Nestandarts
24 Maijs 2019 @ 07:24
 
Kaut kas liedza šonakt aizmigt normāli. Miegs bij kā aizslaucīts.
 
 
Nestandarts
24 Maijs 2019 @ 08:05
Self/G-center  
Tiem kam nav definēts G-center (identitāte, mīlestība, Es un mans ceļš/virziens, dvēsele ) , tie nezina, kas viņi ir.
Un kad viņu aurā nonāk kāds ar definētu šo centru, tie automātiski pārņem iezīmes no šī cilvēka, sāk rīkoties kā viņš un almost pieņem šī cilvēka life purpose kā savu. Tie ir tie, kas pastāvīgi sev vaicā ''kas es esmu?'' un nezina savu virzienu/ceļu pasaulē. Viņiem svarīgi ir atrasties pareizajā vietā, ar pareizajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc, ka šis centrs ir 'atvērts' ir spēja izdzīvot un laist sev cauri šīs dažādās identitātes, virzienus un piedzīvot dažāda veida mīlestību. Kā hameleoni.

Nedefinētais G-center nonācis definētā G- center aurā , pastiprina definētā G- center identitāti vēl vairāk. Viņš sāk sajust sevi spilgtāk, sāk dzirdēt sevi, ja līdz šim nav dzīvots pēc iekšējās autoritātes. Sajutas var būt pat nepatīkamas un trauksmainas tīri ķermeniski. Normāli šie cilvēki zina, kas viņi ir, zina kurp dodas un to loma ir dalīties ar mīlestību, jo viņos ir šis resurss apzināts. Nekas no tā nav jāmeklē.


Vienīgais, kas šajos momentos ir jāsaprot, ka katrs otram liek sadzirdēt savu iekšējo autoritāti. Lai cik process sajūtās varētu būt nepatīkams, tas ved uz vieglāku būšanu ar sevi un atmodu par sevi. Kāpēc ir tas saucamais clash moments, kur jūtams kairinājums un pretestība, jo lielākā daļa mēs dzīvojam caur saviem 'atvērtajiem' centriem, kas nav patiesais Es, bet tie Citi, kas ienākuši aurā un tos aizpildot aktivizējuši. Centri pavisam ir 9, šoreiz tikai runājot par nedefinētu vai definētu G-centru.


Tas būtu mans novērojums kā definētajam G-center , balstoties vismaz uz trim piemēriem, ar izjušanu uz savas auras kā definētos, tā nedefinētos.
 
 
Nestandarts
24 Maijs 2019 @ 09:47
lai iet Skaņa šodien:  
And I don't know the loneliness she long
I don't hear the frosty words that call inside 
When you are gone again 


Do you ever really know?
Can you ever really know? 





 
 
trokšņi: Mumford & Sons - Woman
 
 
Nestandarts
24 Maijs 2019 @ 18:31
 
Bet ir tikai viens iemesls, kāpēc tu uzkāp uz grābekļa – lai pēc tam vairāk uz tā nekāptu. 
 Paldies, Zabre.
Tās vienkāršās patiesības.

Ķīniešiem ir problēmas ar kāju pirkstiem. Kaut gan varbūt ienēsāsies zeķītes. :D