inca's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> uzziņai
> 20 vecākus
> 20 jaunākus

Tuesday, November 24th, 2009
13:39 - kur palicis zīļuks?
Beidzot aizgāju apskatīt, kas labs dabūjams par bankrata cenām iekš Zvaigznes. Un mazliet sašokējos..par mūsdienu bērnu grāmatiņām. Piemēram, "Lāča olas". Nuu mkey, nevajag visur saskatīt divdomības, jā. Bet "Kas uztaisīja kurmim uz galvas?" un uz vāka ilustrācijai kurmis ar nepārprotamu kaku uz galvas? Pat necēlās roka ņemt un iepazīties tālāk ar pašu saturu.

current mood: disgusted

(12 said | Vox populi)

Saturday, November 7th, 2009
01:45
Huu, tam tur augšā laikam kaut kas bija misējies ar sakariem. Nupat pienāca mesidžs no cilvēka, kas mistiski pamanās uzrasties īstajos brīžos ar vajadzīgo tekstu. Tad nu ar apziņu, ka es (joprojām) esot smuka, varu doties gulēt.

current music: Kaskade & Deadmau5 - I Remember

(Vox populi)

01:14 - izvēlies ko vēlies..
..jo tas var piepildīties. Sagribējās komunikāciju un šeku reku draugos atnāk vēstule: Sveika! :) Ar ko, Tavuprāt, var sasiet cilvēku?
Possibly the weirdest pickup line ever.

(Vox populi)

Thursday, November 5th, 2009
01:34 - terapeitiskā cibā
Pusotru stundu rakstīju sev cibā, līdz sapratu, kur slēpjas mazais āķis, kāpēc tas viss neliek mieru. Vajadzēja klausīt horoskopam un kļūt par psihoterapeitu?

current music: Medina - You and I (Deadmau5 remix)
Thursday, October 15th, 2009
17:24 - kā es par skolmeistari piestrādāju
Piepalīdzēju mammai vārdiņu kontroldarba labošanā. Tā vien gribējās dažiem lapas stūrī uzrakstīt trekni sarkanu FAIL.

Jaunrades piemēri:
fizika - fithiks, psychs
ģeogrāfija - geografy
atkārtot (mācības) - rewind (vismaz magnetofona instrukcijas čalis ir lasījis)
skolas maksa - scholarship (oh noes, since when)
obligātā izglītība - cumpulsary education (šis jau izklausās nepieklājīgi, hh)

current music: Basement Jaxx - Where's Your Head At

(2 said | Vox populi)

Thursday, October 8th, 2009
00:11
Aukstums ir jaunais kofeīns. Sēžu lielām acīm kā apakštases, ņemot vērā pulksteņa laika un iepriekšējās nakts nomodā pavadītās stundas būtu tā kā jāliekas gulēt, bet miegs nevienā acī. Varētu noskatīties līdz galam "Un long dimanche de fiançailles", tikai rīt darbā būs grūti. Vispār filma ir burvīga, gluži tāpat kā skatīties Amēliju, tikai nedaudz citā vidē, nedaudz citā laikā, bet fīlings ir tas pats.

current music: Muse - Symphony Part I (Overture)

(7 said | Vox populi)

Monday, October 5th, 2009
18:48 - >:
Vajadzēja tomēr palikt ilgāk darbā. i silti* būtu, i nebūtu parastās pusstundas vietā pusotru stundu braukusi uz mājām, pateicoties kaut kādiem idiotiem, kas pīķa stundā pamanījās normālu avāriju uz Vantenieka uztaisīt.


* Lūk, es arī ieguldījusi savu artavu "dayte nam centrālo apkuri" činkstētāju klubiņā un es neesmu pats salīgākais radījums, nebūt ne. 


current music: David Guetta - Memories (feat. Kid Cudi)

(2 said | Vox populi)

Tuesday, September 29th, 2009
12:32
Kāds man varētu ko garšīgu atstiept no veikala. Piemēram, kokosriekstu pienu un kanēli, ko pielikt pie kafijas. Tad būtu ideāli. Beidzot viena no tām lietainajām dienām, kad gribas sēdēt mājās zem segas un es to varu - nekur neiet, nu labi, jāuzraksta darbiņi skolai, bet gan jau vakarpusē saņemšos. Tagad jāsagaida jaunākās sērijas, jāsagatavo kafija un diena var sākties.

current music: phantogram - when i'm small

(6 said | Vox populi)

Friday, September 18th, 2009
16:20 - back from berlin
Atkal stabs stabs, koks koks, žogs žogs, māja māja, logs logs režīms. Pirmie numuri to do listē skolas darbiem.

