|
[Mar. 4th, 2019|09:13 am] |
Droši vien ar savu iesniegumu apcirpt krūmus dažās vietās Rīgā es tiktu ierakstīta glābietkokus melnajā sarakstā, tiesa, tie krūmi aizsedza skatu krustojumā un visai regulāri tur saskrējās pārgalvīgi velocipedestrotāji un/vai velocipedestrotāji ar gājējiem (mani tajā skaitā); divu nedēļu laikā krustojuma krūmi turpināja stāvēt, kur bijuši, vien uz ielas pusi vērstā lapotnes daļa bija pa vertikāli apcirpta. Tas pats trasē uz bērna skolu. Neko nenožēloju. Tāpat kā nenožēloju, ka rajčikā starp skrejceļu un veloceļu apstādījumos iedēstīti 20+ koki. Petīcijas par mangaļsalas mōlu gan maļas un maļas un tur manāms, ka ir kādas intereses, kuras grib izbīdīt un sabiedriskā aktivitāte it sprungulis riteņos, uz cik ilgu laiku - nezinu, bet tomēr.. Rokas turpina laisties Brīvības/Matīsa stūra apbūves sakarā, savukārt par Marijas ielas namu - laižas un cilājas pusceļā (skat.3.punktu lejāk).
Taču, ja kādam ir noskaņojums komunicēt ar pašvaldību par pilsētas labiekārtošanu, tad, lūk, dažas iespējas:
1) ( Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments no 1. marta, galvaspilsētā un tās apkārtnē veiks aptauju par iedzīvotāju pārvietošanās paradumiem. Modelēs un ņems vērā tālākiem lēmumiem attiecībā uz nepieciešamo transporta infrastruktūras un attīstības projektu īstenošanas prioritāro secību. )
2) ( Rīgas dome 27. februārī, pēc uzlabojumu veikšanas jaunajā Rīgas teritorijas plānojumā līdz 2030. gadam nolēma to nodot atkārtotai sabiedriskajai apspriešanai. Plānots, ka sabiedriskā apspriešana notiks no 13. marta līdz 10. aprīlim. Savukārt 28. martā plkst.17 Rīgas domē notiks arī publiskās apspriešana sanāksme. )
3) ( Atvērs projektu pieteikumus pašvaldības līdzfinansējumam kultūrvēsturiskā būvmantojuma saglabāšanai ) |
|
|