< back | 0 - 10 |  

One day

March 26th, 2012 (11:33 pm)

"Tā man bija neaizmirstama diena, jo radīja manī lielas pārmaiņas. Bet tāpat jau notiek ikviena dzīvē. Iztēlojieties tajā vienu atsevišķu dienu un padomājiet, cik citāda varētu būt bijusi tās gaita. Apstājies, lasītāj, un krietnu brīdi padomā par garo ķēdi, savītu no dzelzs vai no zelta, no ērkšķiem vai no ziediem, par ķēdi, kas nemūžam nebūtu tevi savažojusi, ja tās pirmais posms nebūtu tapis tajā neaizmirstamajā dienā." (Čārlzs Dikenss, Lielās Cerības).

greeth [userpic]

kitty

September 7th, 2010 (10:38 pm)

Rūsgana kļavas lapa krīt lejup, nokrīt pie kājām un pēkšņi mani pārņem savāds nemiers. Vai esmu visu paspējusi? Sajūta, ka no mugurpuses mani vajā kas nepabeigts, nepaspēts, pelēks rēgs, kuram nekur nav miera... Sētmalē izdilis kaķis slaikām kustībām glaužas gar vēso mūri un zibina tumšzaļas acis, kurās, šķiet, spoguļojas meži un pļavas, zem pilsētas dunoņas un asfalta guļošas, sen aizmirstas.

                                                                  

greeth [userpic]

par zaudējumu.

August 29th, 2010 (01:26 pm)

"Es stāvu jūras krastā. Kuģis izpleš savas baltās buras rīta vējā un dodas okeānā. Tas ir tik skaists! Es stāvu un vēroju to, līdz tas pazūd aiz apvāršņa. Kāds man blakus saka: «Tas ir pazudis.» Kur pazudis? Pazudis no mana redzesloka. Tā korpuss ir tikpat liels un masti tikpat augsti kā tad, kad es to redzēju. Tas tieši tāpat nes savu dzīvo kravu pretī nospraustajam mērķim.

Izmēra samazināšanas un pazušana no redzesloka attiecas uz mani, nevis uz kuģi. Tajā pašā mirklī, kad kāds man blakus saka: «Tas ir pazudis,» — kāds ierauga, ka tas tuvojas, un citas balsis priekā sauc: «Lūk, tas tuvojas!»"


                                                                  

greeth [userpic]

Rožlapiņas

July 6th, 2010 (02:55 pm)

"Pārējais ir kā pavasarī iet pāri upei pa koku. Tu vari iekrist tajā upē, nu, saslapināsies, nekas, izkāpsi ārā un vienmēr varēsi sākt iet no jauna. Bet to brītiņu vajag iet skaisti. Nevis nenormāli piesardzīgi, ka tikai neiekrīti. Bet tā – dejojot!"
/B.Sipeniece/


                                                       

greeth [userpic]

Movie: Under the Tuscan Sun

June 21st, 2010 (01:12 am)

"What are four walls, anyway? They are what they contain. The house protects the dreamer. Unthinkably good things can happen, even late in the game. It's such a surprise."
 
Burvīga, iedvesmojoša, saulaina, pozitīvi uzlādējoša, izsmalcināta, smaržīga, sapņaina. Under the Tuscan Sun, mans šī vakara prieka avots.

                                                            

greeth [userpic]

qqQqq

June 14th, 2010 (08:15 pm)

Quote: “Find out who you are & embrace it. It's so much easier to face criticism when you are comfortable in your own skin.” –Amy Adams

“Breathe. Let go. And remind yourself that this very moment is the only one you know you have for sure.” –Oprah

“The real secret to total gorgeousness is to believe in yourself & try to be secure in your decisions & thoughts.” –Kisten Dunst

"Beauty is only skin deep. I think what's really important is finding a balance of mind, body and spirit." - JLo

"If you're comfortable with yourself, then it's sexy. Maybe people think I look sexy because I feel sexy." -Scarlett Johansson


greeth [userpic]

June 14th, 2010 (05:08 pm)

*Ir divu veidu cilvēki.
Ir tie,kas dzīvo ,spēlē un mirst.
Un tie,kas nekad nedara neko citu,kā vien turas līdzsvarā uz dzīves smailes.
Ir aktieri.
Un ir virves dejotāji.
/citāts no M.Fermīns "Sniegs"/
                                                   

greeth [userpic]

Quote of the day

May 28th, 2010 (06:42 pm)

“I don't judge others. I say if you feel good with what you're doing, let your freak flag fly.” –Sarah Jessica Parker
                                                                                  

greeth [userpic]

sex and the city season 3 finale quote

May 8th, 2010 (03:49 pm)

“Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they just need to run free til they find someone just as wild to run with them.”
                                           

greeth [userpic]

sex and the city

May 5th, 2010 (12:53 am)

it`s tempting to wish for the perfect boss or the perfect parent, or the perfect outfit, but maybe the best that anyone of us can do is not quit. to play the hand we`ve been given and accessorize the outfit we`ve got.
                                 

< back | 0 - 10 |