Carpe · Diem


Modulējošā dzīve

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Jāsaka, esmu diezgan norūpējusies par situāciju skolā, precīzāk, ar manu profesori. Es saprotu, ka neesmu tas vieglākais students ar visu savu backgroundu un normāli cilvēki vispār studē, un nebrauc 4h dienā, mācās, neslimo, dzer pareizus medikamentus, guļ, utt., utjp.
Jūtu, ka palēnām iestājas intolerance.
Tolerance nav pienākums, pamata darbs ir mācīt dziedāt, un centīšos ar savām idejām vairs nenākt,
bet, to backgroundu atrisināt jau n-tos mēnešus cenšos, un uz knipi nesanāks..
Hm. Viss ir sarežģīti
Un 30% no priekšmetiem ir bezjēga, jo no lapas lasīt māku, strādāju uz skatuves un arī no mūzikliem vokālu baigi neattīstīšu. Ok, paies mūziklu koncerts, ceru, būs kārtīgais repertuārs. Un tomēr.. un tomēr..
Dzīvesvietas pēc 3 mēnešu meklējumiem joprojām nav, studentu servisā pasūta, pusslima vazājos apkārt, nevarot kavēt ne kora mēģus, ne skolu vairs, ne operu, nu.. njā.
* * *
4.dienu viena viesnīcā, slima
Kuro dienu, nedēļu, mēnesi viena
Cīrihe? Haha
Darbs ar akadēmiju savienojams? Haha
Nauda studijām? Haha
Hahahahahha
* * *
Baigi noderētu Frankfurtē atlaist...
* * *
4h dienā braukšana, vakar bija ap 8h, ap 6h miegs vairākas naktis, zili riņķi, rīt ha vorsingen, haha
* * *
Maz miega un daudz pateicības par mākslinieciski tiešām augstvērtīgo tūri, kā arī cilvēcisko piepildījumu. Šis kolektīvs patiesi ir unikāls, jo profiņiem parasti pieklibo sociālais aspekts.
rītdien ir VIENA brīvdiena. Pirmdien sākas studijas. Skolā jābūt katru dienu. Un nevis tikai jābūt, bet jāperformē.
Dzīvokļa vēl nav. Braukāšana būs n-tās, precīzāk ap 4h dienā. Arī vingrināties, kāds vingrināties pie tūres grafika :) Nu, būs jautri, viss būs jautri.
* * *
Würzburg
Mannheim
Bad Urach
Hamburg
Leipzig

Mūsu Vācijas tūre ar Mr Mortenu Lauridsenu.

* * *
Eiropas kamerkoris ir dievīgs. No visiem aspektiem.
* * *
Vokālā tehnika? Ahahahahahahahahahahahahahahhaahaaaaaaaaaaa
* * *
Ak, šis "uzrodas-pazūd" vīriešu tips,
sirdsāķi, nu kāpēc tu tā dari?!
* * *
latviskā mentalitāte - that's a real thing guys! Par pamatu šim apgalvojumam ņemu savu ikdienas pieredzi ārvalstīs, gan personiskajās, gan profesionālajās, gan visa veida iespējamajās attiecībās. :)
Ja es nebūtu pieticīgā latviete, Maestro mājās mums jau 5 bērni skraidītu, un vecais sēdētu aiz atslēgas. :)
Ja es nebūtu pieticīgā latviete, es, tā vietā, lai kautrīgi paraustītu smagu durvju rokturi (vairrākkārt) un izdomātu, ka durvis ir ciet, iebrāztos nodarbības telpā atraujot tās ar blīkšķi, toties tādējādi nekavētu savu pirmo dziedāšanas stundu!
Ja es nebūtu pieticīgā latviete, man tiešām liekas, ka daudz kas būtu citādāk.
Vai labāk? Varbūt. Bet, citādāk. Un, lai nokļūtu tur, kur nekad neesi bijis, ir jādara tas, ko nekad neesi darījis.
Izdarām secinājumus
* * *
Gribētos tā, lai vismaz kontakts paliek, nevis bez-atbildes citas sievietes dēļ. Tomēr taču 2 gadi vēstures, kā DRAUGIEM
* * *
Kolhozs kaut kāds.
Maestro ir jauks un no sirds labs un izpalīdzīgs. Bet nu jau pietiek šīs mājas dalīšanas un diemžēl tādējādi citādi mūsu labo attiecību bojāšanas.
Vispāŗ, tik daudz kas aiz izmisuma. Dzīve šeit aiz izmisuma, darbs ar amatieriem aiz izmisuma, viss kkā nezināma un nenoteikta vārdā.
Pat ne depresīvi, vnk reizēm pieslēdzas veselais saprāts un tad tā šokā uz savu dzīvi paskaties :)
* * *
Trīs dienas pēc kārtas ap 4h dienā turp/atpakaļ uz Diseldorfu neiespējamajā dzīvokļu misijā.
Rūpes par šo nedēļas nogali nedaudz (māju, dāmas dēļ),
Plānoto āriju nevaru tomēr nodziedāt, būs jāskatās kas vieglāks
Muti ciet arī aiztaisīt nevaru, kaut sen jau vajadzēja pieņemt, ka ne visiem gribas cīnīties par miglainu mākslinieka perspektīvu
Gribētos tiešām ar Viņu kaut kur aizbraukt
Gribas Viņa uzmanību, daudz un dikti, kaut tikušies pat neesam un kaut skaidrs, ka ne jau sievu meklē, un ne es vīru
Pieņēmu lēmumu šodien, ja nu kas, 35 gados, kad daudz kas jau būs izdarīts, vai pretēji, nebūs izdarīts nekas, adoptēšu bērnu.
Poliamoriju gribētos izmēģināt
Operdziedāšana ar kostīmiem nav man, es jums to visu laiku saku, īpaši, pēc kostīmu piemērīšanas novembra/decembra epizodēm Ķelnes operā. Idejas vārdā neesmu gatava pieņemt visu, ko uzbāž mugurā:D Pieredzes un cv dēļ šobrīd.
Drīz sākas studijas
Nākamnedēļ tūre ar CCE, gaidu
* * *
Un šodien kur izvilkties iespējams tikai tāpēc, ka Antibiotikas = Dieva dāvana!
* * *
Nedaudz drebosu sirdi Eju pie braukšanas instruktora ar paziņojumu par autoskolas maiņu. Mums nav tas labākais cilvēciskais kontakts. Lūgšu izziņu par apgūto.
Jau atradu skolu Diseldorfā. Tagad jāatrod tikai dzīvoklis. :D Un darbs* Jā, pasākums ievilksies, bet kāpēc dzīvē papildu stresu?

