Made by Ilka - Post a comment [entries|archive|friends|userinfo]
kostantējumi

[ website | My Website ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Re: waiting.... waiting... Nov. 9th, 2006|07:29 pm
hessin
tas ir tāpat kā gribēt, lai uz pasaules būtu miers, cilvēki nekarotu, nenogalinātu, neskaust un citiem nenovēlētu ļaunu, lai nevienam nesāpētu.
agri vai vēlu viens no tiem notiks, un ilgs kaut vienu sekundi.
sorry, atnācu `mājās` un sabojājos.
link Read Comments

Reply:
From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.