Carpe · Diem


Modulējošā dzīve

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Jau otro nedēļu iet +35 karstums,
man ir mēnesis laika maģistra darba pabeigšanai. Ļoti saņemos uzsākt.
* * *
Pateicu Mašai visu, ko domāju. Mums tā gadās ik pa laikam. Viņa, salīdzinājumā ar maniem draugiem, kuri no manis neatkāpjas jau 15 gadu - pusi dzīves- nav man pietiekami intensīva, inteliģenta un izglītota, bet, par cik katram vajag kādu draugu arī uz vietas, un to saprotam abas - nesastrīdējāmies līdz pilnīgai škiršanai. Vienkārši komunicēsim nedaudz mazāk.
Es lieku sevi kā prioritāti. Ja to nedara otrs cilvēks (kas ir dabiski, jo visi, izņemot vecākus, domājam pirmām kārtām par sevi), man tas jādara dubultā. Draugi nav tikai draugi. Draugi ir mana ģimene. Ar visām iespējām un brīvību būvēt to tieši tādu, kādu vēlos, nevis kādā mani bez jautāšanas ielika (tas attiecas gan uz ģimeni, gan valsti, kurā pati no brīva prāta nebūtu lūgusies piedzimt, ja man kāds būtu to prasījis). Man apkārt ir daudz mīlestības. Pat, ja ta ir telefonā. tie ir manas frekvences un attīstības cilvēki. Un zemāk skatīties man nav intereses.
* * *
Superīgie Reddit komentāri, meklējot padomus, kā dīlot ar A sirsniņsituāciju:

Falling in a one side love, as I said, is a wonderful thing in my experience. You wake up in the morning, and even if it is raining outside, for you it is the sun shining out there. You walk every step with their image in your head. You do many things that you have never done before because those are their things, and you enjoy doing them. You feel the love is filling in the air, having the shy little smile when your friends make some fun out of your love. Those moments are perfect, so enjoy it as you still can.

One side love comes with pain, failures, and disappointments, but it is love. You cannot run away from love. Let me be honest that I have one question in my mind when I am typing these lines: do you seriously consider the fact about the other side’s feelings before you decide to fall in love with them? For me, that is weird. If your heart does all those calculations, then your “love” somehow would be some type of emotions investment - you only give when the others want to do the same. I think there is no need for calculations in love - let me just solve the equations for you:

1 = 2. You can love them enough for both of you.

You do not have to think about ethics and all that kind of stuff. Seriously, just love until you cannot do that anymore. Do not ask yourself over and over “Do I really love them?” or “Is this right?” - there is no point of doing so, as it would likely to only make you feel arbitrary and will never be sure about love.

Be strong and be brave when you fall in love, and stronger and braver when you love them one-side.

Love you all.

* * *
* * *
Vēlreiz ļoti priecājos par atsāktajiem kora mēģinājumiem Musikverein Neuss, vismaz kāds darbs! Pateicoties koronai, arī mana disciplīna pret nespējīgiem koristiem bišķiņ atmaigusi. Kur agrāk vemstījos, tagad to daru ar prieku, pat kratošās pendžu balsis un amatierdziedātājiem nesasniedzamo mākslinieciski augstvērtīgo līmeni. Darbs mūzikā ir galvenais.

