Carpe · Diem


Modulējošā dzīve

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Kad kāds pajautā, vai man viss labi un teju katru reizi sāk tecēt asaras, kaut gan tikko skrēju un dēju, uzskatāmi parāda, cik sapuvušas ir iekšas un cik ļoti es NEZINU, jau kuro gadu NEZINU, ko ar to visu iesākt. Un joprojām neesmu gatava dibināt savu ģimeni ar pieejamu viduvējību ("Viss pāries, kad pašai būs ģimene"- tādu padomu dēļ ar daudziem vairs nafig nekomunicēju) un joprojām ceru uz sazin ko šajā tā saucamajā dzīvē.
* * *
Galvenais, neizdāļāt sevi sīkumos.
* * *
+23 ir ideāla temperatūra, plauksoša daba un Maestro dārzs arī, paldies
* * *
Es patiesībā zinu, kā izveidot perfektu connection. Problēma ir, ka nereti rīkojos impulsīvi, izsakot to, ko jūtu, kamēr otrs manai intensitātei nav gatavs. Tādējādi viņu aizbaidu un pastāvīgi mokos pašpārmetumos. Pašpārmetumi vispār ir otrais vārds.
* * *
Negribu uz augstskolu
* * *
Paskatījām ar Maestro ogļu raktuves saulrietā. Dzīvojos te pa Diseldorfu, te pie viņa. Dziedāšanas privātstundas. Vakara ritens izbraucieni Diseldorfā. Neviens negrūž, nespiež, pasaule liek mierā. Runā ar draugiem jebkurā mirklī. Protams, ir žēl par smagi saslimušajiem, taču, neskatoties uz finansiālo ārprātu, šis koronas laiks ir manējais. Es tā jūtos labi un negribu, lai tas jau aprīļa vidū beidzas. Introverta paradīze.
* * *
Ziniet, kas ir lielākā problēma? Būt starp. Būt starp soprānu un mezzo, starp Latviju un Vāciju, rezultātā negūstot pilnus labumus ne no viena un karājoties gaisā.
Ja es būtu vācu sistēmā, man šobrīd nebūtu finansiālo problēmu. Šī ir lieliska valsts. Saviem nodarbinātajiem, pat pašnodarbinātajiem, nerunājot par valsts darbiem, ir milzum daudz palīdzības programmu koronas laikam. Pat brīvmākslinieki nemirst badā. Netieku ne pie vienas no tām, jo neesmu vācu veselības apdrošināšanas sistēmā, jo vnk nevaru atļauties bez darba 100eur maksāt mēnesī un līdz šim kā EU students varēju izdzīvot uz Latvijas EVAK. Latvijai nospļauties, bet par to viņus nevainoju, jo tur neesmu strādājusi teju ne minūti, kā arī neviens man nejautāja, kur vēlos piedzimt.
Milzīgais paldies Vācijas studiju kredītam līdz vasarai. Citādi es Jums šo rakstītu no ielas. Maija Eiropas kamerkora projekti Vācijā un Austrijā atcelti. Meistarklases Ķelnē arī. Mani abi kori man nemaksā. Viens ir attaisnojams, aizvietošanas honorāra līgums un maksā par notikušiem mēģinājumiem, kuri tāpat beigtos aprīlī. Otrs, varētu pacensties mazāk muldēt, vairāk rīkoties, bet neviens nevar piespiest, jo līgumā vnk nav atrunātas šādas vispasaules ārkārtas stāvokļa situācijas.
* * *
Diendusa ir laba
* * *
* * *
Pašiem ilgi saucot sevi vienreiz jāatsaucās
* * *
It doesn't matter if I'm not enough
For the future or the things to come
'Cause I'm young and in love
2017 tvīts, 2020 pavasaris Volksgarten Diseldorfā ziedot
* * *
Man ir burvīgi draugi :*
* * *
A ko darīt, ja atkal esi iemīlējies nepieejamā cilvēkā, un šoreiz nu reāli nepieejamā, ar tādu jaunumu, ka līdz pat seksuālās orientācijas aspektam nepieejamā?
* * *
Sasodīts
Tags:
* * *
Gaidu tos +20 pavasara vakarus uz riteņa, kad maigā vējā traucies pretim visam, kas sāk uzziedēt un pēc pusgada drēgnuma ir tas īpašais, glāstošais, dzīvotgribu rosinošais gaiss
* * *
Kad problēmu ir tik daudz, ka kādam ko stāstot pati sapinos to tīklā, līdz ar to no malas šķiet, ka manipulēju ar info.
Pa lielam man ir vienalga, kā šķiet no malas, izņemot ne dažu cilvēku priekšā. Alexandra ir 🖤
Kas tas ir, ka cilvēku, kuri neinteresē, spīdi potenciālā un pie tiem, kuru klātbūtnē sirds iedrebas, svīsti, neesi savā elementā, lai neteiktu, ka dari un runā haotiskas stulbības.
* * *
Covid. Atcelti darbi līdz aprīļa beigām. Ja nebūtu studiju kredīta, kā pašnodarbinātajam būtu pilnīgā ... . Esmu ļoti pateicīga par šo atbalstu līdz vasarai.
Par tālāko domāt bail. Šī situācija liek daudz ko pārdomāt. Cilvēkam bez partnera, ģimenes atbalsta un iekrājumiem ir nepieciešams valsts darbs. Uz skatuves to dabūt iespējamība ir 0,001%. Tas nenozīmē, ka neturpināšu auditionus, taču, es ar smagu sirdi sāku apsvērt arī nošu bakstīšanu. Vācijā valsts mūzikas skolu ar pilna laika darbavietām ir gan ļoti maz un pārsvarā tiek strādāts uz honorāra bāzes, nu tāpat kā es šobrīd uz skatuves. Šīs pilnās vietas ir ļoti iekārotas, lieliskās algas (jā, skolotājs civilizētā valstī var pelnīt arī pietiekami) un stabilitātes dēļ. Kā būs kāda vakance brīva, pieteikšos.
Man ir lieliski draugi. Piedāvāja finansiālu palīdzību. Nevis līdzjūtīgi bezjēgā galvu kratīt, bet reāli rīkoties. PALDIES. Šobrīd vēl nepieņemšu, taču apziņa, ka ir kāda iespēja, ļoti palīdz šajā absolūti neparedzamajā katastrofā. Šāda apziņa ir lielākajai daļai normālu cilvēku. Normāliem cilvēkiem ir iekrājumi un partneri, es reāli nesaprotu, ko var sūdzēties par sliktiem partneriem, ja viņs johaidī tevi krīzes situācijā nodrošina. Tev reāli ir kur paglābties (nu ja esi kopā ar nodrošinātu, stabilu un atbildīgu cilvēku. par puņķutapām ar desmit amatiem šoreiz nerunāju)

Vēl pieteicu Katei, lai zem jebkādiem apstākļiem neļauj savam bērnam kļūt mūziķim.

* * *
Don't believe me, just watch
* * *
Šādi gribētos
* * *
Fjūk
* * *

Previous