ar kājām zemē un degunu mākoņos

Draugi

Journal Info

Name
ikucis

10. Jūnijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Es tikmēr cenšos saņemties, celties un iet kravāties, jo rīt jau no paša rīta pēc saules uz S-krastiem.
Pirmos soļus šai virzienā gan jau spēru, jo pašā vakarā izrādījās, ka beigušās Lauvas brokastu pārslas un mīļākais citrusu ūdens. Nolēmu, ka fizisko soļu man šodienai pietiks, un pirmo reizi mūža iemēģināju Wolt market. Lūk, šis bija viens pareizs lēmums. Īstā citronūdens nebija, nekas, bija visādi citi, dažādas uzkodas, īstais kefīrs, un pēc 20 minūtēm viss bija klāt. Piegāde - 1,4 eiro. Īpašais bonuss - Gizmo mīļākā paika par veco cenu (-10 centi par vienību, salīdzinot ar Maximu vai Rimi).
Hau, esmu runājis, mani gaida līdzņemamo lietu saraksti un visādas mugursomas.

Add to Memories Tell A Friend
Aizdevāmies uz mazo cilvēku Praidu - saldējuma festivālu Vērmaņdārzā.
Sākšu ar pozitīvo - tika pūsti lieli, skaisti ziepju burbuļi, vējš tos dzenāja uz visām pusēm, skats ļoti instagramīgs, un bērni lēkāja tiem pa apakšu spiegdami un putaini. Vēl bija koncerts, estrāde gan bija tik ļoti ielenkta, ka redzēt nevarēja neko, bet brīžiem varēja dzirdēt dažādas vismaz manai ausij patīkamas latvju repa skaņas.
No ne tik labām ziņām - viss pārējais.
Nu, moins, tas tik bija uzmetiens. Ja biju sasapņojusies par dažnedažādu veidu salčukiem, bezgalīgu daudzveidību un jauniem garšas atklājumiem, tad realitātē bija pārstāvētas akurāt 2 firmas, un tās pašas, Pols un Ekselence, ko var nopirkt pilnīgi visur. Šeit gan īpašā nianse bija tāda, ka uz saldējumiem bija jāstāv vismaz pārsimts metrus garās rindās, jo cilvēku bija vismaz tūkstoši desmit. Vēl uz visu šo pulku bija vienas bezmaksas piepūšamās atrakcijas - kādi no laimīgajiem vecākiem blakus atzinās, ka ar bērniem esot stāvējuši rindā uz šo unikālo iespēju 2 stundas. Divas stundas!!!! Es ir mēms.
Šajā brīdī mēs ar Lauvu saķērāmies rokās un draudzīgi aizgājām uz tuvāko Narvesen, kur tikām pie saldējumu kokteiļiem, hotdogiem un limonādēm uzreiz. Un tad tipinājām uz Krastmalas Lido, kur 30 minūtes uz dažāda veida piepūšamajiem maksā, ja nemaldos, joprojām tikai 4 eiro. Atrakcijas tur vispār ir visvisādas, Lauva izvēlējās bumbu, kurā paripināties pa baseinu, bez maksas apskatījām trusīšus, vistas, kazās un aitas mini Zoo, un, remdējot kārtējo izsalkumu, papriecājāmies par muzikālo skulptūru, un tad jau, pavisam bez spēka, arī ripojām mājup. Lauva bija tik pārguris, ka atlūza pirms deviņiem, lasīdams savu obligāto vasaras literatūru.

7. Jūnijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Hermanis atkal soctīklos izsmej oponentu ārieni. Un tad brīnās, kāpēc neviens ar viņu strādāt negrib...

6. Jūnijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Iesakiet lūdzu garšīgu resto rīgā kas 1) nav “posh” gals 2) nav konkrēta cittautu virtuve 3) ir atmosfērīgi nedaudz alternatīvi (jāved ārzemju kolēgjis)

Epic Tails (Argonuts), 2022

Add to Memories Tell A Friend
Nezinu, kāpēc "Argonautiem" imdb.com ir tik zems vērtējums. Nekautrīgi smieklīga un pozitīva multene par visa veida nederīgajiem: mazajiem, vecajiem, slimajiem, tievajiem, resnajiem vai vienkārši beigtajiem. Keep moving in rigth direction!

title or description

Un jā, es zinu, ka sengrieķiem nebija robotu vai runču vārdā Sems. Bet nu dieva dēļ...