Citādi, kā cauru dienu gribētos viņas apskāvienos ilgos

* * *
Liels paldies vēlreiz par koronas stipendiju, kurai pateicoties, varēju uzņemt Jāni kā pienākas un nestresot par katru centu. Tās vairs nav un šīs piecas dienas viņa vizītes bija tā vērtas. Pēdējo dienu pavadījām no rīta baznīcā Ķelnē manā darbiņā pie Maestro, tad viņš izvadāja mūs nelielā pilsētas auto tūrē, vakarā pēdējā vakara sarunas mājās Diseldorfā pie Reinas saulrieta ar viskiju, savējiem ārzemēs, īpaši mūzikiem vienā laivā, jāturas kopā.
Jānim izstāstīju par A. Nevarēju vairs turēt sirdsdzīvi sevī. Viņš teica, ka saprot, šitādi gorgeous cilvēki mierīgi varot iepatikties. Lieliska sajūta, kādam izstāstīt. Tad jautāju, a ko darīt, ja situācija ir pilnīgi neiespējama un kā dzīvot, ja nevari dabūt to cilvēku, kuru vēlies? (es nezinu, kā ir nedabūt. visas trīs Lielās Mīlas esmu gribējusi un dabūjusi). Receptes nav. Sasodīts.
Pēc dziedāsanas nodarbības aizvakar, uz kuru Jāni *ar nodomu paņēmu līdzi, lai iepazīstās ar A, uzaicināju A ar mums kopā uz vīna glāzi. Jauki parunājām visi, pēc tam atstāju puišus restorānā un pavadīju A mājās, tās bija skaistākās desmit minūtes pēdējo gadu laikā.
* * *
Šobrīd Diseldorfā ir ciemos Jānis. Priecājos par piecām dienām kopā ar domubiedru! Esam pa šo laiku izstaigājuši pilsētu krustu škērsu +35 grādos, notērējuši lērumu čungura kokteiļos un restorānos, pavadījuši laiku ar viņa bojfriendu, izbraukājušies ar burvīajiem rolleriem, viņš paskatījies manas dziedāšanas mokas nodarbībā pie Alexandras, arī viņaprāt, gorgeous woman, rītdien priekšā vēl Ķelne, kur viņš atbrauks līdzi man uz darbu dievkalpojumā pie Maestro un iepazīties.
* * *
Kas to būtu domājis, ka es tā priecāšos strādāt ar amatierdziedātājiem un pat nezaudēšu pacietību, toties šarmēšu tā, it kā tie būtu mani mīļākie mūzikas biedri -
paldies koronai un ka varam atsākt mēģināt un priecāties par visu kas ir mūzika - nav katorga
Musikverein Neuss
* * *
Vēlreiz liels paldies par stipendiju, kura ļauj man sagatavoties upcoming viesiem, nopirkt sev šo to foršu, nedaudz izpalīdzēt Maestro (neprasiet. neprasiet, ko nozīmē būt mūzikim - PROFESIONĀLAM mūzikim, kas ir pamatdarbs - šai mēslu koronā. Cilvēki ir pilnībā izmesti no laivas un komfortā dzīvojošam tas ir īpaši milzīgs trieciens. Man tuvākā cilvēka izmisumu redzot, ir ļoti žēl), patērēties pa labi, kreisi un vispār paldies par iespēju dzīvot Vācijā.
Ir sācies augusts, prokrastinēju, kaut jāsāk maģistra darbs. Nezinu, no kura gala tam kalnam kerties klāt.
Ai, kāda iemīlēšanās, mīlestība, ko var ņemties. Viss ir pārejošs. Izņemot tevi pašu (kamēr tu dzīvo) un varbūt tam, kādas pēdas tu atstāj.
Man vokālās nodaļas vadītājs, palīdzot risināt pagarinājuma situāciju, piekodināja mest biku nost tos savus principus un taisnīguma izjūtu. Pavisam nost nomest nevaru, pat gribot, jo raksturs, iedzimtība, gēni ir tādi kādi tie ir. Taču neesam arī koki ar saknēm, ka nevarētu pakustēties, tāpēc jācenšas samazināt, jo viņam taisnība, baigi dzīvot traucē tā regulārā ilgtermiņā. Pasaule ir netaisnīga un pilna ar viduvējībām, visur kur skaties. Kā sadzīvot.
* * *
Sabotaging yourself.
* * *
Liels, liels paldies augstskolai par koronas stipendiju. Šajos mirkļos atceros dubultā, kāpēc negribēju dzīvot Latvijā.
* * *
Čiv, čiv, čiv, čiepst mazais zvirbulis,
Man ir viss, nekas nav pietrūcis.
Laimīgs esmu, priecīgs esmu,
Dievs par mani rūpējas.

Kaut kas, vēl bez siltām bērnības atmiņām, tur ir

* * *
* * *
Mēs raudam tikai sevis dēļ
* * *
Lai vai kā, lai vai kā,
paldies Mašai par klātbūtni, kāds tuvs draugs šeit uz vietas, un iespējami maksimālu sapratni.
* * *
Neatkarīgi, kā ziemā izvērtīsies situācija ar pagarinājumu, runāju ar prorektoru, augstskolas 2. personu šodien, kā arī vairākiem profesoriem un sakustināju nedaudz ledu. Jāsaka, ka gribas uzsist sev pa plecu. Kārtot likumu lietas vācu valodā, esot mūzikei (idejiski man būtu tikai jāpārvalda savs instruments, un visu pārējo kārto menedžeri, juristi utt.) - uz šī konteksta dažas dieniņas jāpaņem tagad pilnīgā freizeitā uz saulainā balkona, kur, paldies Dievam, saule nespīd pa tiešo sejā. Un tad? Pusotra mēneša laikā jāuzraksta maģistra darbs. Vāciski.
Ar ko šobrīd nodarbojaties Jūs? :)
* * *
Freelance mūzikis 99% gadījumu ir vienkārši smukāks vārds par 'bezdarbnieks'
* * *
Ir viens cilvēks pasaulē, ar kuru komunicējot, es gandrīz nekad nedabūnu upper hand. Tas ir Konrad Jarnot, Diseldorfas mūzikas augstskolas vokālās nodaļas vadošais profesors. Parasti cilvēkus nolieku uz lāpstiņām elementāri vai mazāk elementāri, viņš savukārt vienmēr mani. Priecājos un esmu pateicīga par mūsu kontaktu, iespēju pakāpties un jācer, ka viņa hitrijais ieteikums šābrīža problemātiskajā situācijā ar neiedotu studiju pagarinājumu (un visām problēmām, kas no tā izriet), varētu funkcionēt. Katrā ziņā, skaidrības nekādas nav un līdz janvārim arī nebūs, un lieki par to runāt acīmredzot šobrīd nav vērts. Tad nu tagad dzīvojam pārpasaulīgā paļāvībā un mācībās nepsihot par vēl nepienākušo līdz janvārim. Izaicinoši, bet jebkura cerība ir labāka par nolemtību.
* * *
Esi tu un tavs dzīvoklis. Daudzmaz veselība. Daudzmaz jaunība. Paldies. Tas nav maz.
* * *
Studiju pagarinājums noraidīts. Janvārī, ja līdz tam nekas neatrisinās (korona nav beigusies!), esmu uz ielas.
* * *

Previous