*darbs atliekas, līdz oktobra sākumam, kad būs studiju plāns zināms. Žēl jau gan par advokātu biroju, taču tikai zinot savas reālās laika iespējas, var reāli uz ko parakstīties. + vēl tiesas lēmums jāsagaida.

Cik mēs pragmatiski palikuši. :)

* * *
Telefonsaruna patika. Strīdējāmies par politiku un demokrātiju. :)
* * *
Iegūt studiju vietu vienā no pieprasītākajām pasaules valstīm ar tam atbilstošo konkurenci nav grūti.
Daudz lielāķs izaicinājums ir atrast dzīvesvietu. Sūtot desmitiem pieteikumus katru dienu, atbild varbūt uz 3. Uz 1 varbūt, varbūt uzaicina apskatīties. Tur priekšā jau desmiti citi tādu pašu uzaicināto, tādi paši izmisušie. Sasodītā bēgļu krīze. (kā gribētos par to pastrīdēties ar Frankfurtes bosu, galējo liberāli. salikums ar mani kā homofobu un rasistu varētu sanākt savdabīgs! gribu. jaunus iespaidus, jaunu action. :) )
Bomžatņiku kur ellē ratā es neņemšu. Nepieļaušu pagātnes kļūdas. No malas ir viegli teikt - jāņem ciet, ko dod. Tikai ne jau no malas sakošajam reāli katru dienu būtu jābraukā. Ne viņa dzīve, ne viņam reāli jājūtas sakarīgi, lai var koncentrēties uz balsi (tiešo atbildi , paplašinājumu visam, kas ar tevi notiek). Mūzika nav piekabe. Mūzika ir viss, tiklīz esi pieņēmis lēmumu tai kalpot*

Pie profesijas specifikas un dzīves ceļā, papildu bez mašīnas kur sabiedriskie paņem 3x ilgāk laiku kā ar auto būtu, iziet uz izmisuma variantiem, to vairs ne.
Citu pagaidām arī vēl nav. Viens izaicinājums pēc otra. :) Ļoti priecājos un novērtēju, ka šoreiz ne pilnīgi viena.

Antibiotikas.
Pēdējo nedēļu auto teorijas buma vietā truli visu dienu jāpaskatās amerikāņu un krievu seriāli pārmaiņas pēc.
Liekas, ka intuitīvi jāpameklē sev pašai repertuārs, tāpat pārmaiņas pēc. Varētu izmēģināt, vai ne? :)
Uz auditionu Cīrihē (ak, mīļie! Mana sapņu valsts joprojām ir Šveice!) būtu tik forši aizbraukt, ja gadījumā uzaicinātu.

*par šo lēmumu ik dienas priecājos aizvien vairāk. Viļoties cilvēciskajās attiecībās jeb drīzāk, skaudri saprotot to neparedzamību un manas alkas pēc brīvības (patiesībā ar Maestro mēs esam 1/1), saprotu, ka mūzika ir vienīgā patiesi piepildošā. Un mātes instiktu joprojām pat pie apvāršņa nav. :)

* * *
Antibiotikas atkal, jātiek uz strīpas, lai varētu ko atsākt darīt dziedāšanā
* * *
Jel, teorija nolikta bez kļūdām. Paldies korejiešu study playlistēm, goda vārds!!!
* * *
Lai kā zubrītos, bez milzīga veiksmes faktora piedāvātajos jautājumos, nav iespējams to eksāmenu ar tiem pāri 1000 jautājumiem nolikt. Veiksmes faktors, kurš līdz šim dzīvē.. nav mana bijusi stiprā puse, ne tuvu. Aste kājstarpē
* * *

Previous