5. Jūnijs 2023

4 vārdu sms

Add to Memories Tell A Friend
Pirmdienas, kā zināms, man brīvdienas, tāpēc piedāvāju kopā ar mani uzspēlēt nelielu spēlīti, kuru nupat pati izdomāju.
Kāds mutes bajārs internetos sola palīdzēt (par nelielu, bet taisnīgu samaksu, protams) sievietēm un atklāt, ar kādiem četriem vārdiem var atgūt vīrieti, kurš liekas zaudējis visu interesi par attiecībām. Nu, tā, lai šis neceļos noklīdušais pielūdzējs uzreiz saprastu, kādu dārgumu pakāsis un mestos savu kļūdu labot uz karstām pēdām, piedāvājot savu roku, sirdi un visas citas ķermeņa daļas, kas vien ietilpst komplektācijā.
Pakasīju aiz auss un nolēmu, ka mans variants būtu: "Nupat vinnēju miljonu loterijā!"
Jūsu varianti?

4. Jūnijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Atzīšos, ka arī mani cibā savulaik ir nodoksojuši. Turklāt tas pats cilvēks, kas pēc pāris mēnešiem doksošanā publiski apvainoja mani. Lai gan varu sist roku pie krūts un apzvērēt, ka nekad neesmu ko tādu darījusi.
Un es zinu, ka mana ciba tiek pārstāstīta, kam vajag (lai cik neticami, bet jā - ir tādi, kuriem to acīmredzot vajag. weird as fuck)
Līdzjūtības visiem, kas ar šo saskārušies.

3. Jūnijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Praids parībēja zem darbiņa logiem, bet es nekā neredzēju, jo bija atnākuši apmeklētāji un gribēja grauzt zinību granītu par visu naudu.

1. Jūnijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Kopumā mēs darbiņā esam ļoti jautrs pulciņš. Tā šodien, plānojot kārtējo pasākumu, iedvesmojāmies Bīna Vistlera "Mātē" un "Jāņa Indiāņa" franšīzē.

Add to Memories Tell A Friend
Vasara ir sākusies!
Tas nozīmē, ka:
- var celties astoņos, nevis sešos. Urā!
- tramvajā iekāpj džeks, kuram uz krekla rakstīts "get the good". Un kamēr tu mierīgi apceri, vai viņš būtu tas labais, kas tev šodien vajadzīgs, izrādās, ka no viņa nes pēc sviedriem. Un nevis vienkārši nes, bet TĀ nes, ka turpmāko braucienu tu nesaproti - vemt vai ģībt, par ar visu sejas masku (paldies dievam, man bija arī tāda). Jik!

31. Maijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Uz neredzēšanos, ceturtā klase! Izvadījām ar bērnu šampānieti, friškām, meduskūku un "Piktajiem putniem 2" manā sinhronajā tulkojumā un ar Lauvas tiešām asprātīgajiem komentāriem.

Add to Memories Tell A Friend
Par sliktiem sapņiem esot jāizstāsta, tad tie nepiepildās, vai ne?

30. Maijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Sapņoju, kas Pīlēns ievēlēts.

29. Maijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Poll #21607 Brīvdiena
Open to: All, results viewable to: All

Vai Saeimas izsludinātā brīvdiena attiecas uz Tavu darbu?

View Answers


17 (43.6%)


19 (48.7%)

Kaut kā citādāk, paskaidrošu komentāros
3 (7.7%)

28. Maijs 2023

Add to Memories Tell A Friend
Sapnī kāda sieviete man stāstīja par savu dzīvi. Runāja viņa tik klusi, ka man bija grūti saprast, bet bija kauns ko pārprasīt. Un piepeši viņa teica tā:
- Cilvēki vienmēr mīl tos, kas nokļuvuši nelaimē. Tos, kuriem viss kārtībā, mīl daudz mazāk.
Jā, sasodīts, es apstulbusi nodomāju. Tieši tā.
Powered by Sviesta Ciba