(Vox populi)

Sunday, September 13th, 2009
16:00 - babyface
Pat apmulsu, kad Rimi pārdevēja paplikšķināja pa manām pudelēm un palūdza pasīti. Pie tam pārdevēja bija manāmi pārsteigta, kad ieraudzīja patiesos dzimšanas datus tiesībās. Prieciņš, jo paskatoties 6 gadus jaunākās pusmāsas bildes oranžajā vai vēl labāk komentārus zem tām, man jau nu liekas, ka esmu ļoooti senila.

current music: When Love Takes Over - David Guetta feat. Kelly Rowland

(2 said | Vox populi)

Friday, September 4th, 2009
16:50 - kakadēmija
Forši. Lai nokopētu izdales materiālus, pierakstus un pasniedzēju dotos materiālus (viena lapa uz grupu) nepieciešama prorektora atļauja, tātad faktiski skolā neko nokopēt vairs nevar. Pat 4 sant. par lapu vairs neiet cauri. OK, LU vēl aizskrietu uz CopyPro, bet Maskačkas nekurienē? Vienkārši fantastiska pretīmnākšana studentiem.

current mood: pissed off

(3 said | Vox populi)

Sunday, August 30th, 2009
19:58 - arheoloģiskie izrakumi drēbju skapī
Sazin kāpēc sāku rakties skapī (nu tajā melnajā caurumā, kas mitinās zem pakaramajiem). Pirmkārt atradu maisu ar t-krekliem. Man jau likās, ka Esprit krekliņš sen nav manīts un, ņemot vērā manu t-kreklu pirkšanas māniju, t-kreklu skaitam plauktos jau kādu laiku ir bijusi tendence neloģiski samazināties. Mystery solved. Pie reizes pacilāju sen nelietotās rokassomas. Noderīgs atradums nr.1 gandrīz pilna Ibumetin paciņa. Nr. 2 pa abām somām kopā ņemot gandrīz vesela ob paciņa. Jauki. Saimniecībā noderēs.

(5 said | Vox populi)

Sunday, August 23rd, 2009
21:58 - sirdspuksti
Galvas izvēdināšana ir bijusi veiksmīga, nedaudz gan vēl sāp un temperatūra arī joprojām turas, bet gan jau rīt būs labi. Visādi citādi jauks vakars izvērtās. Ar pašpietiekamību tomēr nav tik slikti, kā biju domājusi. Pastaiga pa Akmens tiltu līdz Vecrīgai un Brīvības piemineklim un tad atpakaļ pa Vanšu tiltu. Prieks pēc 9.maija šausmām ielās beidzot vairumā redzēt arī Latvijas karogus.

current music: Chicane - Locking Down

(Vox populi)

Monday, July 20th, 2009
10:57 - dunduri must die!
Ar gūgles tantes palīdzību atradu, ka mošķi, kas sakoda manu kāju ir dunduri, ja precīzāk, iespējams Chrysozona pluvialis, vai kaut kas tamlīdzīgs. Par to es laikam mīlu Rīgu, ka tādus mošķus te nebiju sastapusi, nu vismaz ne savās ikdienas gaitās. Bet pēc šīs nedēļas nogales ārpus Rīgas man gribas nocirst savu labo kāju nedaudz virs ceļa, jo viņa niez, bet es viņu nevaru kasīt tik sirsnīgi kā gribētos (kolēģis to varētu nesaprast) un vispār ir piepamupsi potītē un ceļgalā, tā ka kāju īsti nevar saliekt. Tā lūk.
Vispār sev par kaunu atklāju, ka nemaz nezināju kādi izskatās dunduri. Visu laiku domāju, ka viņi ir apmēram tas pats kas spāres, bet izrādās, ka bišķīt lielāki par mušām. Ahem.


current music: scratch scratch

(Vox populi)

Wednesday, July 8th, 2009
16:00 - valodnieki
Iestādes virtuvē no rīta uzradās lapiņa - atgādinājums par trauku novākšanu aiz sevis. Nupat mazgājot kafijas krūzi, pamanīju, ka kāds ir pacenties un tekstā izlabojis kļūdas.

(Vox populi)

Monday, June 22nd, 2009
23:19
Beidzot ibumetīns ir iedarbojies un varu sākt izbaudīt to, ka sesija tiešām ir beigusies. Siers, zaļā tēja, rozā debesis debesis aiz loga un relatīvs klusums (sveiciens Iļģuciema urlām).

current music: Oren Lavie - A Dream Within a Dream

(Vox populi)

Sunday, June 21st, 2009
17:35
Cīnos ar pamestības sajūtu, jo visi jau ir aizdevušies prom no Rīgas garajās brīvdienās un brīnās, kā tas iespējams, ka 22. jūnijā vēl var būt eksāmens. Nekas cits neatliek kā piepūst vaigus, uzlikt vārīties jau kuro kafiju un atkārtot mantru nado Fedja, nado.

(Vox populi)

Tuesday, June 9th, 2009
12:38
Eksāmens nolikts labi, īpaši ņemot vērā ieguldītās (ne)pūles un par spīti tam, ka ikrīta rituāls - lolkaķu lapas čekings - izmeta ne pārāk uzmundrinošu bildīti
clueless )

(1 said | Vox populi)

Monday, June 8th, 2009
20:25
savējie sapratīs )

(2 said | Vox populi)

Tuesday, June 2nd, 2009
21:25 - in your face
In my face saucas tas, ka man ir jādzer mojito un bērnu šampanietis un jāpriecājas par draudzeni un par dzīvokļbiedru, kuri šodien ir veiksmīgi aizstāvējuši bakalaurus un vienlaicīgi jāmācās uz rītdienas fr.val. vēstures ieskaiti UN sesija ir vēl tikai sākusies, BET es esmu nokārtojusi literatūras ieskaiti ar pirmo (!) piegājienu, tagad tikai eksāmenam jāsamācās, lai Jāņi nav jāpavada Diderot, Marivaux un pārējo sabiedrībā.

(8 said | Vox populi)


> 20 vecākus
> 20 jaunākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system