ilvesa - [entries|archive|friends|userinfo]
ilvesa

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Feb. 25th, 2020|03:33 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
ķirzakas un čūska. dažādi gekoni un hamelioni. dzīvi. īsti, rokās paņemami un sačubināmi, cik nu tādu čubināsi. Bet tas bija vienreizējs, kolosāls piedzīvojums, kuru pilnīgi negaidīti un nejauši es uzbūru sev un meitām. sīkā visu laiku dīca, ka grib gekonu mājās, da ko es zinu darīt ar tādu, barot un tā. nu nav man ilūziju, ka tas viss būs uz mani agrāk vai vēlāk. ar to ir jārēķinās, viņas aug un faktiski tūlīt būs prom no mājām. da kādi tur vēl gekoni.

bet stāsts ir par to, ka es nokļuvu dzīvoklī, kur visnotaļ draudzīgi un atbildīgi sadzīvo - sazincik gekoni (terārijos, regulāri tiek paijāti) divi hamelioni (tāpat) viena vidēja iguāna un viena milzīga iguāna, abas iedvesa reālu respektu. Tarantuls - īsts, dzīvs. (nē, nepaijājām) un pitons !!!! īsts dzīvs metru garš pitons. tā sajūta ir tāda....ļoti pārliecinoša, ka ja viņš gribētu, es te vairs neelpotu.

Bet piedzīvojums bija pasakains. kolosāls un vispār. Es joprojām esmu nereāli pateicīga tai sievietei, ka viņa vienkārši uzrakstīja - brauciet skatīties !!! jā, labi, tas ir arī viņas bizness, bija nopērkami 2 gekoni un vēl divi gekoni. bet nolēmām, ka pagaidām tas būs bik par dārgu un galvenais, ka sarežģīti tomēr iekārtot to visu kā vajag, vismaz manā mājā.

un jā, piesiet sevi uz gadiem 10 pie gekona .... negribās pagaidām :)
linkpost comment