Mūzika: Dean Martin - That's Amore

Add to Memories
Tell A Friend
I-nets
http://i6.photobucket.com/albums/y228/Dzabervoksis/3.jpg

Aww izskatās tik skaisti... cerams šitas sanāks arī dzīvē. Ātrākais gan tik vajarā, jo šitāda brīnuma ierīkošana izmaksātu ap 420 latiem (300 lati i-neta ierīkošna; 60-80 lati wireless rooteris; ~40 lati 3 wireless tīkla kartes). Un ja tiešām šitas darbosies kā iecerēts, ta nevaru vien sagiadīt kad pārvākšos uz laukiem :)

Garastāvoklis:: excited
Mūzika: Manu Chao And Portishead - King Of The Bongo (Breaks Mix)

Add to Memories
Tell A Friend
Apdāvināšanās svētki!
Wiiiiii! Absolūti komerciaalie svētki Ziemassvētki beidzot garām. Tākā neesmu kristietis man ir pilnīgi pofig kas nu tur viņiem piedzima. Nu tātad ķersimies vērsim pie ragiem. Tātad šī gada loms: 1. Canon Lide 25 skeneris (man patīk); 2. HP Deskjet 3845 (bez šitā daikta iztiku turpat vai 4 gadus); 3. Filipa Pulmana "Ziemeļblāzma" (iespējams kautkad arī izlasīšu); 4. Nenormāli stilīgs džemperītis kopā ar cepuri (kuru tāpat nelietošu :)); 5. Piramīda ar spīguļiem (JĒĒ! Vienmēr esmu tieši tādu vēlējies); 6. Alus kauss; 7. OKartes atjaunošanas karte (sarunām ar mammu ya know). Āā un nedrīkst aizmirst lētās smaržas "Version Man - Marine".

Vakar biju uz http://otaku.lv/index.php?showtopic=2386. Tāds +/- normāls bija. Nenožēloju ka aizbraucu. Grūti aizmirst braucienu uz benzīntanku dvielīšos kopā ar Kamazu :D.Taču tagad gan jāizguļās kārtīgi.

Ģimene mani piekāsa un aizbrauca svinēt citur. Tagad jāsēžj mājās vienam pašam jaunajā gadā :party:.

Un te dažas citas random ziemas bildītes: 1.;2.;3.;4.;5.;6.;7.;8.;9.;10. (reizēm atmaksājas dzīvot čuhņā, Rīgā šitādus skatus neredzēt hehe).

Garastāvoklis:: okay
Mūzika: Gregorian - Be

Add to Memories
Tell A Friend
OMG! tikko aizpildīju vienu psiholoģijas testu, laik noteikti kas pa tipu esmu. Skoroju Holeriķi-Sangvīniķi. Pēctam palasījos un točna - pilnībā atbilst man. Katrs sīkums.

Tests - http://raksti.daba.lv/testi/psihotesti/temps.html
Apraksts - http://raksti.daba.lv/testi/psihotesti/tips.html
Atsevišķs apraksts - http://www.ndg.lv/ilona_g/temperam.html

Garastāvoklis:: energetic
Mūzika: Therion - Birth Of Venus Illegitima

Add to Memories
Tell A Friend
draugiem.lv
Jā, jā, zinu ka par šo tēmu ir gauzušies jau neskaitāmas reizes un jau vairākos mēnešus iepriekš, taču tikai atgādinājumam - man rauj uz augšu tas haips no draugiem.lv. Man riebjas ka internets = draugiem.lv. Zinu, ka tā nav mana problēma n stuff bet nu pagaidi, ja tusa laikā VISU NAKTI (!) var nosēdēt tikai draugiem.lv tas kautko liecina. Un galvenais citi saiti nepastāv, ir tikai draugiem.lv. Tas ka saits ir labs, par to šaubu nav bet tas NAV vienīgais saits visā internetā.

P.S. Jā - man nav draugu un tas ir vienīgais iemesls kādēļ es ienīstu šo saitu.

Garastāvoklis:: grumpy

Add to Memories
Tell A Friend
HP-rox; Indago-sux
Ehhh tikko atbraucu no Rīgas un lai sajūtas būtu svaigas postēšu tagad.

1. Harry Potter: The Goblet of Fire bija tiešām laba filma (labākā no četrām), kaut gan šis viedoklis mož radās tādēļ, ka šī ir vienīgā daļa kuru skatījos kinoteātrī.

2. Indogo noslēguma pasākums bija pamatīgs SUUX0rZ. Sāksim ar to, ka lielākā daļa no gamedeviem nemaz nebija ieradušies (jo īpaši tizli - nebija klāt pat pirmās vietas ieguvējs), officiālā daļa ilga tieši 27min. Pēctam ~45min par konsoļu arkādēm (kuras starp citu atpaliek no parasta flash) runāja kautkāds krievs. Pasākums šķiet bija iecerēts krietni vien brīvākā gaisotnē, jo blakus bija limonāde (daudz limonādes), tēja un cepumi. Pēc tam aizvilkāmies uz Runci, kur kā vienmēr Gnidrologs visus izklaidēja un 20:25 es devos uz vilcienu (kuru starp citu pirkdams hotdogu gandrīz nokavēju).

Vispār kautkad būs jāizvelkas uz šito http://www.forumcinemas.lv/movie/729/ Forums Cinemas šitas bija pamatīgi izreklamēts.

Garastāvoklis:: tired

Profils
Jabberwock
Name: Jabberwock
Kalendārs
Back Aprīlis 2006
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
links